اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• یورو: کانال قرمز 1 ساعته شکسته شده و فیبو نارنجی پس سل میکنیم در 3380 با هدف 30 پیپ که لیه پایین کانال ابی است.
    این بود تحلیل یورو من امیدوارم درست باشد.ممنون

نظر

• با سلام خدمت دوستان و سيد مسلم عزيز
      پوند امروز در وضعيت 4 ساعته بهترين عملكرد را داشت در روزانه هم كانال قرمز به طرف داخل شكسته است هر كس در چهار ساعته سل را گرفت نوش جانش
      به نظر من پوند به مقاومتهاي سنگيني خورده و احتمال ادامه ريزش را كم كرده است
      دوستاني كه منتظر تعزيز پوند هستند الان بهترين موقع است 2 تا سطح فيبو 127 با هم همپوشاني دارند و پايين كانال 4 ساعته است
      ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 02-12-2013, 01:50 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• این اطلاع ثانوی من یه روز بیشتر طول نکشید. به هر حال در مسافرت هم میشه ترد کرد و سود هم گرفت.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

روی یورو/دلار و پوند/دلار هم که تخصصم نیست پوزیشن گرفتمکه با سود بسته شده.

اگر تریدر با مدیریت سرمایه روحیه خودش رو هم بتونه مدیریت بکنه میتونه بر سیستم مسلط بشه و سود ساز بشه . دیگه خیلی جفت ارز ها و یا مسائل دیگه جلودارش نیست.

پس مهم نیست بای میگیرید یا سل بلکه مهم اینه که چقدر بر روی حسابت و اعصابت ریسک میکنی.

================================================== ====================

ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 02-12-2013, 07:08 PM

نظر

• يك وقتايي تغييرات قيمت دوروز قبل جوريه كه كانال رسم شده زياد اعتبار نداره مثل كانال آبي امروز پوند كه زياد به كانال قبلا برخورد نداشت . قيمت هم به اون واكنش مهمي نشون نميده. نظرتون چيه؟
          channel.JPG
          برعكس يورو كه قبلا بيشتر به كانال برخورد داشته حالا واكنش هاي بهتري نشون داده . بهمين خاطر فكرميكنم روزهايي كه ميبينيم كانال مثل امروز پوند زياد به قيمت مربوط نبوده اون روز با اين استراتژي پوزيشن نگيريم بهتره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
            يك وقتايي تغييرات قيمت دوروز قبل جوريه كه كانال رسم شده زياد اعتبار نداره مثل كانال آبي امروز پوند كه زياد به كانال قبلا برخورد نداشت . قيمت هم به اون واكنش مهمي نشون نميده. نظرتون چيه؟
            [ATTACH=CONFIG]1160[/ATTACH]
            برعكس يورو كه قبلا بيشتر به كانال برخورد داشته حالا واكنش هاي بهتري نشون داده . بهمين خاطر فكرميكنم روزهايي كه ميبينيم كانال مثل امروز پوند زياد به قيمت مربوط نبوده اون روز با اين استراتژي پوزيشن نگيريم بهتره.
            دوست من شکل کانال ها در 1 ساعته امروز خیلی جالب نبود که من در پستی که اول صبح زدم از دوستان سوال کردم کسی جوابی نداد ولی توی این وقتا به نظر من باید یه تایم رفت بالاتر یعنی 4 ساعته.شما ببینید بازار با اینکه پرقدرت به سمت لبه پایین کانال دو دوره ای 4 ساعته اومده و حتی کندل بعدی هم توی 4 ساعته شادو شده به سمت پایین که حاکی از بی قدرتی برای بای هست هنوز تلاش می کنه به سمت بالا بره.

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
              يك وقتايي تغييرات قيمت دوروز قبل جوريه كه كانال رسم شده زياد اعتبار نداره مثل كانال آبي امروز پوند كه زياد به كانال قبلا برخورد نداشت . قيمت هم به اون واكنش مهمي نشون نميده. نظرتون چيه؟
              [ATTACH=CONFIG]1160[/ATTACH]

سلام

بعد از آپلود تصویر در سایت زیر گزینه ادرس انجمن کپی کنید و در فروم قرار دهید تا تصویر بهتر دیده بشه .

