اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کمک:یک سیستم معاملاتی مناسب

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

من پی تی ام را توصیه می کنم
    یادمان باشد :
    کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
      من فقط چند نمونه سیستم معاملاتی مناسب می خواستم. شرایطم هم عرض کردم. ولی متاسفانه بعضی از دوستان چون تجربه داشتند اینقدر متکبرانه و مغرورانه جواب دادند که ترجیح میدم راهنمایی نخوام.
      سلام مسعود جان
      سیستم معاملاتی مناسب بستگی به روحیات خودت داره. اول باید ببینی از بین انواع استراتژی ها , کدوم نوع رو می پسندی.( strategies-farsi.pdf ). بعدش چند سیستم رو یکی یکی یه مدت تست کنی تا ببینی کدومش با روحیاتت سازگارتره و میتونی ارتباط بیشتری باهاش بر قرار کنی. تازه بعد از اون نوبت میرسه به شخصی سازی اون سیستم. این مراحل زمان زیادی نیاز داره ولی خوشبختانه شما چون وقت آزاد زیاد داری و از انگیزه بالایی هم برخورداری میتونی این پروسه رو در مدت زمان کمتری طی کنی. شخصاً شدیداً توصیه می کنم از تاپیکهای زیر شروع کنی:

روش معاملاتی ptm

دانلود کلاس های ویژه تریدری
      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
        سلام مسعود جان
        سیستم معاملاتی مناسب بستگی به روحیات خودت داره. اول باید ببینی از بین انواع استراتژی ها , کدوم نوع رو می پسندی.( strategies-farsi.pdf ). بعدش چند سیستم رو یکی یکی یه مدت تست کنی تا ببینی کدومش با روحیاتت سازگارتره و میتونی ارتباط بیشتری باهاش بر قرار کنی. تازه بعد از اون نوبت میرسه به شخصی سازی اون سیستم. این مراحل زمان زیادی نیاز داره ولی خوشبختانه شما چون وقت آزاد زیاد داری و از انگیزه بالایی هم برخورداری میتونی این پروسه رو در مدت زمان کمتری طی کنی. شخصاً شدیداً توصیه می کنم از تاپیکهای زیر شروع کنی:

روش معاملاتی ptm

دانلود کلاس های ویژه تریدری
        از اینکه با خلوص نیت و به دور از غرور و تکبر بنده رو را راهنمایی فرمودید کمال تشکر دارم. همچنین از جناب اوپانیشاد و آقای مصطفی.
        موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

من کلاس های آنلاین آقای A.z.a.d.i رو تا 40 قسمت دیدم ولی متاسفانه 10 قسمت دیگر رو فرمودند زمانی در اختیارتون قرار میگیره که فعالیت مفید در فروم داشته باشم.همچنین کتاب های ایشون رو چندین بار با دقت و حوصله مطالعه کردم.تنها منبع آموزشی بود که دید واقعی رو به من داد.به جرات میگم ایشون نظیر ندارند.

نظر

منظور من از اینکه گفتم راه درازی در پیش داری این بود که شما هنوز باید تجارب ارزنده ای رو کسب کنی و حداقل چندین ماه وقت بزارین تا تازه با خم و چم بازار آشنا بشین
            اما شما یهو همه رو به هم پیچوندین و خیلی واضح گفتین که ماها عقلمون نمیرسه که بعد از چند سال هنوز یاد نگرفتیم چیکار کنیم ولی شما میتونین در مدت کمی ، راه چند ساله ما رو یه شبه برین ببین عزیز من به خدا این مطالبو فقط برای این نوشتم که شما متوجه باشی که چیکار داری میکنی اگه نه من نه اهل حاشیه هستم و نه اینکه حوصله این چیزا رو دارم اگه چیزی نوشتم فقط به خاطر دلسوزی بوده و بس
            ضمنا اینقدر هم به سواد تکنیکالتون ننازین که توی این بازار خیلی به دردتون نمیخوره اونی که به درد میخوره تجربه ریل شماست که سینه به سینه با این بازار ، رو به رو بشین اون وقت میفهمین چند مرده حلاجین و اون دانش تکنیکالتون چقدر میتونه به کارتون بیاد
            همه ما ها که اینجا هستیم اگه بیشتر از شما بیدار خوابی نکشیده باشیم کمتر نکشیدیم مطمئن هستم دو سال دیگه که پستهاتو بخونی خودت میفهمی که ما چی میگفتیم ( منظور از ما خودم نیستم منظورم بچه های با تجربه این انجمنه ) شما از اون دسته از آدمهایی هستین که دیر اومدین و زود میخواین برین شما حتی زحمت اینو به خودتون ندادین که قسمت استراتژی ها رو یه نگاه بندازین و چند تا تاپیکشو بخونین یه راست اومدین و استراتژی میخواین با این اوصاف نتیجه کار شما ندید مشخصه
            بازم ببخشید که تاپیکو بهم زدم آخه نتونستم طاقت بیارم دیدم دارین همه رو به چوب میرونین و خودتونو خیلی جدی گرفتین

