اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

روش معاملاتی ptm

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط alizali نمایش پست ها
    احتمالا منجر به عدم فعال شدن یا استاپ میشه
    بزار ببینیم کدومش درسته
    خب شکر خدا تی پی خورد.
    البته راستشو بخواید وسط مسیر نصف پوزیشنو بستم .

حالا اگه ممکنه دلیل اینکه نباید پوزیشن می گرفتم بگید، احتمالا در پوزیشنهای آینده مفید خواهد بود.

اینم روی همون جفت ارز دوباره گرفتم

لطفا تحلیل بفرمایید
    (البته سوالات قبلی منو هم جواب بدید)

با تشکر

نظر

• نوشته اصلی توسط cmureza نمایش پست ها
      خب شکر خدا تی پی خورد.
      البته راستشو بخواید وسط مسیر نصف پوزیشنو بستم .

حالا اگه ممکنه دلیل اینکه نباید پوزیشن می گرفتم بگید، احتمالا در پوزیشنهای آینده مفید خواهد بود.

اینم روی همون جفت ارز دوباره گرفتم

لطفا تحلیل بفرمایید
      (البته سوالات قبلی منو هم جواب بدید)

با تشکر
      خوب سک شمه از بازار رو دیدیم
      و البته یک نکته مثبت شما که پوزیشن رو به خاطر حرف من حذف نکردید
      پوزیشن فقط خلاف جهت یک ساعته و 4 ساعته بود

نظر

• بسم الله الرحمان الرحیم

سال روز ازدواج دو رکن اسلام عزیز را به تمامی انسان های آزاده تبریک عرض میکنم.

و اما بعد
        شروع هفته کاری جدید و گذاشتن تصاویر پوزیشن از من و تحلیل و مشکل یابی از دوستان بزرگوار

یورو-ین

نظر

• شرمنده جای TP و SL در شکل بالا جابجا نوشتم ، به بزرگواری خودتون ببخشد

نظر

• سلام

ماشالله همه درگیر ترید هستند و ما نئآموزان باید حالا حالا ها منتظر جئاب باشیم.

ان شالله که تریدتان پر از رنگ سیدی باشد.

ضمن اینکه از بزرگواران خواهش میکنم معامله قبلی مرا تحلیل کنند ؛ سوال جدید

تازگی با اندیکاتور PTM PATHFINDER برخوردم.

لطفا آموزش کار با این اندیکاتو را یک نفر توضیح دهد

با تشکر

نظر

• cmureza عزیز، دوستان به اندازه لازم راهنمایی کرده اند. اما شما اصرار دارید کار خودتان را بکنید. در چنین حالتی بهترین راهنمایی همانا سکوت است تا زمانی که شما خودتان متوجه شوید. که البته معمولا باید بهای سنگینی برای آن بپردازید.
              تنها توصیه ای که میتوانم بکنم این است که ابتدا مفاهیم کلاسیک را به خوبی فرا بگیرید -حداقل 4 ماه- سپس اگر سیستم ptm را برای خود انتخاب کرده اید، pdfها را به مروز مطالعه کنید.برای هر یک بخش که در pdfها به عنوان روز اول تا صدم معرفی شده است ،حداقل 2 تا 3 روز وقت بگذارید. این روند حدود 6 الی 9 ماه طول خواهد کشید.
              هیچ اندیکاتوری را به سیستم اضافه نکنید و وقت خود را به دنبال یافتن اندیکاتور رویایی که سیگنال ها را تائید یا قیلتر کند تلف نکنید. هیچ اندیکاتوری...هیچ اندیکاتوری برای شما ترید نمیکند. هیچ اندیکاتوری برای شما معجزه نمیکند. فقط مطالعه کنید وتمرین کنید و مطالعه کنید...
              سعی نکنید راه صد ساله را یک شبه طی کنید. شما انگیزه و پشتکار بالایی دارید و این میتواند پشتوانه موفقیت شما باشد.
              موفق باشید.

نظر

• سلام یک سوال ساده!
                استاد فرمودند نقطه ورود در شرایط صعودی روی آخرین قله به صورت بای استاپ باشه،اگه آخرین قله که بشه روش بای استاپ کرد خیلی قدیمی بود چه کنیم ،مثل روز جمعه تو یورو!

