اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

همه جیز اینجا پیدا میشه از مطالب جالب و خواندنی تا درد دل

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
    همیشه از اینکه زمان زود می گذرد گلایه داریم . اما 3 روزه مادرم دیگه نیست هرچی منتظر گذشت زمانم نمی گذره دارم خفه میشم............
    درود برشما
    خدایش بیامرزد ویادش گرامی باد

نظر

• عذر خواهی

در دادن امتیاز دهی حسب ظاهر امتیازمنفی و مثبت وجود داره که من اصلا توجهی نکرده بودم و به چند نفر از دوستان امتیازمنفی دادم و اصلا دقت نکرده بودم ! همین مینجا از این دوستان عذرخواهی میکنم و هدفم دادن امتیاز مثبت به شما عزیزان بود !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• نوشته اصلی توسط amir558 نمایش پست ها
        همیشه از اینکه زمان زود می گذرد گلایه داریم . اما 3 روزه مادرم دیگه نیست هرچی منتظر گذشت زمانم نمی گذره دارم خفه میشم............
        انا لله و انا الیه راجعون

تنها پدیده که نمیتوان درکش کرد " مرگ "هست و تنها دردی که غیرقابل تحمل هست درد از دست دادن نزدیکان هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

• چند ماه پیش یک پستی زده بودم که این بازار یک بازار غیرمنطقی و عقلانی هست ازلحاظ سوددهی و یک نقل قولی داشتم که

" هذا السوق مربح بدرجه لایتصورها عقل و لایدرکها فکر "

بدین معنا که این بازار از لحاظسوداوری نه عقل میتواند انرا تصور کند و نه فکر توانایی درک انرا دارد !

و گفتم کتابهای مارک داگلاس در همین جمله خلاصه میشود !

دیشب کتاب الگوهای شمعی نیسون تورقی میکردم که یک جمله ازمینارد کینز نل کرده بود در مقدمه صفحه 17 که موید صحبت ما بود

: برای یک فرد سرمایگذار هیچ چیزخطرناکتر ازپیش گرفتن یک سیاست عقلانی در بازار غیر عقلانی نیست "

موفق باشید

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
            یا من از علوم و فنون این بازار خیلی عقبم یا واقعا این بازار توهم زاست . داشتم توی نت میگشتم که با این اندیکاتور مواجه شدم . لطفا اگه دوستان کاربردشو میدونن بگن تا ما هم روشن بشیم .

با سلام

خدمت شما عزیز

اگر امکان دارد لینکی بابت تهیه این اندیکاتور قرار دهید

یا اگر امکان دارد نامی از این اندیکاتور ببرید تا شاید با سرچ کردن در نت به ان برسیم

با تشکر و قدر دانی از شما

نظر

• اگه اساتیدی مثل جناب آزادی، جناب یزدی، جناب مصطفی اینجا نباشند، این فروم به خاطره ها میپیونده،

میتونم به یقین بگم فروم به اعتبار این عزیزان پا برجاست، به این شک نکینید.
              چارلی چاپلین

خیلی سعی کردم مردم بفهمند اما آنها فقط خندیدند...!!!!

نظر

• در یک اقدام بی سابقه و آن هم در داخل دانشگاه، جشن فارغ التحصیلی دانشجویان دانشکده منابع طبیعی ارومیه با انتخاب شایسته ترین دختر این دانشکده برگزار شد.

به نقل از نسل برهان، بنابر اخبار شنیده شده از دانشگاه ارومیه، چند روز قبل در دانشکده منابع طبیعی این دانشگاه جشن فارغ التحصیلی ورودی های 89 رشته های جنگلداری و مرتع و آبخیزداری برگزار گردید که با حاشیه هایی همراه بود.
                این مراسم با حضور ریاست دانشکده منابع طبیعی، معاونت اداری و مالی دانشگاه، کارشناس معاونت فرهنگی و مسئول انجمن های علمی، اساتید دانشکده، دانشجویان و همچنین خانواده جمعی از دانشجویان برگزار گردید و کارگردانی این مراسم نیز توسط یکی از اساتید گروه تئاتر دانشگاه انجام شد.
                مراسم با سخنرانی رئیس دانشکده، اجرای زنده موسیقی، پخش کلیپ هایی از دوران بچگی دانشجویان و ... همراه بود و در پایان مجری جشن فارغ التحصیلی راهی پشت تریبون شد تا دم از مغرور ترین و خوش تیپ ترین دانشجویان فارغ التحصیل دانشکده منابع طبیعی ارومیهو کسب جایزه[!] توسط آنان بزند.
                کمی نگذشته بود که با تشویق های حضار خوشتیپ ترین، شوخ ترین، درسخوان ترین و مسئولیت پذیرترین دختر و پسر فارغ التحصیل به بالای سن رفتند تا جوایزشان[!] را دریافت کنند که جایزه خوشتیپ ترین دانشجو به یکی از دانشجویان دختر اختصاص یافت!
                ا

