اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

"خبرتی" و حرفه ای شدن در معاملات روزانه !

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام خدمت مسلم عزيز و تمام دوستان خبرتي
    با اينكه خيلي دير با اين تاپيك عالي و موسس عاليتر آن آشنا شدم ولي خدا را شكرگزارم كه اين سعادت را نصيب من فرمود. به همه دوستان براي آشنايي و تبحر پيدا كردنشون در اين سيستم معاملاتي تبريك ميگمو اميدوارم با راهنمايي هاي سيد مسلم بزرگوار به اساتيد بلامنازع سيستم خبرتي تبديل بشن. من هم اگه آقا مسلم اجازه بدهند از بعد از تعطيلات همراه دوستان خواهم شد. فكر ميكنم آخرين پست سال 2012 را در اين تاپيك زدم به همين خاطر سال جديد ميلادي را به همه خصوصا مسيحيان خوب تبريك ميگم

http://www.forexfactory.com/bahramfx

نظر

• نوشته اصلی توسط doke10 نمایش پست ها
      با سلام :
      جناب مسلم این موضوعی که فرمودید را کمی باز تر میفرمائید .چرا تریدر ی که توان 2 برایر کردن حسابش را در 2-3 ماه دارد نباید به مبالغ زیاد فکر کند ؟
      مسئله روانشناسی است .؟امکان نقد کردن است .؟بروکرها هستند ؟توانایی تریدر است ؟
      متشکرم
      سلام دوست عزیز

بله مسئله روانشناسی هست ! یک تریدر باید با خیال ارام تریدری کند ! استادم مشاور یک شرکت سرمایگذاری خارجی با سرمایه میلیونها دلار هست و کانال ها و خطوط فواز بمبلغ 160 هزار دلار بیک شرکت مدیریت سرمایه با سرمایه چند میلیارد دلار فروخته ولی خودش حساب 30 هزار و در جایی حساب 15 دارد و برای دخترش حساب 100 دلاری باز میکند !

دلیلش اینه که نیازی به اوردن سرمایه های هنگفت در این بازار نیست ! 20 درصد 50 هزار دلار برای زندگی ددر انطرف اب کفایت میکند !

همیش بفکر ارامش خودتون باشید ! پولی که ارامش از شما بگیره بدرد نمیخوره !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
        سال 2012 هم سپري شد و وارد سال 2013 ميشويم انشاالله به كمك اقا مسلم عزيز بتونيم در اين سال از برادران اونور آب جلو بزنيم و حساب پر سودي را داشته باشيم
        مدت 2 يا 3 روز است كه وضعيت اينترنت مشهد خيلي خراب شده فكر كنم گران كردن پهناي باند توسط مخابرات شير اينترنت را كم كردند تا نتونيم دانلود قوي داشته باشيم
        براي باز كردن تاپيك خون جگر ميشيم انشاالله درست بشه
        راستي استاد مسلم عزيز از تدريس شما چيزي باقي مانده منظورم چيزي هست كه در مرحله سوم بايد بگوييد يا اينكه فقط بايد تمرين كرد ؟
        از زحمات سيد عزيز تشكر ميكنيم.
        سلام جواد جان

نه موضوعی نمانده همه چیز بیان شد ! فقط مانده مدیریت سرمایه شما عزیزان و خواندن کتابهای مارک داگلاس ! این ماه طبق سیگنال های خانم انصاف پوزیشن میگیرید با مدیریت سرمایه گفته شده ! هر کس موفق بود و توانایی مدیریت سرمایه و کنترل ذهنی داشت ا ماه بعد میتواند روی حساب حقیقی کار کند !

سیگنال های خانم انصاف از ماه بعد فقط به کسانی که موفق بودند از طریق اسکایب ارائه خواهد شد و سیگنال صرفا برای اموزش یک روز بعد در تایپیک گذاشته میشود !

