اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

لب تاپ و گوشی برای ف.ارکس

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• لب تاپ و گوشی برای ف.ارکس

سلام
    دوستان بنظرشون الان برای ترید و تحلیل چی خوبه لبتاپ ؟ یا گوشی؟
    انگار امکان نصب متاتریدر در گوشی که بشه روش تحلیل انجام داد وجود نداره اگر هست دوستان رهنمایی کنند

اگر پیشنهاد لپ تاپ دارید چه مدل وجود داره که هم کم وزن و هم شارز باطریش زیاد بمونه و سرعت بالایی داشته باشه ؟
    موفق باشید
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

فقط تبلت ویندوزی
    گوشی که برا تحلیل مناسب نیست
    تبلت بهتر از لپ تاپه،سرعت بالا ،وزن کم،نگهداری شارژ برای مدت بیشتر و ...

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
      فقط تبلت ویندوزی
      گوشی که برا تحلیل مناسب نیست
      تبلت بهتر از لپ تاپه،سرعت بالا ،وزن کم،نگهداری شارژ برای مدت بیشتر و ...
      چه تبلتی پیشنهاد میدید ؟
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط مسلم آل شبر نمایش پست ها
        چه تبلتی پیشنهاد میدید ؟
        تبلت خیلی بزرگ اذیت میکنه
        زیر 8 اینچ باشه بهتره،حداکثر 8 اینچ
        اینکه مارکش چی باشه باید خودتون انتخاب کنید،ببینید با کدوم راحتتر هستید
        نوت 8 سامسونگ خوبه،کلا من سامسونگ دوست دارم،اما قیمتش یه کم بالاتر از مارکای دیگس
        مثلا ایسوس هم خوبه و کمی ارزونتر
        اندرویدی اگه بخرید اندیکاتورا مشکل پیدا میکنن و محدودیت دارن
        اگه با چارت خالی کار میکنید یا از سایتهای تحلیلی استفاده میکنید یه گوشی خوب بخرید بهتر از تبلت و لپ تاپ هست

نظر

نوشته اصلی توسط cold_fear نمایش پست ها
          تبلت خیلی بزرگ اذیت میکنه
          زیر 8 اینچ باشه بهتره،حداکثر 8 اینچ
          اینکه مارکش چی باشه باید خودتون انتخاب کنید،ببینید با کدوم راحتتر هستید
          نوت 8 سامسونگ خوبه،کلا من سامسونگ دوست دارم،اما قیمتش یه کم بالاتر از مارکای دیگس
          مثلا ایسوس هم خوبه و کمی ارزونتر
          اندرویدی اگه بخرید اندیکاتورا مشکل پیدا میکنن و محدودیت دارن
          اگه با چارت خالی کار میکنید یا از سایتهای تحلیلی استفاده میکنید یه گوشی خوب بخرید بهتر از تبلت و لپ تاپ هست
          cold fear عزیز

پس با این حساب برای امکان استفاده از اندیکاتور ها لازمه تبلت زیر 8 اینچ ویندوز دار داشته باشیم

میشه اسم دو سه مدلشو بنویسی و اگر میدونید محدوده قیمتش ؟؟ لازم نیست دقیق باشه

ممنون
          تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
          قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

iphon
            macbook pro or macbook air
            imac me087

نظر

سلام دوست عزیز من تبلت 10.1 اینچی سامسونگ دارم و اصلا در تحلیل راحت نیستم .تعداد کندلی که میبینید خیلی کمه مگر اینکه روش تحلیلی شما با من متفاوت باشه.بشدت توصیه میکنم نخرید
              سپاس

نظر

لپ تاپ t-100 asus رو هم بررسى كنيد. اين لپ تاپ رو مثل يه تبلت هم ميشه استفاده كرد. يعنى شما يه تبلت داريد كهسيستم عاملش ويندوزه و متاى حرفه اى ويندوز روش نصب ميشه. اما از لحاظ قيمت و مدت زمان نگه داشتن شارژ و ..... اطلاعى ندارم.

