اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
    یورو ین با دلار استرالی خوبه ؟
    فکر میکنم این دوتا خیلی خوب باشه استاد مخصوصا یورو ین حرکاتش خیلی زیاده.

دوستان عزیز این همه سود فقط واسه دوتا ارز بود اگه قرار باشه دوتا دیگه هم اضافه شه ببینید چی میشه. پس دوستان لطف کنند زیر پست 1777 دکمه تشکر رو بزنند. این تاپیک همین الان 15 نفر بازدید اعضا دارید. لطف کنید دکمه تشکر رو بزنید که استاد استارت یه بمب دیگه رو بزنند
    ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 01-11-2013, 12:28 PM
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• دوستان از اغاز فعالیتی که اینجا داشتید کسی احساس موفقیت کرده یا نه ؟ یعنی الان چند نفر میتوانند ترید کنند و سود کنند ؟ چون هدف ما موفقیت شما هست نه بیان یک سیستم ! جلوگیری از ضرر هست ! حالا میخوام بدونم کسی موفق شده یا نه؟

در کل الان سود میکنید یا نه ؟
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

دوستان از اغاز فعالیتی که اینجا داشتید کسی احساس موفقیت کرده یا نه ؟ یعنی الان چند نفر میتوانند ترید کنند و سود کنند ؟ چون هدف ما موفقیت شما هست نه بیان یک سیستم ! جلوگیری از ضرر هست ! حالا میخوام بدونم کسی موفق شده یا نه؟

در کل الان سود میکنید یا نه ؟

من استیتمنتم آمادست البته به دلیل مشکل سیستمم چند بار حساب عوض کردم ولی در کل یه معاملم با ضرر بسته شد که اونم محموع تغزیزاش کلی تو سود بود و بقیه معاملات تمامی در سود خیلی خوب بسته شد. در کل من حتی برنامه های تحلیل الیوتم رو هم پاک کردم و صبح تا شب تو تاپیک خبرتی ام. واقعا ممنون آقا مسلم بابت ارائه ی این سیستم و به همین اندازه بابت معرفی کردن کتابها که واقعا عالی هستند.
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• خانم انصاف روی هر دو بای کردند/چرا؟

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
            خانم انصاف روی هر دو بای کردند/چرا؟
            باور کنید اس ال میخوره حالا ببینید من کی گفتم یا باید تعزیز کنه. البته تو 4 ساعته پوند به سنتر لاین خورده و قیمت هم برگشته تو کانال روزانه بسته شده. ولی تو یک ساعته هیچ کدوم هیچ علامتی نیست. کلا بیاین با تحلیل خودمون بگیریم مخصوصا الان که اصلا دلیلش رو نمیشه فهمید
            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• امیر جان انصاف همن نموداری که تو داری میبینی اون میبینه ولی اون حرفه ای هست پس چکار میکنه ؟ یکدفعه وارد نمیشه چون بازار الان کاملا صعودی هست با یک حجم کم وارد خرید میشه تا در جهت روند قرار بگیره ! خوب در صورت نول قیمت از باقی مانده حجم استفاده میکنه چون در هر صورت قیمت به روند اصلی باز خواهد گشت !

تعزیز انجام سه معامله نیست

بلکه

تقسیم یک معامله به سه قسمت هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• اس ال پوند خانم انصاف همانطور که گفته بودم زده شد. منتظر یورو هستیم
                تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• با سلام خدمت مسلم عزيز و ديگر دوستان
                  زياد نتونستم روي چارت كار كنم فقط تصويري از پوزهاي خود را ميگدارم
                  امروز فقط روي پوند متمركز هستم
                  به نظر من يك الگوي دو دره زده و الان در حال پول بك است كه به محل پرتاب رسيده
                  ببينيم چه ميشه
                  در ضمن خانم انصاف سل زدند علتش را نمي دانم
                  http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7899032251.gif
                  ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-11-2013, 02:45 PM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
                    باور کنید اس ال میخوره حالا ببینید من کی گفتم یا باید تعزیز کنه. البته تو 4 ساعته پوند به سنتر لاین خورده و قیمت هم برگشته تو کانال روزانه بسته شده. ولی تو یک ساعته هیچ کدوم هیچ علامتی نیست. کلا بیاین با تحلیل خودمون بگیریم مخصوصا الان که اصلا دلیلش رو نمیشه فهمید
                    خانم انصاف یه پزیشنش اس ال خورد اون یکی رو هم با ضرر بست. نتیجه اخلاقی : خفن ترین آدم خبرتی کار آقا مسلم استادمون هستند بعدشم ماها که شاگردشیم. واقعا دوستان بیاین دیگه به پزیشن های تاپیک اصلی نگاه نکنیم.

آقا وحید خانم انصاف سل زدند چون کانال قرمز رو شکونده. ساده ترین راه ورود همین بود که استاد هم روش خیلی تاکید داشتند

ما اگه قراره بهترین تاپیک بشیم که هدف واقعا همینه نباید پیرو باشیم باید پیشرو باشیم
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

خانم انصاف یه پزیشنش اس ال خورد اون یکی رو هم با ضرر بست. نتیجه اخلاقی : خفن ترین آدم خبرتی کار آقا مسلم استادمون هستند بعدشم ماها که شاگردشیم. واقعا دوستان بیاین دیگه به پزیشن های تاپیک اصلی نگاه نکنیم.