موفق باشید !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط bahram fx نمایش پست ها
          سلام خدمت مسلم عزيز و تمام دوستان خبرتي
          با اينكه خيلي دير با اين تاپيك عالي و موسس عاليتر آن آشنا شدم ولي خدا را شكرگزارم كه اين سعادت را نصيب من فرمود. به همه دوستان براي آشنايي و تبحر پيدا كردنشون در اين سيستم معاملاتي تبريك ميگمو اميدوارم با راهنمايي هاي سيد مسلم بزرگوار به اساتيد بلامنازع سيستم خبرتي تبديل بشن. من هم اگه آقا مسلم اجازه بدهند از بعد از تعطيلات همراه دوستان خواهم شد. فكر ميكنم آخرين پست سال 2012 را در اين تاپيك زدم به همين خاطر سال جديد ميلادي را به همه خصوصا مسيحيان خوب تبريك ميگم

سلام اقا بهرام و کریسمس بشما و دیگر دوستان تبریک میگویم

امیدوارم خیلی زود شاهد موفقیت شما عزیزان باشم !

نظر

• سلام
            آقا مسلم من با توجه به تمامی شواهد فکر می کردم دیروز پوند ریزش داشته باشه! البته می خواستم خودم پوزیشن بگیرم به همین خاطر منتظر سیگنال نشدم. اینکه دیروز پوند روند معکوس طی کرد با چیزهایی که یاد گرفتم تو این مدت تطابق نداشت اینو بذارم به حساب روز آخر سال یا اینکه نکته ای هست که من ازش غافلم؟؟؟
            ممنون

نظر

• دوست من اتفاقا من فکر میکنم که برعکس اون چیزی که شمافرمودین شد چون روی مرز و خط مرکزی کانال بود که با شکست اون به سمت بالا وارد فاز خرید شد و در آخر وقت هم با توجه به عبور از حد رنج روزانه میشد فروش انجام داد

ممنونم
              صبر و شكيبايي و اميد و توكل به حق برترين راه رسيدن به اهداف بزرگ

نظر

• نوشته اصلی توسط mehrmts نمایش پست ها
                دوست من اتفاقا من فکر میکنم که برعکس اون چیزی که شمافرمودین شد چون روی مرز و خط مرکزی کانال بود که با شکست اون به سمت بالا وارد فاز خرید شد و در آخر وقت هم با توجه به عبور از حد رنج روزانه میشد فروش انجام داد

ممنونم
                در دیلی به کناره بالایی کانال دو دوره ای رسیده ( احتمال برگشت) ! در چهار ساعته به کنار بالایی کانال یک دوره ای رسیده و در یکساعته هم کندل ما سایه هاش به دخل کانال آبی نفوذ کرد! ولی بعد از چند کندل کوتاه به یکباره اوج گرفت. من این جوری تحلیل کردم و متاسفانه پوزیشن سل گرفتم!

نظر

• نوشته اصلی توسط pezhi نمایش پست ها
                  سلام
                  آقا مسلم من با توجه به تمامی شواهد فکر می کردم دیروز پوند ریزش داشته باشه! البته می خواستم خودم پوزیشن بگیرم به همین خاطر منتظر سیگنال نشدم. اینکه دیروز پوند روند معکوس طی کرد با چیزهایی که یاد گرفتم تو این مدت تطابق نداشت اینو بذارم به حساب روز آخر سال یا اینکه نکته ای هست که من ازش غافلم؟؟؟
                  ممنون
                  سلام پژمان

من که هیچ شاهد و سیگنالی از ریزش ندیدم !

نظر

• نوشته اصلی توسط pezhi نمایش پست ها
                    در دیلی به کناره بالایی کانال دو دوره ای رسیده ( احتمال برگشت) ! در چهار ساعته به کنار بالایی کانال یک دوره ای رسیده و در یکساعته هم کندل ما سایه هاش به دخل کانال آبی نفوذ کرد! ولی بعد از چند کندل کوتاه به یکباره اوج گرفت. من این جوری تحلیل کردم و متاسفانه پوزیشن سل گرفتم!
                    در روزانه باید منتظر بسته شدکندل میشدیم که بالای حد بالایی بسته شد ! البته کانال های روزانه فردا تغییر میکنند ! در 4س هیچ کندل برگشتی در کناره ها ایجادد نشد و قیمت بالای دو کانال بسته شد ! در یک ساعته به سنتر کانال ابی+ فیبو رسید و بداخل کانال قرمز بازگشت که همانجا بهترین وحل برای خرید بود ! و بعد از ان چند بار به کناره میزد و بالا میرفت در اخر هم کانال عریض ابی را بطرف بالا شکست و بطرف بالا پرید !

معامله رنجی که گذاشتم فقط برای تست بود وگرنه طبق گفته خانم انصاف فقط ددر صورت 150 پیپی بودن رنج میتوانیم از ان استفاده کنیم با اینکه در حد 20 سود داد و یا در نقطه ورود امکان خارج شدن بود !

