اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

• ماه عسل ۶٠ سال بعد...!

ساسان عليخاني(نوه ي احسان عليخاني):
      از اون روز بگو از اون اتفاق...!

مهمان برنامه:
      خسته از کار بر ميگشتم سوار اتوبوس بودم،نشستم رو صندلي ايستگاه بعد يه پير مرد سوار شد منم ديدم اتوبوس جا نداره دلم سوخت براش ما همه انسانيم بايد يه کاري ميکردم
      پاشدم که اون پير مرد بشينه رو صندليم...

ساسان عليخاني:واقعا چطور ميشه يه انسان به چنين معرفتي برسه ماهتون عسل...!

نظر

• با سلام
        دوستان می خوام یه اعترافی کنم که شاید هم از گره خوردن شدید زندگیه دوستان تازه کار جلوگیری کنه و هم شاید کسی باشه که موقعیت و شرایط منو درک کنه و در شرایطی هم باشه که بتونه یه کاری برام انجام بده . الان نزدیک 5 سال میشه که بی وقفه چسبیدم به این کار . در این بین برای گذران زندگی تن به کارهای متفرقه و الکیه زیادی دادم که فقط درامدی در حد یه پول تو چیبی واسم داشته . تمام دوستامو از دست دادم و روابط اجتماعیم در حد صفر الان . انزوای به تمام معنایی رو دارم تجربه میکنم و تنها دوستانم چارت و بچه های همین فورمن . هی گفتم امسال اکی میشه ، 6 ماه دیگه 3 ماه دیگه و ... هنوز نشده ولی هنوز فکر میکنم که میتونم و هرگز دست از تلاش نخواهم کشید .اما در این مرحله فکر میکنم که اگر برای مدتی دست از این کار نکشم و نتونم کاری پیدا کنم و در امدی ایجاد کنم و یه سرو سامونی به زندگیم بدم به صورت غیر قابل جبرانی باختم زندگیمو.نه خانوانده ای ، نه دوستی ، نه شغلی ، نه درامدی ، نه اینده یی ، نه بیمه یی و در سن 32 سالگی نه حتی فرصت زیادی برای جبران. اینارو اینجا گفتم چون فقط اونایی که واقعا با ترید دست و پنجه نرم کردن متوجه میشن که من چی میگم و از دید دیگر افراد جامعه بنده یه ادم تنبل و بی کارو بی فکرو خیالم.دوستان شرایط روحیه خوبی ندارم و از اون عزیزانی که صاحب شغل و شرکت و تشکیلاتی هستن تقاضا دارم اگر جای خالی برای انجام هر کاری که حد اقلهای زندگیرو بشه باهاش تامین کرد دارند منو در جریان قرار بدن .
        امید وارم که همه دوستان تو زندگیشون موفق باشن

نظر

• سلام

من دکتر نیستم ولی چارت خورها بعد از چند ماه دچار همین حالت میشن . یه فاصله بگیر یا ورزش کن به هر حال یه تحرک فیزیکی روزانه با دنیای مجازی میتونه خوب باشه . تاثیر خوبی هم در روابط اجتماعی میزاره .

....... کد نویس .......

نظر

• روزي روزگاري يك هيزم شكن خيلي قوي براي كار سراغ يك تاجر الوار رفت تاجر او را استخدام كرد. و دستمزد خوبي برايش تعيين كرد و همچنين شرايط كاري بسيار خوب بود. بنابراين هيزم شكن ما تصميم گرفت كارش را به نحو احسن انجام دهد، تا محبت صاحب كار خود را جلب كند.
            رئيس جديد به او يك تبر داد و محل كارش را نشان داد. روز اول هيزم شكن 18 درخت را قطع كرد. رئيسش به او تبريك گفت و از او خواست به همين روش به كار خود ادامه دهد.
            تاجر بسيار هيجان زده بود تا ببيند روز بعد هيزم شكن چند درخت قطع مي كند. اما روز بعد او توانست فقط 15 درخت را بيندازد. روز بعد هيزم شكن تلاش خود را بيشتر كرد. ولي فقط 10 درخت قطع كرد. هر روز با همه تلاشي كه مي كرد تعداد كمتر درخت مي توانست قطع كند.
            هيزم شكن با خود فكر كرد من بايد قدرت خود را از دست داده باشم. بنابراين پيش رئيس خود رفت و از او معذرت خواهي كرد. و گفت نمي دانم چه اتفاقي افتاده است كه هر روز توانايي من در قطع درختان كمتر مي شود.
            تاجر در جواب پاسخ داد: « آخرين باري كه تبر خود را تيز كردي كي بود؟ »
            هيزم شكن پاسخ داد: تيز كردن؟ من وقتي براي تيز كردن تبر نداشتم چون خيلي مشغول ...
            در اين لحظه هيزم شكن به فكر فرو رفت و در كمال شرمندگي به اشتباه خود پي برد.
            آيا شما هم تبر زندگي خود را تيز مي كنيد؟ آيا اطلاعات خود را به روز مي كنيد؟ آيا زماني را براي انديشيدن و بررسي آنچه انجام داده ايد مي گذاريد؟ آيا نتايج كارهاي خود را تجزيه و تحليل مي كنيد؟ آيا بدنبال راهي موثرتر براي مشكلات فعلي هستيد؟ يا اينكه آنقدر خود را درگير انجام كاري كرده ايد كه وقتي براي اين كارها نداريد.