دلم میخواد این پست رو نگه دارین و حداقل دو سال دیگه بخونیدش !!!
            ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 11-10-2013, 09:10 AM
            فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

در طول سالیان زیادی که با فارکس سر و کله زدم هیچ سیستمی را مفید تر از پی تی ام نیافتم
              البته شما در کنار این سیستم میتونید سیستم پایپو و کانتکت پایپو را هم بررسی کنید با هم دیگر در یک راستا هستند
              یادمان باشد :
              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

سلام اقای مسعود
                اکثر افرادی که تو این بازار موفقن افراد باهوشی هستن که حداقل 3 سال روزی بالای 18 ساعت فعالیت کردن و زمان صرف کردن . اتفاقا دقیقا همشونم مثل شما میدونستن که متفاوت هستن . شما 6 ماه دیگه روزی 10 ساعت که کار کنی و همزمان در حساب ریل هم ترید کنی تازه به این نتیجه میرسی که باید هر چیزی که از تکنیکال خونده ها و شنیده ها میدونی بزاری کنار و راه خودتو خودت پیدا کنی . اگر سال ها هم طول بکشه در اخر باید راه خودتو خودت پیدا کنی .
                اینکه تکنیکال کیه تریدر کیه به دردت نمیخوره اینکه جفت ارز پر تحرک کدومه یا ساعت های بازار چیه اصلا به حساب نمیاد . خودتو محدود به تایم خاصی نکن و نگو که میخوام در این تایم ترید کنم . این بازار به هیچ عنوان یک زمانه نیست و مولتی زمانه و به هم پیوسته هست . اماده ی 2 3 تا استاپ خوردن نباش بلکه اماده ی 2 یا 3 هزار تا استاپ خوردن باش .
                من هم زمانی که تازه کار بودم فکر میکردم که افراد با غرور جواب میدن اما بعدا فهمیدم که غرور نبود بلکه حقیقت بود . دقیقا مثل این میمونه که بخوای به یه فرد کلاس اولی توضیح بدی که با معدل 20 تو کلاس و شاگرد اول شدن تو مدرسه نمیتونی بری ناسا و فضا نورد شی . شما مثل فوتبالیستی میمونی که از نظر حاشیه ها تکمیلی و فقط باید بری فوتبال و یاد بگیری .
                و اما در عمل چه کنی :
                یک حساب ریل میکرو باز کن و شروع کن به ترید کردن . در تمام و در تمام معاملاتت از استاپ استفاده کن و به هیچ عنوان استاپ رو جابجا نکن . این کار باعث میشه تا دائما استاپ بخوری و بعد هر استاپ از خودت بپرس که چه اتفاقی افتاد و چرا استاپ خوردی و تا به جوابش نرسیدی معامله بعدی رو انجام نده . بعد به جواب رسیدن دیگه اون اشتباه رو تکرار نکن و اگر باز هم استاپ خوردی باز هم این روال رو پیش برو . دائما استاپ خوردن کم شدن یا کال شدن حسابت کلافت میکنه و باعث میشه تا همه چیز رو زیر سئوال ببری و از اونجا هست که تازه میفهمی باید چیز هایی که یاد گرفتی رو بزاری کنار و به فهم جدیدی برسی . چیزی بودن غرور بی صداقتی و کامل گرایی ..... هایی هستن که سرعت رشدتو میگیرن .
                تویی که باید بسازی پس نگاهتو از روی دست دیگران بردار و شروع کن به ساختن . تواناییشو داری
                اگر از حرفام ناراحت شدی بدون که چیزی در تو هست که سرعتتو میگیره و باز هم اگر خشمگین و ناراحتی ازم ازت معذرت میخوام برای کمکی که خواستم داشته باشم و در این صورت بهت پیشنهاد میکنم که 3 سال بعد دوباره این پست منو بخونی
                موفق باشی مسعود عزیز

