اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گروه لاکپشتها/Forex turtle

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نظر دوستان در مورد ایجاد گروه لاکپشتهای ایرانی چی هست ؟ یک سیستم معاملاتی مشخص ! یک سیستم مدیریت سرمایه مشخص ! سرمایه اولیه در حد 500 دلار ! با هدف تبدیل ان به 100 هزار دلار در یک سال ! دوستان چه نظری دارن ؟
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      نظر دوستان در مورد ایجاد گروه لاکپشتهای ایرانی چی هست ؟ یک سیستم معاملاتی مشخص ! یک سیستم مدیریت سرمایه مشخص ! سرمایه اولیه در حد 500 دلار ! با هدف تبدیل ان به 100 هزار دلار در یک سال ! دوستان چه نظری دارن ؟
      امیدوارم تیرهای دوستانه به سمتت روانه نشه moslem عزیز که آقا مگه میشه 500 دلار رو با رعایت مدیریت سرمایه کرد 100هرارتا و این فایل های اکسل فقط رو کاغذ هست از خواب بیدار بشید اینها همه خواب و خیال هست و ....
      اما میدونم چی تو ذهنت هست مسلم جان اما از من نصیحت ایرانی جماعت روحیه همکاری و کار گروهی عمرا" نداره خسته نکن خودتو

نظر

مسلم جان خسته نباشید

در حد ماهی 30% کافی است که نهایتا دوساله زندگی چندین نسلمون رو ببندیم ولی آیا کسی آمادگی درآوردن این پول رو داره؟ فکر نمیکنم خودم داشته باشم.

آنتونی رابینز میگه اکثر کسانی که لاتاری های بزرگ رو برنده میشن 3 سال بعد همون مقدار پول قبل از برنده شدن لاتاری رو دارند یا حتی کمتر از اون! فقط چون ذهنشون اون مقدار پول رو قبول نمیکنه. چه قبول کنیم چه نکنیم ما به اندازه ذهنمون درآمد، سلامتی، عشق، انرژی و هزاران موهبت دیگه رو داریم. واقعا ماهی سی درصد توی این بازار نشدنیه؟ نه برای من که هیچی بلد نیستم ولی آیا برای همه نشدنیه؟ پس چرا هیچ کس نمیرسه بهش؟ سال اول فارکسیم اینقدر رکورد میزدم که حد نداشت. یادش به خیر با دوتا اندیکاتور که بهم داده بودند اینقدر حساب ده برابر و بیست برابر میکردم توی مدت کوتاه که نگو و نپرس. فقط چون فکر میکردم این اندیکاتورها هیچ وقت ضرر نمیدن اگرم قرار بود ضرر بدن یا من بیرون بودم یا مارجین درگیر پوزیشن دیگه ای بود که این موارد رو نمی دیدم تا با اشخاص فارکسی و فروم ها آشنا شدم. فکر کنم این داستان خیلی ها باشه که بعد از صحبت با بقیه ذهنمون کوچیک میشه. همه اوایل سود میکنیم همه در دمو سود میکنیم. این فقط مسائل روانیه؟ به نظرم شاید ده تا بیست درصدش ترس و طمع و ... باشه بقیش فقط ذهنمونه که پول گنده رو قبول نمی کنه

تمام نظرات شخصی است................... - اگر این جمله رو پیام یادمون نمیداد چی کار میکردیم؟-

ارادتمند--------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

من فقط یک ایده اولیه دادم ! امیر جان این صحبت "ما به اندازه ذهنمون درآمد، سلامتی، عشق، انرژی و هزاران موهبت دیگه رو داریم" خیلی خیلی عمیق هست ! من نمیتونم بیشتر بنویسم چونکه مشکل ارسال دارم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

Absorptive Money عزیز ! "ایرانی جماعت روحیه همکاری و کار گروهی عمرا" نداره خسته نکن خودتو "/ کاملا موافقم البته فقط در "شیادی و دروغ و کلاهبرداری و اختلاس " این روحیه به اوج خودش میرسه ! نگاه بکن به اختلاس 3هزار میلیردی حدود 500 نفر شریک بودن غیر از ... همچنین گلدکویست ! یعنی واقعا وقتی میبینم یک دهاتی بی سواد میارن تهران جیبش لخت میکنند به هوش ایرانی جماعت باید احسنت گفت !