نظر

سلام بر شما

پیشنهاد میکنم که فقط برای دیدن و تحلیل یا وبگردی از تبلت استفاده کنید
                  برای ترید هیچگاه از تبلت استفاده نکنید
                  بنده برای ترید ، حتی صندلی ام را تغییر نمی دهم و یا مکانم عوض شود ترید نمی کنم ،
                  مکان ترید ، مقدار آلودگی صوتی و ... و حتی لپ تاپی که برای ترید انتخاب میکنید در تصمیم گیری شما در ورود به معامله نقش دارد
                  تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                  در این سایت و در تلگرام
                  SmartSignalFX@

نظر

ASUS Transformer Book T100T - 32GB + 500GB HDD
                    http://digistaronline.ir/asus-t100-م...?-آنلاین

http://www.digikala.com/Product/DKP-...B-HDD/favorite

http://www.cafe-laptop.com/قیمت-تبلت...mer-book-t100/

نظر

ASUS Transformer Book T100T - 32GB + 500GB HDD
                      http://digistaronline.ir/asus-t100-م...?-آنلاین

http://www.digikala.com/Product/DKP-...B-HDD/favorite

http://www.cafe-laptop.com/قیمت-تبلت...mer-book-t100/

نظر

بهترین گزینه برای تحلیل لب تاب هست .

با سی پی یو و رم بالا !

چون وقتی دارید متاتریدر رو ران میکنید همزمان باید مرورگر اینترنت هم جهت دریافت خبر و اطلاعات ران کنید و شاید همزمان از نرم افزار های تحلیل دیگری هم استفاده ببرید و ...

خود متاتریدر زمانی که از چارت هایی با دیتای کم استفاده میکند مشکلی برای سی پی یو و رم به وجود نمیاد ولی زمانی که از دیتای چند ساله و اندیکاتور های زیاد استفاده کنید احتمال اینکه تبلت ویندوزی و یا لبتاب های ضعیف هنگ کنه زیاد است !

من لبتاب با سی پی یو اینتل 8 هسته ایی i7 و رم 8 به بالا پیشنهاد میکنم .

نظر

بهترین به نظر من ... surface pro 3
                          سادگی رمز موفقیت است ...

نظر

لنوو یوگا 900 ظریف.ترین لپ تاپ

این هفتـه کمپانی چینی لنوو ظریف.تـرین لپ تـاپ-تبـلت 13/3 اینـچی خود مجهز بـه پردازنده نسل ششم اینتل کور آی را بـه وزن 1/3 کـیلـوگرم راهی بازار کـرد.
                            3 اینچی خود مجهز بـه پردازنده نسل ششم اینتـل کور آی را بـه وزن 1.3 کیلوگرم راهی بـازار کـرد.

مهندسی تاشوندگی مانند بند سـاعت از ویژگی.های منحصربه.فـرد این محصول اسـت کـه زیبایی خاصی به آن بخشیده است.همان.طوری که گفـته شـد پردازنده یوگا 900 از نوع Core i7-6500/15W است که 8 یا 16 گیگ رم (حافظه موقت) دارد.گرافیک دستگاه اینتل اچ.دی 520 از نسل نهم تعـریف.شـده و نمایشگر 13.3 اینچی IPS با رزولوشن 3200 در 1800 است. حافظه اس اس دی یا 256 یا 512 گیگ است و در بخش شبکه نیز وای فای دارد. باطری 4 سلولی 66Wh دارد و دو یو اس بی نسخه 3، یک یو اس بی نسخه 3 از نوع C، کارت اس دی، وب کم اچ.دی، اسپیکر JBL؛ از دیگر ویژگی.های این لپ تاپ-تبلت است.لازم به ذکر است به دلیل نصب پردازنده 15W عمر باطری دو برابر شده است.مدل 1200 دلاری 8 گیگ رم و حافظه 256 گیگی و مدل 1400 دلاری نیز 16 گیگ رم و 512 گیگ حافظه اس اس دی دارد.

نظر

دستون درد نکنه مرسی

نظر

پردازش ...
                              X