اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    http://files.metaquotes.net/fx.solut...nsuk4setup.exe

بیا دوست عزیز بزن رو همین دانلودش کن
    با تشکر از اما من فقط فایل سرور رو میخام که توی پوشه
    confige هست و مربوط به سرور دمو fxsolution هست تا احتیاج به نصب دوباره و دانلود متا تریدر نباشه
    (به علت پایین بودن سرعت نت نمیتونم نصب کنم )

با سپاس

نظر

• نوشته اصلی توسط ALIJANDRO نمایش پست ها
      با تشکر از اما من فقط فایل سرور رو میخام که توی پوشه
      confige هست و مربوط به سرور دمو fxsolution هست تا احتیاج به نصب دوباره و دانلود متا تریدر نباشه
      (به علت پایین بودن سرعت نت نمیتونم نصب کنم )

با سپاس
      در صفحه اول فهرست مطالب در قسمت ابارهای مورد نیاز پیدا میکنید !

موفق باشید !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        چه میکنه این خبرتی ؟
        با سلام
        مسلم نمی دانم ازتون چه جوری تشکر کنم.فقط می تونم بگم ممنون.

مسلم کجایی نمی خواهی پایکوبی را بیاندازی واقعا چه می کنه این خبرتی.
        هر کس با خانم انصاف روز جمعه پوزیشن باز کردند الان بخشی از حسابشون بسته شد

الان یاد پست492 تون افتادم اصلا به این پست اعتنا نکردم تا همچنین روزی را دیدم

چه می کنه این خبرتی

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsn نمایش پست ها
          با سلام
          مسلم نمی دانم ازتون چه جوری تشکر کنم.فقط می تونم بگم ممنون.

مسلم کجایی نمی خواهی پایکوبی را بیاندازی واقعا چه می کنه این خبرتی.
          هر کس با خانم انصاف روز جمعه پوزیشن باز کردند الان بخشی از حسابشون بسته شد

الان یاد پست492 تون افتادم اصلا به این پست اعتنا نکردم تا همچنین روزی را دیدم

چه می کنه این خبرتی

سلام محسن جان

خبرتی ادم شجاع و نترس میخواد که اعتماد بنفس بالایی داشته باشد و با قدرت مدیریت سرمایه بازار دست خودش بگیره و با تمرکز ذهنی و عدم خلط سیستمها و با اعتماد و پایبندی به خبرتی پوزیشن بگیرد و اگر همه دنیا گفتند بخر ولی خبرتی گفت بفروش او بدون هیچ تردیدی بفروشد !

موفق باشید

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• با سلام
            ديروز خبرتي گل كاشت
            اين هم استيتمنت ديروز من و اينها مديون سيد مسلم عزيز هستيم
            http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7616953181.gif

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• امروز پوند سل با تارگت كوچك
              علت
              برخورد قيمت به كناره بالايي كانال قرمز در 4 ساعته+نزديكي به سنتر لاين در 4 ساعته و تشكيل يك شوتينگ ضعيف در 4 ساعته
              در يك ساعته برخورد به بالاي كانال ابي و رد كردن سنتر لاين مركزي كانال قرمز
              به نظر من با توجه به رشد خوب ديروز يك مقدار كم براي اصلاحي برگشت دارد
              سل 1.6114
              تي پي 1.6083
              نگذاشت تاپيك را بزنم شره كرد و ريخت
              http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7617522071.gif
              دوستان به نظر من بايد روي فيبو هاي نارنجي دنبال موقعيت باي بود
              چون با تشكيل همر هاي قشنگ در روزانه پوند داد ميزند كه مخواد به بالا برود پس روي سل با اهداف كوچك فكر كنيم و مواظب كندلهاي برگشتي باشيم و در صورت مشاهده كندلهاي برگشتي سريع از سل خارج شويم
              ویرایش توسط vahid_kh : https://www.traderha.com/member/5481-vahid_kh در ساعت 01-08-2013, 08:33 AM

