اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• ده روز از معاملات این ماه گذشت ! تقریبا 12% سود !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
      امروز یکی از تریدرهای عرب که با خبرتی کار میکنه موقعیکه قیمت بین 3320 تا 3340 در نوسان بود گفت که من تا الان 9000 دلار از یورو سود کردم ولی روی 3300 12000 تا میشند یا این 12 تا یا هیچی نمیخوام !

باور کنید دوست دارم هر روز اینجا 1000 نفر از ما 10000 دلار سود کنند وقتی دیگران میتونن ما چرا نمیتونیم ؟
      مطمئنم خیلیا با نظر من مخالفند ولی به نظر من پوزیشن رو زود بستند من خودم هم روی ریل از این هفته پوزیشن می گیرم ولی روی 3300 فقط یک سوم پوزیشن رو بستم و یک سوم دیگر رو 25 پیپ پایین تر بستم وبقیش هنوز بازه. من کاری به معاملات خودم ندارم ولی اصلا دلیلی نداشت قیمت روی 3300 استاپ کنه به جز اینکه یک عدد رنده
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• اخه امیر جان اونجا ملت دادشون در اومد چند روزه پوزیشنها توی ضرر هستند اونهم حسابهای چند هزار دلاری حقیقی از لحاظ روحی روانی کار عالی کرد ! بازار همیشه وجود داره و موقعیتها بسیار !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

اخه امیر جان اونجا ملت دادشون در اومد چند روزه پوزیشنها توی ضرر هستند اونهم حسابهای چند هزار دلاری حقیقی از لحاظ روحی روانی کار عالی کرد ! بازار همیشه وجود داره و موقعیتها بسیار !
          آقا مسلم خدا حفظت کنه داشتم دیوونه می شدم هی می گشتم می دیدم دلیلی واسه خروج نیست با اینکه پوزیشنم ریل بود ولی با خودم عهد کردم یا دلیلش رو می فهمم یا خارج نمی شم. واقعا ممنون از لطفتون. بله صد در صد کسی که یه ملت از رو دستش معامله می کنند شرایطش با ما فرق می کنه. این قسمت آخر حرفت رو هم باید طلا گرفت. واقعا همونطوری که بعضی ها می ذارن حسابشون اینقدر تو ضرر بره تا سرمایشون از بین بره منم این حالت رو داشتم که هر چقدر سود می کردم می گفتم بذار بیست پیپ دیگه بگیرم. یکی از قسمتهای جذاب کتاب معامله گر منظم واسه من همین قسمت بود.
          ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-16-2013, 12:36 AM
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• [IMG][/IMG]

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
              سلام سيد مسلم عزيز
              من پوند دلار و يورو دلار هستم
              فردا يك حساب در پرسپوليس بروكر باز ميكنم و يوزر و پسوردش را در امضا ميگذارم دوست يا دوستاني كه با من همكاري ميكنند اعلام امادكي كند تا شروع كنيم
              تا فردا
              با سلام :
              بنده روی یورو/دلار ترجیحا و پوند/دلار در مرتبه دوم هستم .
              ولی بروکر پرسپولیس تایمش مناسب نیست .اونموقع 3 تا پلتفروم باید داشته باشیم .یکی برای رصد حساب خانم انصاف ،یکی با تایم ...پاری یکی هم پرسپولیس .
              متشکرم
              زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

ده روز از معاملات این ماه گذشت ! تقریبا 12% سود !
                کسی بمن نگفت اشتباه کردی ! وقتی رفتم خوابیدم متوجه شدم ! سود حاصله 18 درصد هست ! طی 12 روز معاملاتی ! دوستانی که روی ریل معامله میکنند سود خود را برداشت کنند !

نظر

• با سلام آیا پوند سل نداده حالا

نظر

• تا الان

یورو دلار جناب دوک

پوند دلار اقا جواد

یورو ین امیر و علی ریلکس

دلار استرالیا محسن عزیز

بقیه دوستان انتخاب کنند جزو کدام گروه باشند ! گروهها برای اموزش افراد نیستند فقط کسانی که سیستم متوجه شدند وارد گروه شوند ! چون قرار هست موقعیت معاملاتی برای ما قرار دهند !

از همه دوستانی گروه درخواست میکنم که فقط روی خبرتی و فقط روی یک ارز کار کنند !

نظر

• کتاب معامله گر منظم "مارک داگلاس"

ذکر روزهای چهارشنبه ( یا حَیُّ یا قَیوُّمُ ) 27/10/1391

آموزشهای فرهنگی که منجر به تجربه معامله گری ناموفق می شود.

تمام اشتباهات متداول در معاملات ریشه در روش تفکر دارد که می تواند تغییر کند.

در ادامه 3 نکته باقی مانده را نیز عرض میکنم

8- گرفتار کردن خود در یک معامله و محروم شدن از فرصتهای سودده بازار "این را خودم اضافه می کنم البته اگر فرد مورد نظر پایبند به مدیریت سرمایه باشد و اور تریدینگ نکند این نکته قابل حل است "
                      9- اقدان نکردن بر اساس شِم یا دریافت درونی ( مثلا حس می کنم این جوری میشه یا یه چیزی در درون میگه دیگه انتهای رونده )
                      10- استفاده از یک استراتژی ثابت در هر زمانی از بازار و سپس برگرداندن سود به دست آمده به بازار در یک یا دو معامله و تکرار دوباره این کار .

دوستان خواهش می کنم این نکات رو خیلی بهش فکر کنید تا در مراحل بعدی راهکارهای اریه شده توسط جناب مارک داگلاس رو مرور کنیم
                      تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• یورو در تمامی تایم ها به حد پایین کانال رسیده. البته فضولی تو کار دوستان یورو نباشه. اتفاقی دیدم برای جنبه آموزشی اش گذاشتم. در تایم یک ساعته و 4 ساعته کندل برگشتی هم زده. فکر کنم اگر 4 ساعته همین حوالی بسته شه موقعیت خوبی برای بای باشه

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• پوند توی 4 ساعته کانال رو شکونده و توی یک ساعته هم فیبو رو و روی سنتر گیر کرده. اگه سنتر رو بشکونه فکر کنم نقطه خوبی برای سل باشه
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                            یورو در تمامی تایم ها به حد پایین کانال رسیده. البته فضولی تو کار دوستان یورو نباشه. اتفاقی دیدم برای جنبه آموزشی اش گذاشتم. در تایم یک ساعته و 4 ساعته کندل برگشتی هم زده. فکر کنم اگر 4 ساعته همین حوالی بسته شه موقعیت خوبی برای بای باشه

همین الان خانم انصاف بای را گرفتند
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با عرض سلام،
                              جناب TwiMm

قسمت Investor را چگونه ميتوان تايپ كرد؟ درواقع كجاي متاتريدر است؟ لطفاً مشخص كنيد.

با سپاس

نظر

• یک سوال
                                مگر در روش خبرتی با شکست کانال قرمز یک ساعته نباید وارد شد پس چرا هنوز که کانال قرمز یک ساعته نشکسته است خانم انصاف وارد شدند؟
                                ایا برای ورود بجز شکست کانال قرمز یک ساعته روش دیگری هم تعریف شده است؟
                                ممنون

نظر

پردازش ...
                                X