اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

صندلی داغ ویژه مدیران

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• صندلی داغ ویژه مدیران

تاپیکی برای صندلی داغ باز می شود که البته همه ما با صندلی داغ آشنا هستیم. با این تفاوت که در این تاپیک همه می توانند سوال هاشون رو از مدیران فروم بپرسند و هر کسی که مد نظرشان باشد را می توانند خطاب سوال خویش قرار دهند.( صندلی داغ عمومی هست و برای یک شخص خاص نیست ولی هرکس باید خطاب سوالش مشخص باشه. البته هر کس مختاره به سوالی جواب بده یا نده و بر روی سوال ها هم نظارت میشه)
    در این بخش می توانید از هر کاربری و بویژه از مدیران فروم سوالات مورد نظر خودتون را بپرسید.
    برای اینکه کسی از قلم جا نیفته مدیران فروم را معرفی میکنیم:
    fard
    PCMFund
    PCMNewsdesk
    radfarl
    SAMADALDIN
    shyazdi

مصطفی
    PCM
    پیام
    arash rajabzadeh
    PCMTrader
    bulkowski
    Hamidreza

البته شما می تونید از هر کس دیگری هم که در فروم می شناسید سوال بپرسید. منتظر سوالات داغ دوستان هستیم ......
    ویرایش توسط MehranPCM : https://www.traderha.com/member/2751-mehranpcm در ساعت 09-05-2012, 12:33 PM

سلام خدمت همه مدیران فروم پرسپولیس

چند تا سئوال داشتم از آقای آزادی ممنون میشم پاسخ بدن :

1- شما چند سال کلا تو بازارهای مالی هستید ؟
    2- بهترین روشی که کار کردید تو این مدت کدام روش است ؟
    3- یادم قبلا زیر امضاتون یک جمله بود با این مضمون : واگرایی ها زمین را نابود خواهند کرد . هنوز هم به این حرفتون اعتقاد دارید و به نظر شما واگرایی ها میتونند در قالب یک سیستم معاملاتی تعریف بشن ؟
    4- تو بورس تهران هم فعالیت می کنید ؟
    5- بیشتر رو چه ارزهایی ترید می کنید ؟
    6- تایم فریم کاری شما ؟
    7-اگر مثلا به 30 سال پیش برگردید چه شغلی انتخاب می کنید ؟
    8- ماشین و غذای مورد علاقه شما ؟
    9 - آیا به نظر شما سطح دانش تحلیلی در بین تحلیلگرها نسبت به قبل بالا رفته ؟
    10- آیا شما رو سهام شرکتهای خارجی هم معامله می کنید ؟

ممنون

نظر

نوشته اصلی توسط gold-trader نمایش پست ها
      سلام خدمت همه مدیران فروم پرسپولیس

چند تا سئوال داشتم از آقای آزادی ممنون میشم پاسخ بدن :

1- شما چند سال کلا تو بازارهای مالی هستید ؟
      2- بهترین روشی که کار کردید تو این مدت کدام روش است ؟
      3- یادم قبلا زیر امضاتون یک جمله بود با این مضمون : واگرایی ها زمین را نابود خواهند کرد . هنوز هم به این حرفتون اعتقاد دارید و به نظر شما واگرایی ها میتونند در قالب یک سیستم معاملاتی تعریف بشن ؟
      4- تو بورس تهران هم فعالیت می کنید ؟
      5- بیشتر رو چه ارزهایی ترید می کنید ؟
      6- تایم فریم کاری شما ؟
      7-اگر مثلا به 30 سال پیش برگردید چه شغلی انتخاب می کنید ؟
      8- ماشین و غذای مورد علاقه شما ؟
      9 - آیا به نظر شما سطح دانش تحلیلی در بین تحلیلگرها نسبت به قبل بالا رفته ؟
      10- آیا شما رو سهام شرکتهای خارجی هم معامله می کنید ؟

ممنون
      1. یک دهه.
      2.پیوت پیونتس متد
      3.بله صد درصد
      4.بله
      5.روی اصلی ها
      6.h1
      7.سی سال پیش من حدود یک سالم بود نمی تونستم فکر کنم که چه شغلی!
      8. بنز-پیتزا
      9.بله خیلی خوب.
      10.خیر
      .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
      https://telegram.me/Cyclicalwaves
      https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

اقای ازادی منم چند سوال دارم :

بعد از چه مدت فعالیت در فارکس موفق شده اید؟

بعد از چه مقدار ضرر وارد سوددهی در فارکس شده اید؟

بهترین استاد فارکس شما؟

بهترین شاگرد شما؟

بهترین کتاب فارکسی که خواندید؟

بهترین سودی که کردید؟

بدترین ضرری که کردید؟

ایا الان غیر از فارکس شغل دیگری دارید؟

توصیه که به تازه واردان دارید؟

توصیه که به ضرر دهنگان دارید؟

ایا فارکس بعنوان یک شغل برای جوانهای ایرانی پیشنهاد میکنی؟

اقای ازادی چکار کنم در جهت روند معامله کنم؟ واقعا از ضرر کردن خسته شدم!

