اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

استراتژِی معاملات با زیگ زاگ

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

pdf روش تو قسمت امضا جناب آقای یزدی هست.

شما هم میتونید قسمتهای اول تایپیک رو خوب مطالعه کنید وهم میتونید صفحات 157 و 158 رو ببینید

توضیحات اونقدر جامع هست که با تمرین میتونید یاد بگیرید

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
      با عرض سلام خدمت شما دوست عزیز

pdf روش تو قسمت امضا جناب آقای یزدی هست.

شما هم میتونید قسمتهای اول تایپیک رو خوب مطالعه کنید وهم میتونید صفحات 157 و 158 رو ببینید

توضیحات اونقدر جامع هست که با تمرین میتونید یاد بگیرید

ممنون

البته من با نحوه رسم اونها کمی مشکل دارم

نظر

• سلام و درود

با پوزش از اینکه در جواب تاخیر دارم به دلیل کسالت قادر به آنلاین شدم نبودم . الانم خیلی رو به راه نیستم اما وظیفه دیدم توضیحی داشته باشم .

نوشته اصلی توسط پرويز نمایش پست ها
        سلام shyazdi
        اطلاعات شما كامل است
        ميخواستم اطلاعاتي از مومنتوم بدهيد
        با چه تنظيماتي بهتر است؟
        ممنون ميشوم
        همانطور که در تاپیک های قبلی عرض کردم تنظیمات بستگی به تایم فرم و نوع جفت ارز داره مثلا" تنظیماتی که در یورو دلار استفاده میشود زیاد به کار gbpjpy نمی آید و اینکه اکثرا" از یک ستینگ برای همه جفت ارزها استفاده میکنند از نظر من روش صحیحی نمی باشد .اما همانطور که عرض شد برای تایم های بالا از پریود های کوچک استفاده میکنیم و برای تایم های پایین از پریودهای بزرگتر باید خودتان در چارت پیدا کنید .

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
        با سلام خدمت همه دوستان و همچنین آقای یزدی
        من تازه با سیستم شما آشنا شدم و امشب یه پوزیشن بر اساس سیستم گرفتم .آیا من درست تشخیص داده ام و یا نکته داره ؟

تصویر تشخیص سیگنال خرید یورو/ دلار :

درود بر شما پوزیشن درست گرفته شد فقط یک نکته را در نظر داشته باشید در مورد اولین زیگ برای ورود از شکست سقف استفاده میکنیم . برای ورود های بعدی به دلیل اینکه پیپ زیادی از دست نرود میتوانیم از الگو های کندلی استفاده کرد .

نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
        با عرض سلام و خسته نباشید خدمت استاد عزیزم جناب آقای یزدی

با توجه به مطالبی که صفحه 158 فرمودید امروز تو خیلی از جفت ارزها عمل کردم واکنش های زیبایی نسبت به سطوح مورد نظر انجام گرفت

فقط شک و تردید نمیگذاره کارم رو انجام بدم مثلا دو تا سطح احتمالی تعیین میکنم بعد که به اولی واکنش نشون داد فکر میکنم شاید برگرده ودر دومی اشباع بشه در ورود هم مشکل دارم لطفا بیشتر راهنمایی کنید .

خیلی متشکرم

نمونه موقعیتهای استراتژی زیگزاگ که امیدوارم درست باشند:

همانطور که قبلا" هم عرض کردم زمانی میتوانیم به خود یک تریدر بگیم که اول خود را باور داشته باشیم و منطق ما بر شک و دو دلی ما قالب شود . از نکاتی که در مورد روش مطالعه میکنید را برای خود بصورت قانون وار بنویسید و قانون های ورود به معاملات قرار دهید و اجرای آن قوانین را اهم بر احساس خود بدانید . همانطور که میدانید استاپ هم جزیی از این بازار است و قابل پذیرش و خوشبختانه در این روش استاپ ها آنقدر کوچک هست که با مدیریت سرمایه و رعایت حجم معامله نگرانی برای استاپ خوردن وجود نداشته باشد . به دلیل اینکه اگر شما موفق به گرفتن فقط یک روند از یک جفت ارز شوید آنقدر هست که اگر 4 الی 5 استاپ متوالی هم بخورید باز با برآیند مثبت بیرون روید .
        نکته دیگری که اگر اشتباه نکرده باشم در تصاویر شما بیشتر به دنبال برگشت قیمت هستید در حالی که ما بیشتر به دنبال اصلاح قیمت هستیم و در قله و یا دره اصلاح در جهت روند وارد شویم . که در اینصورت اگر اشباع زیگ را هم درست تشخیص نداده باشیم زیاد مهم نیست چرا که با قدری واکنش قیمت مجدد در جهت روند باز خواهد گشت
        .

