اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

ترفند ها و برنامه های مفید کامپیوتری

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

اشکالم را پیدا کردم . الان نصب شد . از دیروز ساعت 16 تا الان گیرشم
    الان فقط یه مشکلی دارم . مگه نباید تمام تنظیمات ویندوز قبلیم توی این منتقل میشد ؟
    تمام برنامه هام رفتن به حالت دیفالت مثلا تمام بوکمارکهای مرورگرم پاک شدن . آیا راهی داره ؟
    ممنون
    پ ن : خاطره ویندوز جدید : هرچی گشتم گزینه ری استارت و شات دان را پیدا نکردم ، زنگ زدم از اپراتور 2020 پرسیدم . البته به بهونه سرعت زنگ زدم
    ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی
    لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

بازم سلام .
      عجب ویندوزی هست این ویندوز 8 . باورم نمیشه با همون سخت افزار قبلی و پهنای باند قبلی ، این قدر سرعتم رفته بالا
      بلاخره شکنجه بعد از تعویض ویندوز را پشت سر گذاشتمو برنامه های مورد نیازمو نصب و آبدیت کردم
      فقط مشکلی که باهاش دارم اینه که مثل زمانی که کارت گرافیک نصب نشده باشه ، پنجره هام ابری نیستن و سایز و قیافه بدی دارن لطفا راهنماییم کنین . ممنون
      هنوز نفهمیدم چطور خاموش و ری استارت میشه . با آلت و اف 4 انجام میدم
      خروج
      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
        بازم سلام .
        عجب ویندوزی هست این ویندوز 8 . باورم نمیشه با همون سخت افزار قبلی و پهنای باند قبلی ، این قدر سرعتم رفته بالا
        بلاخره شکنجه بعد از تعویض ویندوز را پشت سر گذاشتمو برنامه های مورد نیازمو نصب و آبدیت کردم
        با سلام
        جناب jabalameli کانفیگ سخت افزاریتون چی هست؟ آیا در سیستم های قدیمی (core2duo) فکر میکنید همچنان به بهینه شدن سرعت سیستم کمک میکند یا بدتر باعث سنگین شدن سیستم میشود؟
        برنامه هایی که روی ویندوز xp بودند بدون مشکل روی ویندوز8 هم نصب میشوند؟ مثلا برنامه های قدیمی؟
        با تشکر.

