اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط petros2006 نمایش پست ها
    فکر کنم همون نقطه تی پی پوزیشن مشروط فعلی یعنی 6170 یه نقطه مناسب برای ورود به معامله سل باشه که در این مورد باید با یه شمع قدرتمند کانال یک دوره شکسته بشه
    که این نقطه زیر سنتر کانال یه دوره در تایم چهار ساعته و زیر نقطه انتهایی کانال یک دوره تایم یک ساعته هست
    البته بازم تاکید میکنم چون خلاف روند داریم ورود میکنیم شکست با کندل قوی خیلی اهمیت داره
    من دو نقطه دیگر مدنظرم هست یکی فیبو قرمز که انرا رو به بالا شکست اگر دوباره انرا بطرف پایین بشکند جای خوبی برای ورود هست دوم هم وقتی کانال ابی را از بالا بطرف پایین بشکند ! تایم یک ساعته !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      سلام دوست بزرگوار پوزیشن خرید شما خیلی جالب هست ! لطف کنید لینک استمنت قرار بزارید ! لطفا فقط لینک تصاویر و استمنت را بگذارید تا تایپیک شلوغ نشود !

منتظر شما هستم !
      مسلم جان من همین کار رو کردم ولی ناظر سایت قسمت مربوط به هیستوری رو حذف کرده و عکس رو دوباره اپلود کرده ظاهرا
      نمی فهمم چرا . چون من لینک گذاشته بودم

نظر

من دو نقطه دیگر مدنظرم هست یکی فیبو قرمز که انرا رو به بالا شکست اگر دوباره انرا بطرف پایین بشکند جای خوبی برای ورود هست دوم هم وقتی کانال ابی را از بالا بطرف پایین بشکند ! تایم یک ساعته !
        اما قیمت هنوز به فیبوی قرمز نرسیده میتونید با شکل نشون بدیدین ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
          مسلم جان من همین کار رو کردم ولی ناظر سایت قسمت مربوط به هیستوری رو حذف کرده و عکس رو دوباره اپلود کرده ظاهرا
          نمی فهمم چرا . چون من لینک گذاشته بودم
          دوست دارم پوزیشنهای شما رو ببینم !

وقتی نمودار سیو میکنید گزینه وسطی را انتخاب کنید ! تا نام بروکر مشاهده نشود ! یا میتونید از قسمت اکانت هیستوری فقط استمنت را سیو کرده و لینک انرا اینجا بگذارید !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
            اما قیمت هنوز به فیبوی قرمز نرسیده میتونید با شکل نشون بدیدین ممنون میشم
            واقعا ببخشید بازم گاف دادم ! منظورم خط فیبو سبز رنگ هست ! با عرض پوزش در یک ساعته پوند دلار هست !

نظر

• سلام دوستان من تازه با روش شما آشنا شدم و تمام 70 صفحه را خواندم و یک اکانت در به قول خودتون بوووووووق باز کردم . لطفا من را هم به جمعتون اضافه کنید
              شماره اکانت 4066042
              ارادتمند شما
              ویرایش توسط amfapic : https://www.traderha.com/member/6828-amfapic در ساعت 12-17-2012, 07:17 PM

نظر

• سلام دوست بزرگوار لطفا پست خودتونو ویرایش کنید و از اوردن اسم بروکر اجتناب کنید چون مدیران سایت قبول نمیکنند ! منتظر استمنت شما هستیم !

نظر

سیگنال اصلی 2012/12/17
                  یورو دلار منتظر رسیدن قیمت به فیبو 123+ سنتر کانال قرمز+ حدبالایی کانال ابی در تایم یک ساعته هستیم برای فروش !

شکست کانال از نوع شکست ضعیف بود ! و باید برای فروش نقطه معتبرتی تعیین شود !

لینک نمودار
                  موقعی ک سیگنال داده میشد این سه مورد تقریبا تو ی منطقه بودن الان امکان داره فیبو و حد بالایی شکسته بشه ولی ب سنتر نرسه !!!
                  ؟؟؟
                  Guide Me GOD

نظر

• نوشته اصلی توسط 00110 نمایش پست ها
                    موقعی ک سیگنال داده میشد این سه مورد تقریبا تو ی منطقه بودن الان امکان داره فیبو و حد بالایی شکسته بشه ولی ب سنتر نرسه !!!
                    ؟؟؟
                    کاملا درسته ! البته الان داری میبینی که قیمت امکان ری تست به کناره پاینی کانال یک دوره ای هست ! تا ببینیم چی میشه ! منتظر میمانیم !

نظر

• سوالی داشتم
                      این سیستم فقط واسه یورو و پوند ست شده؟

نظر

• تعریز در نقطه 1.6220 (خط رنج بالا) با حجم 0.1 سل لیمیت قرار دادم

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5575858341.jpg

نظر

دوست دارم پوزیشنهای شما رو ببینم !

وقتی نمودار سیو میکنید گزینه وسطی را انتخاب کنید ! تا نام بروکر مشاهده نشود ! یا میتونید از قسمت اکانت هیستوری فقط استمنت را سیو کرده و لینک انرا اینجا بگذارید !
                          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5758417881.jpg
                          پوزیشن اول رو اصلا نمیشه گفت بر اساس سیستم بوده. اولی رو نادیده بگیر مسلم جان

نظر

• نوشته اصلی توسط mohammad1234 نمایش پست ها
                            سوالی داشتم
                            این سیستم فقط واسه یورو و پوند ست شده؟
                            اقای ممدوح گفتند که چهارسال روی پوند فقط کار میکرده بعدا یورو اضافه کرده ! موقیکه سیستم مطرح شد خیلی ها بروی دیگر ارزها امتحان کردن و جواب داد!

اما همکنون تایپیک خبرتی فقط به پوند دلار و یورو دلار میپردازد !

مطمئن باشید برای موفقیت و کسب درامد در فارکس و پذیرفتن ان بعنوان شغل فقط یک جفت ارز کافیست !

من الان دارم میبینم که تایپیک ما پیشرفته تر از مشابه خارجی ان و در سطح اگاهیم از فارکس در ایران این تایپیک در نوع خود بی نظیر هست چون اولا یک سیستم خیلی ساده و قوی را مطرح کرد و دوما و مهمتر دست بر موضوعی گذاشت که تابحال هیچکس انرا مطرح نکرده و ان مدیریت سرمایست در عمل و پوزیشن گیری و نمایش ان بوسیله تعداد زیادی از افرادهست !

مشکلی که بیشتر تریدرها را رنج میداد و باعث شکست انها و کال مارجین شدن انهامیشد امیدوارم حل شود و حداقل شاهد موفقیت کسانی که در این مرحله با ما همگام شدند باشیم !

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...5758417881.jpg
                              پوزیشن اول رو اصلا نمیشه گفت بر اساس سیستم بوده. اولی رو نادیده بگیر مسلم جان
                              خوبه فوق العادست ! مدیریت سرمایه شما عالی هست ! خدا رو شکر روز اول سود داشتیم ! ما رو خیلی خوشحال کردی !

امروز خوشبختانه سیستم سیگنال نداد ! و بما اولین و مهمترین درس را داد که در صورتی که موقعیت یا فرصت معاملاتی وجود ندارد بیجهت سرمایه خود را بخطر ندازید !

نظر

• امیر جان خیلی عالی هست ! دوست دارم حداقل در این حساب دمو فقط بفکر تعزیز باشی تا بعد نتایجش بچشمت ببینی و توانمندی به تو خواهد داد که در خواب نمیدیدی !

نظر

پردازش ...
                                X