نظر

سلام
              این کار فقط وقتی امکانپذیره که یک مدیر حوب بالاسر گروه باشه

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                سلام
                این اکسپرت واسه این سیستم نوشته شده لطفا چک کنید
                ممنون

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5760365961.zip
                مرسی باید بررسیش کنم
                البته اسکریپت خودم هم آماده شده تقریبا و چند تا تصحیح می خواد که آماده بشه واسه شروع پروسه
                چه فکر کنی می.توانی یا نمی.توانی... در هر صورت حق با توست
                if you think you can or you think you can not, probably you're right

نظر

نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
                  سلام

خیلی جالب و رویای هست این حقیقت.

موفق
                  سالم دوست من اگه قسمت بشه این تاپیک رو گرم می کنیم تا توانایی مون رو تو استفاده هر چه بیشتر از این روش بسنجیم
                  امیدوارم بتونیم رویا رو به واقعیت نزدیک کنیم

نظر

سلام مسلم جان
                    قبل از هر چیز باید از شما تشکر کنم که شروع این تاپیک رو کلید زدیُ در واقع همین تاپیک شما بود که منو تشویق کرد برم سراغ این استراتژی و ته توی قضیه رو در بیارم
                    اگه بچه ها پایه باشن من هم هستم.
                    اسکریپت روش اصلی لاکپشت ها تقریبا آماده شده و چند روز دیگه ورژن اولیه رو میذارم تو تاپیک
                    ولی این قدم اوله و مهم تر از اون اینه که این استراتژی رو با شرایط حال حاضر بازار به روز و بهینه کنیم

نظر

اگه دوستان موافق باشن تا اکسپرت آماده بشه طریقه پوزیشن گیری و مدیریت سرمایه لاکپشت ها رو تو چند قسمت مجزا بذارم تا ذهن ها بیشتر آماده بشه
                      موافقین؟

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
                        اگه دوستان موافق باشن تا اکسپرت آماده بشه طریقه پوزیشن گیری و مدیریت سرمایه لاکپشت ها رو تو چند قسمت مجزا بذارم تا ذهن ها بیشتر آماده بشه
                        موافقین؟
                        نیکی و پرسش؟ ممنون از زحمتی که میکشید دوست عزیز

ارادتمند-------امیر
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

به دلیل تکراری بودن حذف شد. ناظر عزیز خواهشا این پست رو پاک کنید
                          ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 11-30-2013, 10:08 PM
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

خوب سعی می کنم مطالب رو خلاصه کنم و چیزی رو از قلم نندازم
                            اگه توی اینترنت سرچ کنید مطالب زیادی رو درباره استراتژی لاکپشت ها پیدا می کنید
                            نمی خوام اون مطالب رو اینجا کپی پیست کنم. و فقط می خوام چیزی رو که دنبالش هستیم رو بذارم
                            ۱- طریقه ورود:
                            این استراتژی دو نوع ورود داره: ۱-روش کوتاه مدت یا دستیابی به قیمت هایی بالاتر از ماکزیمم (روند صعودی) یا مینیمم (روند نزولی) ۲۰ دوره گذشته
                            ۲- روش بلند مدت یا دستیابی به قیمت هایی بالاتر از ماکزیمم (روند صعودی) یا مینیمم (روند نزولی) ۵۵ دوره گذشته
                            فکر کنم این قسمت کاملا واضح باشه (اگه کسی توضیح اضافه خواست بگه تا توضیح بدم)
                            تنها نکته تو رورد نوع اول اینه که در صورتی که یک بار با استفاده از روش اول وارد بشیم و به سود برسیم دفعه بعد که بریک اوت ۲۰ روزه پیش میاد مجاز به ورود نیستیم و باید منتظر بریک اوت ۵۵ روزه بمونیم. البته بعد از بریک اوت موفق ۲۰ روزه یه بریک اوت رخ بده و ما ازش استفاده نکنیم تو بریک اوت بعدی می تونیم از همون ورود نوع اول استفاده کنیم