....... کد نویس .......

نظر

• تنها گنجی كه ارزش جستجو كردن دارد، هدف است. (پاستور)

....... کد نویس .......

نظر

• یك چیز میتواند همه چیزرا دگرگون كند ، انتخاب هدف و چسبیدن به آن. ( اسكات رید)

....... کد نویس .......

نظر

• نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
                  با سلام
                  دوستان می خوام یه اعترافی کنم که شاید هم از گره خوردن شدید زندگیه دوستان تازه کار جلوگیری کنه و هم شاید کسی باشه که موقعیت و شرایط منو درک کنه و در شرایطی هم باشه که بتونه یه کاری برام انجام بده . الان نزدیک 5 سال میشه که بی وقفه چسبیدم به این کار . در این بین برای گذران زندگی تن به کارهای متفرقه و الکیه زیادی دادم که فقط درامدی در حد یه پول تو چیبی واسم داشته . تمام دوستامو از دست دادم و روابط اجتماعیم در حد صفر الان . انزوای به تمام معنایی رو دارم تجربه میکنم و تنها دوستانم چارت و بچه های همین فورمن . هی گفتم امسال اکی میشه ، 6 ماه دیگه 3 ماه دیگه و ... هنوز نشده ولی هنوز فکر میکنم که میتونم و هرگز دست از تلاش نخواهم کشید .اما در این مرحله فکر میکنم که اگر برای مدتی دست از این کار نکشم و نتونم کاری پیدا کنم و در امدی ایجاد کنم و یه سرو سامونی به زندگیم بدم به صورت غیر قابل جبرانی باختم زندگیمو.نه خانوانده ای ، نه دوستی ، نه شغلی ، نه درامدی ، نه اینده یی ، نه بیمه یی و در سن 32 سالگی نه حتی فرصت زیادی برای جبران. اینارو اینجا گفتم چون فقط اونایی که واقعا با ترید دست و پنجه نرم کردن متوجه میشن که من چی میگم و از دید دیگر افراد جامعه بنده یه ادم تنبل و بی کارو بی فکرو خیالم.دوستان شرایط روحیه خوبی ندارم و از اون عزیزانی که صاحب شغل و شرکت و تشکیلاتی هستن تقاضا دارم اگر جای خالی برای انجام هر کاری که حد اقلهای زندگیرو بشه باهاش تامین کرد دارند منو در جریان قرار بدن .
                  امید وارم که همه دوستان تو زندگیشون موفق باشن

هوش واستعداد خود را پرورش ده ولی نه ازراه مطالعه صرف بلکه به وسیله تفکر توام با عمل تمایل اکثر فضلا به مطالعه شبیه تلمبه است خالی بودن مغزها ی خودشان موجب می شود که افکارمردم دیگر را به سوی خود بکشند هر کس زیاد مطالعه کند بتدریج قدرت تفکر را از دست می دهد. (شوپنهاور)

....... کد نویس .......

نظر

• ما هم همین کارو کردیم افشین جان

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1024 نمایش پست ها
                      یك چیز میتواند همه چیزرا دگرگون كند ، انتخاب هدف و چسبیدن به آن. ( اسكات رید)
                      ما هم همین کارو کردیم افشین جان

نظر

• نوشته اصلی توسط afshin1024 نمایش پست ها
                        یك چیز میتواند همه چیزرا دگرگون كند ، انتخاب هدف و چسبیدن به آن. ( اسكات رید)
                        صرف چسبيدن به هدف تضميني براي موفقيت نيست
                        قماربازها هم سخت به هدف خودشون ( قمار ) ميچسبن و در نهايت تمام زندگي خودشون رو به فنا ميدن
                        چسبيدن به هدف بايد با يك برنامه ريزي درست همراه باشه
                        در بازار سرمايه هم به همين منواله
                        چه بسيار كسايي كه ده ها سال به بازار چسبيدن ولي در نهايت بدون اينكه سودي كنند و با ضرر بسيار اين كار رو بوسيدننو گذاشتن كنار
                        و چه بسيار كسايي كه در همان دو سه سال اول با يك برنامه ريزي درست و مديريت سرمايه قوي بدون اينكه از اين شاخه به ان شاخه بپرن با ارتقاي روش معاملاتي خودشون به هدف خودشون كه كسب سود مستمر از بازار بود رسيدند
                        چسبيدن به هدف بايد با تفكر عميق و برنامه ريزي درست همراه باشد...ان وقت هست كه زندگيتان به يك باره متحول ميشود و به چيزهايي ميرسيد كه ارزويش را داشتيد...

