اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صندلی داغ ویژه مدیران

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط amir نمایش پست ها
    منظور از گردهمایی بین تریدرهای ایرانی و ملاقات های حضوری بین اعضا ، کارگاه آموزشی نبود و میتونه این آشنایی با موافقت دوستان و اساتید در هر فضایی گرم و صمیمی در حد گپ و گفتی در مورد بازار صورت بگیره.
    بله - منظور من هم همین بود. یک گردهمایی خودمانی اما منظم برای آشنایی و انتقال تجربه.

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
      سوالاتی از جناب نیما آزادی: (اگر بیش از حد خصوصی دانسته می شوند، جواب ندهید)

1- چقدر به عرفان و ماوراء علاقه و آشنایی دارید؟

2- اگر روزی بدانید که می شود با استفاده از موجودات غیرارگانیک ، از دیگر زمان ها (مثلاً قیمت طلا در 4 روز دیگر) و مکان ها (مثلاً جلسه کمیته فدرال رزرو آمریکا) آگاه شد و در تریدینگ به کار بست، دنبال این روش می روید؟

3- اگر بدانید که بخشی از ابزارهای گن مربوط به علوم غریبه بوده است، در نگرشتان نسبت به او تغییری حاصل می شود؟!

4- به صورت درصدی، اعتقاد دارید که سود سالانه در کدام رنج می تواند گواهی بر موفقیت یک معامله گر باشد؟

5- به صورت دلاری، به درآمد چقدر در ماه راضی هستید؟

با احترام
      1. علاقه بسیار زیادی دارم. پایه باشه میریم تو خط تحقیقات گسترده کسی ندارم دور و بر خودم.
      2. شاید!
      3.خیر!
      4.در ایران حدود 50 الی 60%
      5.الان حدود 20 هزار دلار ولی برنامه ام برای سال 1395 روی 200 هزار دلار هست!
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

سلام
        جنابان
        ازادی-پیام- حاج خلیل -یزدی
        1-بطور کلی بفرمائید میسرهائی که در جهت رسیدن به یک تریدر یا بطور کلی یادگیری تحلیل و تکنیکال رسید چطور بود؟از کجا شروع کردین؟
        2-روزی چند ساعت وقت میذاشتین برای یادگیری؟
        3-چه مشکلاتی رو تحمل کردین؟
        4-چند روش رو عوض کردین تا احساس کردین این روش بدردتون میخوره؟
        5-چقدر برای اموزش هزینه کردین؟
        6-چندتا استادنما به طورتون خورده و بعد پشیمون شدین ازشون؟
        7-چند استاد داشتین که تا عمر دارین دعاشون میکنین؟

نظر

نوشته اصلی توسط mohseni نمایش پست ها
          سلام
          جنابان
          1-بطور کلی بفرمائید میسرهائی که در جهت رسیدن به یک تریدر یا بطور کلی یادگیری تحلیل و تکنیکال رسید چطور بود؟از کجا شروع کردین؟
          2-روزی چند ساعت وقت میذاشتین برای یادگیری؟
          3-چه مشکلاتی رو تحمل کردین؟
          4-چند روش رو عوض کردین تا احساس کردین این روش بدردتون میخوره؟
          5-چقدر برای اموزش هزینه کردین؟
          6-چندتا استادنما به طورتون خورده و بعد پشیمون شدین ازشون؟
          7-چند استاد داشتین که تا عمر دارین دعاشون میکنین؟

1. مطالعه مطالعه مطالعه، تحقیق!
          2. دوازده ساعت
          3.شب بیداری ها، غرها، هم پوشانی با کتاب های دانشگاه.....
          4.زیاد!
          5.اگر از هزینه اینترنت و کتاب صرفه نظر کنید، هیچی!
          6.این قسمت مربوط به من نمیشه.
          7.من همه نویسندگان آن 400 کتاب رو استاد خودم می دونم و ازشون چیز یاد گرفتم.
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

نوشته اصلی توسط PCMTrader نمایش پست ها
            .

5.الان حدود 20 هزار دلار ولی برنامه ام برای سال 1395 روی 200 هزار دلار هست!

!!!!!!!!!!!!! OMG

یعنی چیزی حدود 40 ملیون تومان در ماه؟؟
            درست شنیدم استاد؟؟؟؟؟
            در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

آقا نیما خیلی عالیه. 50 میلیون در ماه زیاده. 1- سرمایتون چنده؟ 2- ماشینتون چیه؟ 3- خونتون چند متره و کجاست؟

نظر

دوستان عزیز این سوالات کاملا شخصی هستند و در اصول حرفه بورس اطلاعات مالی ناموس ادم حساب میشود و جایی مطرح کردن انها در یک مکان عمومی نیست !

