اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صرفا جهت آشنایی بیشتر...

بستن
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

مدت بسیار کوتاهی هست اصلا وارد این بازار شدم. من رشته ام مهندسی هست لیسانس و فوق لیسانس دارم. یکی دو تا گروه تلگرامی رفتم ولی دیدم حالت سیگنال دهی داره و یه جورایی دمو کار میکنن میزارن رو صفحه خودی نشون بدن و من چون میخواستم خودم دنبال این کار باشم از گروهها اومدم بیرون
    کسی هست راهنمایی کنه؟مطا

لب زیادی رو خوندم و نسبتا هم اشنا شدم

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
      مدت بسیار کوتاهی هست اصلا وارد این بازار شدم. من رشته ام مهندسی هست لیسانس و فوق لیسانس دارم. یکی دو تا گروه تلگرامی رفتم ولی دیدم حالت سیگنال دهی داره و یه جورایی دمو کار میکنن میزارن رو صفحه خودی نشون بدن و من چون میخواستم خودم دنبال این کار باشم از گروهها اومدم بیرون
      کسی هست راهنمایی کنه؟مطا

لب زیادی رو خوندم و نسبتا هم اشنا شدم
      پیشنهاد میکنم در کلاسها و وبینارهای آنلاینی که بروکر pcm به رایگان برگزار میکنه شرکت کنین و از 30 درصد بونوس هدیه ش هم استفاده کنین و با لاتیج پایین ترید کنین و یک پلن مدیریت سرمایه در اکسل برای خودتون درست کنین جوری که مقدار تی پی و اس ال هر کدوم مشخص کنین و مقدار ریسکتون مشخص کنین جوری که بدونین با چند بار اس ال خوردن میخواین به مرحله قبل برگردین و ....
      کلا پلن معاملاتی و پلن مدیریت حسابتون درست تکمیل کنین و به روش معاملاتی و پلنتون وفادار باشین و مدام از این شاخه به اون شاخه نپرین تا بتونین روشتون بهینه کنین و ایشالله به سود مستمر برسین.

نظر

نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
        پیشنهاد میکنم در کلاسها و وبینارهای آنلاینی که بروکر pcm به رایگان برگزار میکنه شرکت کنین و از 30 درصد بونوس هدیه ش هم استفاده کنین و با لاتیج پایین ترید کنین و یک پلن مدیریت سرمایه در اکسل برای خودتون درست کنین جوری که مقدار تی پی و اس ال هر کدوم مشخص کنین و مقدار ریسکتون مشخص کنین جوری که بدونین با چند بار اس ال خوردن میخواین به مرحله قبل برگردین و ....
        کلا پلن معاملاتی و پلن مدیریت حسابتون درست تکمیل کنین و به روش معاملاتی و پلنتون وفادار باشین و مدام از این شاخه به اون شاخه نپرین تا بتونین روشتون بهینه کنین و ایشالله به سود مستمر برسین.
        ا تشکر از شما دوست عزیز
        من یک سوالی ذهنم رو مشغول کرده. شما افرادی رو میشناسید که از این بازار به سوددهی مناسب و معقول (نمیگم سود های کلان) رسیده باشه؟ واقعا دیدید یا مثلا خودتون سود کردید؟

نظر

نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
          ا تشکر از شما دوست عزیز
          من یک سوالی ذهنم رو مشغول کرده. شما افرادی رو میشناسید که از این بازار به سوددهی مناسب و معقول (نمیگم سود های کلان) رسیده باشه؟ واقعا دیدید یا مثلا خودتون سود کردید؟
          خیلی از تریدرهای قدیمی همین فروم به سود دهی معقول رسیدن. کافیه یه سر به تاپیک تریدرهای موفق pcm بزنین و مصاحبه هاشون بخونین
          منم زیاد دیدم کسانی که تونستن با مدیریت سرمایه معقول به سود مستمر برسن اما سود مستمر نمیتونه ارقام بالا و چندصد درصدی و ... باشه. باید منطقی باشیم و سودهای 20....30 درصد رو بتونیم همیشگی و استیبل نگهداریم. نباید رویایی فکر کرد. نمیشه یه شبه ره صد ساله رفت . خیلی از تریدرهایی که با بروکر pcm کار میکنن میشناسم که مستمر و هفتگی دارن برداشت میزنن اما دقیقا کسایی که مستمر سوددهی دارن تاکیدشون بر رعایت مدیریت سرمایه س و مهار حرص و طمع .
          شما به راحتی میتونین از بونوس 30 درصدی pcm استفاده کنین که قابلیت ضرر داره و با ورود پوزیشن توی منفی ، برداشته نمیشه و کمک میکنه کال نشین. این بونوس مثل بقیه بونوسهای بروکرهای دیگه نیست که جنبه نمایشی دارن، ماهیت این بونوس به قابلیت ضررش هست که کمک میکنه تریدری که ممکنه کال شه با داشتن این بونوس کال نشه.
          اینجوری اکانتتون قدرت بیشتری داره و میتونین با آرامش بیشتری ترید کنین.

