اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• يورو استراليا گرفتم فعلا اوكيه
    فرانك كه استاپ خورد

نظر

• یورو دلار شکلش خوب شد.
      اگه برسه به ولتی!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
      2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
      3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
      4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
      5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
      6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
      7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• حذف
        ویرایش توسط Amin.Fx : https://www.traderha.com/member/6989-amin-fx در ساعت 10-22-2012, 06:25 PM

نظر

• شکست خط روند سی سی آی

میتونه برای خروجهای سریع و حتی ورود مورد استفاده باشه.
          http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...3509129831.gif

7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• درود دوستان امروز به خاطر کسالتی که داشتم نتونستم تمرکز لازم را داشته باشم صبح یک پوزیشن روی audusd داشتم که به خاطر بازی در آوردن با سود ناچیز ازش خارج شدم و بعد از ظهر هم روی یورو پوزیشن بای گرفتم که ریسک فری شده:

http://www.pcmupload.com/di-06KR.gif

اینم عکس مربوط به audusd صبح:

http://www.pcmupload.com/di-LN9N.gif

راستی بچه ها من چرا نمیتونم مثل سابق عکس آپلود کنم ایراد از کجاست؟
            ویرایش توسط davoodtrader : https://www.traderha.com/member/4662-davoodtrader در ساعت 10-22-2012, 07:05 PM
            تنها زمانى "صبور" خواهى شد
            که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
            "روزگار"نيست!
            حوصله ي "کوچک"
            براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• با سلام
              من با خودم قرار گذاشتم که در طول روز فروم گردی تعطیل
              اول ممنون از همه دوستانی که به پرسش های دیروز جواب دادند. نکات بسیار جالبی در پاسخ ها بود.
              دوم: و اما ATR
              هر موقع صحبت از atr میشه یاد آقای فرشاد صارمی و روزهای پر هیاهوی همیار می افتم. در واقع جامع ترین و زیبا ترین نوع نگاه به atr رو ایشون در اون روش ارائه دادند (البته از دید من). شرح روش کمی طولانی است. فقط اشاره ای میکنم: ایشان بر اساس قله ها و دره های اصلی، با دو خط افقی یک کانل رسم میکردند که به نوعی نشان دهنده مناطق اشباع بر اساس گذشته نزدیک بود. سپس بر اساس ریز قله ها و ریز دره ها محدوده دیگری به دست میامد که نشان دهنده محدوده رنج بود. فضای بین این دو کانال، محدوده مناسب برای ترید به حساب می آمد.
              خوبی این نوع محاسبه، انعطاف آن در مقابل تغییر کلی میانگین نوسانات بود. البته روش در H1 ارائه شده بود و نمیدانم در m5 کارایی داشته باشد یا نه.

تقسیم روز به 288 کندل 5 دقیقه ای صحیح... اما تاثیر گذاری این کندل ها با هم یکسان نیست. مثلا برای یورودلار نمیتوانیم تاثیری که کندل ساعت 2 نیمه شب دارد را با کندل 11 صبح یکی بدانیم. در وافع برای محاسبه به این طریق باید روی یک نمودار منحنی به کندل های ساعات آشوب وزن بیشتری بدهیم.

در کل برای تایم های زیر 5 دقیقه برای درک فراریت بازار به شخصه مووینگ ها را بیشتر میپسندم. زیرا حالت مقایسه ای بهتری (کندل جاری با میانگین کندل های قبلی) دارند. و البته شیب مووینگ و ... (کلا این نگاه میراثی از ptm است. هر چند از ابتدا من بر اساس مووینگ ها کار را شروع کردم)

دیدگاهت در مورد تخت شدن ولتی برای من جالب بود. چون در بک تست دقیقا من به نظر مخالف رسیده بودم و یادداشت کرده بودم. دید من به ولتی صاف شده ، به صورت یک ساپورت یا رسیستنت قوی هست که میتواند در مقابل عبور قیمت مقاومت کند. البته من کلا 2-3 روز هست که با سیستم و اندیکاتور آشنا شده. احتمالا نظر شما صحیح تر است.

و اما دستاورد امروز: تجربه روز اول من با این سیستم روی حساب ریل سنتی، با توجه به این که در محل کار ترید میکردم و تمام مدت پای چارت نبودم، تنها روی یورودلار، یک +16 و یک -15 و یک پزیشن باز خرید هست که فعلا از +32 برگشته به +13.
              در مجموع سیستم روان و ساده ایست (user frindly!!) برای روز اول و بدون دقت به ریزه کاری ها عالی بود.
              ممنون پیام عزیز.

موفق باشید.

نظر

• ممنون پندار جان

تصحیح میکنم: ولتی تخت شده در "ابتدای تغییر فاز "منظور بوده.

در مورد بقیه موارد باید سر فرصت صحبت کنیم.(تایمفریم 5 دقیقه ساعت های زندگی رو میبلعه!!!)

