اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• دوستان طرز کار اینوستور رو توضیح میدین. برای اتصال چه سروری نیازه؟!

نظر

• نوشته اصلی توسط bbabareza نمایش پست ها
      خیلی خوب ترید میکنه ایشون

https://www.mql5.com/en/signals/121113#!tab=history

فقط رو GbpAud

و همه نوساناتشو میگییره انگار بازار رو از قبل حفظ هستش :-)
      اسپردش 10 پیپ هست چطور تونسته با 12 پیپ 80 تا بگیره رو 0.02 کارمزدش چی میشه؟!

نظر

• یکی حیوان شکار میکنه یکی هم به حیوانات نون میرسونه

در استان خراسان شمالی ، شهر جاجرم ، کارخانه آهک این اتفاق برای
        رفیقم افتاد که چند عکس را در اینجا قرار میدهم

جالبه برای این روباه اسم گذاشتند ، جرسی

تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
        در این سایت و در تلگرام
        SmartSignalFX@

نظر

• دوستان کسی هست که بدونه از کجا باید چارت شاخص ارز ها رو پیدا کنم تو چه بروکری و چه پلت فرمی (آنلاین نمیخوام مثل تریدینگ ویو)
          Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
          There is also a time to buy and a time to sell
          !

Rocco fund
          13:21 26.12.2016

نظر

• سلام دوستان گرامی.
            من تازه به این انجمن اومدم.
            من توی بازار تبادلات ارزی سابقه دارم و خیلی توش حرفه ای هستم ولی توی بورس سهام گرچه قبلا آشنایی جزئی داشتم ولی خیلی ماهر نیستم.
            در همین مورد میخواستم یه چند تا سوال از عزیزانی که در بورس مهارت دارند بپرسم.

ممنون.

نظر

• سلام
              دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه پسورد حسابی که دارم رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
              ممنون
              هر که مقصود خود از غیر خدا می طلبد / چو گدایست که حاجت ز گدا می طلبد

نظر

• [MENTION=16165]ناشی[/MENTION] عزیز

اگر ایمیلی که موقع باز کردن حساب براتون میاد (چه به ایمیلتون چه یه قسمت ایمیل متاتریدر ) رو پاک کردید و پسورد رو جایی سیو هم نکردید ، هیچ راهی جز دادن درخواست پسورد جدید به خود بروکر وجود نداره

نظر

• نوشته اصلی توسط ناشی نمایش پست ها
                  سلام
                  دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه پسورد حسابی که دارم رو از کجا میتونم پیدا کنم؟
                  ممنون
                  سلام عزیز

اگر حسابت برای پی سی ام هست باید از طریق کابین بپرسید

ارادت

نظر

• توضیح شکلک بالا

این جوونک داره به مغز فندوقیش فشار میاره تا بتونه به معادله مهم ارتباط سایز سینه با انجمن فا ر کس پی ببره !

لطفا کمکش کنید

نظر

• نوشته اصلی توسط fxwin نمایش پست ها

توضیح شکلک بالا

این جوونک داره به مغز فندوقیش فشار میاره تا بتونه به معادله مهم ارتباط سایز سینه با انجمن فا ر کس پی ببره !

لطفا کمکش کنید
                      سلام
                      یکی از راههای سئو همین مواردی هست که هرازگاهی شاهد آن هستیم که برخی وبمسترهای سایتهای مختلف برای افزایش سئو سایت خود از درج مطلب و لینک گذاری در دیگر منابع استفاده میکنند، منتها در این بین بعضی به موضوعات محیط میزبان توجهی ندارند و اتفاقا با حذف مطالبشان امتیاز منفی در الگوریتم های گوگل تعریف شده برایشان ثبت میشود.
                      به هر حال امیدواریم همیشه در حفظ محیطی ایده آل برای کاربران محترم فروم تریدر ها سربلند باشیم.

نظر

• سلام بر همه
                        من یه مشکلی دارم هر پستی تو انجمن زده میشه ایمیلش میاد چطور باید

جلوگیری کمک ایمیل من پر شده و هی من پاک میکنم ممنون میشم کمکم کنید
                        (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                          سلام بر همه
                          من یه مشکلی دارم هر پستی تو انجمن زده میشه ایمیلش میاد چطور باید

جلوگیری کمک ایمیل من پر شده و هی من پاک میکنم ممنون میشم کمکم کنید
                          سلام

عزیزم کاری نداره

در تنظیمات شخصی باید تیک را از ارسال ایمیل بردارید و دو باره حالت جدید را ذخیره کنید

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط Pipuniversity نمایش پست ها
                            سلام

عزیزم کاری نداره

در تنظیمات شخصی باید تیک را از ارسال ایمیل بردارید و دو باره حالت جدید را ذخیره کنید

ارادت
                            دوست عزیز ممنون از راهنمایی ولی اینجایی که شما گفتید را من گشتم نبود میشه

باعکس نشونم بدید شرمنده

نظر

• نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
                              دوست عزیز ممنون از راهنمایی ولی اینجایی که شما گفتید را من گشتم نبود میشه

باعکس نشونم بدید شرمنده

این هم عکس

از دو مسیر میتونید اینکار را انچام دهید

روش اول را با کادر قرمز نشون دادم

روش دوم با کادر زرد یعنی ادرس ایمیلتون را تغیر دهید

ارادت

نظر

• نوشته اصلی توسط Pipuniversity نمایش پست ها
                                این هم عکس

از دو مسیر میتونید اینکار را انچام دهید

روش اول را با کادر قرمز نشون دادم

روش دوم با کادر زرد یعنی ادرس ایمیلتون را تغیر دهید

ارادت

اوکی شد
                                ممنون مرسی

نظر

پردازش ...
                                X