نظر

نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
            خیلی از تریدرهای قدیمی همین فروم به سود دهی معقول رسیدن. کافیه یه سر به تاپیک تریدرهای موفق pcm بزنین و مصاحبه هاشون بخونین
            منم زیاد دیدم کسانی که تونستن با مدیریت سرمایه معقول به سود مستمر برسن اما سود مستمر نمیتونه ارقام بالا و چندصد درصدی و ... باشه. باید منطقی باشیم و سودهای 20....30 درصد رو بتونیم همیشگی و استیبل نگهداریم. نباید رویایی فکر کرد. نمیشه یه شبه ره صد ساله رفت . خیلی از تریدرهایی که با بروکر pcm کار میکنن میشناسم که مستمر و هفتگی دارن برداشت میزنن اما دقیقا کسایی که مستمر سوددهی دارن تاکیدشون بر رعایت مدیریت سرمایه س و مهار حرص و طمع .
            شما به راحتی میتونین از بونوس 30 درصدی pcm استفاده کنین که قابلیت ضرر داره و با ورود پوزیشن توی منفی ، برداشته نمیشه و کمک میکنه کال نشین. این بونوس مثل بقیه بونوسهای بروکرهای دیگه نیست که جنبه نمایشی دارن، ماهیت این بونوس به قابلیت ضررش هست که کمک میکنه تریدری که ممکنه کال شه با داشتن این بونوس کال نشه.
            اینجوری اکانتتون قدرت بیشتری داره و میتونین با آرامش بیشتری ترید کنین.
            شرایط این بونوس رو از کجا میشه دونست؟ اگر شرط نذاشته باشند خیلی خوبه مثلا بعضی ها شرط میزارند 3 تا 0.1 لات معامله بزن!!
            امیدوارم جنبه تبلیغات نداشته باشه همونطور که گفتین

نظر

یه سوال دارم
              ایا بانکهای ایرانی هم فارکس کار میکنند؟!

نظر

دسوتان حساب ستی چطوری باز میشه؟ منظور از اون حسابهایی که میکرو هست با 20 دلار باز میشه چی هست؟

نظر

سلام ریحانه هستم
                  دانشجوی کارشناسی برق
                  تهرانم دانشگام قزوینه
                  تو یه شرکت برنامه نویسی کار میکنم
                  درمان اولیه برای هموروئید های خفیف تا متوسط درمان موضعی و طبی می باشد. اولین راه درمان هموروئید کنترل یبوست بوسیله ی رژیم پر فیبر می باشد.

نظر

نوشته اصلی توسط dhemo نمایش پست ها
                    سلام ریحانه هستم
                    دانشجوی کارشناسی برق
                    تهرانم دانشگام قزوینه
                    تو یه شرکت برنامه نویسی کار میکنم
                    خوش بحالت
                    منم دوست دارم برنامه نویسی رو
                    من افروزم 30 ساله از اصفهان

نظر

• سلام دوستان
                      بنده وحید هستم از تهران زمینه فعالیت (مشاوره سرمایه گذاری در املاک صنعتی و کارخانجات از کار افتاده)
                      از آشنایی با همه دوستان خوشحالم

نظر

• دوستان سلام. ظاهرا از طریق این سایت و قرار دادن لینک اون در سایت یا سایر پیج های شخصی و عمومی می تونید 10 دلار بصورت بیت کوین دریافت کنید.

Earn free bitcoin

لینک ها بصورت زیر هستند:
                        <a href="http://www.freebiebitcoin.com">Earn free bitcoin</a>
                        کد اچ تی ام ال:
                        <a href="http://www.freebiebitcoin.com">Earn free bitcoin</a>

نظر

• خوشبختم آقا حمید.میگم استان ما بورس باز نداره یا جایی دیگه این قمیا جمع میشن؟

نظر

• از خوستان و مخصوصا اهواز کسی داریم در بازارمالی جهانی فعاله ؟

نظر

• سلام
                              وقت همه دوستان بخیر
                              من سینا بیات هستم و در شرکت بمان کار میکنم. مدرس و مشاور انفورماتیک هستم و تدریس به من تجربه های زیادی رو اضافه کرد. تا اونجا که دراین شرکت که کارش خلق هویت بصری برند هست آچار فرانسه شدم هر کاری ازم بخوان و در حد توانم باشه انجام میدم.