نظر

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
          با سلام
          جناب jabalameli کانفیگ سخت افزاریتون چی هست؟ آیا در سیستم های قدیمی (core2duo) فکر میکنید همچنان به بهینه شدن سرعت سیستم کمک میکند یا بدتر باعث سنگین شدن سیستم میشود؟
          برنامه هایی که روی ویندوز xp بودند بدون مشکل روی ویندوز8 هم نصب میشوند؟ مثلا برنامه های قدیمی؟
          با تشکر.
          سلام
          زیاد سر در نمیارم ولی میدونم رمم 2 هست و هاردم 512
          ادامه سوال اولتون را من بلد نیستم
          بله عزیز . البته من غیر از متا و آفیس و وین رر و پی دی اف و دانلود منیجر چیز دیگه ای نیاز ندارم
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
            بازم سلام .
            فقط مشکلی که باهاش دارم اینه که مثل زمانی که کارت گرافیک نصب نشده باشه ، پنجره هام ابری نیستن و سایز و قیافه بدی دارن لطفا راهنماییم کنین . ممنون
            هنوز نفهمیدم چطور خاموش و ری استارت میشه . با آلت و اف 4 انجام میدم
            سلام.
            خوشحالم مشکل رایتت حل شد. مشکل از کجا بود که اینهمه وقتتونو گرفت؟!
            بله سرعتش واقعا فوق العاده هست.
            بیشترین چیزی که توجه منو به خودش جلب کرد سرعت بوت شدن و خاموش شدن سیستمه.
            سرعت بوت حتی از نصف هم کمتر شده.
            سیستم دسترسی به هسته و ارتباط سیستم عامل با سخت افزار ها در ویندوز 8 ارتقا یافته و خیلی پیشرفت کرده.
            در مورد پهنای باند (اگر منظورتون استفاده از اینترنته) ببینید نباید تفاوت چندانی داشته باشه.چون سرعت اینترنت و دسترسی به سایتها یه چیزی جدای از سیستم عامله.
            علت کندی اینترنت در ویندوز قبلیتون میتونه مشکلات نرم افزاری نظیر فایلهای temp زیاد یا کش مرورگر و ... باشه
            و استفاده یه سری نرم افزار ها از اینترنت؛ بدون اطلاع شما یا آپدیت یا در حالت بد بینانه تر یک سری بد افزار ها(ویروس ، نرم افزارهای جاسوسی دولتی!!! و یا شخصی و ....) که میتونید با نصب نرم افزار های Firewall اونا رو trace و ..... کنید.
            پیشنهاد من استفاده از نرم افزار BW Meter هست.
            عرض به خدمتت برای ریستارت و شات داون و اینا
            یکیش همون آلت اف 4 ه معروفه
            یکی دیگشم این منو خوشگله هست که موس رو سمت راست دسکتاپ میبری باز میشه... سرچ و شیر و استارت و دیوایس و اینا (فک کنم شورتکاتش win+c هست.)
            یه گزینه داره اگه درست خاطرم باشه setting هست با آیکون چرخ دنده
            تو اون که بری یه گزینه داره به اسم power
            که بزنی اسلیپ و شات داون و ریستارت داره
            در مورد گرافیک هم به دلیل تغییرات نرم افزاری ویندوز 8 و همینطور ارتقا نسخه دایرکت ایکس و مسائل فنی دیگه درایور گرافیک 7 به ویندوز 8 نمیخوره.(البته اصولا برای هر سیستم عاملی درایور جداگانه ای بوده همیشه.)
            باید از سایت سازنده گرافیکت درایور مربوط به ویندوز 8 کارت گرافیکت رو دانلود و نصب کنی.مشکلت حل میشه.

نوشته اصلی توسط viilll نمایش پست ها
            با سلام
            با تشکر.
            دوست عزیز همونطور که گفتم بالا نحوه ارتباط سیستم عامل و سخت افزار در ویندوز هشت فوق العاده پیشرفت کرده. سیستم های دو هسته ای رو هم نمیشه گفت قدیمی درسته کواد هم اومده. جدید نیست ولی بهش بگیم قدیمی دیگه گنا داره....!
            اینجوری بهت بگم سیستمی که روش ویندوز 7 بالا بیاد ویندوز 8 خیلی راحت و بدون دردسر و بسیار سبک تر از 7 بالا میاد. دیگه خودت پیدا کن پرتغال فروش را.
            ویندوز هشت فکر میکنم حتی تو سیستمای تک هسته ای و قدیمی تر ( پنتیوم ) هم جواب میده حتی دیگه core2duo ها که جای خود دارد.

در مورد برنامه ها هم 95 درصد برنامه هایی که با ویندوز 7 سازگارند با 8 هم سازگارند و یا ورژن جدیدیشون سازگاره.
            بعد هم مثل ویندوز 7 گزینه ای داره که شما میتونی نرم افزار رو جوری اجرا کنی که انگار ویندوز xp هست.
            اصولا اون مشکل برنامه ها رو ویندوز ویستا خیلی اذیت کرد و با اومدن ویندوز 7 تا حد زیادی حل شد ولی خب هنوز هم خیلی کم میشه پیدا کرد برنامه هایی که نسخ قدیمی تر روشون جواب نمیده.
            در مورد نرم افزار یه چیز بگم خوشحال شی
            من به دلیل سرعت زیادی که از یه سری چیزا میخوام نرم افزار دیفالت پخش آهنگم winamp 2.8 هست. رو خدا بیامرز ویندوز 98 نصب میکردم.
            فوق العاده سریعه. یعنی آهنگ نزدی اجرا میکنه
            همینطور Nero 10 .
            ولی در مورد بقیه برنامه ها آخرین ورژن موجود رو دارم

