اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

دریافت استیتمنت از اساتید تریدر

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط Absorptive Money نمایش پست ها
    قبلا در این تاپیک یا تاپیک دیگری بود که خونده بودم با فیلم راز و ... نمیشه در این بازار موفق بود نمیشه سود کرد نمیشه پولدار شد از یک ماه پیش برای اثبات به خودم و نویسنده اون پست یک حساب 270 دلاری باز کردم که ببینم میشه با قانون جذب پول درآورد یا نه که عاقبت شد این نمودار که مشاهده می کنید من تونستم همانند اسم کاربریم پول رو مثل همیشه به خودم در طی 34 روز به نحو وحشتناکی جذب کنم
    جناب Absorptive Money این موفقیت را خدمتتون تبریک عرض میکنم
    امیدوارم این روند سود دهی همیشه ادامه داشته باشه
    لطفا اگر مقدوره ریز معاملاتتون را هم به اشتراک بگذارید

با تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط hameddz نمایش پست ها
      جناب Absorptive Money این موفقیت را خدمتتون تبریک عرض میکنم
      امیدوارم این روند سود دهی همیشه ادامه داشته باشه
      لطفا اگر مقدوره ریز معاملاتتون را هم به اشتراک بگذارید

با تشکر
      خدمت شما
      فایل های پیوست شده

نظر

خدمت شما
        واقعا جای تبریک داره.
        امیدوارم زندگی همیشه سودمند باشه واست.
        " ذهن همه چیز است، به هر آنچه بیندیشی همان میشوی "
        بودا

" WAIT PATIENTLY TRADE EFFICIENTLY "

نظر

خدمت شما

موفق باشید

من خودم در سال گذشته با حدود 11 دلار شروع کردم و در طول حدود 5 ماه ده برابر شد.اما بعد دچار مشکلاتی شدم و ادامه راه امکانپذیر نبود

نظر

نوشته اصلی توسط f125tk نمایش پست ها
            موفق باشید

من خودم در سال گذشته با حدود 11 دلار شروع کردم و در طول حدود 5 ماه ده برابر شد.اما بعد دچار مشکلاتی شدم و ادامه راه امکانپذیر نبود
            11 دلار ؟؟!! 5 ماه بعد شد 22 دلار؟؟

نظر

11 دلار ؟؟!! 5 ماه بعد شد 22 دلار؟؟

ده برابر نوشته ام دوست عزیز. 110 دلار

http://traderha.com/f55/%D8%AA%D8%AD...tml#post141587
              ویرایش توسط f125tk : https://www.traderha.com/member/14547-f125tk در ساعت 11-02-2015, 01:16 AM

نظر

خدمت شما

این سه عکس این ادعای شما رو به هیچ عنوان ثابت نمینه دوست عزیز ! بارها گفتم باز هم میگم ! این عکسهای گلچین شده هیچ ارزشی ندارند ! اگر دوست دارید ادعاتون رو ثابت کنید یا حساب رو در myfxbook بزارید یا اینوستور بدید !
                باز الان یک سری عاشق عکسهای اینطوری که خودشونم تنها مدرک ادعاشون این مدلیه نیان داد و هوار راه بندازند حالا حرف من تکراریه ! باز زخم کهنتون تازه نشه !
                When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

نوشته اصلی توسط Gioteen نمایش پست ها
                  این سه عکس این ادعای شما رو به هیچ عنوان ثابت نمینه دوست عزیز ! بارها گفتم باز هم میگم ! این عکسهای گلچین شده هیچ ارزشی ندارند ! اگر دوست دارید ادعاتون رو ثابت کنید یا حساب رو در myfxbook بزارید یا اینوستور بدید !
                  باز الان یک سری عاشق عکسهای اینطوری که خودشونم تنها مدرک ادعاشون این مدلیه نیان داد و هوار راه بندازند حالا حرف من تکراریه ! باز زخم کهنتون تازه نشه !
                  من هیچ ادعایی نداشتم و ندارم .دارم دلار میکشم بیرون از بازار اونم به راحتی هرچه تمام تر. نه به دنبال سرمایه گذار هستم نه ادعای فروش سیگنال دارم.حتی یکی از دوستان اومد پیشنهاد داد که رد کردم .

برای تسکین دل شما : بله دوستان اون عکس ها تماما" فتوشاپ بوده
                  ویرایش توسط Absorptive Money : https://www.traderha.com/member/11282-absorptive-money در ساعت 11-02-2015, 01:22 AM

نظر

من هیچ ادعایی نداشتم و ندارم .دارم دلار میکشم بیرون از بازار اونم به راحتی هرچه تمام تر. نه به دنبال سرمایه گذار هستم نه ادعای فروش سیگنال دارم.حتی یکی از دوستان اومد پیشنهاد داد که رد کردم .

برای تسکین دل شما : بله دوستان اون عکس ها تماما" فتوشاپ بوده

به نظر من که شما کمی پایه ریاضیتو قوی کن که ننوبسی 10*11=22 تسکین دل من و بقیه دوستان پیشکش !
                    When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

نظر

به نظر من که شما کمی پایه ریاضیتو قوی کن که ننوبسی 10*11=22 تسکین دل من و بقیه دوستان پیشکش !
                      اونو اشتباه دیدم .شما راست میگی
                      یا علی

نظر

میتونم بدونم به نظر شما چند درصد سود ماهانه از این بازار میشه انتظار داشت؟!
                        بودا

نظر

نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
                          میتونم بدونم به نظر شما چند درصد سود ماهانه از این بازار میشه انتظار داشت؟!
                          جواب شما رو بد از اینکه این سوال رو جواب دادید میدم.

