اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
    کیا آنلاین هستند ؟؟؟؟؟؟؟

یادش به خیر

ممکنه یه روزی دوباره باز بشه ولی بعضی از دوستان مثل مرحوم امیر حسین شاهرودی عزیز دیگه اونجا نمیان و.....

احسان جان بردیمون به اون دوران برادر
    اون زمان من تو قیمت ها بیشتر خواننده مطالب بودم . از اساتیدش و بقیه دوستان خیلی چیزا یاد گرفتیم
    واقعا حیف سایت بود با اون همه مطلب که از دست رفت

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

• رئیس فدراسیون بین المللی فوتبال( فیفا) در هنگام ورودش به ایران از علی دایی در مورد وضعیت تیم ملی ایران سوال کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، سپ بلاتر رئیس فیفا ساعت 5و 30 دقیقه امروز در پاویون دولت فرودگاه مهر آباد مورد استقبال علی کفاشیان، نبی، علی دایی، مهدی مهدوی کیا و جواد نکونام قرار گرفت.
      * بلاتر بعد از دیدن علی دایی و علی کفاشیان از آنها در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال ایران سوال کرد.
      * علی دایی در مورد شرایط تیم ملی ایران به بلاتر گفت: تیم ملی وضعیت بدی ندارد.
      * مهدی مهدوی کیا هم درمورد حضورش در آلمان و همچنین بکن باوئر صحبت هایی را با بلاتر مطرح کرد.
      * بلاتر همچنین گپی صمیمانه با جواد نکونام زد و در مورد تیم ملی هم صحبت های دوستانه ای با کاپیتان تیم ملی مطرح کرد.
      به گزارش فارس، بلاتر قرار است در مدت حضورش در تهران با رئیس جمهور دیدار و همایش علم و فوتبال را افتتاح کند و نشست خبری هم داشته باشد.

بلاتر پنجشنبه بعد از ظهر ایران را ترک می کند.
      فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

• دیگه همه جور اعتیاد و عشق به چارت و ترید دیده بودیم اما این مدلیشو نه
        لینک زیر سایتی هست که در رنگ های مختلف ، زنانه و مردانه ، تیشرت هایی را با تصاویر مختلف مربوط به چارت و ترید میفروشه
        خیلی جالبته یه سر بزنید
        http://www.trading-t-shirts.com
        نمایی از سایت

ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 11-06-2013, 11:58 AM
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• یکی از بستگان خدا

شب کریسمس بود و هوا، سرد و برفی. پسرک، در حالی که پاهای برهنه اش را روی برف جابه جا می کرد تا شاید سرمای برف های کف پیاده رو کم تر آزارش بدهد، صورتش را چسبانده بود به شیشه سرد فروشگاه و به داخل نگاه می کرد.

در نگاهش چیزی موج می زد، انگاری که با نگاهش، نداشته هاش رو از خدا طلب می کرد، انگاری با چشم هاش آرزو می کرد.

خانمی که قصد ورود به فروشگاه را داشت، کمی مکث کرد و نگاهی به پسرک که محو تماشا بود انداخت و بعد رفت داخل فروشگاه. چند دقیقه بعد، در حالی که یک جفت کفش در دستانش بود بیرون آمد.

- آهای، آقا پسر!

پسرک برگشت و به سمت خانم رفت... چشمانش برق می زد وقتی آن خانم، کفش ها را به او داد. پسرک با چشم های خوشحالش و با صدای لرزان پرسید:

- شما خدا هستید؟

- نه پسرم، من تنها یکی از بندگان خدا هستم!

- آها، می دانستم که با خدا نسبتی دارید!

زندگی آفرینش هست ، نه کشف و جستجو

نظر

• مرگ بر ماشین آمریکایی که پفه و فقط هیکل داره ...........

چقد حال کردم با این ویدئو .... کشید و بردش و مادرفورد رو عزادارش کرد

http://www.youtube.com/watch?v=XautC-Lkvxk

نظر

• بدون شرح

عشق من ........