موفق و پیروز باشید - میلاد
            ویرایش توسط zooze : https://www.traderha.com/member/7268-zooze در ساعت 07-05-2013, 07:11 PM

نظر

ممنون
              یه فایلی بود که گفتم دان شد ، اون را توی یه فلش مموری بازش کردم ، شد 8 تا فایل . بعد یکیش ستاپ بود که وقتی اجراش کردم خودش نصب شد .
              ممنون که شاتدانش را هم یادم دادی . از خود سایت کارت گرافیکمم نصب کردم ( جالبه فونت فارسیش با 7 فرق داره ) ولی هنوز پنجره هام ابری نشدن . اما محیطش منظم تر شد
              سرعتش برام جالب بود . میخواستم برم تو این هفته رم و سی پی یوم را عوض کنم ، ولی الان عالیه
              راستی ، کجا میتونم ازش ری استور داشته باشم برای روز مبادا ؟
              و اینکه چون نسخه اصلی هست خودش اتومات ویندوز و فایر والش را آبدیت میکنه ؟ یا باید تنظیم کنم تا بکنه ؟
              خیلی ممنون
              خروج
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                برنامه دومی : در استارت منوی ویندوز تایپ کنید psr

اسم کامل برنامه اینه: Record Steps to Reproduce a problem

حتما براتون پیش اومده که خواستین مراحل انجام یک کاری روی کامپیوترتون رو به صورت تصویری ذخیره کنید و برای فردی دیگر بفرستید.مثلا مراحل نصب یک برنامه خاص و همین طور توضیحاتی در هر مرحله هم بهش اضافه کنید.
                شاید کاری که می کردین این بوده که یکی یکی از هر مرحله اسنپ شات می گرفتین و بعد با یک برنامه مثل پینت(نقاشی) ویندوز یا فوتوشاپ بهش توضیحات رو اضافه میکردین

خوب وقتی که مراحل کار زیاد میشه این کارم وقت گیرتر میشه

برنامه psr از هر کلیکی که روی صفحه انجام میدین به صورت اتوماتیک یه عکس می گیره و حتی یک محیط برای تایپ توضیحات هم قرار میده.کاری که شما باید بکنید اینه که فقط کلیک کنید .

پس از اتمام کار به صورت یک فایل زیپ اون رو ذخیره میکنه و بعد که بازش کنید تمامی مراحل رو به صورت تصویری در یک فایل که در بروزرتون (اینترنت اکسپلورر یا ... ) باز میشه نشون میده.
                سلام دوستان

خیلی عالی بود فقط این عکس های پی اس ار در اکسپلورر باز میشه تو فایر فاکس موفق به باز کردن انها نشدم
                مرنج ومرنجان

نظر

نوشته اصلی توسط asbehzad نمایش پست ها
                  سلام دوستان

خیلی عالی بود فقط این عکس های پی اس ار در اکسپلورر باز میشه تو فایر فاکس موفق به باز کردن انها نشدم
                  بله دوست عزیز
                  برای اینکه پسوندش mht هست
                  شاید تا حالا براتون پیش اومده باشه که یه صفحه رو با فایر فاکس سیو کنی. در این صورت دیدی که یه فایل ایجاد میشه و یه فولدرکه توش یه سری عکس و آیکون و ... هست.
                  حالا اگر بخوای این فایل رو منتقل کنی و یادت بره فولدره رو هم انتقال بدی اون موقع فایلت ناقص اجرا میشه.
                  یکی از حالت هایی که اینترنت اکسپلورر داره برای جلوگیری از این مشکل فرمتیه به نام MHT. (mhtml)
                  یه حالت آرشیوی ذخیره کردن صفحات وبه
                  برای اینکه اینارو بتونی تو فایرفاکس باز کنی یا با این فرمت ذخیره کنی میتونی از سایت زیر addons اش رو دانلود کنی
                  mozdev.org - maf: index
                  خیلی چیز به درد بخوریه.

