اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام جناب یزدی.من کل مطالب را خوندم ولی دو تا اشکال دارم.یکی اینکه مثلا من وقتی میخوام روند را در 1 روزه ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم منظور چیه؟ چون 1 روزه پر از روند مثبت و منفی هستش،من باید کل روند ها رو ببینم یا فقط روند بازوی آخر 1 روزه را ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم کافیه؟
    در ضمن بهترین و کم ریسک ترین حالت ظاهرا دیدن روی 1 ساعته و انجام معامله روی یک ربع هستش،تایید میفرمایید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط samansaleh نمایش پست ها
      سلام جناب یزدی.من کل مطالب را خوندم ولی دو تا اشکال دارم.یکی اینکه مثلا من وقتی میخوام روند را در 1 روزه ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم منظور چیه؟ چون 1 روزه پر از روند مثبت و منفی هستش،من باید کل روند ها رو ببینم یا فقط روند بازوی آخر 1 روزه را ببینم و در تایم پایینتر معامله کنم کافیه؟
      در ضمن بهترین و کم ریسک ترین حالت ظاهرا دیدن روی 1 ساعته و انجام معامله روی یک ربع هستش،تایید میفرمایید؟
      سلام و درود
      در تاپیک در مورد این موضوع به کرات صحبت شده . بطور خلاصه تعیین روند معمولا" در تایم بالا صورت میگیره یعنی اگر زیگ تایم یک ساعته جکایت از نزول داره پس در تایم های کوچکتر از قله ها برای ورود استفاده میکنیم .
      در مورد تایم کاری هم بستگی به روحیات خودشما دارد که با چه تایمی راحتتر باشید اما بهترینش بله میتواند 15 دقیقه باشه .

موفق باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• [IMG][/IMG]

با سلام جناب یزدی و ممنون از پاسخگوییتان .
        طبق قانون زیگ زاگ زمانی که قیمت برگرده و خط قرمز را رد کنه باید سل بزنیم ؟
        زمان هایی که اختلاف انقدر زیاده چی کار باید کرد ؟
        ویرایش توسط s.trader : https://www.traderha.com/member/12233-s-trader در ساعت 12-16-2016, 08:19 PM
        ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
          سلام و درود
          در تاپیک در مورد این موضوع به کرات صحبت شده . بطور خلاصه تعیین روند معمولا" در تایم بالا صورت میگیره یعنی اگر زیگ تایم یک ساعته جکایت از نزول داره پس در تایم های کوچکتر از قله ها برای ورود استفاده میکنیم .
          در مورد تایم کاری هم بستگی به روحیات خودشما دارد که با چه تایمی راحتتر باشید اما بهترینش بله میتواند 15 دقیقه باشه .

موفق باشید
          یعنی با توجه به صحبت شما جهت روند تایم 15 دقیق همان جهت روند آخرین بازوی زیگ تایم بالا تر میشه ؟
          ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نظر

• نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
            [IMG][/IMG]

با سلام جناب یزدی و ممنون از پاسخگوییتان .
            طبق قانون زیگ زاگ زمانی که قیمت برگرده و خط قرمز را رد کنه باید سل بزنیم ؟
            زمان هایی که اختلاف انقدر زیاده چی کار باید کرد ؟
            نوشته اصلی توسط s.trader نمایش پست ها
            یعنی با توجه به صحبت شما جهت روند تایم 15 دقیق همان جهت روند آخرین بازوی زیگ تایم بالا تر میشه ؟
            سلام و درود

دوست عزیز من نمیدونم در کجای تاپیک زیگ زاگ گفته شده که شما در اینجا باید سل بزنید . در حالی که اولین زیگ تایم پایین و تایم بالا هر دو موفق به شکست سقف شده اند . در اینجا روند کاملا" صعودی است و ما میتوانیم با برگشت هر زیگ زاگ تایم پایین وارد پوزیشن خرید شویم البته با رعایت جهت زیگ تایم بالاتر که در اشباع قرار نداشته باشد . که در اینجا احتمال اشباع هم زیگ پایین و هم زیگ بالا هست . توصیه میکنم تا قبل از درک مفاهیم استراتژی و رویه زیگ زاگ از آن در حساب ریل استفاده نکنید تا کاملا" به آن اشراف پیدا کنید .