نظر

نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
                  منظور من از اینکه گفتم راه درازی در پیش داری این بود که شما هنوز باید تجارب ارزنده ای رو کسب کنی و حداقل چندین ماه وقت بزارین تا تازه با خم و چم بازار آشنا بشین
                  اما شما یهو همه رو به هم پیچوندین و خیلی واضح گفتین که ماها عقلمون نمیرسه که بعد از چند سال هنوز یاد نگرفتیم چیکار کنیم ولی شما میتونین در مدت کمی ، راه چند ساله ما رو یه شبه برین ببین عزیز من به خدا این مطالبو فقط برای این نوشتم که شما متوجه باشی که چیکار داری میکنی اگه نه من نه اهل حاشیه هستم و نه اینکه حوصله این چیزا رو دارم اگه چیزی نوشتم فقط به خاطر دلسوزی بوده و بس
                  ضمنا اینقدر هم به سواد تکنیکالتون ننازین که توی این بازار خیلی به دردتون نمیخوره اونی که به درد میخوره تجربه ریل شماست که سینه به سینه با این بازار ، رو به رو بشین اون وقت میفهمین چند مرده حلاجین و اون دانش تکنیکالتون چقدر میتونه به کارتون بیاد
                  همه ما ها که اینجا هستیم اگه بیشتر از شما بیدار خوابی نکشیده باشیم کمتر نکشیدیم مطمئن هستم دو سال دیگه که پستهاتو بخونی خودت میفهمی که ما چی میگفتیم ( منظور از ما خودم نیستم منظورم بچه های با تجربه این انجمنه ) شما از اون دسته از آدمهایی هستین که دیر اومدین و زود میخواین برین شما حتی زحمت اینو به خودتون ندادین که قسمت استراتژی ها رو یه نگاه بندازین و چند تا تاپیکشو بخونین یه راست اومدین و استراتژی میخواین با این اوصاف نتیجه کار شما ندید مشخصه
                  بازم ببخشید که تاپیکو بهم زدم آخه نتونستم طاقت بیارم دیدم دارین همه رو به چوب میرونین و خودتونو خیلی جدی گرفتین

دلم میخواد این پست رو نگه دارین و حداقل دو سال دیگه بخونیدش !!!
                  دوست عزیز فکر نکنم به تحلیل تکنیکالم دارم می نازم.شما اگه به پست های قبلی دقت کنی. منظورم رو می فهمی.من عرض کردم که قرار نیست با تحلیل تکنیکال دنبال نقاط برگشتی بازار بشینم.فرمودم یه استراتژی معرفی کنید.
                  به هر حال من سعی خواهم کرد statement خودم رو ماهانه بذارم.اون موقع شما بشینید قضاوت فرمایید. من جوابم رو از بعضی از دوستان گرفتم.نیازی ندارم دنبال این حواشی برم.

نظر

دوست عزیز فکر نکنم به تحلیل تکنیکالم دارم می نازم.شما اگه به پست های قبلی دقت کنی. منظورم رو می فهمی.من عرض کردم که قرار نیست با تحلیل تکنیکال دنبال نقاط برگشتی بازار بشینم.فرمودم یه استراتژی معرفی کنید.
                    به هر حال من سعی خواهم کرد statement خودم رو ماهانه بذارم.اون موقع شما بشینید قضاوت فرمایید. من جوابم رو از بعضی از دوستان گرفتم.نیازی ندارم دنبال این حواشی برم.
                    حتما این کار رو بکنین .امیدوارم اون موقع هم همینقدر جسارت داشته باشید .
                    ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 11-10-2013, 03:33 PM
                    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

با سلام
                      خدمت دوستان عرض کنم بنده از لحاظ تکنیکال مشکلی ندارم و با مطالعه فشرده تقریبا 6 ماهه روزی 10 ساعت تقریبا به اون بلوغ کافی رسیدم
                      فکر نمیکنم...
                      با احترام.

موفق باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                        فکر نمیکنم...
                        با احترام.

موفق باشید.
                        ترجیح میدم در عمل خودم رو ثابت کنم تا اینکه زمانم رو صرف جواب دادن به یه عده کنم.

نظر

ترجیح میدم در عمل خودم رو ثابت کنم تا اینکه زمانم رو صرف جواب دادن به یه عده کنم.
                          سلام خدمت دوستان گل خودم
                          احسنت مسعودجان اين درست!

ابتداعرض كنم دوستان ركوردزند واين دفعه فقط درعرض10 پست وفقط يك صفحه تاپيك به حاشيه رفت!!!