۲- حجم ورود:
                            یکی از نکته های قابل توجه حجم معاملات هستش که بر اساس atr به گونه ای انتخاب میشه که همیشه حد ضرر هر معامله ۲ درصد موجودی باشه:
                            (atr*بهای هر لات)/(۰.۰۱*موجودی)=حجم ورود
                            پس از انتخاب حد ضرر متوجه فلسفه این طریقه انتخاب حجم خواهید شد

۳-حد ضرر:
                            دو نوع انتخاب حد ضرر داریم: ۱ - انتخاب حد ضرر برابر 2*atr برای معامله اول و تریل کردن آن به اندازه 0.5*atr هنگام هر بار افزایش حجم
                            (در مورد افزایش حجم باید بگم که در روش لاکپشت ها یک سری بازار برای ترید انتخاب شده بود که برای هر کدوم یه سری محدودیت تو تعداد معاملات مجاز وجود داشت. فعلا همینو می گم که برای هر بازار خاص مثل یورو دلار حداکثر ۴ معامله مجاز بود و هر افزایش حجم بعد از حرکت قیمت در جهت دلخواه به اندازه ۰0.5*atr صورت می گرفت تا به حداکثر تعداد معاملات مجاز برسیم.
                            حالا وقتی معامله دوم باز میشه حد ضرر به اندازه ۰0.5*atr میاد بالا و حالا تا معامله اول ۱.5*atr فاصله داره و تا معامله دوم 2*atr )
                            فکر کنم گیج شدین. نه؟
                            راستش خودم هم کمی گیج شدم چون بدون مثال سخته توضیحش بدی
                            این قسمت تعداد معاملات رو یه جا دیده بودم با مثال توضیح دادن اگه پیدا کردم واستون میذارم
                            اینجوری وقتی یک معامله داریم و استاپش بخوره با ضرب کردن حد ضرر در حجم مقدار ضرر برابر میشه با ۲ درصد سرمایه

۲-خودمون رو راحت می کنیم و بدون تریلینگ استاپ برای هر معامله حد ضرری برابر با 0.5*atr در نظر می گیریم
                            ۴- برداشتن سود یا خروج از بازار
                            ما تو این روش برای معاملات حد سود نمی ذاریم و اجازه میدیم که قیمت هرچی می تونه جلو بره.
                            و فقط وقتی که توی ورود نوع اول در جهت عکس پوزیشن بریک اوت ۱۰ دوره ای داشته باشه یا توی ورود نوع دوم بریک اوت ۲۰ دوره ای داشته باشه معامله بسته میشه
                            درواقع این مزیت اصلی روش لاکپشت ها محسوب میشه که اجازه میده موقعیت های انگشت شمار ترند های بلند مدت رو تا جای ممکن بگیریم و نه تنها ضرر استاپ های متعدد بازار رنج رو جبران کنیم بلکه سود زیادی هم عایدمون بشه

سعی کردم واضح بنویسم
                            اگه نکته ای مبهم بود بگید تا مجددا توضیحش بدم
                            پیروز باشد

نظر

نوشته اصلی توسط jiomanjy نمایش پست ها
                              خوب سعی می کنم مطالب رو خلاصه کنم و چیزی رو از قلم نندازم
                              اگه توی اینترنت سرچ کنید مطالب زیادی رو درباره استراتژی لاکپشت ها پیدا می کنید
                              نمی خوام اون مطالب رو اینجا کپی پیست کنم. و فقط می خوام چیزی رو که دنبالش هستیم رو بذارم
                              .
                              .
                              .
                              .
                              .
                              سعی کردم واضح بنویسم
                              اگه نکته ای مبهم بود بگید تا مجددا توضیحش بدم
                              پیروز باشد
                              آقا اجازه: یه بار دیگه از اولش بگین

نظر

سلام
                                میشه با عکس توضیح بدین