اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

Edge of Chaos

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام
    باتوجه به سیستم، آیا موقعیت هایی که قرار دادم صحیح هستند؟

باتشکر
    فایل های پیوست شده
    ویرایش توسط babakk : https://www.traderha.com/member/5208-babakk در ساعت 10-23-2012, 07:51 PM
    پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;
    آنها كساني هستند كه خدا هدايتشان كرده،وآنها خردمندانند.(سوره الزمر:آيات17و18)

نظر

• با سلام به دوستان عزیز

بابک جان سایز عکسها خیلی کوچیکه و قابل مشاهده نیست لطفا جهت آپلود عکسهاتون مراحل زیر رو انجام بدید:
      1- به قسمت بالای صفحه با عنوان بارگزاری تصاویر رفته و عکس خود را از طریق آن آپلود نمایید و مسیر عکس آپلود شده را کپی نمایید
      2- در قسمت پاسخ آیکونی به نام insert image وجود دارد که از طریق آن میتوانید مسیر عکس آپلودی را پیست نمایید تیک مربوطه در باکس مورد نظر را نیز بردارید و اکی نمایید.
      ویرایش توسط davoodtrader : https://www.traderha.com/member/4662-davoodtrader در ساعت 10-23-2012, 08:36 PM
      تنها زمانى "صبور" خواهى شد
      که "صبر"را يک "قدرت"بداني

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
      "روزگار"نيست!
      حوصله ي "کوچک"
      براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• آپلود دوباره عکسهای پست قبلی

باتشکر
        عکسها را دوباره قرار دادم
        .
        پس بندگانم رامژده باد.همان كساني كه سخنان رامي شنوند وازنيكوترين آنها پيروي مي كنند;

نظر

• با سلام
          امروز به شدت درگیر بودم و وقت ترید نداشتم.
          فقط در سیستم میان مدت یک موقعیت فروش دیدم که به علت نردیکی به شکست 1.3000 نگرفتم که میبینم ریزش خوبی داشته و البته پشیمان نیستم!
          با سیستم پیام هم لا به لای کارها 4 معامله اسکالپ زدم در تایم 1 دقیقه و هر 4 معامله در سود بسته شد.

یک ایده خام در مورد atr: ببینید ترید در تایم پایین خیلی وابسته به بازه های زمانی بزرگ نمیتواند باشد (هر چند که خود زیر مجموعه ای ازموج اصلی است و البهت بار هم هر چند هنوز از سوال بعد از چند سال شدیدا من را درگیر کرده که تایم زیرین پیرو تایم بالاست یا تایم بالا پیرو تایم پایین. در تعریف های کلاسیک روند را از تایم بالا میگیریم. اما هیچ وقت منطق این کار برای من روشن نشد. چون معتقدم تایم پایین است که شالوده حرکت بازار را میسازد. برای مثال در یک رند صعودی قوی هستیم. حالا قیمت قصد تغییر جهت و نزولی شدن را دارد. مسلم است که ابتدا تایم 1 دقیقه نزولی میشود و بعد بع ترتیب بقیه تایم ها. پس اگر تریدی در تایم پایین ابتدای یک روند را شکار کند بسیار بازده بالایی خواهد داشت. البته باید راهی برای قرار از نویزهای تایم پایین پیدا کند. {چه پرانتز طولانی ای شد!!})
          خوب، پس بررسی atr مثلا 1000، یعنی بررسی حدودا 4 روز گذشته که معمولا یک جمعه-شنبه-یکشنبه هم درمیان خود دارد برای تریدر شورت تایم نمیتواند خیلی نتیجه بخش باشد.(تریدر شورت تایم معمولا برای کسب 15-20 پیپ وارد میشود و البته هنر آنها در تعقیب روند و دادن این شانس به معامله است که اگر در ابتدایشروع یک روند بزرگ هستند با آن همراه شوند - مکمل توضیحات پرانتز قبلی-)
          ایده ای که دارم بررسی روزهای گذشته هفته ایست که در آن هستیم.
          دوشنبه که هیچ. میتوان اصلا ترید نکنیم یا با atr بازه 2-3 ساعت قبل ترید کنیم.
          از روز بعد atr پریود 288 (یک روزه) برای چهارشنبه دوروزه و .... تا جمعه که atr چار روز قبل را بررسی میکنیم.
          البته اگر بتوان اندیکاتوری نوشت که با اضافه شدن هر کندل یک عدد به پریود اضافه کند و با تصاعد هندسی به کندل های آخر بیشترین وزن و به کندل های ابتدایی کمترین وزرن را بدهد. مثلا در پریود 300 به کندل آخر وزن 300*X و به کندل اول وزن 1*X را بدهد. ضریب X ضریبی است که به کندل هایی که در بازار لندن یا نیویورک هستد اعمال میشد (برای ارزی کثل یورودلار) و واضح است که در تایم اشتراک دو بازار ضریب X دوبار اعمال میشود.

در نهایت همچنان فکر میکنم استفاده از مووینگ برای چنین تایمی، کاربردی تر از atr خواهد بود. چرا که مووینگ هم میانگین حرکتی X کندل آخر را نمایش میدهد با این تفاوت که شتاب بازار را هم به دست میدهد. و همچنین فاصله کندل با مووینگ که خود گویای خیلی مسائل است.
          در نهایت وقتی قرار باشد با مووینگ سر و کار داشته باشیم، میتوان تمام کارها را به عهده مکدی گذاشت ; )

موفق باشید.
          ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 10-23-2012, 09:13 PM

نظر

• موقعیت جدید بر روی یورو دلار.