ما تازه شروع کرددیم و کسی نمیتونه بعد از 20 روز موفق بشود ! لطفا صبر کنید تا یک ماه روش سیگنال دهی بر اساس خبرتی ببینید بعد خودتون میتوانید با ان کار کنید !

نظر

• نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                      پیشاپیش کسب جایزه بهترین تایپیک 2012 "بزرگترین فروم فارکس" توسط خانم انصاف صاحب تایپیک خبرتی را بدوستان خبرتی در ایران تبریک میگویم و امیدوارم در کمترین زمان ممکن شاهد سوداوری شما عزیزان باشیم !
                      خبرتی با 97 رای از بین 251 رای در مکان اول ایستاد ! از بین 10 تایپیک یا سیستم ! حسن جالب تایپیک ما این هست که ما داریم با یک گروه از تریدرهای خارجی همگام میشویم که در ترید موفق هستند ! هم بسود میرسند هم سیستم قوی دارند و هم حدود دوسال تجربه دارند پس ما تنها نیستیم !این بما امید میدهد که همانطوری که 100 یا 200 نفر موفق هستند پس ما هم میتوانیم موفق شویم !

واقعا ارزوی من این هست که روزی 100 نفر از تریدرهای ایرانی ببینم که باهم ترید میکنند و سود میکنند !

نظر

• سلام
                        نوشته اصلی توسط pezhi نمایش پست ها
                        منم در دمو معامله ای که کردم مثل شما بود
                        ولی جالب تر اینکه اگر این سیستم خبراتی که من میبینم نسبت به معامله هایی که کردیم به زیبای میشه با موقعیت های پیشرو که خواهیم داشت خارج شد.
                        به این دلیل که در نقاط پرپتانسیلی وارد معامله شدیم sell 1.6190 and sell 1.6243 (صحیح یا اشتباه این گفته بماند برای روز های آینده که نتیجه معلوم میشه نسبت به سیستم).

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                        در روزانه باید منتظر بسته شدکندل میشدیم که بالای حد بالایی بسته شد ...!
                        آیا برای همچنین اتفاقی البته نه فقط برای دیروز بلکه برای آینده میتوان گفت این مطلب 20% از دید روز آینده را برای ما ایفا میکند.
                        البته کانال های روزانه فردا تغییر میکنند !
                        در 4س هیچ کندل برگشتی در کناره ها ایجادد نشد و--- قیمت بالای دو کانال بسته شد !
                        قسمت اول را درست میگویید ولی قسمت دوم که دیگه تموم شده کار است

مشکل من هم فکر کنم مثل ...... pezhi در اون کندل میباشه که مشخص کردم است.
                        از اون طرف نسبت به صحبت های پیشین هر دو کانال نزدیک به هم میباشد ...! پس 2 مقاوت خوب داریم
                        از طرفی اون مقاومت های تایم 1س را داشتیم که کلأ دیدمان رفت برای سقوط

در یک ساعته به سنتر کانال ابی+ فیبو رسید و بداخل کانال قرمز بازگشت که همانجا بهترین وحل برای خرید بود ! و بعد از ان چند بار به کناره میزد و بالا میرفت در اخر هم کانال عریض ابی را بطرف بالا شکست و بطرف بالا پرید !
                        دید بزرگت

معامله رنجی که گذاشتم فقط برای تست بود وگرنه طبق گفته خانم انصاف فقط در صورت 150 پیپی بودن رنج میتوانیم از ان استفاده کنیم با اینکه در حد 20 سود داد و یا در نقطه ورود امکان خارج شدن بود !

ما تازه شروع کرددیم و کسی نمیتونه بعد از 20 روز موفق بشود ((100%))! لطفا صبر کنید تا یک ماه روش سیگنال دهی بر اساس خبرتی ببینید بعد خودتون میتوانید با ان کار کنید !
                        خطوط رنج : آیا این فقط چیز هایی است که گفته شد در موردش یا اینکه نکات دیگری هم در آ ن وجود دارد مثلا: ما دو خط چین داریم قرمز و سبز که هر کدام در روز جاری جدید ، نزدیک تر به خطوط فیبو سبز باشند این دید را داشته باشیم که بازار قست داره به آن سمت بره
                        اگر عکس العمل انها را ببنین منظور من را متوجه میشید.
                        آقا مسلم نظرت چیه.
                        ویرایش توسط bahman7 : https://www.traderha.com/member/3045-bahman7 در ساعت 01-01-2013, 06:42 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط bahman7 نمایش پست ها
                          سلام