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• در مورد يورو وضع فرق داره
                يورو يا به اندازه 20 پيپ يعني تا قيمت حدود 1.3145 رشد ميكنه و از انجا يك سل كوچك داره و يا باشكستن سنتر كانال قرمز يك ساعته سل خودش را تاييد ميكند
                من خودم يك سل ليميت روي 1.3148 ميگذارم و منتظر ميمانم يا فعال شود و يا اينكه سنتر را بشكند در صورت شكست سنتر لاين قرمز يك ساعته سل ميزنم و سل ليميت را بر ميدارم پس تا آن موقع صبر ميكنم ولي احتمال رشد يورو و فعال شدن سل ليميت بالاتر است چون در يك ساعته يك كندل همر زده شده
                http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...7618591181.gif

نظر

• با سلام .
                  خبراتی چیز جالبی که داره و از بقیه سیستم ها متمایز گشته همون ثابت بودن اندیکاتور های اصلی میباشد .
                  من به شخصه با سیستم های که اندیکاتور های ثابت دارند ارتباط بهتری میتوانم داشته باشم .
                  خلاصه نظر من در مورد یرو.
                  خط و خطوط زرد را اگر مشاهده کنید در کنار آن مشخص شده که مربوط به کدام تایم فریم میباشد
                  به نظر من یرو 2 حالت برای صعود در آن میبینم
                  1- از همین جا یعنی قیمت 1.3125 شروع به بالا رفتن بکنه برای قیمت 1.3195 حدودا
                  2-بریزه و از قیمت 1.3095 شروع به بالا رفتن بکنه ولی اگر این مورد ایجاد شد حدف هر دو معامله را بر روی قیمت 1.3160 قرار میدم .

ویرایش توسط ناظرسایت : https://www.traderha.com/member/5564-ناظرسایت در ساعت 01-25-2013, 07:22 PM

نظر

• روی پوند به نظرم باید به فروش فکر کنیم البته بعد شکستن کناره کانال در یک ساعته. چون تو 4 ساعته هم فعلا که نتونسته کناره ی کانال رو بشکونه
                    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام به همگی دوستان

میخواستم بدونم چند نفر از دوستان استمنت یک ماهه دارند ؟ فقط اقا جواد و الوزرد استمنت یک ماهه گذاشتند اگر کس دیگری هست اینجا قرار دهد تا ببینم چند نفر روی سیستم کار کردند !

نظر

سلام به همگی دوستان

میخواستم بدونم چند نفر از دوستان استمنت یک ماهه دارند ؟ فقط اقا جواد و الوزرد استمنت یک ماهه گذاشتند اگر کس دیگری هست اینجا قرار دهد تا ببینم چند نفر روی سیستم کار کردند !
                        سلام متاسفانه من چندین و چند بار مجبور شدم اکانتم را به دلایلی از اول نصب کنم

نظر

• نوشته اصلی توسط pezhi نمایش پست ها
                          سلام متاسفانه من چندین و چند بار مجبور شدم اکانتم را به دلایلی از اول نصب کنم
                          منم همین طور البته من یکی دو هفته هم دیر به جمع دوستان اضافه شدم
                          تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• برای اغاز مرحله سوم نیاز به استمنت یک ماهه هست !

در مرحله سوم شخصی که برای یک ماه توانسته مدیریت سرمایه را رعایت کند میتواند حساب حقیقی باز کند و بر طبق سیگنال اصلی و مدیریت سرمایه گفته شده پوزیشن بگیرد و سود کند !

نظر

برای اغاز مرحله سوم نیاز به استمنت یک ماهه هست !

در مرحله سوم شخصی که برای یک ماه توانسته مدیریت سرمایه را رعایت کند میتواند حساب حقیقی باز کند و بر طبق سیگنال اصلی و مدیریت سرمایه گفته شده پوزیشن بگیرد و سود کند !
                              استاد اون دفعه که گفتید واسه مرحله سوم اون دو تا کتاب رو باید بخونید. استیتمنت که نداریم ولی بعید می دونم کسی کتاب معامله گر منظم رو بخونه و باز هم مدیریت سرمایه رو رعایت نکنه
                              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

نظر

• کتابهای مارک داگلاس چند نفر خوندند؟

نظر

پردازش ...
                                X