دوست دارم بیشتر درباره فعالیت این شرکت بگم. امیدوارم براتون مفید و البته جالب باشه.
                              طراحی لوگو و یا اصطلاحا نشان تجاری

طراحی لوگو و یا اصطلاحا نشان تجاری، هنری، فرهنگی و صنعتی یکی از مهمترین پارامترهای اولیه و ضروری در راه اندازی و آغاز کسب و کار، کارآفرینی و تجارت نوین در سراسر جهان است.

به گزارش ایسنا،بنابراعلام آرمکده، لوگو و یا در اصطلاح عامیانه آرم، به شکل یک علامت، تصویر، حرف و یا ترکیبی از تمامی موارد، طراحی شده و به ارگان مورد نظر اختصاص داده خواهد شد. لوگو با هدف هویت بخشیدن و معرفی فعالیت سازمان و یا تجارت مورد نظر طراحی شده و به عنوان یک نشان تخصصی ثبت خواهد شد.

امروزه طراحی لوگو و یا نشان های تجاری توسط نرم افزارهای مختلف در این زمینه انجام شده و احتیاج به پرداخت هزینه های مختلف خواهد داشت.آرمکده یکی از مجموعه های فعال در زمینه طراحی لوگو و هویت برند است که می توانید در این زمینه با مشاوره رایگان بهترین انتخاب را برای لوگو خود داشته باشید.

اهمیت طراحی لوگو

امروزه اهمیت طراحی لوگو نسبت به گذشته رنگ و لعاب بیشتری داشته و یکی از ضروری ترین مراحل بازاریابی موفق و راه اندازی کسب و کارهای رضایت بخش محسوب می‌شود.

بخش اعظم اهمیت طراحی و ساخت لوگو مربوط به ایجاد انحصار و معرفی فعالیت مورد نظر و تجارت نوبنیاد است. خوشبختانه با افزایش استقبال کاربران و اطلاع از اهمیت طراحی نشان و یا لوگو، نرم افزارهای تخصصی بسیار زیادی در این زمینه برنامه نویسی شده و در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

پیشنهاد می شود طراحی و ثبت لوگو را در راس پارامترهای مربوط به تاسیس و راه اندازی فعالیت و یا تجارت خود قرار داده و بازاریابی هدفمند و برنامه ریزی شده را محقق نمایید.

نرم افزارهای طراحی لوگو

امروزه با توجه به همه‌گیری و گسترش نقش وب سایت های مختلف، فضای مجازی و دنیای اینترنتی، برنامه نویسی نرم افزارهای مبتدی و پیشرفته در این خصوص، تحول بسیار عظیمی در طراحی انواع مختلف لوگو ایجاد نموده و گامی موثر در بازاریابی های هدفمند و موفقیت های تجاری برداشته است.

به شکل کلی تمامی نرم افزارهای داخلی و خارجی موجود در این حوزه به دو شکل نرم افزارهای مبتدی و نرم افزارهای تخصصی در بازار مصرف موجود می‌باشند.

نرم افزارهای مبتدی طراحی لوگو

این نوع از نرم افزارهای در دسترس، قابلیت استفاده عمومی در جمعیت کاربران را داشته و نیاز به تخصص و مهارت ویژه ای نخواهد داشت. نرم افزارهای مبتدی به منظور یادگیری، آزمون و خطا و طراحی نشان های غیر تخصصی مورد استفاده قرار گرفته و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

نرم افزار لوگو میکر logo maker، نرم‌افزار ‏ای ای ای لوگو AAA LOGO، نرم‌افزار طراحی لوگو کریتورLogo Creator، نرم‌افزار لوگو فاندری Logo Foundry، نرم‌افزار جتای jeta، نرم افزار گیمپ Gimp، نرم افزار اینک اسکیپ Ink Scape، نرم افزار دیزاینر Desygner و نرم افزار طراحی لوگو یس Logo Yes، از مهمترین و پرکاربردترین نرم افزارهای آسان و مبتدی در طراحی و ساخت انواع مختلف لوگو هستند.

برای اینکه خیلی طولانی نشه ادامه مطالب رو تو لینک زیر میتونید بخونید.

https://www.isna.ir/news/99102921478/

ویرایش توسط sinabayat@gmail.com : https://www.traderha.com/member/37710-sinabayat-gmail-com در ساعت 03-06-2021, 02:10 PM
                              هزینه یک آرم در سال 2020 چقدر است؟

نظر

• سلام به همگی

چه خبر؟

ایکاش مشد دوباره کنار هم جمع شیم
                                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

پردازش ...
                                X