شما چند درصد کل حساب در ضرر بری نگران نمیشی و دست و پاتون شل نمیشه و با ضرر خارج نمیشی ؟

نظر

جواب شما رو بد از اینکه این سوال رو جواب دادید میدم.

شما چند درصد کل حساب در ضرر بری نگران نمیشی و دست و پاتون شل نمیشه و با ضرر خارج نمیشی ؟
                            درسته که سوال من رو با سوال جواب دادید ولی با این حال پاسختون رو میدم
                            در مجموع سوالی که شما مطرح کردید خیلی کلی است چون با توجه به موقعیتی که شکل میگیره و مدیریت سرمایه هر شخص و البته نوع موقعیت شکل گرفته، میزان ریسک برای هر پوزیشن میتونه متغییر باشه اما به شخصه بیشتر از 5 تا 6 درصد از کل سرمایه رو درگیر بازار نمی کنم.
                            ضمنا با توجه به اینکه براساس سیستم معاملاتی مشخصی خرید و فروش انجام میدم خوشبختانه نه دست و پام شل میشه و نه اینکه حد ضررم رو تغییر میدم. بالاخره حد ضرر هم جزئی از این بازیه.
                            خوشحال میشم بعد از جوابتون به سوال قبلی همین سوال رو خودتونم جواب بدید.
                            بودا

نظر

نوشته اصلی توسط shadravan نمایش پست ها
                              درسته که سوال من رو با سوال جواب دادید ولی با این حال پاسختون رو میدم
                              در مجموع سوالی که شما مطرح کردید خیلی کلی است چون با توجه به موقعیتی که شکل میگیره و مدیریت سرمایه هر شخص و البته نوع موقعیت شکل گرفته، میزان ریسک برای هر پوزیشن میتونه متغییر باشه اما به شخصه بیشتر از 5 تا 6 درصد از کل سرمایه رو درگیر بازار نمی کنم.
                              ضمنا با توجه به اینکه براساس سیستم معاملاتی مشخصی خرید و فروش انجام میدم خوشبختانه نه دست و پام شل میشه و نه اینکه حد ضررم رو تغییر میدم. بالاخره حد ضرر هم جزئی از این بازیه.
                              خوشحال میشم بعد از جوابتون به سوال قبلی همین سوال رو خودتونم جواب بدید.
                              ممنون از پاسختون
                              ولی پاسخ شما خیلی خوش بینانه بود ! این که 5 تا 6 درصد در درگیر نمیکنید درست ولی اگر جندین بار متوالی ضرر کنید این اندازه خوشبین نخواهید بود و احتمالا به لرزش دست و پا هم میرسه !
                              برای ضرر ماهیانه خوشبختانه میشه سقفی تعیین کرد ولی در مورد سود حتی کف هم نمیشه تعیین کنید هیچ تضمینی نیست که اصلا سود کنید !
                              از اونجا که یک سیستم نسبتا نرمال و خوب نرخ بردی کمی بالاتر از 50% میتونه داشته باشه خوشبینانه میتونم بگم با ریسکی که شما گفتی من انتظارم 2 تا 5 درصد در ماه است !

و اما از من پرسیدید که سوال خودم رو هم جواب بدم !

اینم جواب:
                              از آنجا که من با پولی که برام جنبه حیاتی نداره ترید میکنم و ترید کردن حرفه اصلی من نیست و از آنجا که سیستم معاملاتیم حد ضرر نداره میشه گفت 100 % ریسک و حد سود مورد انتظار ماهیانه من چیزی در حدود 30% .
                              ویرایش توسط Gioteen : https://www.traderha.com/member/14113-gioteen در ساعت 11-02-2015, 02:42 AM

نظر

ممنون از پاسختون
                                ولی پاسخ شما خیلی خوش بینانه بود ! این که 5 تا 6 درصد در درگیر نمیکنید درست ولی اگر جندین بار متوالی ضرر کنید این اندازه خوشبین نخواهید بود و احتمالا به لرزش دست و پا هم میرسه !
                                برای ضرر ماهیانه خوشبختانه میشه سقفی تعیین کرد ولی در مورد سود حتی کف هم نمیشه تعیین کنید هیچ تضمینی نیست که اصلا سود کنید !
                                از اونجا که یک سیستم نسبتا نرمال و خوب نرخ بردی کمی بالاتر از 50% میتونه داشته باشه خوشبینانه میتونم بگم با ریسکی که شما گفتی من انتظارم 2 تا 5 درصد در ماه است !

و اما از من پرسیدید که سوال خودم رو هم جواب بدم !

اینم جواب:
                                از آنجا که من با پولی که برام جنبه حیاتی نداره ترید میکنم و ترید کردن حرفه اصلی من نیست و از آنجا که سیستم معاملاتیم حد ضرر نداره میشه گفت 100 % ریسک و حد سود مورد انتظار ماهیانه من چیزی در حدود 30% .
                                ممنون از جوابتون.
                                بودا

نظر

پردازش ...
                                X