نظر

• امروز رفتم مجلس ختم مرحومی ( خدا رحمتش کنه )
                  مداح در حین مداحی گفت گوش ها به سمت تریبون ، یه هویی همه خودشونو چرخوندن طرف مداح !!!
                  منظور مداح این بود حواستون به صدای من باشه ولی ظاهرا هیچ کس
                  به جمله ای که شنیدن فکر نکردند.
                  آخه باید با گوسفند فرق داشته باشیم یا نه؟!
                  با فاصله ی چند متر هم یه باند گذاشته بودند و صدای آمپلی فایر را تا آخر زیاد کرده بودند و مداح هم داد می کشید
                  تصور کنید من چه حالی بودم
                  تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

• سلام
                    وقتی دولتی روی کار میاد مهمترین اهدافش که براش همون مدینه فاضله معنی میده سه تا چیزه:
                    1.تثبیت قیمتها و کنترل تورم
                    2.اشتغال کامل(به معنی استفاده از تمامی منابع تولید است نه اینکه هیچ بیکاری وجود نداشته باشد)
                    3.رشد مداوم اقتصادی
                    البته باید توجه کرد که طبق منحنی فیلیپس بیکار و تورم رابطه عکس دارند و کاهش تورم باعث افزایش بیکاری میگردد
                    نکته اینجاست که دولت فعلی هدف اولیه اش کنترل تورم لجام گسیخته بود و این را صراحتا اعلام کرد کاهش تورم با ابزار هایی چون افزایش نرخ بهره و سودهای بانکی و سود اوراق قرضه بانکها اجرایی خواهد بود که این امر باعث کاهش سود آوری شرکتها و کارخانجات و به تبع آن کاهش ارزش سهام شرکت ها میگردد ....
                    بنده به عنوان یک مبتدی گله از اساتید دارم و آن اینکه اگر به این مهم واقف بودند چرا هیچگاه به فعالان بازار بورس اعلام خطر نکردند و گاها نیز توصیه در خصوص نگهداری سهام می نمودند!!؟؟!؟!؟!!؟!؟
                    شاید بگوییم هر کس مسئول سرمایه و رفتارخویش است اما :

صد بار، فلك پيرهن خويش قبا كرد

يك بار تو بي درد، گريبان ندريدي
                    ویرایش توسط Mehrdad : https://www.traderha.com/ در ساعت 05-31-2014, 09:00 AM

نظر

• نوشته اصلی توسط emil021 نمایش پست ها
                      برنامه کامل بازی های جام جهانی

آقای مسی ، آقای گلی را پیشاپیش بهت تبریک میگم

نوشته اصلی توسط ali_mobayyen نمایش پست ها
                      .

به هست و نیست مرنجان ضمیر و خوش می باش

که نیستیست سرانجام هر کمال که هست

ویرایش توسط پاشا : https://www.traderha.com/member/13515-پاشا در ساعت 05-31-2014, 10:59 PM
                      زندگی تراژدی است برای آن کس که احساس می کند و کمدی است برای آن که می اندیشد

نظر

• خدا به همه سهامداران جزء بورس ایران صبر بده ! واقعا وضعیت وحشتناکی هست ! من سه سال سرمایم توی قضیه بانک ارین بلوکه بود الان میفهمم مردم چه احساسی دارند !

این وضع اقتصادی و اجتماعی در شان ملت ایران نیست

متاسفم

نظر

• جدّی جدّی دارن عوضش می کنن

با سلام دوستان محترم و عزیز، تعداد رأی.ها به شکلی تغییر کرده که سهم "persianGulf" ب51 درصد نزدیک شده و به این معنی. است که گوگل به زودی مجبور خواهد شد اسم "Arabian Gulf" را انتخاب کند. من این ایمیل را برای 20 نفر فرستاده.ام. اگر هر نفر شما آن را به ده نفر جدید بفرستید ، و این کار۳ دفعه تکرار بشود ، تعداد رأی.ها از یک میلیون می.گذرد. لطف کنید به خاطر خودمان و نسل.های آینده کوتاهی. نکنیم. با سپاس.

با سلام به همه
                          - به خدا 30 ثانیه هم طول نمیکشه یه زور دیگه بزنین تموم میشه
                          پس رو این لینک کلیک کنید و رای بدید:

بعدش این ایمیل رو به هر کسی که میتونید فورواردش کنید.

