اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کمک:یک سیستم معاملاتی مناسب

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    نه مسعود جان . فکر کنم منظورم را درست بیان نکردم ، چون اصلا هدفم تحلیل زمانی نبود . با یه مثال توضیح میدم

به طور مثال خودم شخصا ، از نظر میزان صبر برای جور شدن یه موقعیت مناسب معاملاتی برای ورود ، تایم یک ساعته را میپسندم . چرا ؟؟ چون مثلا نه اون قدر تعداد موقعیت هاش مثل تایم 15 دقیقه زیاده که انرژیم را برای تمرکز و تصمیم گیری ، سریع از دست بدم و خسته بشم و در طول روز دائم در گیر معامله باشم و نه مثل 4 ساعته به بالا اونقدر فاصله بین دوموقعیت مناسب زیاد نیست که حوصلم سر بره و از از نظر فشار دادن سل یا بای ارضا نشم
    حالا شما هم باید ببینی به چنتا پوزیشن در هر جفت ارز در طول روز یا هفته راضی هستی ؟
    و اینکه بعد از ورودت تا چه میزان ظرفیت روانی داری که تکلیف معاملت مشخص بشه ( حالا چه در سود و چه در ضرر )
    فکر کنم تایم نیم ساعته بیشتر مناسب روحیات باشه....
    موفقیت بر روی ستونهای شکست شکل می گیرد...

نظر

نوشته اصلی توسط masoud0455 نمایش پست ها
      اراده من خیلی بزرگتر از اون چیزیه که دوستان فکر کنند. با یکی دو تا پوزیشن که حد ضررم بخوره نه تنها ناراحت نمیشم بلکه اون ها ریشه یابی خواهم کرد .من اومدم که سود بگیرم به هر قیمتی که شده حاضرم طی یه مدت زمان حتی طولانی روی یه حساب دمو کار کنم تا به تریدر موفق تبدیل بشم. همه انسان ها مثل هم نیستند. بعضی ها شاید تا بعد چند سال تازه یاد می گیرن ترید کنند, بعدش میان خودشون رو با بقیه مقایسه می کنند و فکر می کنند چون اونها چند سال طول کشیده تا یاد بگیرند بسط میدن به دیگران.
      دوست عزیز شما اومدی اینجا کمک بگیری یا اومدی خودت رو ثابت کنی
      کسانی که جواب پست شما رو دادند همه بالای 4- 5 سال سابقه توی این بازار دارند پس بهتره به تجربیات دوستان احترام بذارید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

این جمله من به نظرتون درسته.؟
        فرضا منی که می خوام تو تایم فریم 30 دقیقه پوزیشن بگیرم باید تحلیل تکنیکالم رو تو تایم فریم 4 ساعته انجام بدم و اگه تشخیص دادم که تو روند فرضا صعودی هستم تو تایم فریم 30 دقیقه تنها پوزیشن هایی رو بگیرم که در جهت روند تایم فریم 4 ساعته ام بوده.

نظر

فکر نکنم به کسی بی احترامی شده..و من تجربه دوستان رو انکار نکردم . فرمودم همه آدم ها مثل هم نیستند.اینو قبول ندارید شما؟ به نظرتون این جمله مصادق بی احترامیه؟

نظر

شما سیستم معاملاتی مد نظرتون هست که مناسب تایم فریم نیم ساعته یا یک ساعته باشه؟
            تایم فریم آخرین چیزیه که من توی ترید بهش فکر می کنم
            شما باید اول مفهوم روند و کارکشن رو توی بازار به درستی درک کنید وقتی روند رو بشناسید توی هر تایمی که دوست دارید می تونید ترید کنید

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
              دوست عزیز شما اومدی اینجا کمک بگیری یا اومدی خودت رو ثابت کنی
              کسانی که جواب پست شما رو دادند همه بالای 4- 5 سال سابقه توی این بازار دارند پس بهتره به تجربیات دوستان احترام بذارید
              فکر نکنم به کسی بی احترامی شده..و من تجربه دوستان رو انکار نکردم . فرمودم همه آدم ها مثل هم نیستند.اینو قبول ندارید شما؟ به نظرتون این جمله مصادق بی احترامیه؟

نظر

تایم فریم آخرین چیزیه که من توی ترید بهش فکر می کنم
                شما باید اول مفهوم روند و کارکشن رو توی بازار به درستی درک کنید وقتی روند رو بشناسید توی هر تایمی که دوست دارید می تونید ترید کنید
                میشه خواهش کنم تحلیلگری رو با تریدری مقایسه کنید.ممنون میشم.