موفق باشید
            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• ممنون جناب یزدی. شاید احتیاج باشه کمی مبحث الیوت را هم بیشتر مطالعه کنم تا بهتر درک کنم. تشکر

نظر

• دوستان اطلاع دارید برای تایم 15 دقیق macd باید روی چه تنظیماتی باشد ؟

نظر

• سلام خدمت همه دوستان خصوصا جناب یزدی
                  من تقریبا همه 140 صفحه اول تاپیک را خوندم و لذت بردم. روش شما اولا روشی بسیار ساده است و ثانیا همه پارامترهای یک روش کارا را در خودش داره. چندین سال بود که روشهای موجود در فرومها را نخونده بودم تا اینکه اتفاقی به این تاپیک اومدم. دست مریزاد جناب یزدی.آرزوی موفقیت و سلامتی و بهروزی براتون دارم.
                  ارادتمند
                  کندل تریدر

نظر

• منم با این که استراتژی خودم دارم ولی باید بگم واقعا جناب یزدی انسان شریف بزرگواری هستند با این که نمیشناسمشون اما دیدم که علم خودشون رو بی منت و خست در اختیار دیگران گذاشتند که این نشان دهنده روح بزرگ صاف ایشون هست.با این که نمیشناسمشون اما تحلیلهاشون اکثریت اوایل میدیدم و الانها هر چند فقط برای تفریح در سایتها هستم اما واقعا از ایشون تشکر میکنم و انشالله خدا به علمشون بیفزایه و همیشه شاد و موفق در زندگی باشند.
                    موفق باشید جناب یزدی
                    بر سر در مدرسه و اکادمی افلاطون نوشته بوده:
                    گر هندسه نمیدانید وارد نشوید.
                    من میگم گر هندسه و ریاضی نمیدانید و دیدگاه ریاضی ندارید وارد ف.ا.رکس نشوید.و با چارت خالی و فارغ از ایندیکاتور کار کنید.که این همان راه اصلی هست.

نظر

• [ATTACH=CONFIG]5107[/ATTACH]

درود و سپاس

این پوزیشن ها رو در پوند دلار گرفتم امشب گرفتم در تایم m1

در حساب دمو آزمایشی

چطور عکس و بزارم که بزرگ دیده بشه؟
                      ویرایش توسط آنام : https://www.traderha.com/member/24803-آنام در ساعت 01-18-2017, 09:50 PM

نظر

• نوشته اصلی توسط آنام نمایش پست ها
                        [ATTACH=CONFIG]5107[/ATTACH]

درود و سپاس

این پوزیشن ها رو در پوند دلار گرفتم امشب گرفتم در تایم m1

در حساب دمو آزمایشی

چطور عکس و بزارم که بزرگ دیده بشه؟
                        با سلام
                        در قسمت بارگزاری تصاویر و فایل ها"آدرس انجمن" رو کپی کنید.
                        هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• daily.jpg

نظر

• درود بر شما
                            این پوزیشن ها رو هر وقت بتونم بازار و بفهمم بر اساس زیگ می گیرم
                            تحلیل تو تایم های بالاتر و این ترید هم در m1
                            سوال اینکه در جزوه گفته شده بود اولین پوزیشن استاپش را کف قرار می دهیم و پوزیش های بعدی 10 پیپ + اسپرد زیر آخرین قله یا دره
                            سوال اینکه بهترین زمانی که می توانیم استاپ این پوزیشن را بیاریم 10 پیپ + اسپرد زیر آخرین دره که کمتر از 20 پیپ ضرر داشته باشه کی هست؟

سپاس از راهنماییتون

نظر

• [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG
                              در منطقه اشباع که 0.71800 هستش به دنبال موقعیت فروش در تایم پایین تر باید باشیم
                              جناب یزدی این تحلیل درسته؟

نظر

• [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]
                                سلام.جناب یزدی عزیز الان این تحلیل درسته؟ حد ضرر هم 1.07399 هستش که بالای آخرین زیگ یک ربعه هستش.
                                آیا حتما لازم هستش که در تحلیلمون از مک دی استفاده کنیم و اگه واگرایی در یکی از تایم ها وجود نداشت کلا از اون معامله صرف نظر کنیم؟ممنون

نظر

پردازش ...
                                X