هرفردي كه چه تكنيكال وچه فاندامنتال و .... نفي ميكنه خودش نتونسته ازاين ابزارها درست استفاده كنه.پس نزار تخليه انرژي شي وآتيشت بخوابه.

مطمئنم تو حتماچندصد ميليون دلار ازاين بازار درمياري.
                          اينم مثالشhttp://www.myfxbook.com/members/Dmit...account/648305
                          بعديش شك ندارم خودتي

استیو جابز می گوید: اجازه ندهید افکار منفی دیگران صدا.ی درونتان ، قلب و بینشتان را غرق و مسموم کنند، افکار و احساسات شما خوب می دانند چگونه شما را تبدیل به چیزی کنند که می خواهید. باقی چیز.ها در رده های بعدی اهمیت قرار دارند.

اگه ديدي كسي ياچيزي داره افكار منفي بهت القا ميكنه سريع حذفش كن اصلاشك نكن. حتي حضوردر يه همچين فرومهايي بابمبارون اطلاعاتي كه درونش هست يه سم مهلك(مگراينكه مجهزبه سلاح فيلتروغلبار باشي)
                          درآخر عين عقاب باش!(البته من هنوز اردكما!!!)

نظر

موفق باشی.

نظر

نوشته اصلی توسط ali.fx نمایش پست ها
                              سلام خدمت دوستان گل خودم
                              احسنت مسعودجان اين درست!

ابتداعرض كنم دوستان ركوردزند واين دفعه فقط درعرض10 پست وفقط يك صفحه تاپيك به حاشيه رفت!!!

هرفردي كه چه تكنيكال وچه فاندامنتال و .... نفي ميكنه خودش نتونسته ازاين ابزارها درست استفاده كنه.پس نزار تخليه انرژي شي وآتيشت بخوابه.

مطمئنم تو حتماچندصد ميليون دلار ازاين بازار درمياري.
                              اينم مثالشhttp://www.myfxbook.com/members/Dmit...account/648305
                              بعديش شك ندارم خودتي

استیو جابز می گوید: اجازه ندهید افکار منفی دیگران صدا.ی درونتان ، قلب و بینشتان را غرق و مسموم کنند، افکار و احساسات شما خوب می دانند چگونه شما را تبدیل به چیزی کنند که می خواهید. باقی چیز.ها در رده های بعدی اهمیت قرار دارند.

اگه ديدي كسي ياچيزي داره افكار منفي بهت القا ميكنه سريع حذفش كن اصلاشك نكن. حتي حضوردر يه همچين فرومهايي بابمبارون اطلاعاتي كه درونش هست يه سم مهلك(مگراينكه مجهزبه سلاح فيلتروغلبار باشي)
                              درآخر عين عقاب باش!(البته من هنوز اردكما!!!)
                              ممنون دوست عزیز.همیشه در طول زندگی از انسان هایی که موج منفی می دهند و می گویند نمیشه چون ما نتوانستیم و دیگری هم نتوانست پس تو هم نمی توانی, دوری می کنم.بنده هیچ تعصبی ندارم نه رو خودم و نه رو تحلیل هام دارم.همیشه رمز موفقیت من تو زندگیم درس گرفتن از اشتباهات دیگران بوده.... (یادش به خیر واسه امتحان آیلتسم یه کتابی رو می خوندم که اسمش بود common mistakes at IELTS )
                              بعضی ها از اشتباهاتشون تجربه کسب میکنند ولی من دوست دارم از تجربه دیگران تجربه کسب کنم.
                              ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-10-2013, 09:01 PM

نظر

سلام آقا مسعود

برای بدست اوردن یک سیستم معاملاتی شما باید بر اساس چیزهایی که تا کنون آموخته اید اقدام به تحلیل کردن در بازار بگیرید . به مرور زمان خودتون متوجه میشید که با چه روشی راحت هستید و میتونید باهاش ارتباط برقرار کنید . همون روش رو به عنوان سیستم معاملاتی شخصی خودتون در بلند مدت ادامه بدید . ممکن من با یک روشی خیلی راحت باشم ولی دلیل نمیشه که یک نفر دیگه هم با روش ما بتونه کار کنه . بنابراین من به شما پیشنهاد میکنم هر آنچه که یاد گرفتید در حساب دمو شروع به تحلیل کردن و پوزیشن گرفتن نمایید و ببینید با چه روشی راحت هستید و میتونید از بازار سود بگیرید .
                                ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 11-10-2013, 09:44 PM
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X