نظر

• پابلو نرودا
                (برگردان: احمد شاملو)

به آرامی آغاز به مردن مي .كنی
                اگر سفر نكنی،
                اگر كتابی نخوانی،
                اگر به اصوات زندگی گوش ندهی،
                اگر از خودت قدردانی نكنی.
                به آرامی آغاز به مردن مي .كنی
                زماني كه خودباوري را در خودت بكشی،
                وقتي نگذاري ديگران به تو كمك كنند.
                به آرامي آغاز به مردن مي .كنی
                اگر برده عادات خود شوی،
                اگر هميشه از يك راه تكراری بروی ...
                اگر روزمرّگی را تغيير ندهی
                اگر رنگ های متفاوت به تن نكنی،
                يا اگر با افراد ناشناس صحبت نكنی.
                تو به آرامی آغاز به مردن مي كنی
                اگر از شور و حرارت،
                از احساسات سركش،
                و از چيزهايی كه چشمانت را به درخشش وامی .دارند،
                و ضربان قلبت را تندتر مي. كنند،
                دوری كنی . . .
                تو به آرامی آغاز به مردن مي .كنی
                اگر هنگامی كه با شغلت،. يا عشقت شاد نيستی، آن را عوض نكنی،
                اگر برای مطمئن در نامطمئن خطر نكنی،
                اگر ورای روياها نروی،
                اگر به خودت اجازه ندهی
                كه حداقل يك بار در تمام زندگي ات
                ورای مصلحت .انديشی بروی . . .
                امروز زندگی را آغاز كن!
                امروز مخاطره كن!
                امروز كاری كن!
                نگذار كه به آرامی بميري

شادی را فراموش نکن

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• فارکس فکر کنم کلا تو ایران و تو این فروم مرده ...........

خدا فارکس رو رحمت کنه ......

نظر

• ظریف امشب به تلویزیون می.آید

http://www.eghtesadonline.com/fa/con...a2%db%8c%d8%af

نظر

• نوشته اصلی توسط emadabbasi نمایش پست ها
                      فارکس فکر کنم کلا تو ایران و تو این فروم مرده ...........

خدا فارکس رو رحمت کنه ......
                      سلام دوست من
                      چی شده که این حرف رو بیان میکنید کمکی از ما ساخته بفرمایید تا حلش کنیم چرا فارکس مرده؟
                      با تشکر
                      ویرایش توسط saman51 : https://www.traderha.com/member/3847-saman51 در ساعت 11-11-2013, 08:14 PM
                      WE LOVE YOU , PCM

باز کردنحساب درPCM از لینگ زیر همراه با پشتیبانی من در تحلیل eurusd , online را با من معامله کنید.

accuont real
                      account demo

نظر

• اتفاقاً تنها جای که پیدا خواهی کرد اینهمه تریدر بازار تبادلات ارزی وجود داره ، همین فروم هست !

نظر

• ماشینو بردم کارواش اول پول میگیرن که نکنه نظرمون عوض شه بریم جای دیگه ، آخر هم که ماشینو تحویل میدن میگن انعام ندادین!
                          عجب زمونه ای شده به خدا !!!!
                          تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

• نوشته اصلی توسط PCMFund نمایش پست ها
                            اتفاقاً تنها جای که پیدا خواهی کرد اینهمه تریدر بازار تبادلات ارزی وجود داره ، همین فروم هست !
                            اتفاقا من کاملا با شما موافقم... فقط این سایت وبس....

نظر

• امام حسين (عليه السلام) : ايمان بنده مومن کامل نميشود مگر اينکه در او چهار خصلت باشد : 1
                              .اخلاقش نيکو باشد ، 2.بخشنده باشد ، 3.از گفتن حرفهاي زيادي خودداري کند ، 4.زيادي مالش را انفاق کند. ارشاد القلوب جلد 1 صفحه 454

امام حسين (عليه السلام) :
                              هرکس زبانش راستگو باشد کردارش پاکيزه باشد و هرکس نيت خير داشته باشد روزيش فراوان گردد و هرکس با زن و بچه اش خوش رفتار باشد عمرش طولاني شود. ارشاد القلوب جلد 1 صفحه 323

امام حسين (عليه السلام) :
                              گروهي خدا را مي پرستند به جهت آرزوي بهشت ، اين عبادت تاجران است ، گروهي خدا را ميپرستند از ترس جهنم ، اين عبادت بردگان است ، گروهي خدا را ميپرستند به شکرانه نعمتهايش ، اين عبادت آزادمردان است و اين بهترين عبادت است. بحارالانوار جلد 17 ( جلد 2 صفحه 110 )

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

• از ۱۳۵۰ تا ۱۳۶۰ میشه دهه شصدی

ارادتمند معامله گر با بخت و اقبال

نظر

پردازش ...
                                X