نظر

من فقط چند نمونه سیستم معاملاتی مناسب می خواستم. شرایطم هم عرض کردم. ولی متاسفانه بعضی از دوستان چون تجربه داشتند اینقدر متکبرانه و مغرورانه جواب دادند که ترجیح میدم راهنمایی نخوام.

نظر

متاسفانه ذات بعضی از ایرانیها اینه که تا تجربه ای کسب می کنند یا به پست و مقامی میرسند همچین قمپض در می کنند که انگار از دماغ فیل افتادن. چه بسا همین انسانها باید بیاد بیارن که خودشون یه روز آماتوری بیش نبودند.بر هیچ کس پوشیده نیست....
                    ------------------
                    الانه که یکی بیاد پست بده بگه بی احترامی شده
                    ویرایش توسط masoud0455 : https://www.traderha.com/member/10451-masoud0455 در ساعت 11-09-2013, 10:47 PM

نظر

بنده نگفتم بی احترامی کردید اما کسی که خواهان مطلبی هست خیلی باید فروتن و متواضع تراز این حرف ها باشه دوست عزیز

نظر

میشه خواهش کنم تحلیلگری رو با تریدری مقایسه کنید.ممنون میشم.
                        والا این قضیه کمی مشکله مقایسش شما اگر مدتی خودتون توی حساب ریل تحلیل کنید و بعد بر اساس اون تحلیل ترید کنید متوجه این قضیه میشید
                        خیلی جاها تحلیل جوابگوی ترید نیست خصوصا در بازار فارکس

نظر

بنده نگفتم بی احترامی کردید اما کسی که خواهان مطلبی هست خیلی باید فروتن و متواضع تراز این حرف ها باشه دوست عزیز
                          بسیار خوب...اجازه بدید مطلبم فروتنانه و خاشعانه عرض کنم....
                          من حقیر در دورانی تاریک مقداری تکنیکال یاد گرفتم.اصلا مهم نیست که چقدر بلدم و چقدر یاد گرفتم و چقدر تجربه دارم. اصلا مهم نیست که چقدر شب تا صبح بیدار موندم تا عاشقانه تکنیکال یاد بگیرم شاید به این امید که شاید روزی بتونه عصای دستم بشه.خواهشی که از کاربران با تجربه بالا و حرفه ای دارم این است که بنده را در زمینه تریدری ارشاد فرمایند.باشد که در این دنیا رستگار شوم..

نظر

بسیار خوب...اجازه بدید مطلبم فروتنانه و خاشعانه عرض کنم....
                            من حقیر در دورانی تاریک مقداری تکنیکال یاد گرفتم.اصلا مهم نیست که چقدر بلدم و چقدر یاد گرفتم و چقدر تجربه دارم. اصلا مهم نیست که چقدر شب تا صبح بیدار موندم تا عاشقانه تکنیکال یاد بگیرم شاید به این امید که شاید روزی بتونه عصای دستم بشه.خواهشی که از کاربران با تجربه بالا و حرفه ای دارم این است که بنده را در زمینه تریدری ارشاد فرمایند.باشد که در این دنیا رستگار شوم..

سلام

پیشنهاد میکنم تاپیک زیر را مطالعه نمایید :

http://forum.broker-fa.com/f58/دنیای-تریدری-323/
                            با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

متاسفانه مسعود جان شما مثل اینکه دنبال حاشیه و مسایل متفرقه هستید
                              براتون آرزوی موفقیت دارم

نظر

متاسفانه مسعود جان شما مثل اینکه دنبال حاشیه و مسایل متفرقه هستید
                                براتون آرزوی موفقیت دارم
                                این دیدگاه شخصی شماست . بابت راهنمایتون ممنون.

نظر

پردازش ...
                                X