اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• تحلیل من از GBP/USD. بر اساس زیگ زاگ .

ابتدا تایم دیلی :

سپس تایم 4 ساعته :

تایم 15 دقیقه و پوزیشن گرفتن در این تایم :

نظر

• سلام
      تا جاييكه من متوجه شدم
      شما بعد از شكست وبرخورد مجدد به ان اقدام ميكنيد ؟
      ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
        سلام
        تا جاييكه من متوجه شدم
        شما بعد از شكست وبرخورد مجدد به ان اقدام ميكنيد ؟
        ممنون
        اگر دقت کنید در تایم های بالاتر سیگنال اتمام روند صعودی ( زیگ صعودی ) صادر شده و همونطور که گفتم در تایم های پایین تر می تونید برای فروش منتظر سیگنال باشید. در عکس آخر ( تایم 15 دقیقه ) اگر دقت کنید می بینید که یک زیگ نزولی ( خط چین آبی رنگ ) شکل گرفته. این زیگ در اصل با تنظیمات زیگ زاگ برای تایم 1 ساعته می باشد. توضیحاتی که در تصویر نوشته ام ( قیمت نتوانسته سقف را یشکند ...) برای تحلیل در مورد این زیگ خط چین می باشد که آیا تبدیل به زیگ صعودی خواهد شد و یا اینکه نزول هنوز ادامه دارد.

ما در مورد سوال شما باید بگم که بله اگر قیمت در موج اول می توانست سقف را بشکند منتظر می ماندیم تا زیگ صعودی اصلی شکل بگیرد و سپس در نقطه مناسب وارد می شدیم.

نظر

• سلام
          ممنون از توضيح تان
          ممنون
          سوالم از ....shyazdi بود
          چون پوزيشن ايشان حاكي از سوالم بوده؟

نظر

• نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
            جناب یزدی نظر شما راجع به USD/CAD چیه.
            تصویر را مشاهده کنید آیا درست تحلیل کردم و یا اینکه نکته دارد؟

ویرایش شد
            ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 02-06-2014, 06:47 PM

نظر

• سلام جناب ایزدی اموزش اسکالپ تو تاپیک داده بودین که بدون اندیکاتور بود هز چی میگردم پیداش نمیکنم میشه بگین کدوم صفحه بود؟؟؟

نظر

• نوشته اصلی توسط vanda نمایش پست ها
                سلام جناب ایزدی اموزش اسکالپ تو تاپیک داده بودین که بدون اندیکاتور بود هز چی میگردم پیداش نمیکنم میشه بگین کدوم صفحه بود؟؟؟
                با سلام اگه اشتباه نکنم شیوه اسکالپ 111 منظورتونه..................

http://forum.broker-fa.com/f60/%D8%A.../index100.html

پست #999
                .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                Insta ID : freedomfromforex
                Skype ID : freedomofForex

نظر

• من تا الان داشتم مطالب رو از صفحه 1 می خوندم و در حدود صفحه 30 متوجه شدم که شما یک اندیکاتور به نام zigzag chanel قرار دادید که یک خط قرمز و یک خط آبی می کشه و الگو رو نشون میده. من اندیکاتور و تمپلت رو دانلود کردم و در فولدر مربوط به اندیکاتور در متاتریدرم کپی کردم اما این اندیکاتور در لیست اندیکاتورهام در متاتریدرم نمی یاد. مشکل چیه؟ تمپلت رو هم که لود می کنم فقط یک خط زیگزاگ معمولی نشون میده. میشه راهنمایی کنید

نظر

• درود بی پایان به همه اساتید و عزیزان

تحلیل کوچکی داشتم در مورد چارت 1 ساعتته USDJPY امید وارم زیاد به دور از واقعیت و تدریش جناب یزدی بزرگوار نباشه........(توضیحات در عکس)

پا ورقی : منظور از "این خط" 61.8 فیبو اصلاحی می باشد
                    ویرایش توسط ali_raz : https://www.traderha.com/member/10466-ali_raz در ساعت 02-07-2014, 09:09 PM

