اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط alozard نمایش پست ها
    سلام
    روزتان بخیر
    من یورو را چنین دیده ام .
    الف - در تایم یک ساعت برگشت از انتهای کانال قرمز و شکستن سنتر کانال آبی - ایجاد موقعیت فروش و با هدف رسیدن به تراز 38 و 62 فیبو ریتریسمنت .
    ب - در تایم 4 ساعت برگشت از انتهای کانال آبی و ایجاد کندل برگشتی - هدف در این تایم رسیدن به سنتر کانال آبی در اولین گام .
    ج - در تایم روزانه روی هم قرار گرفتن دو سنتر آبی و قرمز روی هم و تشکیل یک رزیستنس قوی - و برگشت قیمت از این رزیستنس و تشکیل کندل نزولی . باید دید یورو در طول هفته آینده می تواند کاملا نزولی باشد ؟
    مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/knras3utnyjmpdr5t9i.jpg

سلام
    شبتان بخیر
    این هم چند پوزیشن امروز من که بر اساس تحلیل بالا گرفته بودم .
    مرسی

http://upload.tehran98.com/img1/spqh...4lji20gvgk.jpg

نظر

• عین صحبت خان انصاف براتون میزارم در مورد امروز که کسی سل یورو دلار نگرفته بود و همه تاسف میخوردند :

تحية طيبة

اعزائى الكرام

يرضيكم اروح مشوار وارجع
      اجد ان
      اليورو دولار
      قد وصل الى نقطة الدخول بالضبط
      التى تم وضعها على الشارت
      وهبط بقوة 6 سلندر حقق الهدف اليومى ال 50 نقطة
      وانا مش موجودة
      وانتم ايضاً لم تدخلوها
      الخريطة موجودة على الشارت ونقطة الدخول والاهداف بدقة
      لماذا لم تدخلوها بيع
      تخافون ؟؟؟؟؟

وقد وضحت لكم مسبقا اننى قد اغلقت العقود الكبيرة
      وسادخل بعقود اصغر فى الصفقة الجديدة

وقد تم التأكيد لكم على ان العملة بيع
      على العموم خير وبارك الله فيما رزق

واقعا قبول میکنید من یک لحظه رفتم و برگشتم یورو به نقطه ورود قبلی برگشته و شما نگرفتید ؟

و با قدرت 6 سلندر پایین کشید ؟ و هدف روزانه خود 50 پیپ بدست اورد ! شما نگرفتید ؟

نقشه که جلوی چشم شما بادقت کشیده شده بود ؟ ورود خروج ؟

میترسید ؟

من چون حجم بالا گرفته بودم خارج شدم و بشما گفته بودم منتظرم دوباره بکشه بالا تا دوباره سل بزنم ؟

در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        سلام نیما جان

این کانال ها بر اساس دوره های زمانی رسم میشوند ! و بعد از اتمام دوره ها دوباره رسم میشوند ! با کانال های که بر اساس کفها و سقفها رسم میشوند فرق دارند !
        امروز به طور جدی این تاپیک رو خوندم نخستین چیزی که برام جالب بود عزم پر قدرت و جدی مسلم عزیز بود که واقعاً ستودنی است.
        ممنونم مسلم عزیز، شور و شوقی بپا کردید در این تاپیک

زین پس سعی می کنم بیشتر سر بزنم به این تاپیک

چیزی که یک مقدار علامت سوال هست نسبت r/r هست و دیگری تعیین حد زیان هست.

در این خصوص هر وقت وقت داشتی یک توضیحی بده چون اگر نسبت r/r منطقی نباشد یک مقدار در بلندم دت تحت تاثیر قرار میده مگر اینکه نسبت سوددهی سیستم بسیار بالا باشد.....
        .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
        https://telegram.me/Cyclicalwaves
        https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

• سلام

ماشاالله من هر وقت میام انجمن میبینم این تاپیک در صدر هستش، تبریک میگم

مسلم جان یکی از مشکلانی که این تاپیک داره این هستش که خیلی کم، چارت رو به همراه کانال هاش نشون میدید یعنی شما اگه چند صفحه اخیر رو نگاه بکنید اصلا تصویری از چارت نیست.

من خودم چند بار اومدم ببینم تاپیک رو ولی هیچ نموداری، چارتی، چیزی نمیبینم، اگه چارت رو هم در هر پوزیشن قرار بدید خیلی عالی میشه.

ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط Amir_A نمایش پست ها
            سلام

ماشاالله من هر وقت میام انجمن میبینم این تاپیک در صدر هستش، تبریک میگم

مسلم جان یکی از مشکلانی که این تاپیک داره این هستش که خیلی کم، چارت رو به همراه کانال هاش نشون میدید یعنی شما اگه چند صفحه اخیر رو نگاه بکنید اصلا تصویری از چارت نیست.

من خودم چند بار اومدم ببینم تاپیک رو ولی هیچ نموداری، چارتی، چیزی نمیبینم، اگه چارت رو هم در هر پوزیشن قرار بدید خیلی عالی میشه.