منم در دمو معامله ای که کردم مثل شما بود
                          ولی جالب تر اینکه اگر این سیستم خبراتی که من میبینم نسبت به معامله هایی که کردیم به زیبای میشه با موقعیت های پیشرو که خواهیم داشت خارج شد.
                          به این دلیل که در نقاط پرپتانسیلی وارد معامله شدیم sell 1.6190 and sell 1.6243 (صحیح یا اشتباه این گفته بماند برای روز های آینده که نتیجه معلوم میشه نسبت به سیستم).

خطوط رنج : آیا این فقط چیز هایی است که گفته شد در موردش یا اینکه نکات دیگری هم در آ ن وجود دارد مثلا: ما دو خط چین داریم قرمز و سبز که هر کدام در روز جاری جدید ، نزدیک تر به خطوط فیبو سبز باشند این دید را داشته باشیم که بازار قست داره به آن سمت بره
                          اگر عکس العمل انها را ببنین منظور من را متوجه میشید.
                          آقا مسلم نظرت چیه.
                          سلام بهمن جان

موضوع دیگری نمانده بجز تمرین کردن روی موقیعیتهای که سیستم بما میدهد ! شما باید بدونید اساس کار ما بر کندلهای شمعی هستند که دیرو هیچ سیگنال فروشی بما نددادند ! پس حداقل گول نخوردیم ! یک شمع ممکنه در 5 دقیقه اخر تغییر شکل بدهد !

خانم اننصاف از صبح بازار صعودی دید برای همین از پویشنهای فروش خارج شد و فقط نظاره گر بازار بود !

در مورد کانال های روزانه و 4س بله درسته میتواند وضعیت بازار برای یک هفته یا یک ماه مشخص کند و شما میتوانید بر اساس سناریوهای موجود اقدام به پوزیشن گیری کنید !

من از همه دوستان تقاظا دارم بعد از یک ماه که سیگنال اصلی با نمودارها اریابی کردید اقداام به پوزیشن گیری کنید تا روش کار با سیستم برای شما مشخص شود !

متاسفانه یک هفته بعد از شروع کار به تعطیلات خوردیم و خوشبختانه شروع ما بدترین وضعیت های احتمالی بود !

امیدوارم هرچه زودتر کار ادامه بدیم !

نظر

• با سلام :

اگر اشتباه نکنم حرکت روز اخر پوند همان الگوی ترسیم شده است که با شکست چند باره در خلاف جهت با قدرت در جهت روند کانال را میشکند . در مورد پوند حتی کانال در جهت خلاف روند هم نمیشکند و با برخورد به سنتر کانال 2 h1 با قدرت صعود میکند .

البته خود بنده هم نتوانستم بای پوند را بگیرم منظورم دقت در یادگیری است .

متشکرم
                            ویرایش توسط doke10 : https://www.traderha.com/member/4112-doke10 در ساعت 01-01-2013, 09:48 PM
                            زندگی راه های خود را میجوید. لحظه ای که شروع میکنی همه چیز را مدیریت کنی، آنها را ضایع میکنی. بگذار زندگی آزاد باشد

نظر

• البته در جمع بزرگان صحبت کردن بنده شاید درست نباشه . بنده این کانالها رو در eur-jpy امتحان کردم نتایج بهتری نسبت به پوند داره و حرکات بازار منظمتر هست.

نظر

• نوشته اصلی توسط fx-22 نمایش پست ها
                                البته در جمع بزرگان صحبت کردن بنده شاید درست نباشه . بنده این کانالها رو در eur-jpy امتحان کردم نتایج بهتری نسبت به پوند داره و حرکات بازار منظمتر هست.
                                سلام دوست عزیز ما اینجا بزرگ و کوچک نداریم همه بزرگ هستند ! اما در مورد خبرتی باید بگم با همه ارزها میتوانید کار کنید ولی ما اینجا فقط و فقط روی پوند و در مرحله بعد یورو دلار کار میکنیم من ترجیح میدهم فقط روی پوند کار کنم !

نظر

پردازش ...
                                X