خوش باشی - میلاد

نظر

سلام- ازدوستان کسی میدوند چطورمیشود یک برنامه را ازویندوز 7بطورکل حذفش کرد؟؟

من یکبارداینامیک 5 را نصب کردم وبعد اومدم 6 را نصب کنم که دیگر نه 6 اومد نه 5 وهرچی تو control panel هم حذف کردم ومجدد نصب کردم به هیچ وجه نتونسنم داینامیک را نصبش بکنم ونمیخوام ویندوزم را بخاطریک نرم افزار عوضش کنم .فکرکنم اگرراهی باشد که کلأ و ریشه ایی حذفش بکنم شاید مشکلم حل بشود.
                    باسپاس
                    أللَّهمَ صَلِّ عَلی مُحمَّدوَّالِ مُحمَّد

نظر

نوشته اصلی توسط rasool.farham نمایش پست ها
                      سلام- ازدوستان کسی میدوند چطورمیشود یک برنامه را ازویندوز 7بطورکل حذفش کرد؟؟

من یکبارداینامیک 5 را نصب کردم وبعد اومدم 6 را نصب کنم که دیگر نه 6 اومد نه 5 وهرچی تو control panel هم حذف کردم ومجدد نصب کردم به هیچ وجه نتونسنم داینامیک را نصبش بکنم ونمیخوام ویندوزم را بخاطریک نرم افزار عوضش کنم .فکرکنم اگرراهی باشد که کلأ و ریشه ایی حذفش بکنم شاید مشکلم حل بشود.
                      باسپاس
                      وارد Run بشو
                      کلمه regedit رو بنویس بعد f3 رو بزن هرچی فایل و دایرکتوری مربوط به داینامیک 5و6 هست رو از رجیستری delete کن بعد ریست کن کامپیوتر رو و سپس برنامه رو نصب کن
                      ویرایش توسط Cinder : https://www.traderha.com/member/8885-cinder در ساعت 07-17-2013, 12:58 PM

نظر

سلام دوستان یک سوال داشتم ببخشید نمدونم باید اینجا مطرح کرد یا نه مرور گرای من یعنی فایر اکسپلوره و توچ سایت باز نمیکنند پشتیبانی میگه از اینترنت هست راهی هست مثلا ip چیزی بدی باز شه ممنون

نظر

دسترسی به google play market برای ip ایران آزاد شد. دوستانی که از اندروئید استفاده میکنند میتونن به راحتی برنامه ها رو دانلود کنن.

نظر

با سلام دوستان عزيز برد هارد كامپيوترم خراب شده و تمام اطلاعاتم در معرض نابودي .و چون هاردم ساخت سال 2011 است برد ان خيلي كم پيدا ميشه ممكنه دوستان با اطلاع راهنمايي فرمايند بايد چه كنيم؟ با تشكر
                            ▪ مثبت فکر کردن را تمرین کنید، هر روز!

نظر

نوشته اصلی توسط gerami-sea نمایش پست ها
                              با سلام دوستان عزيز برد هارد كامپيوترم خراب شده و تمام اطلاعاتم در معرض نابودي .و چون هاردم ساخت سال 2011 است برد ان خيلي كم پيدا ميشه ممكنه دوستان با اطلاع راهنمايي فرمايند بايد چه كنيم؟ با تشكر
                              مدتی پیش من هم دچار چنین فاجعه ای شدم. و در نهایت با یکی ار حرفه ای ترین ریکاورهای ایران آشنا شدم. البته برای این کار باید هزینه بپردازید.
                              مشخصات را به برایتان پ.خ کردم.

نظر

سلام

حالا که صحبت سخت افزار و رفع مشگل شده ،، من هم یه سوال ازتون دارم ،،یه دوستی پسورد برای یکی از درایو های لپ تاپش گذاشته بوده حالا پسورد را فراموش کرده و جون اطلاعات براش ضروری هست نمیخواد فرومت کنه ،،بنظر شما راهی برای ورود به این داریو داره یا نه ؟؟

ممنون
                                تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
                                قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

پردازش ...
                                X