اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
    سلام ما قاسم اباد میشینیم خیلی هم باهاله

وایضا بنده اینترنتشو گفتم اخوی
    حتی اگه گاو هم باشی ، در صورتی که در جای مناسب قرار بگیری ، کسانی پیدا می شوند که تو را بپرستند!!

لطفا کروکدیل باشید!!!!!!!!!!!!!!!

نظر

• ما هم شهرک غربیم اینترنتش خوبه. یه شکار کردم تریدران شب زنده دار. اکثر روزها همین اسمها شب هستند. جالبه

ارادتمند-------------امیر
      تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• حالا که دلمون شکست تو بمان، حالا که جلوی چشمون جام رو از خونمون بردند تو بمان، تو بمان تا اشکها و غربت خداحافظی اسطورمون یادمون بره، حالا که همه رفتند تو بمان ..............

ارادتمند--------------امیر
        تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• قدرت ذهنی
          روزی کشاورزی متوجّه شد ساعتش را در انبار علوفه گم کرده است. ساعتی معمولی امّا با خاطره ای از گذشته و ارزشی عاطفی بود. بعد از آن که در میان علوفه بسیار جستجو کرد و آن را نیافت از گروهی کودکان که در بیرون انبار مشغول بازی بودند مدد خواست و وعده داد که هر کسی آن را پیدا کند جایزه ای دریافت نماید.
          کودکان به محض این که موضوع جایزه مطرح شد به درون انبار هجوم آوردند و تمامی کپّه های علف و یونجه را گشتند امّا باز هم ساعت پیدا نشد. کودکان از انبار بیرون رفتند و درست موقعی که کشاورز از ادامۀ جستجو نومید شده بود، پسرکی نزد او آمد و از وی خواست به او فرصتی دیگر بدهد. کشاورز نگاهی به او انداخت و با خود اندیشید، "چرا که نه؟ به هر حال، کودکی صادق به نظر میرسد."
          پس کشاورز کودک را به تنهایی به درون انبار فرستاد. بعد از اندکی کودک در حالی که ساعت را در دست داشت از انبار علوفه بیرون آمد. کشاورز از طرفی شادمان شد و از طرف دیگر متحیّر گشت که چگونه کامیابی از آنِ این کودک شد. پس پرسید، "چطور موفّق شدی در حالی که بقیه کودکان ناکام ماندند؟"
          پسرک پاسخ داد، "من کار زیادی نکردم؛ روی زمین نشستم و در سکوت کامل گوش دادم تا صدای تیک تاک ساعت را شنیدم و در همان جهت حرکت کردم و آن را یافتم."
          ذهن وقتی که در آرامش باشد بهتر از ذهنی که پر از مشغله است فکر میکند. هر روز اجازه دهید ذهن شما اندکی آرامش یابد و در سکوت کامل قرار گیرد و سپس ببینید چقدر با هوشیاری به شما کمک خواهد کرد زندگی خود را آنطور که مایلید سر و سامان بخشید.
          فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
          ----------------------------------------
          forexdive@yahoo.com

نظر

• یکم مهربونی
            چقدر دل ِ آدم میگیره وقتی حرفاش فهمیده نمیشه ..
            .. چقدر دل ِ آدم میگیره وقتی از خودگذشتگی هاش نادیده گرفته میشه ..
            .. چقدر دل ِ آدم میگیره وقتی احساس میکنه تلاش ِ بی نتیجه بوده همه کارهاش ..
            ... چقدر سخته که نه راه پیش داشته باشی و نه پس..
            ... کاش یه کم با من مهربون بودی (با خودِ خودتم )..
            ... کاش تو هم اندازه من احساس داشتی ..
            خدایا چقدر خوبه که همیشه هستی.. چقدر خوبه میدونستی باید قلبمو خیلی خیلی بزرگ بیافرینی .. که با اینهمه دلتنگی .. بازم بزرگ بمونه.. اما با همه بزرگیش این روزها احساس میکنم جایی برایِ احساس های خوب نمونده توی این دلِ من.

فارکسیعنی :مدیریت سرمایه (Money management)مدیریتخود(Self management)مدیریتمارکت(Market management)
            forexdive@yahoo.com

نظر

• نوشته اصلی توسط piam نمایش پست ها
              سلام به همه امروزم سرعت نت مشهد از دیروز خراب تر یک سوال انجور مواقع باvps مشگل حل میشه یعنی وقتی سرعت مثل الان پایین است vpsقطع وصل نداره
              سلام به همه 1 جوانمرد جواب من را بده با این وضعیت سرعتvps مشگل من را حل میکنه