نظر

• لطفا تنظیمات دو زیگ زاگ که استفاده میکنید را اعلام کنید. ممنون از زحماتتون

نظر

• نوشته اصلی توسط gt333 نمایش پست ها
                        لطفا تنظیمات دو زیگ زاگ که استفاده میکنید را اعلام کنید. ممنون از زحماتتون
                        درود فراوان........... تنظیمات همون تنظیمات پیش فرض هستش ولی یکی از دوستان زحمت کشیدن و با ی سری تغیرات اندیکاتوری رو طراحی کردن که تو هر تایم فریمی که باشی زیگ تایم بالاتر رو نشون میده......... تو تصویر قبا زیگ قرمز رنگ مربوط به تایم فعلی یعنی 1 ساعته و زیگ آبی رنگ مربوط به تایم بالاتر یعنی 4 ساعته هستش.............. برای راحتی دوستان اندیکاتورها و تمپلیت رو آپ کردم امیدوارم به کارتون بیاد

http://pcmupload.traderha.com/up...1838846331.zip

نظر

تحلیل من از GBP/USD. بر اساس زیگ زاگ .

ابتدا تایم دیلی :

سپس تایم 4 ساعته :

تایم 15 دقیقه و پوزیشن گرفتن در این تایم :

جناب یزدی این تحلیل دقیقا از همون لحظه که عکسش رو گذاشت در جهت عکس شروع به حرکت کرد و حدود 100 پیپ بالا رفت. میشه بگید اشتباه من در کجا بوده؟

با تشکر

نظر

جناب یزدی این تحلیل دقیقا از همون لحظه که عکسش رو گذاشت در جهت عکس شروع به حرکت کرد و حدود 100 پیپ بالا رفت. میشه بگید اشتباه من در کجا بوده؟

با تشکر
                            سلام و درود

دوست عزیز وقتیکه شما شکستی را در تایم دیلی شناسایی میکنید (در صورتی که شناسایی درست باشد) 100 پیپ خلاف روند دال بر نقض تحلیل نمی باشد . بلکه یک موج اصلاحی یک تایم پاینتر میتواند باشد .
                            پس زمان ورود برای شناسایی تایم دیلی در قله اصلاحی تایم چهارساعته محسوب میشود لذا زمانیکه زیگ اصلاحی 4 ساعته زده میشود (در اصلاحی از 50 تا 78 درصد ) در تایم های پاینتر یعنی یک ساعته و یا 30 و یا 15 دقیقه میتوان به دنبال تریگر جهت ورود بود .

موفق باشید
                            آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                            گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                            آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                            پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                            پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                            پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام خدمت اقای یزدی عزیز
                              در یک جایی از همین تاپیک دیدم که از یک اندی استفاده میکنید که موقع شکست خط روند دو زیگزاگ آخر آلارم میده میشه اون اندی را مجددا اینجا بگذارید و یا آدرس دقیقش را بدهید
                              با تشکر

هر گاه بر لبه سخت پرتگاهي اسير گشتي به خداوند توكل كن يا خداوند تو را در آغوش خواهد گرفت و يا پرواز كردن را به تو خواهد آموخت

نظر

• نوشته اصلی توسط vahid_kh نمایش پست ها
                                سلام خدمت اقای یزدی عزیز
                                در یک جایی از همین تاپیک دیدم که از یک اندی استفاده میکنید که موقع شکست خط روند دو زیگزاگ آخر آلارم میده میشه اون اندی را مجددا اینجا بگذارید و یا آدرس دقیقش را بدهید
                                با تشکر
                                وحید گرامی خدمت شما

و ضمن عرض ادب خدمت جناب یزدی عزیز و تشکر فراوان از تلاشهایشان برای انتقال تجربیات و دانش ارزشمند شان به علاقمندان در این فروم

سوالی داشتم: آیا در مدتی که مشغول تحقیق و تمرین با اندی زیگزاگ هستید، به نمونه Non- Repaint آن برخورد نکرده اید؟

ارادتمند
                                فایل های پیوست شده
                                ویرایش توسط farzan20 : https://www.traderha.com/member/3860-farzan20 در ساعت 02-11-2014, 01:12 PM

نظر

پردازش ...
                                X