اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های منطقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• طلا 4 ساعته :
    تحلیل بلد نیستم و نمیدونم چرا این سل استاپ و بای استاپ ها رو گذاشتم .!!!
    اما تا حالا جواب داده بقیه اش به من مربوط نیست. تا وقتی جواب بده ادامه میدم !

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4769841841.jpg
    ویرایش توسط titrerooz : https://www.traderha.com/member/6200-titrerooz در ساعت 11-18-2013, 02:51 PM
    فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
      درود بر همه دوستان صبور و گلم

eur - aud

یه موقعیت نسبتا بلند مدت ، ولی با ریسک به ریوارد مناسب

این آرایش ماهانه کندلها نشان از آمادگی برای نزولی بلند مدت دارد که منتظر یک اشاره است.

در تایم 4 ساعته نقاط ورود و استاپ مشخص شده است. امیدوارم این یکی هم رو سفیدمون کنه.

درود بر همه دوستان عزیز

در راستای صحبتی که با جناب یزدی در مورد ورود دوم داشتم ، در این تحلیل از نظر من نقطه ورود دوم مناسب مشخص شده که برای شروع این تمرین مناسب است.

موفق باشید.
      هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

نظر

• من فعلا یورو ین اینطوری میبینم با این زیگزاگ و یه الگوی من دراوردی

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط titrerooz نمایش پست ها
          طلا 4 ساعته :
          تحلیل بلد نیستم و نمیدونم چرا این سل استاپ و بای استاپ ها رو گذاشتم .!!!
          اما تا حالا جواب داده بقیه اش به من مربوط نیست. تا وقتی جواب بده ادامه میدم !

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...4769841841.jpg
          نتیجه : با لمس تریل 70 پیپی روی خط ورود بسته شد ! نه سود نه ضرر
          میریم برای موقعیت بعدی
          .
          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

• یورو به پوند از دید من برای تشکیل الگو میتونه به ریزش خودش تا تارگت ادامه بده.فعلان برنامه ای برای ورود به معامله سل نداریم.ولی در صورتی که قیمت به هدف خودش رسید. به دنبال تریگر برای ورود به معامله خرید خواهیم بود

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• ازی دلار فعلان در یک محدوده خنثی قرار گرفته میتونیم با شکست هرکدوم از خطوط وارد معامله بشیم.

((زیگموند فروید))

نظر

• ما فعلا دلار کدو اینطوری میبینیم

((زیگموند فروید))

نظر

• ازی دلارو من اینطوری میبنم

((زیگموند فروید))

نظر

• طلا خانم

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                      طلا رو اینجور هم میشه دید

تا نتیجه پوزیشن ها
                      یا حق

نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
                      سلام به استاد بزرگوارم جناب یزدی

تایم پایین یکم بالا پایینشو نوسان گرفتم، ولی یکی گذاشتم ببینم میتونم بلند مدت داشته باشم

حق
                      کم رنگ شدن جناب یزدی واقعاً احساس میشه

انشاا.. هر چه سریعتر این تحقیقاتشون با نتیجه مثبت به پایان برسه

(با 200PIP بسته بودم)
                      یا حق
                      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• با سلام و احترام خدمت اساتید بزرگوار و تشكر ويژه و قدرداني فراوان از استاد ارجمند و بزرگوار جناب یزدی كه به طور عمومي از راهنمايي ها، هشدارها، تذكرات و پاسخ هاي عالمانه و كامل شون نهايت بهره بردیم.و هميشه با كمال احترام و صبوري به تمامي سوالاتمان پاسخ گو بودند و همچنين از رفتارها و برخوردهاشون درس هاي فراواني گرفتیم. استاد زمانی که این تاپیک رو مطالعه کردم خیلی مشتاق یادگیری روش شما شدم و چون روش شما بر طبق شرایط کاری و روحیات بنده که در تایم فریم h4 , h1 هست سازگاری دارد اگر در جایی از این فروم روش خود را اموزش دادید ادرس رو بفرمائید ممنونم
                        با تشکر هادی

روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                        قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• بنده نيز به نوبه خودم صميمانه ترين تقدير و تشكر را از جناب يزدى دارم و خواهشمندم در صورت صلاحديد نسبت به از سر گرفتن فعاليت اين فروم صدالبته به شرط مشاركت فعال دوستان اقدام فرمايند.

نظر

• نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
                            با سلام و احترام خدمت اساتید بزرگوار و تشكر ويژه و قدرداني فراوان از استاد ارجمند و بزرگوار جناب یزدی كه به طور عمومي از راهنمايي ها، هشدارها، تذكرات و پاسخ هاي عالمانه و كامل شون نهايت بهره بردیم.و هميشه با كمال احترام و صبوري به تمامي سوالاتمان پاسخ گو بودند و همچنين از رفتارها و برخوردهاشون درس هاي فراواني گرفتیم. استاد زمانی که این تاپیک رو مطالعه کردم خیلی مشتاق یادگیری روش شما شدم و چون روش شما بر طبق شرایط کاری و روحیات بنده که در تایم فریم h4 , h1 هست سازگاری دارد اگر در جایی از این فروم روش خود را اموزش دادید ادرس رو بفرمائید ممنونم
                            با تشکر هادی