من در فروم های خارجی فعالم اونجا که فارکس یک شغل محسوب میشه و کاملا ازاده کسی جرات طرح چنین سوالاتی رو نداره و اگر کسی اونها رو بپرسه بشدیدترین صورت جواب خواهند داد !

اگر صحبتهای بنده موجب ناراحتی دوستان شد منو ببخشند !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

آقای مسلم

اگر اسم تاپیک صندلی داغ نبود سوال نمیکردم. نوبت من که رسید شد مسایل شخصی!

نظر

نوشته اصلی توسط mina نمایش پست ها
                    آقای مسلم

اگر اسم تاپیک صندلی داغ نبود سوال نمیکردم. نوبت من که رسید شد مسایل شخصی!
                    فکر کنم بیش از حد داغ شد دیگه ! البته باید اسمشو بزارن صندلی ایرانی !

صندلی داغ بیشتر در مورد مسائل کلی زندگی تریدر ها سوال میکنند نه ریز مسائل شخصی ! البته این نظر من هست و ممکن درست نباشه ! بهرحال من نظر خودمو فتم و در مورد بند ه باور کنید حتی خانمم و مادر پدرم هم از مسائل مالی من خبر ندارند و فقط به این فکر میکنم بعد از مرگم اگر ثروتی دداشته باشم خانوادم چطور باید بفهمن !

با عرض معذرت دوباره
                    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

آقای روبین با تشکر از پاسخگویی تون یه سوال رو فراموش کردم بپرسم

اگر محدودیت فضا نداشته باشید چند تا غلت پشت سر هم می تونید بزنید؟!
                      هر چه بلا کشيده ام

من از وفا کشيدم
                      چه از وفاداري اين

اهل وفا گشته ام

من از وفا گذشته ام

نظر

سلام به همه

دوستان در پرسیدن سوال ازادند ولی خوب پاسخ دهندگان هم کامل ازادند که جوابی به بعضی از سوالات ندهند...

نظر

نوشته اصلی توسط PCM نمایش پست ها
                          سلام به همه

دوستان در پرسیدن سوال ازادند ولی خوب پاسخ دهندگان هم کامل ازادند که جوابی به بعضی از سوالات ندهند...
                          پس من دوباره سوالاتم رو می نویسم:

استاد آزادی

1- سرمایتون چنده؟ 2- ماشینتون چیه؟ 3- خونتون چند متره و کجاست؟

اگر هم دوست ندارید در انجمن جواب بدید ایرادی نداره

بقیه هم اگر جواب بدن خوبه

fard
                          PCMFund
                          PCMNewsdesk
                          radfarl
                          SAMADALDIN
                          shyazdi

مصطفی
                          PCM
                          پیام
                          arash rajabzadeh
                          PCMTrader
                          bulkowski
                          Hamidreza
                          ویرایش توسط mina : https://www.traderha.com/member/6552-mina در ساعت 09-16-2012, 09:24 PM

نظر

دوستان ميل خودتونه ولي پيشنهاد ميدم
                            قديمي ميگه " چيزي برا خودتون نمي پسندي براي ديگران هم نپسند"
                            سوال خوبه ، هر سوال دري به روي علم باز ميشه
                            همه دانشمندان نميدونستند سوال کردن تا بدونن تا احساس نياز کنند تا برند دنبالش و پيداش کردند.

بازم ميگم سوال خوبه؟ سوالي که اگر همونا از خودتون بپرسند جواب بدين نگين به توچه (البته ببخشيد)
                            سوالي نپرسيد که حالت دست انداختن و مسخره باشه مثلا يکي از دوستان از يکي خواسته بود بگو امشب شبه سه شنبه ... اين سوال چه دردي از کي دوا ميکنه؟ (فکر کنم حالت مسخره کدن و دست انداختن باشه)

دوستان فرض کنيد يکي 4 برگه دستتون ميده ميگه جواب بدين؟ آيا شما اين برگه جواب ميدين يا وقتي يکي هر روز 1 برگه بگه و بگه به اين 10 تا جواب بده و اين کارا 4 روز تکرار کنه؟
                            قطعا به دومي ، چون وقتي پست ميبينه اين همه سوال توش وحشت ميکنه اصلا نميخونه که بخواد جواب بده

بازم ميگم شما مختاريد و مي توانيد هر جور سوال بپرسيد
                            موفق باشيد
                            يا حق
                            لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