نظر

• موقعیت های امروز

تقریبا همه ارزها بررسی شده موقعیت عالی دادند
                  حیف که آدم یا سرکاره یا تو سرویس کار به خونه تو ترافیک دیوانه کننده و باعث میشه ....

یورو کد که حال بده اساسی شده واسه این سیستم انگار

یورو دلار

یادتون باشه موقعیت فروش قبلی خوب نبوده. ولتی فاز به فاز تخت شده است

فرانک

اولی رو گذاشتم چون استاپش رو خوردم
                  دومی رو هم که نبودم که بگیرم

استرالیا

که اینم دیر رسیدم

یورو استرالیا

نیوزلند

نمیدونم حسرت بخورم که نتونستم بگیرم یا خوشحال باشم که این سیستم واقعا خوب موقعیت میده

نظر

• یه موقعیت وارد شدن 1 به 1
                    چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• سلام دوستان
                      ماشالله صفحات تاپیک با سرعت نور به جلو میتازد...
                      جدا از پیام عزیز تشکر میکنم که هیچ سوالی رو بی جواب نمیذاره و برای همه وقت و حوصله میذاره
                      بنده هم امروز یورو دلار و یورو به دلار استرالیا رو گرفتم که هر دو تی پی خوردند البته ابتدا یورو استاپ خورد که بعد پیام جان در مورد شیب ولتی و تغییر فاز و تخت بودنش نکاتی رو ارائه فرمودند که گرفتم اشکال کار کجا بوده
                      اما یورو چند ساعت بعد استاپ خودشو جبران کرد و پوزیشن بعدی به سود نشست
                      جناب علیپور این وسواس شما به شیب مووینگ در بنده و تمام دوستان گروه پی تی ام هست
                      پیام جان الارم اندیکاتور ولتی رو true میکنم هر دیقه الارم میده چرا؟ تنظیمات دیگه ای نداره که زمانی که قیمت به ولتی رسید الارم بده؟
                      ویرایش توسط Rasool.k : https://www.traderha.com/member/7034-rasool-k در ساعت 10-22-2012, 10:48 PM

نظر

• درود

اول یه تشکر بزرگ برای پیام عزیز برای معرفی سیستم

دویم یه تشکر برای همراهان عزیز

دوستان نظرتان در مورد این ..... چیه ؟

مثلا یورو در حالت اول بای و حال که ترند عوض شده و در صورتی که ترند نزولی باشد ،سل

در صورتی بای داشته باشم و ترند عوض شود خیلی زود خازج شویم .

البته یه ..... دیگر هم میتواند سطوح باشد ، در ادامه با اندیکاتور atr_stop خواهم گفت .

لطفا نظراتتان را بگویید .

فایل های پیوست شده
                        استراتژی بر مبنای پرایس اکشن لینک : Price Action
                        Clear Entry Price, Exit Levels
                        ------------------------------------------------------------
                        اتاقی برای گفت و گو اتومات ترید ینگ
                        لینک : ّFull_Automatic_Trade

نظر

• صبح دوستان بخیر

رسول جان برای آلارم اندیکاتور باید یکی از دوستان برنامه نویس کمک کند. حالا یه کمی بریم جلو ببینیم چه آلارمی میخواهیم ، خواسته مشخصی را سفارشی میکنیم .

liandعزیز خوش آمدی

کانالیزه کردن قیمت بدین صورت خیلی خوبه مخصوصا در بازار رنج. در بازار روند وضع چجوری میشه؟ در مورد سیستمی که نمایش دادیدلطفا یه مقدار توضیح بدید.ابزارها زیاد نیست به نظرتون؟

نظر

• سلام و 2صد درود

این موقعیت خارج از تایم کاری اعلام شده برای این سیستم بوده ولی خداییش خیلی خوبه خیلی...

پیام جان یعنی رسما باید بیخیال اینجور موقعیت تپل مپلی شد!؟
                            ویرایش توسط Mohammad-H : https://www.traderha.com/member/3446-mohammad-h در ساعت 10-23-2012, 11:46 AM
                            نبردهای زندگی همیشه به نفع قویترین ها پایان نمی پذیرد، بلكه دیر یا زود برد با آن كسی است كه بردن را باور دارد...

نظر

• نوشته اصلی توسط Mohammad-H نمایش پست ها
                              سلام و 2صد درود

این موقعیت خارج از تایم کاری اعلام شده برای این سیستم بوده ولی خداییش خیلی خوبه خیلی...

پیام جان یعنی رسما باید بیخیال اینجور موقعیت تپل مپلی شد!؟

به نظرم چون هیچ وقت نمی تونیم اینده بازار را متصور باشیم باید از خیرش گذاشت
                              یادمان باشد :
                              کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

نظر

• درود محمد جان
                                پارامتر atr که دیروز صحبتش شد برای همین موضوع بود.یعنی ببینیم نوسان بازار در ساعتهای خارج از تایم سشن لندن اونقدر هست که بشه روش حساب کنیم یا نه؟

نظر

پردازش ...
                                X