نظر

• نوشته اصلی توسط forexdive نمایش پست ها
                قدرت ذهنی
                روزی کشاورزی متوجّه شد ساعتش را در انبار علوفه گم کرده است. ساعتی معمولی امّا با خاطره ای از گذشته و ارزشی عاطفی بود. بعد از آن که در میان علوفه بسیار جستجو کرد و آن را نیافت از گروهی کودکان که در بیرون انبار مشغول بازی بودند مدد خواست و وعده داد که هر کسی آن را پیدا کند جایزه ای دریافت نماید.
                کودکان به محض این که موضوع جایزه مطرح شد به درون انبار هجوم آوردند و تمامی کپّه های علف و یونجه را گشتند امّا باز هم ساعت پیدا نشد. کودکان از انبار بیرون رفتند و درست موقعی که کشاورز از ادامۀ جستجو نومید شده بود، پسرکی نزد او آمد و از وی خواست به او فرصتی دیگر بدهد. کشاورز نگاهی به او انداخت و با خود اندیشید، "چرا که نه؟ به هر حال، کودکی صادق به نظر میرسد."
                پس کشاورز کودک را به تنهایی به درون انبار فرستاد. بعد از اندکی کودک در حالی که ساعت را در دست داشت از انبار علوفه بیرون آمد. کشاورز از طرفی شادمان شد و از طرف دیگر متحیّر گشت که چگونه کامیابی از آنِ این کودک شد. پس پرسید، "چطور موفّق شدی در حالی که بقیه کودکان ناکام ماندند؟"
                پسرک پاسخ داد، "من کار زیادی نکردم؛ روی زمین نشستم و در سکوت کامل گوش دادم تا صدای تیک تاک ساعت را شنیدم و در همان جهت حرکت کردم و آن را یافتم."
                ذهن وقتی که در آرامش باشد بهتر از ذهنی که پر از مشغله است فکر میکند. هر روز اجازه دهید ذهن شما اندکی آرامش یابد و در سکوت کامل قرار گیرد و سپس ببینید چقدر با هوشیاری به شما کمک خواهد کرد زندگی خود را آنطور که مایلید سر و سامان بخشید.

دوستان , من این آرامش را در کوهستان پیدا میکنم شما چطور ؟

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها
                  [/b][/color][/size]

من دریا !
                  آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

• نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
                    من دریا !
                    من هم بدلیل عدم امکان دسترسی به کوهستان یا دریا

شبها ساعت 1:00 میرم زیر اسمون و یک ربع بیست دقیقه نفس میکشم...
                    «میان این همه اگر،تو چقدر بایدی؟»

http://traderha.com/f31/امیدها-و-تردیدها-2197

نظر

[/b][/color][/size]

بی شوخی و بدون تعارف رفقا من رو صندلی رنجرور 1970 دیوونه می شم . پشت کیلومتر های گرد و برآمدش و فرمون 3 پره اش .........

یکی داشتیم مال بابام بود فروختیمش 1.500.000 فقط چرا چون قدیمی شده بود و مثل چیز پشیمونم . هنوز عذاب وجدان و ناراحتیش رو دارم .........

هنوز عاشقشم ..... این چند عکس ..........

ویرایش توسط emadabbasi : https://www.traderha.com/member/4095-emadabbasi در ساعت 05-08-2013, 12:30 PM

نظر

[/b][/color][/size]

و من تنها با مرور خاطرات تلخ و شیرین گذشته ، تا بحال طوفان و آرامش رو باهم یکجا تجربه کردی؟
                        اشک و لبخند رو چطور........
                        forexdive@yahoo.com

نظر

• مثل اینکه باید بد بود!!

جریان چیه؟
                          چرا فاحشه هاخوشگل ترن؟!
                          چرا پسرای خانم باز جذاب ترن؟!
                          چرا آدمای الکلی و سیگاری باحال ترن؟!
                          چرا با اونایی که دیگران رو مسخره می کنن بیشتر به آدم خوش میگذره؟!
                          چرا اونایی که خیانت می کنن، تهمت میزنن، غیبت می کنن، دروغ میگن موفق ترن؟!
                          چرا همیشه بدا بهترن؟!
                          انگــــار برای خوب بودن باید بد بود .!!..
                          forexdive@yahoo.com

نظر

مثل اینکه باید بد بود!!

جریان چیه؟
                            چرا فاحشه هاخوشگل ترن؟!
                            چرا همیشه بدا بهترن؟!

ولی نگفتی چرا آمدهای خوب الگو قرار میگیرند ؟

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

مثل اینکه باید بد بود!!

جریان چیه؟
                              چرا فاحشه هاخوشگل ترن؟!
                              چرا همیشه بدا بهترن؟!
                              جمله هات برعکسه اخوی!شایدم عبارتهای دو طرفه هست..
                              مثلا یک خانم خوشگل!! چون خوشگل هست وبراش زمینه فراهمتره ، فاح.شه میشه وگرنه یک خانم زشت که این امکان براش کمتر موجوده یا یک پسر جذاب امکانات خراب شدنش بیشتری داره ووو یا مثلا همون فرد به ظاهر موفق چون به هر ابزار نامشروعی(مثل تهمت و خیانت وووو ) برای موفقیتهای گذرا (و البته به ظاهر موفقیت )متوسل میشه ، زمینه موفقیتش فراهم تره ووو....

نظر

• بیل گیتس و استیو جابز کبیر و وارن بافه و راجر فدرر و لیونل مسی و آلفرد نوبل پیکاسو و ارنست همینگوی ... تو کدوم دسته قرار میگیرند؟

ربط الکل و سیگار به بدی آدمیزاد چیه؟

با چه تعریفی تن فروشی جز بدیها حساب میشه؟

مشکل سوالات پست شما در گنگ بودن تعریف بدی هست.

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

پردازش ...
                                X