اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

لب تاپ و گوشی برای ف.ارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با تبلت و گوشی فقط باید بازارو نظاره کرد برای تحلیل یا ترید همون لب تاب بهترین گزینه است البته من با pc کار میکنم!!!!

نظر

نوشته اصلی توسط amin3nima نمایش پست ها
      بهترین به نظر من ... Surface pro 3
      شما خودتون از این تبلت استفاده کردین؟
      میشه کلا جایگزین لپ تاپ شه و تمام نیازهای یه تریدر رفع کنه و هنگ نکنه و داغ نشه و .... ؟؟؟؟
      همزمان میشه باهاش چند براوزر باز باشه و هر براوزر چند تا تب باز باشه و مجموعه آفیس باز باشه و چند تا متاتریدر در آن واحد باز باشه و بی نقص و بدون کندی و هنگ کردن کارامون انجام بده ؟
      srface pro 3 بهتره یا srface pro 4_b ??????????
      ممنون میشم دقیق تر راهنمایی کنین
      نظر

نوشته اصلی توسط سحر مرادی نمایش پست ها
        شما خودتون از این تبلت استفاده کردین؟
        میشه کلا جایگزین لپ تاپ شه و تمام نیازهای یه تریدر رفع کنه و هنگ نکنه و داغ نشه و .... ؟؟؟؟
        همزمان میشه باهاش چند براوزر باز باشه و هر براوزر چند تا تب باز باشه و مجموعه آفیس باز باشه و چند تا متاتریدر در آن واحد باز باشه و بی نقص و بدون کندی و هنگ کردن کارامون انجام بده ؟
        srface pro 3 بهتره یا srface pro 4_b ??????????
        ممنون میشم دقیق تر راهنمایی کنین
        هر سیستمی که روش cori7 داشته باشه با رام 16 کارهایی که گفتین رو راحت انجام میده. اگر همچین سیستمی دارید و باز کند عمل میکنه کافیه هاردش رو با یه هارد SSD عوض کنید. سرعت دستگاه 10 برابر میشه. اگر لپتاپ هم باشه قسمت دی وی دی رایتر رو در میارن و هارد SSD جاش میزارن، سرعتش خیلی بهتر میشه. از نظر پردازش هم CORI7 حرف نداره مخصوصا 6700 به بالا!

نظر

http://stokala.com/laptopstock

ار دوستانی که اطلاعاتی دارن میخواستم نظرشون رو بابت این لینک بگن و بنظرشون با توجه به قیمتهای اون

گرینه ای مناسب هست برای خرید یا دوستی تا کنون ار این نوع محصولات استفاده کرده و نظرش چیه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

چون قصد خرید دارم و چندان هم اطلاع ندارم

پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم حدمت دوستان

نظر

نوشته اصلی توسط arminfar نمایش پست ها
            http://stokala.com/laptopstock

ار دوستانی که اطلاعاتی دارن میخواستم نظرشون رو بابت این لینک بگن و بنظرشون با توجه به قیمتهای اون

گرینه ای مناسب هست برای خرید یا دوستی تا کنون ار این نوع محصولات استفاده کرده و نظرش چیه

ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

چون قصد خرید دارم و چندان هم اطلاع ندارم

پیشاپیش سال نو رو تبریک میگم حدمت دوستان
            ==========
            سلام دوست عزیز
            نمی دونم بعد از گذشت یک ماه تا 40 روز از پستی که در مورد لب تاب استوک گذاشتی موفق به خرید شدی یا نه؟
            ولی به هر حال نظرم رو برات می گم.
            با توجه به اینکه برای تحلیل بعضی وقتها باید چند ساعت مستمر پای سیستم بود، هیچ گونه لب تابی جوابگوی کار ما فارکسکارها نیست. (در بهترین شرایط 2ساعت و نیم شارژ نگه می داره، سبکترینش یک و نیم کیلو وزن داره، اگه مراقب نباشی و جای مناسب قرار نگیره داغ می کنه و ...) من حتی برای حل مشکل شارژ باتری اقدام به خرید کانورتر برق ماشین به برق شهر کردم که در داخل ماشین لب تابم رو شارژ می کردم ولی به اعصاب خوردیش نمی ارزه، به همین خاطر گذاشتمش کنار و لب تابم رو که استوک هم بود به فروشنده پس دادم.
            اگه تواناییش رو داری یک surface pro بخر حتی با کانفیگ پایین که ارزانتر تموم بشه چون کانفیگ بالا تا نزدیک 10میلیون تومان آب می خوره. اما حداقل تا 10 سال نیاز به آپدیت کردن نداره و خیالت راحته.
            خود من هم صبر کردم تا انشاءاله پول گیرم باید و یک دونه کانفیگ بالاش رو بخرم.(هارد یک ترابایتی، Core i 7 ، رم 32 گیگی و.... )
            این نظر من بود باز هم تصمیم نهایی با خود شماست.
            ارادتمند حسین

نظر

اما من فکر میکنم ظریف ترین لبتاب مک بوک رویاله ، سبک تارین و نازکترین و ظریفترین

نظر

من بعد از 6 سال کار کردن با لپ تاپ فعلی میخوام لپ تاپ عوض کنم پیشنهادتون چیه؟
                .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
                https://telegram.me/Cyclicalwaves
                https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام جناب آزادی

پیشنهاد من یکی از این دو تا

https://www.digikala.com/Compare/DKP-298481/DKP-423254/
                  If you can't control your emotions , you can't control your money

نظر

نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                    نوشته اصلی توسط boursebaz360 نمایش پست ها
                    سلام جناب آزادی

پیشنهاد من یکی از این دو تا

https://www.digikala.com/Compare/DKP-298481/DKP-423254/

من نظرم این سایت هست

اگر علافه ای به دادن مبالغ بالا ندارید

میتونید محصولات این سایت رو هم ببینید

https://stokala.com/

نظر

نوشته اصلی توسط Azadi نمایش پست ها
                      ===
                      سلام جناب آزادی
                      دو تا از دغدغه های اصلی برای داشتن یک لب تاپ مناسب با مونتیور 15 اینچی:
                      1- شارژدهی کم باطری هست
                      2- وزن لب تاپ.
                      این دو دغدغه رو میشه با محصولات اپل بر طرف کرد.
                      اگه مشکلی با سیستم عامل آی.او.اس نداشته باشید، بهترین گزینه مک بوک پروهای اپل هست.
                      در غیر اینصورت باید با سرفیس ها کنار آمد که متأسفانه مونیتوراشون 13 اینچی هست. هر چند که قراره 15 اینچی هم به بازار عرضه بشه.
                      البته این نظر بنده هست، امیدوارم که کمکی کرده باشم.
                      ارادتمند

نظر

بهترین گزینه برای خرید موبایل شیائومی

سلام

دوستان خسته نباشید
                        بهترین گزینه برای خرید موبایل شیائومی در حدود سه تا 4 میلیون تومن چی هست ؟
                        با توجه به ویو بسیار عالی و آب و هوای تمیز در منطقه 22 تهران رهن و اجاره پنت هاوس در تهران را شایسته این منطقه باید دانست.

نظر

سلام، دوستانی که قصد خرید لپ تاپ و مانیتور رو برای کارهای ترید دارن، یه پیشنهاد جذاب با همون قیمت یا حتی کمتر میتونید ویدئو پروژکتور استوک بخرید که تصویر بزرگتری رو بهتون میده، همچنین پروژکتور چون تصویر رو به شکل مستقیم به چشم پرتاب نمیکنه، چشم رو آسیب نمیزنه وقتی زیادی میشینید پای سیستم.
                          حتما پروژکتور استوک مهراگین رو یه بررسی داشته باشید:
                          https://mehragin.com/cat/stock-video-projector/

نظر

پردازش ...
                          X