اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سیگنال اصلی 2012/12/17
    یورو دلار منتظر رسیدن قیمت به فیبو 123+ سنتر کانال قرمز+ حدبالایی کانال ابی در تایم یک ساعته هستیم برای فروش !

شکست کانال از نوع شکست ضعیف بود ! و باید برای فروش نقطه معتبرتی تعیین شود !

لینک نمودار
    ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 12-17-2012, 05:00 PM
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط fx.trader نمایش پست ها
      خوب اولین پوزیشن من به هدفش رسید و به خاطر نزدیک شدن به لبه های بالای 4 و 1 ساعته بستمش.
      البته دیشب یه اشتباه کردم و پوزیشنم رو بستم که منجر به 12 پیپ ضرر شد ولی از همونجا دوباره بای گرفتم و خوشبختانه جبران شد.

سلام دوست بزرگوار پوزیشن خرید شما خیلی جالب هست ! لطف کنید لینک استمنت قرار بزارید ! لطفا فقط لینک تصاویر و استمنت را بگذارید تا تایپیک شلوغ نشود !

منتظر شما هستم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام :

با پوزش سیگنال اصلی یعنی منتظریم قیمت به حدود 1.31975 برسد برای فروش ؟
        متشکرم
        زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
          با سلام :

با پوزش سیگنال اصلی یعنی منتظریم قیمت به حدود 1.31975 برسد برای فروش ؟
          متشکرم
          بله درسته ! لطف کن به شکست کانال توجه کن انرا یک شکست ضعیف در نظر گرفته !

نظر

• با سلام خدمت آقا مسلم
            یه سوال داشتم
            ساعات بروکر حسابی که برای مسابقه هست با بروکرهای استاندارد و سایر بروکرها متفاوته و درنتیجه فیبو و یه مقداری کانالاش متفاوت هست
            میخواستم بپرسم اون خانم با همون فیبو و کانال ها کار میکنند یا توی بروکرهای دیگه کانال فیبو رنج و ... رو رسم میکنن و اونجا فقط پوزیشن میذارن؟
            با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط petros2006 نمایش پست ها
              با سلام خدمت آقا مسلم
              یه سوال داشتم
              ساعات بروکر حسابی که برای مسابقه هست با بروکرهای استاندارد و سایر بروکرها متفاوته و درنتیجه فیبو و یه مقداری کانالاش متفاوت هست
              میخواستم بپرسم اون خانم با همون فیبو و کانال ها کار میکنند یا توی بروکرهای دیگه کانال فیبو رنج و ... رو رسم میکنن و اونجا فقط پوزیشن میذارن؟
              با تشکر
              سلام دوست عزیز

اون حساب فقط برای مسابقه هست و پلاتفرم کانال ها متعلق به بروکر "بووووووووووووووق" هست !

نظر

• با سلام مجدد
                با توجه به تایم یک ساعته و چهار ساعته نقطه 1.6220 انتهای کانال یک دوره در تایم چهارساعته و نقطه فیبو و رنج تایم یک ساعته هست
                من اونجا یه سل لیمیت کاشتم با تی پی 1.6170 که سنتر کانال یک دوره در تایم یک ساعت و انتهای کانال یک دوره در تایم چهار ساعته هست.
                با توجه به موارد ذکر شده آیا درست کار کردم آقا مسلم؟
                ممنون
                ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:21 PM

نظر

با سلام مجدد
                  با توجه به تایم یک ساعته و چهار ساعته نقطه 1.6220 انتهای کانال یک دوره در تایم چهارساعته و نقطه فیبو و رنج تایم یک ساعته هست
                  من اونجا یه سل لیمیت کاشتم با تی پی 1.6170 که سنتر کانال یک دوره در تایم یک ساعت و انتهای کانال یک دوره در تایم چهار ساعته هست.
                  با توجه به موارد ذکر شده آیا درست کار کردم آقا مسلم؟
                  ممنون
                  شما دقیقا همون کاری رو کردید که خانم انصاف میخواد ! فقط لطف کن لینک تصاویر بزار نه خود تصاویر گززینه ادرس فایل انتخاب کنید !

الان پطرس بمن بگو اگر شما در 6220 وارد شدی و قیمت ساز مخالف زد بهترین نقطه برای ورود مجددد کجاست؟
                  ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 08:22 PM

نظر

• با سلام مجدد
                    فکر میکنم 1.6270 یا 1.6296 نقاط مناسبی برای ورود مجدد باشن
                    البته تو این مورد تجربه کافی ندارم و نیازمند راهنمایی شما هستم
                    با تشکر

نظر

با سلام مجدد
                      با تشکر
                      نمیدونم بر چه اساسی اینها رو انتخاب کردی ولی چون با نقطه ورود اولیه 50 تا 70 پیپ فاصله دارند در صورت وجود دلیل کافی میتوان وارد شد !