سلام استاید محترم ازادی-شیاز-حاج خلیل-پیام -دریس

1-شما چند سالتونه؟
                              52 سالمه
                              2-تا حالا شده که یک موقعیت خوب گیرتون بیاد و فول مارجین وارد بشین؟
                              بله
                              3-رمز موفقیت خودتون رو در چی مبینید؟
                              هنوز موفق نیستم زمانی میشم که بتونم آموزه ای داشته باشم که هنوز محقق نشده
                              4-حداکثر ابزار هائی که برای تحلیل یک جفت ارز استفاده میکنید چندتا است؟
                              بیشتر زیگ زاگ و فیبو گن و فیبو ناچی
                              کمترین حسابی که هنگام شروع فارکس با یک حساب ریل داشتین چقدر بود؟سرنوشت اون اکانت چی شد؟
                              حساب 300 دلاری و کال شد
                              5-مدرک تحصیلتون چیه؟
                              دیپلم نظام قدیم
                              7-کار دیگه ای به غیر از بازار مالی هم دارید؟
                              بله
                              8-اگه بچه اتون موقعه ترید بیاد و از شما بخواد که عکسای تو کامپیوتر رو نشونش بدید چکار میکنید؟
                              زمانی شروع به ترید کردم که بچه هام فکر کنم از شما سنشون بیشتر باشه و پیش نیموده که بخوان از کامپیوتر من عکس ببینند

9-شما اعتقاد که غذای سالم دارید؟منظورم قید سوسیس کالباس رو بزنید و سرخ کردنی هم نخوردید؟تا حالا اصلا به این موضوع فکر کردید؟
                              خیلی متوجه این سوال نشدم . اما غذای خونه را ترجیح میدم
                              و در پایان
                              10-کسی که شاغل هست ایا فارکس بدردش میخوره؟بهترین ساعاتی که یک شاغل میتونه از سشنها استفاده کنه چقدره؟
                              حتما" میخوره اما بشرطی که کارها تداخل نداشته باشن و به همدیگر لطمه ای وارد نکنند
                              سلام
                              جنابان
                              1-بطور کلی بفرمائید میسرهائی که در جهت رسیدن به یک تریدر یا بطور کلی یادگیری تحلیل و تکنیکال رسید چطور بود؟از کجا شروع کردین؟ از صفر مطلق شروع کردم و چون علاقه به یادگیری داشتم در این راه تلاش کردم و هنوزم در حال یادگیری هستم چون هنوز چیزی بلد نیستم
                              2-روزی چند ساعت وقت میذاشتین برای یادگیری؟ به دلیل اینکه زمانی که شروع به یاد گیری کردم وقت آزاد زیاد داشتم روزی 15 تا 18 ساعت تمرین میکردم و هنوزم انجام میدم
                              3-چه مشکلاتی رو تحمل کردین؟ چون با علاقه شروع کردم فکر نمیکنم مشکلی هم تحمل کرده باشم
                              4-چند روش رو عوض کردین تا احساس کردین این روش بدردتون میخوره؟ خیلی زیاد چون بیشتر اهل تحقیق هستم
                              5-چقدر برای اموزش هزینه کردین؟ تمام آموزشم بصورت مجازی بوده نه فیزیکی پس هزینه ای نکردم
                              6-چندتا استادنما به طورتون خورده و بعد پشیمون شدین ازشون؟ چون مجازی آموزش دیدم تا بحال برخورد نکردم
                              7-چند استاد داشتین که تا عمر دارین دعاشون میکنین؟ من هر کس که ازش کلمه ای بیاموزم حکم استاد بر من دارد و احترامش واجب و همیشه دعاگویش هستم اما بیشترین آموزه هام از جناب آزادی بوده

توصیه ای به دوستان دارم درسته که سوال پرسیدن آزاد و جواب دادن هم آزاد اما سعی کنید از فرصت به دست آمده استفاده کنید و سوالاتی داشته باشید که به آموزه هاتون کمک کنه وگرنه اینکه فلانی چی میپوشه و چی سوار میشه و از چه مارکی استفاده میکنه و چی میخوره دونستنش چه چیزی برای من به ارمغان میاره

موفق و موید باشید
                              آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
                              گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
                              آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
                              پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
                              پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
                              پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ آنجمن تحلیلهای یزدی

نظر

نوشته اصلی توسط Sonic نمایش پست ها
                                آقای روبین با تشکر از پاسخگویی تون یه سوال رو فراموش کردم بپرسم

اگر محدودیت فضا نداشته باشید چند تا غلت پشت سر هم می تونید بزنید؟!
                                سلام

راستش امتحان نکردم .
                                با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

پردازش ...
                                X