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                          صرف چسبيدن به هدف تضميني براي موفقيت نيست
                          قماربازها هم سخت به هدف خودشون ( قمار ) ميچسبن و در نهايت تمام زندگي خودشون رو به فنا ميدن
                          چسبيدن به هدف بايد با يك برنامه ريزي درست همراه باشه
                          در بازار سرمايه هم به همين منواله
                          چه بسيار كسايي كه ده ها سال به بازار چسبيدن ولي در نهايت بدون اينكه سودي كنند و با ضرر بسيار اين كار رو بوسيدننو گذاشتن كنار
                          و چه بسيار كسايي كه در همان دو سه سال اول با يك برنامه ريزي درست و مديريت سرمايه قوي بدون اينكه از اين شاخه به ان شاخه بپرن با ارتقاي روش معاملاتي خودشون به هدف خودشون كه كسب سود مستمر از بازار بود رسيدند
                          چسبيدن به هدف بايد با تفكر عميق و برنامه ريزي درست همراه باشد...ان وقت هست كه زندگيتان به يك باره متحول ميشود و به چيزهايي ميرسيد كه ارزويش را داشتيد...
                          میشه خواهش کنم از همون چه بسیــــــــــار کســــــــــانی که موفق شدن اجالتاً یه نمونه نام ببری ؟!!!

بدم میاد.... یه عده فاز عاقل اندر سفیه میگیرن ... وقتی خودشون در حد ... هم از فـــــارکس چیزی در نیاوردن ، تریپ عقلا و فضلا بر میدارن . با جملات قصار مثلا میخوان بگن آره ...

من که 8 سال تو این بازار بودم با کلی بالا پایینش کلا 5 میلیون تومن تونستم سود کنم . این واقعا فاجــــــعه ... وای بروز کسایی که نه تنها سود نکردن تازه ضرر هم دادن .

بزرگترین ضرر من تو فــــارکس عمر من بود که به ارزونی به باد فنا دادم .

ای کاش میشد برگشت به عقب ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                            میشه خواهش کنم از همون چه بسیــــــــــار کســــــــــانی که موفق شدن اجالتاً یه نمونه نام ببری ؟!!!

بدم میاد.... یه عده فاز عاقل اندر سفیه میگیرن ... وقتی خودشون در حد ... هم از فـــــارکس چیزی در نیاوردن ، تریپ عقلا و فضلا بر میدارن . با جملات قصار مثلا میخوان بگن آره ...

من که 8 سال تو این بازار بودم با کلی بالا پایینش کلا 5 میلیون تومن تونستم سود کنم . این واقعا فاجــــــعه ... وای بروز کسایی که نه تنها سود نکردن تازه ضرر هم دادن .

بزرگترین ضرر من تو فــــارکس عمر من بود که به ارزونی به باد فنا دادم .

ای کاش میشد برگشت به عقب ...
                            نمونش اساتيد بزرگ خودمون تو همين فروم

چه فکر کني که می تواني، يا فکر کني که نمی تواني، در هر دو صورت حق با توست

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
                              نمونش اساتيد بزرگ خودمون تو همين فروم

چه فکر کني که می تواني، يا فکر کني که نمی تواني، در هر دو صورت حق با توست

یاد داشتن چهار تا الگو و الگوریتم ادمو استــــــــاد نمیکنه !!

این بنده خدا ها هم از راههای دیگه مثل آموزش و آی بی و .... دارن از فــــارکس دو زار کاسب میشن .

و اگر نه کسی از ترید کردن تو فــــارکس میلیونر نشده .

آخه توهم تا کی ... تا کجــــا ...

نظر

• نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
                                یاد داشتن چهار تا الگو و الگوریتم ادمو استــــــــاد نمیکنه !!

این بنده خدا ها هم از راههای دیگه مثل آموزش و آی بی و .... دارن از فــــارکس دو زار کاسب میشن .

و اگر نه کسی از ترید کردن تو فــــارکس میلیونر نشده .

آخه توهم تا کی ... تا کجــــا ...
                                لطفا احترام خودتون و بقيه رو نگه داريد.
                                بنده به همين جمله اكتفا ميكنم
                                يكي از معيار هاي موفقيت در زندگي انتخاب شغل مناسب هست
                                مسلما اين شغل براي شما با همچين روحياتي مناسب نيست
                                اميدوارم موفق باشيد و به چيزهايي كه ميخوايد برسيد

نظر

پردازش ...
                                X