ممنون
            سلام امیر عزیز بقول یکی از دوستان که تایپیک اصلی دیدند گفتند از 600 صفحه 500 فقط تبریک گفتن هست برای سود !

این جزو قوانین تایپیک هست تا نظم تایپیک حفظ بشه ! البته جاهایی که نیاز هست لینک گذاشته میشود ! اساس کار تایپیک هم تریدهای خانم انصاف هستند که مشخصات ان در امضام هست میتونید پیگیری کنید !

موفق باشی امیر عزیز

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
              امروز به طور جدی این تاپیک رو خوندم نخستین چیزی که برام جالب بود عزم پر قدرت و جدی مسلم عزیز بود که واقعاً ستودنی است.
              ممنونم مسلم عزیز، شور و شوقی بپا کردید در این تاپیک

زین پس سعی می کنم بیشتر سر بزنم به این تاپیک

چیزی که یک مقدار علامت سوال هست نسبت r/r هست و دیگری تعیین حد زیان هست.

در این خصوص هر وقت وقت داشتی یک توضیحی بده چون اگر نسبت r/r منطقی نباشد یک مقدار در بلندم دت تحت تاثیر قرار میده مگر اینکه نسبت سوددهی سیستم بسیار بالا باشد.....
              سلام اقای ازادی

ممنون از لطف جنابعالی

در مورد سیستم همان جمله اخر شمادرست هست که سیستم دارای نسبت سوددهی بالای هست ! و ما تقرریبا در این دوماه جز سود مستمر چیزی نداشتیم !

اقای ممدوح و خانم انصاف اصلا از استاپ استفاده نمیکنند ! سیستم دارای یک مدیریت سرمایه مشخصی هست که امکان ضرر و کال مارجین را بصفر میرساند ! اگر هم ضرری هست از سود هست نه اصل سرمایه !

این تایپیک دوقلوی تایپیکی بهمین عنوان در بزرگترین فروم عربی زبان هست که پرطرفدارترین تایپیک موجود هست شاید در حدود 1000 یا یشتر نفر در حال ترید کردن بر اساس خبرتی و دنباله روان در حال ترید بر اساس حساب خانم انصاف هستند !

در کل این سیستم در طول دوسال غیر از سود نتیجه نداشته هست و اساس حرف بنده سیگنال های خانم انصاف و دکتر ممدوح هست ! و ما هم در تجربه تازه خود در دو ماه فقط سود دیدیم !

ما در این تایپیک همه دوستان را ملزم به داشتن حسابی که براساس خبرتی اداره میشود کردیم و دوستانی که جدی گرفتند و عمل کردند امروز قدرت خبرتی را در عمل و با چشم خود دیدند ! یک عمل گرایی محض !

در کل باید بگم این سیستم بدین علت در معرض شدیدترین حملات و انتقادات قرار گرفت ولی پاسخ ان در عمل و طی دوسال از مطرح شدن ان فقط سود هست !

فکر کنم شما هنوز سیستم حجمی ملاحظه نکردید با توجه به اینکه شما براساس پیوتها ترید میکنید برای شما یک سوپرایز خواهد بود !

خبرتی روند و ربط تایم فریمها را حل میکند !

سیستم حجمی شکستهای کاذب را تشخیص میدهد !

دو ابزار فوق العاده قدرتمند که باید دست یک معامله گر قدرتمند قرار بگیرند تا بتواند بهترین استفاده را از انها بکند !

نظر

• با سلام خدمت سيد بزرگوار
                ميبينم اقا نيما قدم رنجه كردند و به تاپيك ما سر زدند خوش امديد
                خوب به عنوان شاگرد ته كلاسي يكي از قوانين خبرتي را خدمت شما اعلام ميكنم نمي دانم در مورد اين تصوير درست است يا خير ؟
                لطفا راهنمايي بفرماييد
                خوب شما فرموديد كه وقتي كه وقتي دو كانال داخل هم باشد مثل اين عكس البته بايد در خلاف هم باشندتا حدودي خوب اگر كانال داخاي شكسته شود شما مجاز به گرفتن پوز تا ته كانال دوم هستيد اگر كانال دوم شكست ديگه صرف ورود نمي كند و يك جورهايي خلاف قانون خبرتي است ايا درست است؟
                http://

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• وقتی که فاصله کناره ها از هم زیاد باشند یا کانال ابی عریض باشد ! اما در کانال های یک ساعته بعد از شکست کانال ابی اهداف خطوط فیبو و رنج خواهند بود !

نظر

• آقا مسلم اکانت خبرتی که توی امضاتون هست برای کدوم بروکر هست...؟

نظر

• من یه پست زدم بلد نبودم پاک کنم مجبور شدم این یه خط رو بذارم که ویرایش شه
                      ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-19-2013, 10:40 AM
                      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        سلام اقای ازادی

ممنون از لطف جنابعالی

در مورد سیستم همان جمله اخر شمادرست هست که سیستم دارای نسبت سوددهی بالای هست ! و ما تقرریبا در این دوماه جز سود مستمر چیزی نداشتیم !

