اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان عزیز یک نظرخواهی از شما در مورد مرحله سوم میکنم و ان اینکه چه پیشنهادی در مورد افتتاح حساب حقیقی دارید ؟ در این مورد از طریق چت یا ایمیل با من در ارتباط باشید تا به یک نتیجه برسیم !
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• فکر کنم امشب که بازار باز بشه محتمل ترین حرکت نزولی است، توی 4 ساعته که کندل برگشتی روی کانال زده، توی یک ساعته هم که کانال به حدی صعوی است که اگرم از بالا بشکنه زیاد بالا نمیره تا خلاف جهت بشکنه، توی دیلی هم به سنتر لاین هر دو کانال خورده و یه بازگشت ریز داشته. اینم الان دیدم و پست رو ویرایش کردم قیمت به سنتر یک ساعته هم خورده!!!

ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-13-2013, 07:42 PM
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• از 15 این ماه دوست دارم بچه ها استمنت حساب حقیقی بذارند اینجا !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
          از 15 این ماه دوست دارم بچه ها استمنت حساب حقیقی بذارند اینجا !
          ایول داری آقا مسلم دستت درد نکنه. فقط استاد الان که بحث پول واقعی شد تحلیل هارو گذاشتیم تو تاپیک اگه ایرادی داشتند و شما هم وقت داشتید تصحیح بفرمایید که ضرر نکنیم
          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
            ایول داری آقا مسلم دستت درد نکنه. فقط استاد الان که بحث پول واقعی شد تحلیل هارو گذاشتیم تو تاپیک اگه ایرادی داشتند و شما هم وقت داشتید تصحیح بفرمایید که ضرر نکنیم
            توی تاییپک ما نباید کسی از ضرر بترسه !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              توی تاییپک ما نباید کسی از ضرر بترسه !
              اگه می ترسیدم از روی پزیشن های خانم انصاف می گرفتم مطمئن باشید مسئله ترس نیست اصلاح اشتباه قبل از تریده.
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                فکر کنم امشب که بازار باز بشه محتمل ترین حرکت نزولی است، توی 4 ساعته که کندل برگشتی روی کانال زده، توی یک ساعته هم که کانال به حدی صعوی است که اگرم از بالا بشکنه زیاد بالا نمیره تا خلاف جهت بشکنه، توی دیلی هم به سنتر لاین هر دو کانال خورده و یه بازگشت ریز داشته. اینم الان دیدم و پست رو ویرایش کردم قیمت به سنتر یک ساعته هم خورده!!!
                با سلام
                با توجه بع این که هنوز اولین کندل روز دوشنبه ایجاد نشده، شما چطور کانال ها را رسم میکنید؟
                تا چه حد اون ها رو معتبر میدونید؟
                اگر اولین کندل دوشنبه فرضا با یک گپ 100 پیپی باز شود، آیا تمام تحلیل ها فیل میشود؟
                این مشکل نقطه انتهای کانال هنوز برای من حل نشده...
                (1)

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                  با سلام
                  با توجه بع این که هنوز اولین کندل روز دوشنبه ایجاد نشده، شما چطور کانال ها را رسم میکنید؟
                  تا چه حد اون ها رو معتبر میدونید؟
                  اگر اولین کندل دوشنبه فرضا با یک گپ 100 پیپی باز شود، آیا تمام تحلیل ها فیل میشود؟
                  این مشکل نقطه انتهای کانال هنوز برای من حل نشده...
                  (1)

اگه باز شد دوباره کانال می کشم این که مشکلی نداره ولی اگه باز نشد چی؟؟ من هر شب همین کار رو میکنم حداقل اگه قیمت بالا نرفت و باز شد یه دیدی تو ذهنم هست مثلا یه روز یادمه قیمت 8 صبح کانال رو شیکوند من اگه بخوام تازه صبح بیدار شم کانال بکشم و بررسی کنم بهتره یا کانال بکشم و اگه کانالم فیلد شد پاک کنم. من واسه اینکه یه دیدی داشته باشم این کار رو می کنم. اون مشکل شما تو ذهن منم حل نشد ولی فعلا با این شرایط داره جواب میده دوست عزیز
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• بیشتر بدانیم

یا رَبَّ العالَمینَ
                    شب دوستان خوش
                    خبرتی یعنی =====>( تجربه من )
                    دوستان حتما به توصیه سید مسلم عزیز گوش بدید و در مورد تهیه دو کتاب توصیه شده حتما جدی باشید خیلی برای تقویت
                    ذهن یک تریدر کاربرد داره.
                    محتویات کلی اون کتابها منو یاد امضا آقای آزادی میندازه

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

نظر

• نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
                      یا رَبَّ العالَمینَ
                      شب دوستان خوش
                      خبرتی یعنی =====>( تجربه من )
                      دوستان حتما به توصیه سید مسلم عزیز گوش بدید و در مورد تهیه دو کتاب توصیه شده حتما جدی باشید خیلی برای تقویت
                      ذهن یک تریدر کاربرد داره.
                      محتویات کلی اون کتابها منو یاد امضا آقای آزادی میندازه

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                      سلام حمید جان

میشه روانشناسی تایپیک دست باشه ؟ هر موقعه وقت کردی یک جمله کاربردی از اقای داگلاس بزار تا بچه ها استفاده کنند تا تایپیک ما کامل بشه 1

سیستم قوی

مدیریت سرمایه

کنترل ذهنی

با تشکر

نظر

• بچه ها دختره هست که استمنتش گذاشتم ! این استمنت پددرش هست ! معاملات روی یک حسابش هست ! همین اقا از ماه رمضان تا الان همه موقعیتهاش بسود رسیده و تا جایی که میدونم از تعزیز فقط سه بار استفاده کرد ! یچیزی بگم عمرا باور کنید ولی معاملگران عرب منتظر سیگنال های که میده میشینند و فول تایم وارد میشوند یعنی با هر سیگنال این اقا سرمایشونو دوبرابر میکنند ! از کانال ها استفاده میکنه !

اینها رو گذاشتم چون داریم وارد مرحله سومم میشیم البته این معاملات تفریحی ایشون هست ! از ضرر نترسید ! نقطه ورود صحیح +مدیریت سرمایه !

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

• سلام دوستان

وضعیت یورو دلار چطور میبیند؟ حسابی رفتیم توی ضرر تا ببینیم خبرتی چکار میکنه ! همینطور خانم انصاف ببینیم چکار میکنه ؟

نظر

• بهترین سورپرایز امروز این بود که خطوط فیبو و رنج داریم
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• charte emrooz lotfan

نظر

• اقا مسلم خانم انصاف 5 پوز گرفته اند که من هم انها را در دمو گرفته ام و تا الان همه انها در ضرر هستند و به نظر میاید که خانم انصاف تمام پوزها را به حال خود
                                رها کرده اند چون نه تی پی را تغییر میدهند نه اس ال را .نظر شما چیست؟چکار باید کرد؟( از نظر اموزش سیستم )

نظر

پردازش ...
                                X