آقا وحید خانم انصاف سل زدند چون کانال قرمز رو شکونده. ساده ترین راه ورود همین بود که استاد هم روش خیلی تاکید داشتند

ما اگه قراره بهترین تاپیک بشیم که هدف واقعا همینه نباید پیرو باشیم باید پیشرو باشیم
                      به نظر من براي سل دير شده و بازار حركتش را كرده است

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                        به نظر من براي سل دير شده و بازار حركتش را كرده است
                        من که دقیقا از قله سل زدم ولی هدف 80% کانال آبی است که خیلی مونده تا به اونجا برسه. اصول اولیه خبرتی به نظرم از بحث های پیچیدش بهتر عمل می کنه. من خودم اکثرا با شکست کانال می گیرم و واقعا راضیم. اگرم شما بخواین روی سنتر لاین بگیرید باید صبر کنید که کندل برگشتی بزنه. اگه بزنه منم خارج میشم از پزیشن
                        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

من که دقیقا از قله سل زدم ولی هدف 80% کانال آبی است که خیلی مونده تا به اونجا برسه. اصول اولیه خبرتی به نظرم از بحث های پیچیدش بهتر عمل می کنه. من خودم اکثرا با شکست کانال می گیرم و واقعا راضیم. اگرم شما بخواین روی سنتر لاین بگیرید باید صبر کنید که کندل برگشتی بزنه. اگه بزنه منم خارج میشم از پزیشن
                          درود بر شما دوست عزیز
                          لطفا روش معامله خود با خبرتی را که تا الان اموخته اید بگویید.ممنون (شما بر چه اساسی وارد میشوید)

نظر

• نوشته اصلی توسط bebe11 نمایش پست ها
                            درود بر شما دوست عزیز
                            لطفا روش معامله خود با خبرتی را که تا الان اموخته اید بگویید.ممنون (شما بر چه اساسی وارد میشوید)
                            من که در حدی نیستم که چیزی یاد بدم بهتره آقا مسلم جواب شما را بدهند. ولی من خودم فقط حالت کانال ها رو از شب قبل نگاه می کنم. تازه حالاتشم حفظ نیستم پرینت گرفتم نگاه می کنم. بیشترین معامله من روی شکست کانال صعودی رو به پایین یا شکست کانال نزولی رو به بالاست. بازم تاکید میکنم من در حدی نیستم که بخوام چیزی یاد بدم ولی هر کمکی از دستم بر بیاد برای پیشرفت این تاپیک دریغ نمی کنم. شما هم صد در صد از هفته بعد پزیشن ها رو بذار تو تاپیک. من وقتی یه ذره خبرتی یاد گرفتم که پزیشنام به چالش کشیده شدند. من خودم ساعت 11 شب کانال فردا رو میذارم روی تاپیک حتما بیاین نظرتون رو بگید
                            تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

امیر جان ما باید فارکس بصورت عملی یاد بگیریم انهم از کسی که تجربه و توانایی بیشتر از ما را دارد نمیتوان فقط با یک معامله ضرر خورده در مورد سیستم یا شخصی اظهار نظر کرد ! من بشما پیشنهاد میدهم که بیشتر از گذشته به معاملات انصاف توجه کنی ولی اصلا لازم نیست مثل ایشان معامله کنی !

بحث پیشرو و پیرو بودن نیست شما تا الان هرچی یاد گرفتی از تایپیک اصلی هست ما نیاز به تایپیک اصلی برای حل مشکلات تریدری خود داریم !

در کل اگر بچه ها با ایجاد یک تایپیک برای یورو ین و استرالیا موافت کردند اونجا ازادی بیشتری خواهی داشت چون تایپیک اصلی و انصاف فقط روی پوند و دلار کار میکنند تا ببینیم چی میشود !

در مورد خودت هم عالی داری کار میکنی ! موفق باشی

نظر

دوستان بزرگوار من یک پیشنهادی دارم که هم کمی از وابستگی خود به خانم انصاف و تایپیک اصلی بکاهیم و هم توانایی خود را بسنجیم و ان اینکه

تایپیکی با نام
                                "خبرتی بر دلار استرالی و دلار کانادا " باز کنم و در انجا فرصت ها و موقعیتهای این دو جفت ارز را بررسی و میگذاریم !

دیگر نه خانم انصاف به کمک میکند و نه امکان تقلید از تایپیک اصلی هست و هم ببینیم چقدر در خبرتی مهارت داریم !

دوستانی که موافق هستند زیر پست تشکر بزنند ! ده تشکر نیاز هست
                                ضمن تشکر از شما جسارتا به شدت یورو ین رو توصیه میکنم که کار بشه و به شدت از کانادا حذر کنید.

نظر

پردازش ...
                                X