اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترفند ها و برنامه های مفید کامپیوتری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام خدمت جناب موسوي عزيز و تشكر از دوستمون بخاطر راهنمايي .

فكر كنم يكي از راههايي كه ميشه وارد شد با كمك كليد f8 كيبورد و وارد شدن به سيف مود ويندوز و سپس تغيير رمز و يا حذف رمز درايو در محيط ادمين ميباشد. و را ه دوم هم به احتمال قوي نرم افزاري هست كه بتونه پسورد را پيدا كنه الان يادم نيست ولي با سرچ در اينترنت ميشه پيدا كرد . شايد دوستان را ههاي بهتري بدانند كه منتظر ارايه هستيم....با تشكر
    ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

سلام و درود

دوستان متخصص کمک کنید . لپ تاپ من بعد از ویروسی شدن مجبور به اینستال مجدد شدم اکنون دو تا مشکل دارم با عقل ناقصم هر کاری تونستم انجام دادم اما نشد .
      1- اینکه همه جا فارسی مینویسم اما در محیط اکسپلورر نمیتوانم فارسی تایپ کنم .
      2- برای ورود به فروم هر بار که خاموش و روشن میکنم باید پسور بزنم اما جالب اینجاست که اتو ماتیک وارد نمیشه و باید کلی پیج و صفحه و غیره را باز و بسته کنم تا بتوانم به فروم نفوذ کنم .
      تاکید میکنم که فارسی فقط و فقط محیط اکسپلورر نمینویسه . از عزیزانیکه که آشنایی دارن ممنون میشم راهنمایی کنند

شاد . پیروز باشید
      آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
      گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
      آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
      پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
      پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
      پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

با سلام جناب يزدي عزيز لطف كنيد از يك مرور گر ديگه مثل اپرا استفاده كنيد هم بهتر است و هم احتمالا مشكل شما حل خواهد شد.

در ضمن جناب دكتر موسوي عزيز اگر مشكل دوستمون حل نشد ميتونند فرمت كنند بعد با نرم افزار هاي ريكاوري اطلاعات را ريكاوري كنند .البته نكته ي مهم اين كه چنانچه قصد ريكاوري داريد قبل از اون هيچ فايلي را ديلت نكنيد چون زماني كه مثلا شما يك عكسي را ديلت ميكنيد ديگه نميتونيد عكس هاي قبلي را كه فرمت كرده اييد را برگردانيد .

معمولا از اين ترفند براي جلوگيري از ريكاوري براي هارد هايي استفاده ميكنند كه قصد فروش ان را دارند.
        واگر هم باز تصميم به اين كار نداشتيد و يا مشكلي بود بفرماييد تا از يكي از دوستان مشوت بگيرم و خدمتتان عرض كنم. موفق باشيد
        ویرایش توسط gerami-sea : https://www.traderha.com/member/2878-gerami-sea در ساعت 09-30-2013, 09:04 PM
        ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

سلام
          دوستان من دیروز تا الان یه مشکلی پیدا کردم و اون اینه که هیچکدوم از مسنجرام دیگه کانکت نمیشن . حتی با قند شکن . سرعتمم بالاست .
          چکار کنم ؟
          لطفا را هنماییم کنید
          راستی سیستمم هم ری استور نداره که ری استور کنم
          ممنون
          ورود به معامله با منطق انسانی
          خروج
          از معامله با احساس ماشینی
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
            سلام
            دوستان من دیروز تا الان یه مشکلی پیدا کردم و اون اینه که هیچکدوم از مسنجرام دیگه کانکت نمیشن . حتی با قند شکن . سرعتمم بالاست .
            چکار کنم ؟
            لطفا را هنماییم کنید
            راستی سیستمم هم ری استور نداره که ری استور کنم
            ممنون

سلام

برای یاهو مسنجر در پنجره connection قسمت internet connection یکی از گزینه ها رو طبق تصویر زیر انتخاب کنید و در آخر ok .