اقای ممدوح و خانم انصاف اصلا از استاپ استفاده نمیکنند ! سیستم دارای یک مدیریت سرمایه مشخصی هست که امکان ضرر و کال مارجین را بصفر میرساند ! اگر هم ضرری هست از سود هست نه اصل سرمایه !

این تایپیک دوقلوی تایپیکی بهمین عنوان در بزرگترین فروم عربی زبان هست که پرطرفدارترین تایپیک موجود هست شاید در حدود 1000 یا یشتر نفر در حال ترید کردن بر اساس خبرتی و دنباله روان در حال ترید بر اساس حساب خانم انصاف هستند !

در کل این سیستم در طول دوسال غیر از سود نتیجه نداشته هست و اساس حرف بنده سیگنال های خانم انصاف و دکتر ممدوح هست ! و ما هم در تجربه تازه خود در دو ماه فقط سود دیدیم !

ما در این تایپیک همه دوستان را ملزم به داشتن حسابی که براساس خبرتی اداره میشود کردیم و دوستانی که جدی گرفتند و عمل کردند امروز قدرت خبرتی را در عمل و با چشم خود دیدند ! یک عمل گرایی محض !

در کل باید بگم این سیستم بدین علت در معرض شدیدترین حملات و انتقادات قرار گرفت ولی پاسخ ان در عمل و طی دوسال از مطرح شدن ان فقط سود هست !

فکر کنم شما هنوز سیستم حجمی ملاحظه نکردید با توجه به اینکه شما براساس پیوتها ترید میکنید برای شما یک سوپرایز خواهد بود !

خبرتی روند و ربط تایم فریمها را حل میکند !

سیستم حجمی شکستهای کاذب را تشخیص میدهد !

دو ابزار فوق العاده قدرتمند که باید دست یک معامله گر قدرتمند قرار بگیرند تا بتواند بهترین استفاده را از انها بکند !
                        مسلم جان این سیستم حجمی که میفرمایید کجاست؟ میشه یه اطلاعاتی بدین؟ ممنون
                        پیروز باشید.

نظر

• آدرس سیستم حجمی:

http://forum.broker-fa.com/f60/%D8%B...A7%D8%B1-2481/

نظر

• دوستان ازتون میخوام یه سری به ادرس بالا سیستم حجمی بزنید با تشکر
                            تریدر های عجول با ضرر خود سود تریدر های صبور را رغم میزنند...هشدار ریسک؛بازار های مالی پر مخاطره هستن و هیچکس جوابگوی ریسک شما نخواهد شد!!
                            تحلیل و مباحث آموزشی در کانال تلگرام:
                            http://telegram.me/technicalbors

کابین اختصاصی تریدر ها | PCM Brokers

نظر

• نوشته اصلی توسط اسکار نمایش پست ها
                              دوستان ازتون میخوام یه سری به ادرس بالا سیستم حجمی بزنید با تشکر
                              کاملا مخالف قوانین خبرتی هست ! فقط و فقط یک سیستم ! یا خبرتی یا چیز دیگر !

نظر

• عوضك الله خيرا كل ماخسرت ... من السهل قول هذا ولكنني أعرف بالضبط ماذا
                                تعني الخسارة لأنني أنا أيضا جربتها ... وكانت تجربة مريرة ولكنني وضعت أمامي
                                هدف ... أخاف أقولك ماهو ستقول لي هذا مستحيل؟

الحمد لله أنني بدأت بتحقيقه ولكن كان الطريق طويل جدا ...
                                الحل هو أن تبتعد تماما عن المتاجرة بالحساب الحقيقي وأن تتجه للمتاجرة على الديمو
                                فقط ولاتتعود على كثرة فتح حسابات الديمو ... وإنما حافظ على حساب أو إثنين وحسن
                                من مستوى آدائك فيهما ... لاتحاول الإكثار من التنقل مابين الإستراتيجيات فهذا مهلك
                                ويستنزف كل وقتك وإنما أبحث عن شيء واحد وقم بتحسينه بما يتماشى مع ظروفك
                                فالإستراتيجية التي تتناسب معي قد لاتتناسب معك وهكذا ...
                                أخوك بعد الخسائر عملت على الديمو لمدة خمس سنوات متوالية ... هل تصدق هذا؟
                                نعم والله ... لم أعمل ولا صفقة على حساب حقيقي أبدا خلال تلك المدة
                                وكان أحد الأسباب هو أنني لم أكن أملك المال الكافي لدعم حسابي وهدفي الأول كان
                                هو أن أنتهي من ديون سابقة لي ... ولله الحمد إنتهيت من تسديدها.

أنصحك بالصبر ... التعلم أكثر ... كبح جماح الطمع والتهور وأترك الوقت يمضي
                                ماشاء الله حتى تثق بنفسك بأنك وبإذن من الله قد تستطيع أن تبدأ من جديد.

والله ولي التوفيق.

نظر

پردازش ...
                                X