اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
    با سلام :

جناب مسلم
    در این چند روزه سعی کردم یک سیستم مشخص پوزیشنگیری بر اساس خبرتی ایجاد کنم بگونه ای که انهایی که با این سیستم کار میکنند یک جور پوزیشن بگیرند .(البته مدیریت سرمایه بحث جدایی است)

بطور مثال امروز بنده فقط یک سیگنال بای دیدم در پوند با هرف 40 پیپ و بروی یورو سیگنالی ندیدم .مگر شکست قرمز به بالا را هم اکنون داشته باشیم .

بنظر بنده این سیستم پوزیشنگیری را باید ایجاد کرد که بتوان بر اساس ان به بررسی عملکرد سیستم پرداخت .اینکه برخی دوستان بتوانند چند صد پیپ در روز بگیرند و دیگران نتوانند بیشتر به تجربه و تبحر شخص مربوط میشود تا کارایی سیستم .

همچنین طبق بررسی خود به این نتیجه رسیدم که میتوان از همپوشانی کانالها الگوهایی با عملکرد بالا ،متوسط و ضعیف پیدا کرد که با بسط الگوهای بهتر و استفاده از انها به نتایج بهتری رسید .

حال نظر جنابعالی را میخواستم بدانم که ایا این رویکرد میتواند مفید باشد ؟

بطور مثال الگوی لوله گاز یکی از بهترین الگوها است که البته بنظر بنده حتما باید با استاپ در طرف دیگر کانال همراه باشد .

نمونه دیگر کانال پهن ابی در کنار قرمز باریک است که شکست قرمز یکی از بهترین پوزیشنها است که انهم البته با استاپ مناسب بهتر است .

نمونه دیگر زمانیست که کناره کانالها با یکدیگر فاصله اندکی دارند که بهترین مار صبر تا شکست هر دو کانال است .
    متشکرم
    کاملا با صحبت شما موافقم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• ببینید افزایش حجم خانم انصاف از پوند محروم کرد ! پوند محترمانه عمل کرد !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• اقا مسلم با سپاس به شما
        باور کنید من فقط در دمو و برای اموزش پوز خانم انصاف را میگیرم و دوستانی که در خبرتی مهارت ندارند کاملا اشتباه میکنندکه در ریل میگیرند .هدف از سوال این
        است که به تمام جوانب کار حداقل ما تازه کارها اشنا شویم و بی گدار به حساب حقیقی وارد نشویم . تمام جوانب سنجیده شود بعد وارد شویم.
        روش مدیریت شما بسیار بهتر از انصاف است و همه دوستان این را میدانند.
        با سپاس مجدد به شما

نظر

• خانم انصاف:

اعزائى الكرام

اعتذر لكم عن خطأ صفقة اليورو
          لذلك
          اغلقت كل عقود التعزيز على خسارة

وسنعزز من مكان افضل
          ومعوضة باذن الله
          وهذه اول مرة تحدث
          منذ استخدامنا لهذه الاستراتيجية

دوستان عزیز

از خطای ایجاد شده در پوزیشن یورو دلار عذر خواهی میکنم !

مجبورم پوزیشنهای تعزیز را ببندم ! و جایی بهتر را در نظر بگیرم !

و این اولین بار در مدت بکارگیری این استراتژی اتفاق می افتد !

ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 02-08-2013, 09:45 PM

نظر

• این خطا به خانم انصاف مربوط میشود نه سیستم !

نظر

• متاسفانه خیلی ها تونطرف بدجوری ضرر کردند ! اینهم از حساب دمو انصاف ! خدا رو شکر داستانش تمام شد !

نظر

• دوستان این اندیکاتوری که امین عزیز درست کردند! در امضام گذاشتم ! خیلی مهم هست ! شما کانال های یک ماه پرینت بگیرید ! یعد از همه کانال های یک ساعته ان ماه هم پرینت بگیرید !

پیش هم بزارید ببینید چی میبینید !

با قدرت برید جلو ! موفقیت در دست شماست !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                  متاسفانه خیلی ها تونطرف بدجوری ضرر کردند ! اینهم از حساب دمو انصاف ! خدا رو شکر داستانش تمام شد !
                  ای آقا مسلم یادش بخیر روزی که گفتم حساب خانم انصاف همتون رو کال می کنه چقدر بی احترامی شد توی پیغام خصوصی بهم همین الان یه پیغام توی مسنجر دیدم که حساب 12 هزار دلاری یه نفر به خاطر خانم انصاف کال شد.
                  راستی آقا مسلم پیغامتون رو توی اسکایپ دیدم و جوابتون رو دادم نرسید من گند نزدم. اونجا حجمهاش فرق می کنه من استیتمنتم رو براتون می فرستم تا ببنید اونجا طلاش 2 رفم بیشتر داره من چون طلا زیاد تکون می خوره یک دهم بقیه رفتم توی معامله ولی تا سرم رو برگردونم دیدم 230 دلار توی ضرره. توی مسابقه ی 100 دلاری هفته ی اول 230 تا بری توی ضرر تمومه دیگه. ولی بازم قول میدم پرچم خبرتی رو بزنم رو قله اش. البته بیشتر از خبرتی بازم همینجا از استادم تشکر می کنم که فکر نمی کنم پست های من رو ببینه ولی 90% موفقیتم هرجای فارکس به خاطر ایشونه.
                  آقا مسلم اسکایپت رو هم جواب بده :دی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• راستی آقا مسلم این کار الگوهارو من نصفه انجام دادم چون تکی بودم نتونستم تمومش کنم و نصفه موند. من که هر چی رو مطرح می کنم شما می زنی تو پرم بقیه می گن خوب میشه:دی
                    شوخی کردم آقا مسلم من توی هفته که بازار بازه واسه تمرکزم خیلی خیلی کم میام فقط اینم بررسی کنی من بررسی کردم جواب داد خواهشا ندیده ردش نکنید. کانال های روزانه اصلا به کار نمی آیند، شاید فقط از دیواره و سنترش بشه به عنوان مقاومت استفاده کرد ولی روندش مهم نیست ما می خواهیم یه معامله بگیریم و نصفه روز ببندیمش کانال روزانه واسه یک ماه و دو ماه پیشه ما که نمی خواهیم 500 پیپ بگیریم که روند ماهیانه رو دخیل کنیم.
                    خواهش می کنم ندیده ردش نکنید یه بررسی بکنید.