نظر

• WWDC 2014
                            نیز فردا است .
                            ios 8 . ox قرار هست معرفی بشه و ...
                            ببخشید ساز عکس ها زیاد هست ، ابزاری هم نبود که بشه پنهانش کرد که موقع لزوم بتونید بازش کنید که صفحه دیر بالا نیاد

ویرایش توسط AmiR.HJ : https://www.traderha.com/member/11686-amir-hj در ساعت 06-01-2014, 10:20 PM
                            مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• نوشته اصلی توسط AmiR.K نمایش پست ها
                              WWDC 2014
                              نیز فردا است .
                              ios 8 . ox قرار هست معرفی بشه و ...
                              ببخشید ساز عکس ها زیاد هست ، ابزاری هم نبود که بشه پنهانش کرد که موقع لزوم بتونید بازش کنید که صفحه دیر بالا نیاد

1.41% رشد بعد از كنفرانس
                              تغريبا بر عكس كنفرانس هايه پارسال كه بعد با افت مواجه ميشد
                              مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

• :: سهراب سپهری ( ورژن بورسی...!!! ) :::
                                ﺑﻮﺭﺱ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻦ ... !!!ﺭﻭﺯﮔﺎﺭﻡ ﺑﺪ ﻧﯿﺴﺖ.
                                ﺗﻜﻪ ﺳﻬﻤﯽ ﺩﺍﺭﻡ ، ﺧﺮﺩﻩ ﺳﻮﺩﯼ ،
                                ﺳﺮ ﺳﻮﺯﻥ ﺍﻧﺼﺎﻑ .
                                ﮐﺎﺭﮔﺰﺍﺭﯼ ﺩﺍﺭﻡ ، ﺑﻬﺘﺮ ﺍﺯ ﺑﺮﮒ ﮐﻠﻢ .
                                ﻭ ﺳﻬﺎﻣﯽ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻧﺰﺩﯾﻜﯽ ﺍﺳﺖ :
                                ﻻﯼ ﺍﯾﻦ ﻗﻨﺪ ﻭ ﺷﮑﺮ ، ﭘﺎﯼ ﺁﻥ ﺫﻭﺏ ﺑﻠﻨﺪ.
                                ﺭﻭﯼ ﺷﺘﺮﺍﻥ ﻭ ﻏﭙﺎﮎ ، ﺭﻭﯼ ﻣﺎﺭﻭﻥ ﻭ ﮐﮕﻞ . ...
                                ﻣﻦ ﻃﻤﻌﮑﺎﺭﺗﺮﻡ .
                                ﻋﺸﻖ ﻣﻦ ﭘﻮﻝ ﻭ ﺩﻻﺭ
                                ﺳﻬﻢ ﻣﻦ ﻓﺠﺮ ﻭ ﮐﭽﺎﺩ
                                ﻗﻠﺮﺳﺖ ﻗﻨﺪِ ﺷﮑﺮﭘﺎﺭﻩ ﯼ ﻣﻦ .
                                ﻧﻮﺳﺎﻥ ﺑﺎ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﮐﺎﺭﮔﺰﺍﺭ ﻣﯽ ﮔﯿﺮﻡ.
                                ﺩﺭ ﺧﺮﯾﺪﻡ ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ ﻣﮑﺮ ، ﺟﺮﯾﺎﻥ ﺩﺍﺭﺩ ﻇﻠﻢ .
                                ﺷﺮﻡ ﺍﺯ ﭘﺸﺖ ﮐﻼﻣﻢ ﭘﯿﺪﺍﺳﺖ :
                                ﻫﻤﻪ ﺫﺭﺍﺕ ﻭﺟﻮﺩﻡ ﻣﺘﻘﻠﺐ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ .
                                ﻣﻦ ﺳﻬﺎﻣﻢ ﺭﺍ
                                ﺁﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﻣﯽ ﺧﺮﻡ
                                ﻛﻪ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺍﺵ
                                ﺍﺯ ﺗﻨﮕﯽِ ﺩﺳﺖ
                                ﺩﻭﺭ ﺧﻮﺩ ﻣﯽ ﭘﯿﭽﺪ
                                ﻭ ﺳﺮِ ﻇﻬﺮ ،
                                ﻫﻤﻪ ﮔﯿﺞ ﻭ ﻫﺮﺍﺳﺎﻥ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ .
                                ﺑﻮﺭﺱ ﺑﺎﺯﻡ ﻣﻦ!!!
                                ﭘﯿﺸﻪ ﺍﻡ بورس بازی ﺍﺳﺖ:
                                ﮔﺎﻩ ﮔﺎﻫﯽ ﺳﺒﺪﯼ ﻣﯽ ﺳﺎﺯﻡ ﺑﺎ ﻗﻨﺪ ، ﻣﯽ ﻓﺮﻭﺷﻢ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ
                                ﺗﺎ ﺑﻪ ﺗﻌﺪﯾﻠﯽ ﻛﻪ ﺩﺭ ﺁﻥ ﺯﻧﺪﺍﻧﯽ ﺍﺳﺖ
                                ﺫﻫﻨﺘﺎﻥ ﺗﺎﺯﻩ ﺷﻮﺩ .
                                ﭼﻪ ﺧﯿﺎﻟﯽ ، ﭼﻪ ﺧﯿﺎﻟﯽ ، ... ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ
                                ﺳﻔﺮﻩ ﺍﻡ ﺑﯽ ﻧﺎﻥ ﺍﺳﺖ .
                                ﺧﻮﺏ ﻣﯽ ﺩﺍﻧﻢ ، سبد سهام ﻣﻦ ﺑﯽ ﺟﺎﻥ ﺍﺳﺖ....!!

نظر

پردازش ...
                                X