نظر

• 1.6270 رو بخاطر اینکه 50 پیپ با ورود فاصله داره انتخاب کردم و نقطه 1.6296 رو بخاطر اینکه خط فیبو در تایم یک ساعته هست انتخابش کردم

نظر

با سلام مجدد
                          با تشکر
                          خوب الان فرض کن قیمت به 6220 نرسید و کشید پایین ! انوقت بهترین نقطه برای فروش کجا خوواهد بود؟

نظر

• فکر کنم همون نقطه تی پی پوزیشن مشروط فعلی یعنی 6170 یه نقطه مناسب برای ورود به معامله سل باشه که در این مورد باید با یه شمع قدرتمند کانال یک دوره شکسته بشه
                            که این نقطه زیر سنتر کانال یه دوره در تایم چهار ساعته و زیر نقطه انتهایی کانال یک دوره تایم یک ساعته هست
                            البته بازم تاکید میکنم چون خلاف روند داریم ورود میکنیم شکست با کندل قوی خیلی اهمیت داره

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                              نمیدونم بر چه اساسی اینها رو انتخاب کردی ولی چون با نقطه ورود اولیه 50 تا 70 پیپ فاصله دارند در صورت وجود دلیل کافی میتوان وارد شد !
                              سلام آقا مسلم

قبلا سوال کرده بودم فرمودید 70 تا 100 پیپ
                              حالا 70 تا 100 پیپ یا 50 تا 70 پیپ؟؟؟؟

در کل در این مورد آزادی عمل ما بر اساس مشاهده دلایل کافی است یا فاصله از ورود اول؟؟ مثلا شاید به یک نقطه برگشتی رسیده ایم ولی 40 پیپ از نقطه ورود اول فاصله داریم ونقطه خوبی است مجاز به تعریز هستیم یا نه؟؟؟؟

و سوال دیگر اینکه مدیریت سرمایه خبرتی گفتید به ازا هر 2500$ 0.1 هست . الان که ما داریم 0.05 وارد میشیم بازهم برای تعریز باید همین 50 تا 70 فاصله باشید یا حدود 40 هم می شود؟؟؟

کلا در این روش تریدر می تواند ابتکار عمل و کمی آزادی در چارچوب کار داشته باشد یا اینکه نه؟؟؟

ممنون از شما استاد عزیز

نظر

• نوشته اصلی توسط amirfx_24 نمایش پست ها
                                سلام آقا مسلم

قبلا سوال کرده بودم فرمودید 70 تا 100 پیپ
                                حالا 70 تا 100 پیپ یا 50 تا 70 پیپ؟؟؟؟

در کل در این مورد آزادی عمل ما بر اساس مشاهده دلایل کافی است یا فاصله از ورود اول؟؟ مثلا شاید به یک نقطه برگشتی رسیده ایم ولی 40 پیپ از نقطه ورود اول فاصله داریم ونقطه خوبی است مجاز به تعریز هستیم یا نه؟؟؟؟

و سوال دیگر اینکه مدیریت سرمایه خبرتی گفتید به ازا هر 2500$ 0.1 هست . الان که ما داریم 0.05 وارد میشیم بازهم برای تعریز باید همین 50 تا 70 فاصله باشید یا حدود 40 هم می شود؟؟؟

کلا در این روش تریدر می تواند ابتکار عمل و کمی آزادی در چارچوب کار داشته باشد یا اینکه نه؟؟؟

ممنون از شما استاد عزیز
                                جوابت با یک سوال میدم که خوب بهش فکر کن ! ایا امکان داره قیمت یک حرکت 100 پیپی بدون هیچ اصلاحی انجام بده ؟

وقتی رنج 14 روزه 65 پیپ هس چه معنای میدهد ؟

منظور از 50 تا 100 یک فاصله ثابت نیست بلکه باید همراه با شواهد باشد ! چون تایم کاری ما یک ساعته هست یا همون چرخ دنده کوچک ! 100 پیپ در 4س بنظرت چقدر در یک ساعته نوسان خواهد داشت !

در مورد تعزیز اگر با 0.05 وارد شدی تعزیز با 0.1 هست ! این حداکثر پوزیشن هست ولی الان ما که در رومند صعودی قرار داریم بهتر است با حجمی کمتر از این وارد پوزیشن فروش شویم !

در خبرتی شما ازادی عمل کامل دارید و یک چیز خشک و ثابتی نیست !

مهمترین نکته مدیریت سرمایه و انتخاب یک نقطه ورود ومناسب هست !

نظر

پردازش ...
                                X