همگی خسته نباشید من فقط شبی 5 دقیقه سر میزنم می بینم تاپیک 5 صفحه رفته جلو ایول داری آقا مسلم

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان اگر کانال روزانه سنترش و کنار هاش مهمند پس چیش مهم نیست ؟ ولی اینکه ما دنبال 500 پیپ نیستم حرف درستی هست ! دنبال 50 پیپ ا هر ارزی هستیم ! در روز هستیم !

اما این حرف که روندش مهم نیست متوجه نشدم !

اما برای این گفتم یک ماهه و روزانه بخاطر ربط تایم فریمهاست ! همون قضیه چرخ دنده هاست !

در کل کانال های روزانه و 4س برای تریدهای بلند مدت خوب هستند !

من فقط نسبت به ابزارها تعصب دارم ! وگرنه ممکنه همین ابزارها دست یکی بیفته بهتر از ممدوح و انصاف استفاده کنه ! که خیلی طبیعی هست !

من بنظرم روشهای تریدری جالبی براساس خبرتی میتوان طراحی کرد ! تا ببینم دوستان چکار میکنند !

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                        این هم یکی دیگه از کتاب ها که حجمش زیاد بود چند تیکش کردم.
                        همه رو در یک پوشه بریزید و پارت اولی رو باز کنید تا فایل کامل رو ببینید.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0251271711.rar
                        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0251271872.rar
                        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0251271883.rar
                        http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6025119011.rar
                        با تشكر از آقاي دادخواه . موقع اكستركت كردن pcm1360251271712.rar را ميخواد كه بينشون نيست . اگر آپ كنيد ممنون ميشم .

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          امیر جان اگر کانال روزانه سنترش و کنار هاش مهمند پس چیش مهم نیست ؟ ولی اینکه ما دنبال 500 پیپ نیستم حرف درستی هست ! دنبال 50 پیپ ا هر ارزی هستیم ! در روز هستیم !

اما این حرف که روندش مهم نیست متوجه نشدم !

اما برای این گفتم یک ماهه و روزانه بخاطر ربط تایم فریمهاست ! همون قضیه چرخ دنده هاست !

در کل کانال های روزانه و 4س برای تریدهای بلند مدت خوب هستند !

من فقط نسبت به ابزارها تعصب دارم ! وگرنه ممکنه همین ابزارها دست یکی بیفته بهتر از ممدوح و انصاف استفاده کنه ! که خیلی طبیعی هست !

من بنظرم روشهای تریدری جالبی براساس خبرتی میتوان طراحی کرد ! تا ببینم دوستان چکار میکنند !

خسته نباشید آقا مسلم عزیز و بقیه دوستان

منظورم شیب کاناله. مثلا اگه قیمت توی کانال روزانه است و کانال صعودی بگیم پس روند صعودیه. یعنی میگم اگه میخواهیم از تایم های بالاتر تاییدیه بگیریم از روزانه نگیریم یا فقط اگر به خطور گیر کرد به عنوان مقاومت مد نظر داشته باشیم

یا علی

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها
                            با تشكر از آقاي دادخواه . موقع اكستركت كردن pcm1360251271712.rar را ميخواد كه بينشون نيست . اگر آپ كنيد ممنون ميشم .
                            برنامه برای اینکه فایلهارو اکسترکت کنه باید فایلها پشت سر هم باشند. الان اون اسمی که زدی دقیقا اسم بعدی فایل اوله واسه همین برنامه دنبال اون می گرده.
                            شما فایلها رو به ترتیب اسم هاشون رو بذار 1 ، 2 ، 3 ، 4 بعدش اکسترکت کن درست میشه
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط Hosein Mahjour نمایش پست ها

سلام
                              ببخشید دوباره با پارتهای بیشتر قرار دادم.

جالبه بعد از چند روز تازه یکی از دوستان احوال این فایل خراب رو پرسیده . یعنی اینکه ماشاالله تلاش برای مطالعه و یادگیری زیاده.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0431751181.rar
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6043175122.rar
                              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0431751213.rar
                              ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 02-09-2013, 10:15 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
                                سلام
                                ببخشید دوباره با پارتهای بیشتر قرار دادم.

جالبه بعد از چند روز تازه یکی از دوستان احوال این فایل خراب رو پرسیده . یعنی اینکه ماشاالله تلاش برای مطالعه و یادگیری زیاده.

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0431751181.rar
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...6043175122.rar
                                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0431751213.rar
                                .............................
                                ویرایش توسط Alda : https://www.traderha.com/member/3822-alda در ساعت 02-09-2013, 10:29 PM

نظر

پردازش ...
                                X