با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

ممنون مصطفی جان . انجام شد
              برای رید کال هم میتونید کمکم کنید ؟ داپم ارور 22 میده دیروز تا الان و وصل نمیشه
              ممنون
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

ممنون مصطفی جان . انجام شد
                برای رید کال هم میتونید کمکم کنید ؟ داپم ارور 22 میده دیروز تا الان و وصل نمیشه
                ممنون

خواهش میکنم .

برای اون نمیدونم به چه صورتی باید تنظیم بشه .
                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                  سلام دوستان

نرم افزار کمتازیا نرم افزار فوق العاده قوی برای فیلم برداری از صفحه نمایش و ساخت برنامه های آموزشی هست که کیفیت بالایی رو تولید میکنه نسبت به نرم افزارهای مشابه

دوستمون bahman7 زحمت کشیده بودند و یک ویدیو تهیه کردند که طریقه خروجی گرفتن از این نرم افزار با حجم کم و کیفیت بالا رو آموزش دادند ضمن تشکر از ایشون این ویدیو را برای دوستان اینجا میزارم

Download Trainbit
                  سلام
                  متاسفانه این ویدیوی آموزشی دیگه وجود نداره، اگه ممکنه لطف کنین دوباره آپ کنین

سپاسگزارم
                  علی

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
                  معلوم بودن هدف، نقطه آغاز همه موفقیت هاست.
                  -----------------------------------------------------------------------------------------------
                  «من دعا و هو لایحس سوی الاجابة، استجیب له»:
                  هر کس دعا کند و جز اجابت احساس نکند، دعایش مستجاب می شود.

نظر

سلام

متاسفانه منم دیگه به آن دسترسی ندارم. باید روی هاست خودمون آپلود میشده که ظاهرا انجام نشده. از دوستان اگر کسی این ویدئو رو دانلود کرده بوده برای اپلود روی هاست فروم به ما بدهند.

با تشکر

نظر

خود آقا بهمن به احتمال قریب به یقین این فایل رو داره هنوز

هیچ تریدری در دنیا صلاحیت تعیین حجم و حتی اردر گذاری نداره. این وظیفه نرم افزار هاست.

نظر

درود
                        (اینقدر درود فرستادیم نکنه استعدادمون درودگری باشه بیخود علاف فارکس شدیم)

دوستان توی این سایت :
                        http://www.shegeftangiz.com/archive/...3%D8%AA%D8%B1/

ترفند زیر رو معرفی کرده بود

خواستم از دوستانی که در این زمینه دستی دارن هم راهنمایی بگیرم
                        اگه لطف کنین مزایا و معایب احتمالی این دستکاری رو بگین خیلی خیلی ممنون میشم
                        مخلصم
                        علی

و اما ترفند!
                        بالا بردن سرعت اینترنت(تنظیمات رجیستری)

اين کارو حتما بکنيد تا سرعت اينترنتتون تا ده برابر افزايش پيدا کنه . اين کار باعث ميشه هر صفحه ای برای دومين بار يا بعد از اون که ميخواد باز شه به سرعت هر چه تمام باز بشه.
                        توجه: اگر مراحل رو انجام داديد و در ابتدا تغييری احساس نکرديد اون رو پاک نکنيد چون تو جايی که شما فکرش رو نميکنيد به کمکتون مياد بدون اينکه شما بفهميد.
                        ابتدا به Start برید و تو Run تایپ کنید Regedit و Enter بزنید.
                        حال به دنبال این عبارت بگردید:

سپس در سمت راست پنجره به دنبال این عبارات بگردید:
                        MaxConnectionsPerServer -1
                        MaxConnectionPerl_OServer -2
                        ممکنه این دو عبارت رو مثل من نداشته باشید پس روی صفحه سمت راست ، کليک راست كنيد و از قسمت new ، روی DWORD كليك كنيد.
                        سپس عبارت شماره 1 را بنويسيد . برای عبارت شماره 2 هم همین مراحل را انجام بدید. حالا روی عبارتهای ساخته شده دو بار کليک کنيد و در قسمت Value data برای گزينه اول عدد 8 و برای گزينه دوم حرف a را وارد کنيد و سيستم را Restart کنيد.

توجه: در هنگام نوشتن به حروف بزرگ دقت كنيد. يا میتونید از چیزی که من نوشتم کپی و تو رجیستری Paste کنید.