lامکانش هست دوستان پی دی اف و یا لینکی راجع به توضیحات راجع به این سطوحی که دوستمون در پست قبلی ذکر کرده اند به من بدن. من خیلی با این سطوح آشنا نیستم و کلا می خوام راجع به لول ها وسطوح اطلاعات کسب کنم. مخصوصا فیبوناچی و پیوت
        با تشکر
        در چای چای این فروم آنقدر مطلب در مورد فیبو ناچی و پیوت وجود دارد که اگر کمی وقت صرف کنیئ و یک جستجو کنید مطوئنا" مطالب ارزشمندی را پیدا خواهید کرد

ممنون

البته من با نحوه رسم اونها کمی مشکل دارم
        فکر میکنم در پستهای آموزشی نحوه رسم فیبو ها را بیان کردیم اگر با دقت مطالعه کنید حتما" متوجه خواهید شد . و مابقیش هم نیازمند تمرین است که خود باید انجام دهید

عزیزان توجه داشته باشند تسلط به هر روشی نیازمند تمرین بسیار و ممارست است . ترید در این بازار مقوله ای نیست که با خواندن چهارتا کلمه و یک شب تمرین بشود انجام داد . حتما" باید آنقدر در مورد جفت ارزهای مختلف تمرین داشته باشید تا با نوع حرکت و میزان حرکتهای روزانه آنها آشنا شوید تا بتوانید از گامهای آنها بهترین استفاده را ببرید .

موفق باشید
        آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
        گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
        آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
        پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
        پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
        پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

• سلام و درود

در تصویر های زیر چند نمونه از روند های جاری امروز که به راحتی میتوانستیم بر اساس قوانین زیگ زاگ وارد پوزیشن شویم را میتوان مشاهده نمود .

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-04-2014, 02:27 AM
          آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))

نظر

• سلام و درود

جهت تمرین دوستان تعدادی از موقعیتهای امروز را قرار دادم تا با شیوه معاملات میان روزی بیشتر آشنا شوید . راحت , ساده و آسان فقط باور داشته باشید .

نظر

• ضمن تشکر از جناب یزدی . در تاپیک معاملات شبانه هم یک تصویر قرار دادم .لطفا ببینید درست متوجه شدم.
              ممنون

نظر

• نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
                سلام و درود

جهت تمرین دوستان تعدادی از موقعیتهای امروز را قرار دادم تا با شیوه معاملات میان روزی بیشتر آشنا شوید . راحت , ساده و آسان فقط باور داشته باشید .

جناب یزدی ممنون از مطالب اموزنده تان واقعا حیف نیست این تایپیک ادامه پیدا نکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
                  جناب یزدی ممنون از مطالب اموزنده تان واقعا حیف نیست این تایپیک ادامه پیدا نکنه

سلام و درود

دیگه از دست من چه کاری بر میاد . دوستان یا مضغول سود گیری از بازار هستن و یا با این سیستم کار نمیکنن که بخواهند موقعیت و یا بجربه ای را بیان داشته باشند .
                  اینهم چند تا از موقعیتهای امروز تا به اینجا

ویرایش توسط shyazdi : https://www.traderha.com/member/2792-shyazdi در ساعت 02-05-2014, 02:03 PM

نظر

• سلام
                    ما چنان فاركس پنداشتيم
                    كه چرا سودها را ديگران بخورند
                    براي همين نميخواهيم تجربياتمان به اشتراگ بگذاريم
                    سود قانع كننده در روز باعث جلوگيري از سكته ميشود
                    يادي از .... بهزاد بهزادي كنم
                    روحش شاد
                    روزي خواهيم رفت ولي
                    چرا با فاركس؟
                    موفق باشيد

نظر

• ای داد بی داد......... اصلاً نمیشه لاگین شد...هی لاگ اوت میشی..................
                      .::بازار به ما می آموزد نـــظـم داشـــته باشــیم::.
                      معاملات لایو یورو دلار طلا و سایر ماژورها
                      Insta ID : freedomfromforex
                      Skype ID : freedomofForex

نظر

• اقای یزدی مشکل ار کجاست من هر صفحه ای رو باز می کنم اخطار می ده که وارد حساب شید........... این پیج هم از صب باز مونده بود می تونم کامنت بزارم وگرنه اصلاً نمی تونم برم تو تاپیک زیگ زاگ

نظر

• جناب یزدی چارت usdcad تایم 5 دقیقهای برای من خیلی با شما فرق می کنه......... تا حدود 7 صبح تهران حرکتش صعودی بود عجبا...............

