اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترید های منطقی

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سناریو بعدی من برای دلار ین بعد از برخورد به نقاط مشخص شده.

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• نوشته اصلی توسط water نمایش پست ها
      سلام

یا حق
      در ادامه پوزیشن استاپ خورده

یا حق
      چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

سلام به استاد بزرگوارم جناب یزدی

یورو به پوند فک میکنم نرسیده به PRZ بریزه یه حجم ریز گرفتم تا ببینیم کجا میره

یا حق
        TP1 رو رد کرد

یا حق
        چارلی چاپلین

نظر

• سلام و درود
          در ابتدای هفته 8 اردر ست کردیم که در پست های 118 و 119 مشخصات آنها را اعلام داشتیم . نتیجه کار تا امروز که تقریبا" پایان هفته جاری می باشد تعداد 7 پوزیشن در طول هفته با مشخصاتی که در تصویر ها ارائه شده بسته شد که از مجموع هفت پوزیشن 1 پوزیشن استاپ و 5 پوزیشن با تی پی دو و یک پوزیشن با تی پی یک بسته شد که بعضی از آنها افزایش حجم در ورودی 2 نیز داشت که در تصویر ها مشخص می باشد . و تعداد یک پوزیشن USDCAD هنوز باز است که مقداری در سود قرار دارد و احتمالا" تا پایان امروز در تی پی 1 بسته شود و اگر هم چنین نشود ریسک فری گردیده . تقریبا" نتیجه این 7 پوزیشن تا به اینجا 1043 پیپ مثبت
          بوده و چون من با حداقل گرفتن مدیریت سرمایه ورود داشتم که ضریب اطمینان بالا باشد تا کنون 267.10 دلار سود در بر داشته که نسبت به سرمایه 11 درصد سود هفته ما می باشد . یک سود منطقی و معقول .
          اما مهم تر از سود و پیپ اینکه هفته ای را در آرامش کامل ترید کردم بدون هیچگونه استرس و فشار های روحی و روانی روزانه بر اساس مدیریت سرمایه در ابتدای هفته استاپ را پذیرا بودم و هیچ نگرانی از استاپ خوردن نداشتم چرا که معتقد بودم اگر یک بار استاپ بخورم هنوز فرصت برای جبران برایم باقی است و از محسنات دیگرس اینکه در طول هفته 8 پوزیشن را از مونیتورینگ خود خارج کردم و با فراغ بال به تحلیل و بررسی ویگر ارزها پرداختم .از نظر خودم به این میگن یک ترید هفتگی منطقی و معقول و توام با آرامش .
          نتیجه جدول و تصاویر پوزیشن ها در زیر قرار دارند و برای دیدن تصاویر اولیه میتوانید به پست های 118 و 119 مراجعه نمایید .
          با آرزوی موفقیت برای همه عزیزان پایان هفته خوبی راتون آرزومندم و امیدوارم هفته پر پیپ و سودی را پشت سر گذاشته باشید .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-01-2013, 11:44 AM
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
          گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
          آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
          پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
          پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
          پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
            یورو دلار در بلند مدت به این شکل میبینم.

همانطور که پیش بینی میشد یورو دلار باید ریزشش رو شروع میکرد ولی حالا داره کم کم به لبه کانال نزولی خودش میرسه.متاسفانه از سل غافل شدم ولی منتظر میشنم برای بای یورو اگه کف کانال شکسته بشه تحلیل فیل میشه

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

در ادامه پوزیشن استاپ خورده

یا حق
              با سلام
              در چنین مواردی با توجه به کف جدیدی که منجر به شکست فیک خط روند شده، میتوان خط روند را اصلاح کرد(با همان کف) و دوباره در شکست خط روند ورود گرفت.
              موفق باشید.

نظر

• نوشته اصلی توسط s_roomii نمایش پست ها
                با توجه به سیکل حرکتی بازار- HD شکل گرفته - برخورد به سقف کانال و الگوی ab=cd معکوس انتظار ریزش در این جفت ارز را دارم sl=100pips -- tp=free
                نتیجه ی تحلیل فوق :
                ما را به نیمه ی پر لیوان چه کار...؟

نظر

• یه موقعیت منطقی دیگه هست با حدود 100 پیپ استاپ میشه وارد یه بای با تیپی باز شد
                  دلایل ورود: hd شدید در h4 -- برخورد به کف کانال -- ab=cd معکوس -- برخورد به منطقه ی مقاومتی و در آخر رو به اتمام بودن سیکل حرکتی
                  پ.ن : دیلی همر ببنده احتمال صعود بیشتر هم میشه.
                  ویرایش توسط s_roomii : https://www.traderha.com/member/6363-s_roomii در ساعت 11-04-2013, 05:15 PM