PCM File Upload

مرسی
              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• با سلام :

چند روزی است که در مسابقه دمو شرکت کرده ام و تلاش میکنم با استفاده از سیستم خبرتی و انچه در این مدت یافته ام به نتایج خوبی برسم .البته رتبه ام فعلا بد نیست ولی :

انچه پی بردم این است که سیستم تعزیر تیغ دو لبه است .اگر درگیر ان شویم و نتوانیم انرا مدیریت کنیم تمام حواس و بالانس را درگیر خود میکند .بنده حتی یک تعزیر را پیشنهاد میکنم .میتوان سایز پوزیشن تعزیر را برابر گرفت و به محض رسیدن به نقطه اولیه با سود خارج شد .
                در ضمن متوجه شدم که برخی الگوها مسلما از برخی قویتر هستند و گاهی با الگوی نااشنا روبرو میشویم در این مواقع که الگو را بخوبی نمیشناسیم بهتر است وارد پوزیشن نشویم .
                در الگوی کانالهای متقاطع که شاید یکی از همان الگوهای سختر باشد .تا زمانیکه قیمت وارد فضای میان دو کانال نرفته است شرایط همجنان خوب است ولی هنگامیکه وارد ان فضا شد باید بسیار مراقب بود و شاید از ترید صرفنظر کرد .

حتما دوستان میدانند که بطور کلی ما دو نوع پوزیشن اصلی میتوانیم بگیریم 1-پوزیشن شکست کانال 2- پوزیشن معکوس در لبه ها
                نوع دوم که بسیار وسوسه انگیز است را حتما با استاپ کوچک انجام دهیم .
                متشکرم
                زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• با درود
                  یورو در یک ساعته کانال قرمز راشکسته و از سنتر لاین کانال ابی برگشته و در 4 ساعته هم از سنتر لاین کانال ابی برگشته پس سل.
                  سل یورو 3440

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                    با درود
                    یورو در یک ساعته کانال قرمز راشکسته و از سنتر لاین کانال ابی برگشته و در 4 ساعته هم از سنتر لاین کانال ابی برگشته پس سل.
                    سل یورو 3440
                    به نظر من تا زمانی که این کندل 1 ساعته کلوز نشه نمی شه تصمیمی گرفت چون ممکنه از همین جا به سمت بالا صعود کنه.به فیبو های نارنجی توجه کنید و اینکه اگه هم بشکنه تا لبه کانال آبی احتمالا بیشتر نرسه.یعنی تی پی کوچیک

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6073987141.gif
                    ویرایش توسط abaszakani : https://www.traderha.com/member/7394-abaszakani در ساعت 02-13-2013, 11:51 AM

نظر

• با درود
                      پوند در یکساعته به سنتر لاین کانال قرمز رسیده و همچنین لبه بیرونی کانال ابی و فیبو نارنجی و در روزانه هم کندل دیروز برگشتی است .پی بای .
                      پوند بای 5650
                      ممنون
                      در حال تایپ بودم که دیدم نزول کرد ولی به تحلیل اطمینان میکنم ببینم چه میشود.
                      لطفا دوستان هم تحلیل بگذارند.ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                        با درود
                        پوند در یکساعته به سنتر لاین کانال قرمز رسیده و همچنین لبه بیرونی کانال ابی و فیبو نارنجی و در روزانه هم کندل دیروز برگشتی است .پی بای .
                        پوند بای 5650
                        ممنون
                        در حال تایپ بودم که دیدم نزول کرد ولی به تحلیل اطمینان میکنم ببینم چه میشود.
                        لطفا دوستان هم تحلیل بگذارند.ممنون
                        دوست من امید وارم این پوزهارو در ریل نگرفته باشی نگاه کردم کاملا برعکس البته دقیقا نمیدونم در کجا گرفتید ولی شاید پوند بهتر بود و فرصتی برای خروج داده حالا نمیدونم تازه دیدم موفق باشید
                        ویرایش توسط اسکار : https://www.traderha.com/member/7929-اسکار در ساعت 02-13-2013, 03:36 PM
                        تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                        تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                        http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• با سپاس به شما اسکار جان
                          نه من در ریل نمیگیرم فعلا دارم تحلیل میکنم ولی متاسفانه تمام اشتباه است .امیدوارم دوستانی که مسلط تر هستند تحلیل بگذارند تا امثال من مجبور نشویم با تحلیلهای اشتباه خود دیگران را گمراه کنیم . خبرتی ساده است ولی اسان نیست . باید حالا حالاها کار کرد.
                          ممنون از لطف شما

نظر

• من تحلیل های امروز خبرتی رو در تاپیک خودم /ترید به سبک اسکار/قرار میدم دوستان میتونن استفاده کنن تا کمی دیدگاهشون رو بهتر کنن امیدوارم مفید باشه وقصدم فقط کمک و راهنمایی هس منو ببخشید اگه حرفام موجب ازار کسی شد درود بر همگی
                            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• با درود
                              یک سوال از خبرتی کارها .من میخواستم یکی از روزهای ماه قبل را بررسی کنم ولی خطوط فیبو روی ماه قبل کشیده نشده است.باید چکار کرد؟
                              البته کانالها را دستی کشیدم ولی خطوط فیبو را چگونه بکشم؟ ممنون

نظر

• سلام
                                در قسمت تنظیمات این اندیکاتور در tab inputs مقدار count رو زیاد کن

پیروز باشی

نظر

پردازش ...
                                X