نظر

• نوشته اصلی توسط ali_raz نمایش پست ها
                            جناب یزدی چارت usdcad تایم 5 دقیقهای برای من خیلی با شما فرق می کنه......... تا حدود 7 صبح تهران حرکتش صعودی بود عجبا...............

سلام و درود

چارت من با شما هیچ فرقی نمیکنه فقط از نظر سشن زمانی با هم تفاوت دارد زیاد به آن توجه نکنید . متاسفانه سایت برای من هم مشکلاتی دارد مثلا" همه جا دکمه تشکرم کار نمیکنه و لاگین پسورد باید مرتب وارد کنم امیدوارم که زودتر مرتفع شود .

نظر

• با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیزم جناب آقای یزدی وهمه دوستان

از موقعیتهای آموزنده ای که قرار دادید متشکرم

سوالی داشتم از خدمتتون ببینم منظور شما رو از روند غالب بازار درست متوجه شدم یانه :

برای تشخیص روند غالب بازار میتوانیم از مووینگ 50 در تایم 1 ساعته استفاده کنیم .بالای مووینگ فقط به موقعیتهای خرید و زیر مووینگ فقط به موقعیتهای فروش در 5 و15 دقیقه فکر کنیم؟

در موقعیتهایی که شما قرار دادید این مورد صدق میکنه.

یک سوال دیگه اینکه آیا میتونیم در کف وسقفهای مورد نظر برای ورود از sell stop و buy stop اسفاده کنیم ؟

متشکرم

نظر

• نوشته اصلی توسط apooladi74 نمایش پست ها
                                با عرض سلام وخسته نباشید خدمت استاد عزیزم جناب آقای یزدی وهمه دوستان

از موقعیتهای آموزنده ای که قرار دادید متشکرم

سوالی داشتم از خدمتتون ببینم منظور شما رو از روند غالب بازار درست متوجه شدم یانه :

برای تشخیص روند غالب بازار میتوانیم از مووینگ 50 در تایم 1 ساعته استفاده کنیم .بالای مووینگ فقط به موقعیتهای خرید و زیر مووینگ فقط به موقعیتهای فروش در 5 و15 دقیقه فکر کنیم؟

در موقعیتهایی که شما قرار دادید این مورد صدق میکنه.

یک سوال دیگه اینکه آیا میتونیم در کف وسقفهای مورد نظر برای ورود از sell stop و buy stop اسفاده کنیم ؟

متشکرم
                                سلام و درود

استفاده از موینگها فلسفه خوشو داره که میتوان از آنها بهره برد اما به شرطها و شروطها که اینجا باهاش کاری نداریم . من در اینجا از موینگها استفاده نکردم بلکه روند زیگ زاگ را در دو تایم بالاتر نگاه میکنم و در دو تایم پاینتر وارد میشم . در مورد سل استاپ و بای استاپ هم میتونم بگم حتما" استفاده کنید چون خیلی از موقعیت های هرز را ..... میکنه .
                                دوستان یک چیز را مد نظر داشته باشید ما سه نوع که بیشتر روند نداریم . صعودی , نزولی , مستقیم یا فلت توجه داشته باشید که در هر سه مورد در طول روز هم یک سقف ساخته میشه و هم یک کف . پس بالا و چایین شدن ارزها نباید باعث فریب تریدر شود . هنر یک تریدر در این است که از شناسایی روند تشخیص دهد که امروز سقف بالاتر شکل میگره یا کف سپس در جهت آن میتوان وارد پوزیشن شد . که من اینکار را باشناسایی زیگهای بزرگتر انجام میدم . و ماژور های قبل خود را شناسایی میکنم اما بازهم برای ورود اولیه به بازار سعی میکنم از سل استاپ و بای استاپ استفاده کنم که اگر اشتباه کرده باشم با اینکار ..... شود .
                                در ضمن از استاپ خوردن هم واهمه ای ندارم چرا که میزان استاپ خوردن را هم از قبل شناسایی میکنم و نسبتش با سرمایه را مد نظر قرار میدم .

موفق باشید

نظر

پردازش ...
                                X