سپاس مجدد

نظر

سلام دوستان من تازهویندوز عوض کردم حدود 20 روز پیش الان وقتی لب تاب را رو شن میکنم ارور زیر میاد لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه مرسی...

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
                            سلام دوستان من تازهویندوز عوض کردم حدود 20 روز پیش الان وقتی لب تاب را رو شن میکنم ارور زیر میاد لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه مرسی...
                            سلام و ارادت
                            گزینه های آپ دیت ویندوزتون فعال بوده و سرور فهمیده که از ویندوز جعلی استفاده کردید . الان باید از اینترنت یه پچ فعال سازی ویندوز سون دانلود و ویندوزتون را فعال کنید . وگرنه به زودی کل صفحه سیاه میشه . بعد هم دیگه گزینه آپدیت ویندوز را فعال نکنید . البته این به نشانه خراب شدن ویندوز نیست . بالافاصله که ویندوز را فعال کنید ، دیگه این ارور نمیاد
                            خروج
                            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

سلام و ارادت
                              گزینه های آپ دیت ویندوزتون فعال بوده و سرور فهمیده که از ویندوز جعلی استفاده کردید . الان باید از اینترنت یه پچ فعال سازی ویندوز سون دانلود و ویندوزتون را فعال کنید . وگرنه به زودی کل صفحه سیاه میشه . بعد هم دیگه گزینه آپدیت ویندوز را فعال نکنید . البته این به نشانه خراب شدن ویندوز نیست . بالافاصله که ویندوز را فعال کنید ، دیگه این ارور نمیاد
                              ممنون مشکلم حل شد
                              http://dl1.sarzamindownload.com/sdlf...nload.com_.exe

نظر

دانلود تا 2 مگابایت در ثانیه با getbot & getbot clicker
                                شايد تا به حال در مورد قطعه قطعه کردن فايل توسط نرم افزار دانلود چيزي شنيده ايد. برترين از لحاظ تعداد قطعه کردن ها دانلود منيجر مي باشد که اونم تا 16 قسمت در نهايت انجام مي دهد.اين نرم افزار با نرم افزار اضافي که در کنارشه مي تونه تا بي نهايت کانکشن ايجاد کرده و توسط اين تعداد کانکشن سرعت دانلود را در مراکز اداري و دانشگاه ها و جاهايي که يه اينترنت پرسرعت دسترسي دارن تا چند برابر اضافه کند. روش کار برنامه ي مکمل اين برنامه اين طوري است که ابتدا برنامه را باز کرده و سپس با اجراي برنامه ي مکمل و و بعد از آن کليک کردن middle mouse برروي صفحه ي برنامه تعداد کانکشن ها رو زياد کرده و سرعت خود را تا ده ها برابر زياد کنيد.

مزايا:
                                1- عدم نياز به نصب روي سيستم
                                2- سرعت بالا
                                3-در صورت قطع شدن اينترنت نياز به شروع از ابتداي دانلود نيست و مي توانيد ادامه فايل را دانلود نماييد
                                4-نياز به سريال و فعال سازي ندارد
                                5-حجم اندك فايل و قدرت بالاي برنامه

راهنماي استفاده از برنامه ي مکمل : 1-برنامه را باز کنيد و همچنين برنامه مکمل را. 2-با کپي کردن آدرس فايلي که مي خاين اون رو دريافت کنيد و سپس دانلود شروع به دانلود کنيد سپس با استفاده از دکمه Middle mouse که دکمه ي وسط موس يا اسکرول هم بهش مي گن بر روي فايل دريافتي کليک کنيد اين برنامه ي مکمل با ايجاد کانکشن هاي مکرر سرعت دانلود را به صورت کاملا محسوس و به طور نامحدود بالا مي برد.البته باز تاکيد مي کنم بيشترين کارايي را در سيستم هاي پرسرعت اينترنتي دارد.البته نياز به نصب نداره و تازه مجاني است
                                من سرعت دانلود را در خانه با این نرم افزار تا 10برابر هم رسوندم!!!
                                http://pcmupload.traderha.com/up...8090584421.rar

نظر

پردازش ...
                                X