انشالله که مورد تایید آقا پیام واقع بشه و اگر موردی،مشکلی بود نظر خودشون اعلام کنند تا از لحضات زندگی و کار با این استراتژی لذت لازم را ببریم.
            فایل های پیوست شده
            ویرایش توسط metal : https://www.traderha.com/member/5944-metal در ساعت 10-23-2012, 09:32 PM

نظر

• یه سل روی یورو به ین (هر چند نسبت به ساعات معاملاتی موقعیت ایده ال نیست)

نظر

• نوشته اصلی توسط babakk نمایش پست ها
                باتشکر
                عکسها را دوباره قرار دادم
                .

بابک جان ممنون از توجهت ولی نکته ای که در پوزیشنگیری شما وجود داره اینه که شما درست در منظقه اشباع پوزیشنگیری نموده اید اجازه دهید سی سی آی(زی زی) از منطقه اشباع خارج شود و به رنگ سفید درآید و بعد اقدام به پوزیشن گیری نمایید. من برای پرحجم نشدن به عنوان مثال یکی از عکسهای شما را قرار دادم.

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                "روزگار"نيست!
                حوصله ي "کوچک"
                براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• مطالب رو تمام و کمال گفتم.

دیگه باید خودتون تلاش کنید استفاده بهینه داشته باشید.

یادتون باشه که عصای جادویی ندادم دستتون!! فکر کنین هر جا و هروقت بزنی به قیمت همون جایی میره که دوست دارید!!

پس منتظر تایید یا تکذیب!! بنده نباشید. به مطالبی که گفتم دقت کنید . و سعی کنید مستقل و بدون ترس معامله کنید.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                  2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                  3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                  4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                  5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                  6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                  7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• شازده پسری که در عکس آواتار داوود عزیز هست، نقش مهمی در این تاپیک داره!

کلا باعث و بانیش آقا پسرِ گل پسرِ داوود عزیز بوده.

یه دست به افتخارش بزنین

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

• سلام میشه اندیکاتوروورتلی را برا بگذارید

من یکی دارم ولی متحرک هست وقتی سیگنال سل یا بای داد هیچ وقت برنمیگرده به خط ورتلی برخوردکنه که بتونم پوزیشن بگیرم

نظر

• نوشته اصلی توسط davoodtrader نمایش پست ها
                        با سلام به دوستان اینم کلیه اندیکاتور ها و تمپلت تصحیح شده روش:

امیدوارم دوستان دیگه مشکلی از بابت اندیکاتور و تمپلت نداشته باشن
                        خدمت شما دوست عزیز

http://forum.broker-fa.com/attachmen...edge-chaos.rar
                        ویرایش توسط davoodtrader : https://www.traderha.com/member/4662-davoodtrader در ساعت 10-23-2012, 10:39 PM

نه يک "ضعف"

آنچه "ويرانمان"مى کند،
                        "روزگار"نيست!
                        حوصله ي "کوچک"
                        براى "آرزوهاى بزرگ" ماست

نظر

• نوشته اصلی توسط vm511 نمایش پست ها
                          اینم یه موقعیت لایو

با سلام خدمت شما دوست عزیز vm511

می خواستم بپرسم اون دو تا خط کوتاه زرد رنگ روی چارت و cci نشانه واگراییه؟

اگر پاسختان آری است ممکنه در موردش توضیحی بفرمایید

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
                            با سلام خدمت شما دوست عزیز vm511

می خواستم بپرسم اون دو تا خط کوتاه زرد رنگ روی چارت و cci نشانه واگراییه؟

اگر پاسختان آری است ممکنه در موردش توضیحی بفرمایید

موفق باشید
                            سلام دوست گرامی
                            برای آشنایی بیشتر میتونید به این لینک مراجعه کنید : تحلیل تکنیکال بورس اوراق بهادار

واگرایی منفی (rd -)

درا ین نوع واگرایی که در سقف ها شکل می گیرد ( در هر تایم فریمی) هنگامی که سقف a شکل می گیرد و اندیکاتور نیز سقفی منطبق بر سقف a می سازد و قیمت می ریزد و سپس قیمت مجدد صعود می کند و سقف a را می شکند و سقف جدید b را می سازد ، حالتی رخ می دهد که اندیکاتور زمانی که سقف جدید b ساخته شد سقف قبلی خود را نمی شکند . برای تشیص این نوع واگرایی ها از اندیکاتورهای متعدد استفاده می کنند مثلاً macd ، rsi ، cci ، ......
                            در شکل زیر تشخیص واگرایی با اندیکاتور macd صورت گرفته است.

و در شکل زیر تشخیص واگرایی با اندیکاتور rsi انجام شده است.

ویرایش توسط SM_HOSSEINI : https://www.traderha.com/member/4946-sm_hosseini در ساعت 10-24-2012, 12:02 AM

نظر

• سلام
                              باتشکر از پیام عزیز.
                              برسی که کردم روش خوبی به نظر آمد ،با یه مقدار قلق گیری می توان از این روش سود گرفت.
                              پیام عزیز امیدوارم در تمامی مراحل زندگی موفق باشی .

نظر

• درود بر اقا پیام

تشکر از اینکه اینگونه سخاوتمندانه نتیجه تحقیقات وزحمات خودرا در معرض عموم قرار میدهید.
                                متاسفم که چرا دیر با این تایپک اشنا شدم.
                                ولی میخواهم مرا نیز در جمع صمیمی خودتان پذیرا باشید.
                                موید باشید:حاج عباس
                                مرنج ومرنجان

نظر

پردازش ...
                                X