اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

گروه لاکپشتها/Forex turtle

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اینهم روش معاملاتی بر اساس کانال های سیستم لاکپشتها هست ! دوستان حداقل این صفحه ترجمه کنید !

کانال های لاکپشت ها
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      من متعجبم و متاسف از اینکه روشی به این قدرت و قدمت در ایران کسی ازش صحبتی نکرده و یا در دست عده ای محتکر شده ! شاید من اطلاعاتی ندارم ! نمیدانم ولی همکنون به انگلیسی سرچ میکردم تعداد نتایج سرچ برام جالب بود !

حتی جایی پیدا نمیشه کسی روی این مسائل سرمایگذاری کنه ! یا اهمیتی داده بشود !
      مسلم جان بهتره نگیم احتکار، دوست خوب و پرتلاشم

شما اگر پیشنهاد بنده رو یه نگاه بندازین متوجه خواهید شد که تو این
      تاپیک پیام جان اومدن و درباره این سیستم اطلاع رسانی کردن منتها طبق معمول استقبال کمی شده ازش. ایشون دقیقا مثل شما دوستدار پیشرفت ایرانیان هستند.

همیشه سبز باشید
      Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
        مسلم جان بهتره نگیم احتکار، دوست خوب و پرتلاشم

شما اگر پیشنهاد بنده رو یه نگاه بندازین متوجه خواهید شد که تو این
        تاپیک پیام جان اومدن و درباره این سیستم اطلاع رسانی کردن منتها طبق معمول استقبال کمی شده ازش. ایشون دقیقا مثل شما دوستدار پیشرفت ایرانیان هستند.

همیشه سبز باشید
        منظورم اقا پیام نبوده ! بنده خدا دوتا سیستم معرفی کرده همونا کافی هستند ! احتکار که گفتم توضیح دادم شاید اشتباه کرده باشم و جایی این سیستم مطرح شده !

در کل اگر حرفی که زدم اشتباه بوده معذرت خواهی میکنم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نه مسلم دوست داشتنی منظورم این بود تمرکزتون رو بزارید روی این تاپیک و فعالیتهاتون رو اونجا انتقال بدین تا 2 تاپیک به یک اسم ایجاد نشه و بعدها دوستان که میان برای یادگیری با یک منبع منسجم روبرو شوند.

ما ارادت داریم خدمت شما باصفا

مسلم جان و بقیه دوستان نظرتون درباره این فایل چیه؟

Turtle Rules

من دارم روی این فایل بر حسب علاقه خودم کار میکنم، الان هم 9 صفحه آخرش هستم.

شاد باشید
          ویرایش توسط Barcelona : https://www.traderha.com/member/4220-barcelona در ساعت 01-26-2013, 07:53 PM
          Think / Act / Enjoy

نظر

مسلم جان پیشنهاد میکنم در تاپیکی که اعلام کردم تحقیقات و بررسی رو انجام بدیم و سپس برای آموزش مطالب رو بیاریم اینجا تا تاپیک با انسجام بیشتر و مطالب بهتر و جمع و جور شده تر بره جلو

من هم میتونم بررسی کنم با کمک بقیه بچه ها، فقط بشرطی که هر کسی گوشه کار رو بگیره و با هم تیمی کار کنیم!
            Think / Act / Enjoy

نظر

تا 1 ساعت دیگه ترجمه رو میزارم روی تاپیک
              Think / Act / Enjoy

نظر

با سلام
                این pdf به زبان فارسی است و نحوه ورود.خروج و مدیریت سرمایه را به روش لاک پشتها توضیح داده.امیدوارم مفید واقع بشه
                فایل های پیوست شده

نظر

قبلا توسط گروه آپادانا ... اقای انتصاری و صمدی مطرح شده بود و اصلا هم احتکار نشده بود .... کسی شاید کمتر سراغش رفت ....
                  الان سایتشون بسته شده است
                  www.tfx.ir

موفق باشید
                  یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط fxramin نمایش پست ها
                    قبلا توسط گروه آپادانا ... اقای انتصاری و صمدی مطرح شده بود و اصلا هم احتکار نشده بود .... کسی شاید کمتر سراغش رفت ....
                    الان سایتشون بسته شده است
                    www.tfx.ir

موفق باشید
                    یا حق
                    سلام. شما هم اگر از این سیستم اطلاعاتی دارید اینجا شیر کنید ممنون میشیم تا همه با هم روش کار کنیم.

نظر

دوستان این هم طبق قولی که داده بودم

Turtle Rules
                      همیشه سودده باشید
                      Think / Act / Enjoy

نظر

کورس یکی از لاک پشتها
                        Turtle Trading for Fabulous Profits-::-Russell Sands

فایل لینکها

یک کورس دیگه هستی از همین اقا ولی نمیدونم یکی هستند یا نه چون با اینترنتی که دارم نمیتونم دانلود کنم ولی لینک اونها رو هم میزارم ! خیلی جالبه یک جا نوشته ! من یک لاکپشتم !

نظر

نوشته اصلی توسط hassan نمایش پست ها
                          سلام. شما هم اگر از این سیستم اطلاعاتی دارید اینجا شیر کنید ممنون میشیم تا همه با هم روش کار کنیم.
                          نه من یه دورانی 6 7 سال قبل باهاش کار کردم و بک تست طولانی مدت هم گرفتم .... زیاد باهاش راحت نبودم .... بیش از حد مکانیکی بود به نظرم بعید میومد دوام داشته باشه .... ولی اسم و رسم زیاد داره ....

موفق باشید
                          یا حق

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها
                            دوستان این هم طبق قولی که داده بودم

Turtle Rules
                            همیشه سودده باشید
                            با سلام و شب بخیر خدمت طه , دوست عزیزم
                            آقا دست بوسیم از بابت زحمتی که کشیدید.و عذر خواهی میکنم بابت کوتاهی در کمک رسانی به جنابعالی و سایر دوستان
                            دعای خیر دارم برای سید مسلم عزیز و همه دوستان این مجموعه که زحمت زیادی میکشند بابت سر بلندی ایران رو ایرانی ...

ما اساتیدی مثل شما رو داریم غم نداریم.

طه جان فکر کنم فایل مورد نظر خراب شده و با آدوب آکروبات خطا میده
                            تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

کورس دوم

لینک 1

لینک2

لینک3

لینک 4

لینک5

لینک6

لینک7

لینک 8

لینک9

لینک10

من لاکپشتم

لینک1

لینک 2

لینک3

لینک4

خداحافظ

نظر

نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                                با سلام و شب بخیر خدمت طه , دوست عزیزم

طه جان فکر کنم فایل مورد نظر خراب شده و با آدوب آکروبات خطا میده
                                ارادت داریم آقا، وظیفه هستش

زحمت اصلی رو مسلم جان دارم میکشن و هدایت میکنن، ما داریم کمکشون میکنیم!

Tracerجان تستش هم کردم موردی نداشت!

فایلش word هست.
                                Think / Act / Enjoy

نظر

پردازش ...
                                X