اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان سریالی از شبکه Showtime پخش شده و الان فصل اولش تموم شده با عنوان Billions یا میلیاردرها پیشنهاد میکنم حتما دانلود بکنید و لذت ببرید ! محور اصلی این سریال حول بازارهای سرمایه و بازی گردانان بزرگ در بازارهای سرمایه میچرخه !! دیدن نحوه خرید و فروش میلیون دلاری سهام ها توسط موسسات مالی این حس رو برای آدم وجود میاره که توی این بازارها ما هیچی نیستیم جز فروشندگان و خریدارانی که فقط سعی میکنیم موافق خواست کله گنده ها شنا کنیم و حتی بیشتر مواقع هم موفق نمیشیم !!!

نظر

• نوشته اصلی توسط DIMEBAG نمایش پست ها
      درود
      این مشکل هرزگاهی در متاتریدر پدیدار میشود و معمولا هم بروی یک حساب معاملاتی ! اگر دمو هستید میتونید با ساختن یک حساب دیگر از شر این مشکل خلاص بشید !
      ممنون از راهنمایی تون.
      پس یعنی راهی وجود نداره بشه درستش کرد؟
      هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
        ممنون از راهنمایی تون.
        راستش تا جایی که عقل ناقص بنده خط میده راهی نیست یا حداقل بنده پیدا نکردم !!! برای جلوگیری کردن از این مشکل ، وقتی متاتریدر باز است هیچ وقت سیستم رو خاموش یا راه اندازی مجدد نکنید ....

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
          ممنون از راهنمایی تون.
          سلام،
          از گزینه tools در بالا متا ترید وارد گزینه options شوید. در سریرگtradeدر انتهای صفحه گزینه تیک one click trading را بزنید.
          فکر کنم درست شود.

نظر

• https://www.mql5.com/en/signals/142893#!tab=history

4 سال تلاش و ماهیانه 20 تا 30 درصد سود

یدفعه انگار دیوونه شده و 20 لات رو usdcad سل زده و حساب سقوط آزاد و 85 مشتری همگی کال مارجین :-)

حداقل ماهی 2000 دلار از سیگنال درآمد داشت .آخه چرا

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
              https://www.mql5.com/en/signals/142893#!tab=history

یدفعه انگار دیوونه شده و 20 لات رو usdcad سل زده و حساب سقوط آزاد و 85 مشتری همگی کال مارجین :-)

بازار آنچنان معلم سخت گیر و بی رحمی است که نه تنها فرصت جبران نمی دهد بلکه داغی میزند به پشت آن که به حرفش گوش ندهد به صورتی که به حالت سینه خیز بره بیرون و دیگه فرصت برگشتی هم ندهد. پس آنچنان کار کنیم که بتوانیم اقلا برگردیم و نفس کوچکی بکشیم.
              https://t.me/MoRaFx

نظر

• نرم افزاری وجودداره که بشه تمام اکانت هایی که در بروکرهای مختلف داریم رو یکجا و همه رو تو نرم افزار تعریف کنیم و این قابلیت رو داشته باشه که یک اکانت رو به عنوان مرکز سیگنال تعریف کنیم و هر چه انجام دیدم در سایر اکانت های بروکرهای مختلف انجام بشه؟

نظر

• این بروکر pcm چقدر در اسپرد برای ای بی ها پورسانت می دهد ؟

فکر کنم ماجرای الپاری بعد ورشکستگی پرایم دارد تکرار می شود

ان زمان هم الپاری پورسانت کمی می داد برای همین تا توانستند پشت سر الپار بد گفتند

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
                    https://www.mql5.com/en/signals/142893#!tab=history

این نتیجه بدون استاب و با مارتینگل معامله کردن است
                    از تاریخ 2016/04/08 شروع به خرید مارتینگلی کرده تا 2016/04/12 بازار 350 پیپ ریخته که حساب دوام نیاورده

برای کپی کردن اکانت ها نرم افزار MT4i Personal Trade Copier هست
                    من یکی دارم ببین کارت راه می افته

در ضمن اقا رضا پوکر استار چه شد ادامه می دی یا بیخیال شدی ؟
                    فایل های پیوست شده

نظر

• مرسی از برنامه
                      من همه تنظیمات رو طبق pdf انجام دادم و به هم کانکت شدن
                      ولی در عمل کار نکرد !
                      پوکراستار بیشتر روزای یکشنبه که جوایزش ارزشمند هست و اکثر بیگ ها بالای 5000 دلار جایزه داره
                      در طی هفته خیر

نظر

• من فقط این رو داشتم شاید مدیران بخش اکسپرت بهتر از این را داشته باشند
                        این فروم خیلی ساکت شده قبلا فعالیت بیشتری در اینجا بود الان همه رفتن سراغ تلگرام

نظر

• با سلام
                          دوستان میخاستم بدونم چرا روی بعضی از جفت ارزها اردر بای استاپ و سل استاپ نمیشه گذاشت و فقط میتونی در همون لحظه وارد شد و یا از اردر های لیمیت استفاده کرد
                          و ابا راه حلی برای حل این مساله هست؟
                          ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

نظر

• سلام
                            از دوستان کسی اطلاعاتی راجع به سوال من نداره؟

نظر

• درود دوست من
                              هم چنین چیزی تا به حال برام پیش نیومده مگه اینکه اوردر اونقدر به قیمت حال حاضر نزدیک باشه که از نظر اسپرد نشه اوردر گذاشت
                              Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
                              There is also a time to buy and a time to sell
                              !

Rocco fund
                              13:21 26.12.2016

نظر

• سلام دوست گرامی
                                من روی جفت ارز usdrub این کار رو میخاستم انجام بدم ولی نشد. اختلاف قیمت زیادی هم با قیمت مارکت بود ولی نمیدونم چرا نشد

نظر

پردازش ...
                                X