استاد من همچنان منتظر پاسخ شما هستم
                            روش ساده معاملاتی ، مدیریت سرمایه مناسب ، ریسک به ریوارد منطقی ، رعایت نظم کاری == ســــــود پایـــــدار
                            قناعت موفقیت می آورد و طمع شکست

نظر

• نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
                              با سلام و احترام خدمت اساتید بزرگوار و تشكر ويژه و قدرداني فراوان از استاد ارجمند و بزرگوار جناب یزدی كه به طور عمومي از راهنمايي ها، هشدارها، تذكرات و پاسخ هاي عالمانه و كامل شون نهايت بهره بردیم.و هميشه با كمال احترام و صبوري به تمامي سوالاتمان پاسخ گو بودند و همچنين از رفتارها و برخوردهاشون درس هاي فراواني گرفتیم. استاد زمانی که این تاپیک رو مطالعه کردم خیلی مشتاق یادگیری روش شما شدم و چون روش شما بر طبق شرایط کاری و روحیات بنده که در تایم فریم h4 , h1 هست سازگاری دارد اگر در جایی از این فروم روش خود را اموزش دادید ادرس رو بفرمائید ممنونم
                              با تشکر هادی

نوشته اصلی توسط moeinfar نمایش پست ها
                              استاد من همچنان منتظر پاسخ شما هستم
                              سلام و درود

ممنون از دوستان بزرگوار که بنده را با لطف خودشون شرمنده میکنند. اول اینکه بنده استاد نیستم و شاگردی محضر اساتید فروم را میکنم . دوم اینکه اسمش را آموزش که نمیشه گذاشت فقط تجربیات طی دوران را با دوستان اشتراک گذاشتم تا با خواندن آن رفع اشکال حقیر را بنمایند که در تا پیکهای استراتژی زیگ زاگ و شبانه و پترن 123 بیان داشتم .
                              در مورد این تاپیک هم سعی کردیم معاملات را بر اساس هفتگی ست کنیم که هر روز در گیر پوزیشن و هیجانهای چارت نباشیم در همین راستا نیاز بود که مدتی را در لایو تست گیری نمایم . و به دلیل لایو بودن مجبور بودم که زمان زیادی را صرف بک تست گیری کنم . لذا با توکل به خداوند متعال سعی خواهم کرد بر اساس سطوح مهم پیوتی در راستای روند جاری از این هفته در چهار جفت ارز و طلا eur/usd , gbp/usd , aud/usd , usd/jpy , gold بر روی تایم فریم 4 ساعته اقدام به گرفتن پوزیشن نمایم تا پایان هفته نتیجه را بررسی نماییم . امیدوارم که دوستان نیز در این راه حقیر را از تجربیاتشون بی نصیب نزارن .
                              نحوه ست کردن پوزیشن ها و تحلیل ها را در پست بعدی قرار خواهم داد .
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام و درود

با توکل به خدا از این هفته اگر عمری باشد میخواهم بر روی 4 جفت ارز و طلا بصورت هفتگی پوزیشن گیری نمایم . ابتدا عرض کنم که هیچ کس بر اساس این سیگنالها پوزیشن گیری نکند تا خدایی نکرده بنده شرمنده او نباشم اگر تمایل داشتن با زیر نظر گرفتن موقعیتها ابتدا از مثبت بودن روش مطلع شوند و چنانچه با روحیاتشون سازگاری داشت با مسئولیت خودشان اقدام نمایند .
                                اردرها بر دو اساس تنظیم میشود یکی اردر استاپ و دیگری اردر لیمیت تا در صورتیکه قیمت هریک از سطوح مورد نظر را رویت کرد اردرها فعال شوند .
                                EUR/USD
                                BUY STOP : 1.3475 / SL: 1.3378 TP1: 1.3512 TP2 : 1.3593
                                BUY LIMIT: 1.3386 / SL : 1.3335 TP1: 1.3465 TP2 : 1.3512 TP3 : 1.3593

GBP/USD
                                SELL STOP : 1.6950 / SL : 1.7020 TP1 : 1.6873 TP2 : 1.6784
                                SELL LIMIT: 1.7058 SL : 1.7153 TP1: 1.6926 TP2 : 1.6873 TP3 : 1.6784

AUD/USD
                                BUY STOP : 0.9423 SL : 0.9342 TP1: 0.9457 TP2 : 0.9518
                                BUY LIMIT: 0.9345 / SL : 0.9294 TP1 0.9407 TP2: 0.9457 TP3 : 0.9518

USD/JPY
                                BUY STOP : 101.92 / SL : 101.62 TP1: 102.08 TP2 : 102.38
                                BUY LIMIT: 101.63 / SL: 102.10 TP2 : 102.38 TP3 : 102.80

GOLD/USD
                                SELL STOP : 1300.00 / SL: 1318.7 TP1: 1290 TP2 : 1273
                                SELL LIMIT: 1317 / SL: 1335 TP1: 1304 TP2: 1290 TP3 : 1273

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 07-27-2014, 07:15 PM
                                آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                                گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                                آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                                پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                                پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                                پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

پردازش ...
                                X