نظر

یه موقعیت منطقی دیگه هست با حدود 100 پیپ استاپ میشه وارد یه بای با تیپی باز شد
                    دلایل ورود: hd شدید در h4 -- برخورد به کف کانال -- ab=cd معکوس -- برخورد به منطقه ی مقاومتی و در آخر رو به اتمام بودن سیکل حرکتی
                    پ.ن : دیلی همر ببنده احتمال صعود بیشتر هم میشه.
                    سلام دوست عزیز
                    اینجا دیگه واگرایی معنا نداره چون بین 2 تا دره چند بار فاز مکدی عوض شده
                    واگرایی وقتی معتبره که بین 2 تا قله یا 2 دره تغییر فاز نداشته باشیم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
                      سلام دوست عزیز اینجا دیگه واگرایی معنا نداره چون بین 2 تا دره چند بار فاز مکدی عوض شده واگرایی وقتی معتبره که بین 2 تا قله یا 2 دره تغییر فاز نداشته باشیم
                      سلام . فرمایش جنابعالی دقیقا همون چیزی هست که در اکثر مقالات و کتابهای داخلی و خارجی به اون اشاره شده ولی از اونجایی که بنده باور دارم مطالب بیان شده در این کتب و مقالات و جزوات صرفا جهت شناخت افراد با مباحث مختلف هست در هر زمینه ای سعی در آزمودن صحت این مطالب داشته و دارم این قضیه هم نمونه ای از اکتسابات بنده در مورد hd است. در هر صورت تحلیل فوق صرفا بر مبنای واگرایی نیست و کماکان پابرجاست .تشکر از حسن توجه شما دوست عزیز موفق باشید.
                      ویرایش توسط s_roomii : https://www.traderha.com/member/6363-s_roomii در ساعت 11-04-2013, 07:39 PM

نظر

سلام . فرمایش جنابعالی دقیقا همون چیزی هست که در اکثر مقالات و کتابهای داخلی و خارجی به اون اشاره شده ولی از اونجایی که بنده باور دارم مطالب بیان شده در این کتب و مقالات و جزوات صرفا جهت شناخت افراد با مباحث مختلف هست در هر زمینه ای سعی در آزمودن صحت این مطالب داشته و دارم این قضیه هم نمونه ای از اکتسابات بنده در مورد hd است. در هر صورت تحلیل فوق صرفا بر مبنای واگرایی نیست و کماکان پابرجاست .تشکر از حسن توجه شما دوست عزیز موفق باشید.
                        سلام
                        خواهش می کنم .
                        من تحلیل کانالتون رو کاملا قبول دارم و توی تاپیک خودم هم همین جور تحلیل کردم
                        فقط از این جهت خدمتتون عرض کردم که استفاده از واگرایی به این صورت کمی غیر متعارف هست ممکنه بعضی جاها جواب بده و بعضی جاها هم نه که البته به دید تحلیل گر برمی گرده . اینجا به نظر من بیشتر اشباع مکدی هست تا واگرایی .
                        موفق باشید

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• لیست پوزیشن های هفته 5 نوامبر

سلام و درود
                          به دلیل اینکه حرکت جفت ارزها در هفته گذشته با پایان ماه توام بود لذا جهت دریافت سیگنال منتظر بسته شدن کندل امروز شدم تا هم پیوتهای ماهانه و هفتگی تکلیفشون روشن شود . لذا با پوزش از تاخیر لیست پوزیشن های این هفته را به شرح جدول زیر بر اساس همان مدیریت سرمایه هفته گذشته با سرمایه اولیه 2500 دلار ست نمودم و مقدار سود دو هفته گذشته را بعنوان حاشبیه امن دخیل در پوزیشن ها نکردم . امیدوارم که این هفته هم همانند هفته های قبل با نتیجه مثبت بیرون رویم .
                          تذکر : توجه داشته باشید ارائه سیگنال ها صرفا" جهت نحوه کار خود و اردر گذاری شخصی می باشد لذا اینجانب در ابتدا که اردر ها ست میکنم با فرض اینکه همه پوزیشنها به استاپ میخورند اقدام میکنم و بر اساس مدیریت سرمایه مورد استفاده نگرانی از بابت استاپ ها ندارم .
                          لذا توجه داشته باشید که هر یک از دوستان و عزیزان چنانچه بر اساس سیگنال های ارائه شده اقدام به دریافت پوزیشن نمایند مسئولیت استاپ و تی پی بعهده خودشان بوده . و اینجانب هیچگونه مسئو لیتی در قبال سیگنال ها نخواهم داشت . صرفا" جهت آگاهی ارائه میگردد.

با آرزوی موفقیت روز افزون

تحلیل ها در پست بعدی قرار خواهد گرفت
                          ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 11-05-2013, 04:11 AM
                          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• تحلیلهای مربوط به پوزیشنهای پست 147

سلام و درود
                            تحلیل های زیر مربوط به لیست پوزیشنهای پست 147 می باشد .

نظر

• سلام
                              تحليل به مراتب زيباتر و عالي تر
                              ايا سود 1040 پيپ در هفته پيش مديون پايان ماه بودن و خبرها نبود؟

در راستا نيوزلند دلار شما من هم تاييده خودم را گرفتم
                              http://www.mql5.com/en/charts/985731...-h1-real-trade
                              http://www.mql5.com/en/charts/985718...m30-real-trade

نظر

• سلام
                                جناب یزدی میدونم تحلیل ها باید بالای 4ساعته باشه ولی صرفاً تریگری بود تو تایم M15 برای تحلیل پست 148 جناب عالی

بی هیچ وجه پیشنهاد برای ترید در حساب ریل نیست

یا حق
                                چارلی چاپلین

نظر

پردازش ...
                                X