من تو ساعت هشت صبح تقربیا شرایط زاوبه ها و فاصله ها رو مناسب دیدیم ولی آخرین قله ماله دیروز پنج صب بود که با ورود بعد اون نقطه رفت تو ضرر،البته آموزشی بود کارم و سوالم هم،و می دونم جمعه ها مخصوصا عصر ترید خطرناکه!

PTM_Pic1-1392_07_20.jpg
                مرسی!
                ویرایش توسط ahmadrezaahmad : https://www.traderha.com/member/10399-ahmadrezaahmad در ساعت 10-12-2013, 07:07 PM دلیل: افزودن پیوست

نظر

• نوشته اصلی توسط ahmadrezaahmad نمایش پست ها
                  سلام یک سوال ساده!
                  استاد فرمودند نقطه ورود در شرایط صعودی روی آخرین قله به صورت بای استاپ باشه،اگه آخرین قله که بشه روش بای استاپ کرد خیلی قدیمی بود چه کنیم ،مثل روز جمعه تو یورو!

من تو ساعت هشت صبح تقربیا شرایط زاوبه ها و فاصله ها رو مناسب دیدیم ولی آخرین قله ماله دیروز پنج صب بود که با ورود بعد اون نقطه رفت تو ضرر،البته آموزشی بود کارم و سوالم هم،و می دونم جمعه ها مخصوصا عصر ترید خطرناکه!

[ATTACH=CONFIG]1857[/ATTACH]
                  مرسی!

سلام

برای آپلود تصویر لطفا از سایت زیر استفاده کنید :

PCM File Upload

پلتفرم pcm :

http://www.arianbrokers.com/images/p...ader4setup.exe
                  با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• سلام

دیدم توی فکتوری دارند از سیستم رنگین کمان توی 1 دقیقه بهره می برند هر چی گشتم جایی رو ندیدم که در موردش جدا بحث شده باشه توی تاپیک جز همین جا. لینکش رو می ذارم شاید به درد کسی بخوره.

http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=216671

نظر

• سلام دوستان من امروز اتفاقی این تاپیک رو دیدم من خودم نزدیک یک سال ونیم باروش پی تی ام دارم کار میکنم واقعا روش خیلی خوب و جامعی تاحالا چند بار پی دی اف های آموزشیش رو خوندم و هردفه یه مطالب جدیدتری رو یاد میگیرم و خود جناب پشوتن مشهوری نژاد هم بسیار انسان شریف و دلسوز ومتعهدی هستند به دوستان توصیه میکنم فایلهای پی دی اف رو مطالعه کنید واین روش جدی بگیرید چون روش جامع . کاملی
                      باآرزوی موفقیت برای همه دوستان

نظر

• با سلام
                        آیا کسی از دوستان آرشیو کامل نامه های آموزشی استاد پشتوتن گرامی را دارند
                        طبق سفارش استاد بعد از مطالعه جزوه 100 روزه این نامه ها رو برای مطالعه تاکید داشتن
                        من فایل های آموزشی رو تمام کردم و حدود 4 ماه هستش که با این سیستم ترید می کنم اما گاها سوالاتی برایم پیش می آید
                        گفتم شاید بتوانم اسخ برخی ابهامات را در آن نامه ها بیابم
                        با تشکر از دوستان
                        ویرایش توسط maani : https://www.traderha.com/member/10389-maani در ساعت 04-08-2014, 01:49 AM

نظر

• با ایمیل خود آقای مشهوری نژاد تماس بگیرید. سوال های تان را مستقیما از خود ایشان بپرسید.
                          موفق باشید.

نظر

• سلام
                            من از کدام پست میتونم اطلاعات رو بخونم 8 فایل تو ضیحات pmt مد نظرم هست

ممنون و تشکر
                            زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
                            تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
                            این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
                            هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

• نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
                              با ایمیل خود آقای مشهوری نژاد تماس بگیرید. سوال های تان را مستقیما از خود ایشان بپرسید.
                              موفق باشید.
                              با تشکر ایمیل ایشون رو ندارم اگر لطف کنید پیام شخصی بفرمایید ممنون میشم

نظر

• نوشته اصلی توسط maani نمایش پست ها
                                با تشکر ایمیل ایشون رو ندارم اگر لطف کنید پیام شخصی بفرمایید ممنون میشم
                                در ابتدای جزوات ایشون موجود است .
                                لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

پردازش ...
                                X