دوست دار و شاگر د شما
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها

1.بعد از چه مدت فعالیت در فارکس موفق شده اید؟

2.بعد از چه مقدار ضرر وارد سوددهی در فارکس شده اید؟

3.بهترین استاد فارکس شما؟

4.بهترین شاگرد شما؟

5.بهترین کتاب فارکسی که خواندید؟

6.بهترین سودی که کردید؟

7.بدترین ضرری که کردید؟

8.ایا الان غیر از فارکس شغل دیگری دارید؟

9.توصیه که به تازه واردان دارید؟

10.توصیه که به ضرر دهنگان دارید؟

11.ایا فارکس بعنوان یک شغل برای جوانهای ایرانی پیشنهاد میکنی؟

12.اقای ازادی چکار کنم در جهت روند معامله کنم؟ واقعا از ضرر کردن خسته شدم!

دوست دار و شاگر د شما
          سلام دوست من

1. از سال87 تقریباً حس خوبی در بازار دارم.
          2.از سال 84 تا 87 دنبال ساخت پی بودم.
          3.چهار صد کتابی که خواندم در این حوزه!
          4.همه خوبند. پیام در بین این 700 و اندی یک چیز دیگر بود و اخیراً از ما پیشی گرفت و چیزهایی داریم ازش یاد می گیریم ....
          5.یک کتاب قدیمی از بالکوفسکی به اسم Enclopedia Of chart Patterns
          6.پیپی حدود 300 پیپ
          7.پیپی حدود 700 پیپ سال 87 که درس بزرگی شد!
          8.تا دلت بخواد!
          9.با بازار نجنگید بازار خوب سواری میده زمانی که نوازشش می کنید براحتی روی ابرها به شما سواری میده به محض آنکه بزنیدش رم می کند و پرتتان می کند!
          10.با بازار دوست باشید و وقتی خشمگینید به بازار شلاق نزنید که خود به زمین افکنده می شوید! دوست باششید و این دوستی را تا پایان عمر ادامه دهید هر وقت دسوتتان عصبانی بود سعی کنید کمب آرام شود بعد مجدد دوستی را ادامه دهید!!
          11.اگر سرمایه پایین باشد خیر.
          12.در جهت روند معامله کن بازار 99% در حال حرکت در یک مسیر است و 1% تصمیم به برگشت می گیرد متاسفانه همه کتاب های تکنیکال در خصوص همان 1% بحث می کنند جزو 99% باشد!
          .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
          https://telegram.me/Cyclicalwaves
          https://telegram.me/NimaAzaadi

نظر

در چند وقت اخیر اینطور حس شده هر جا نیما آزادی هست پیام هم هست و هر جا پیام هست نیما آزادی هم هست، آقا پیام آیا برداشتم صحیح هست؟میتونید یک کم از سابقه دوستی تان بگید و رابطه دوستی تان؟

نظر

سلام خدمت همه دوستان

طبق صحبتی که با اقای مدیرعامل بروکر (مدیر بروکر) داشتم ایشون هم قول دادند به هر سوالی که دوستان در موردشون دارند پاسخ دهند فقط ممکنه به دلیل مشغله فراوان و در سفر بودن و اختلاف زمانی زیاد با ما، همین امروز نتونند پاسخ جواب ها رو بدهند ولی در اسرع وقت به سوالات همه دوستان پاسخ خواهند داد.

نظر

نوشته اصلی توسط ترانه نمایش پست ها
                در چند وقت اخیر اینطور حس شده هر جا نیما آزادی هست پیام هم هست و هر جا پیام هست نیما آزادی هم هست، آقا پیام آیا برداشتم صحیح هست؟میتونید یک کم از سابقه دوستی تان بگید و رابطه دوستی تان؟
                درود بزرگوار

سابقه دوستی به سال 1388 برمیگرده و زمانی که بین کلی اطلاعات نمیتوانستم راه درست را پیدا کنم.
                نیما در سایتهای قیمتها و سرمایه تحلیل میزاشت و سبک کاری و نگاه دو طرفه ای که به بازار داشت مرا جذب کرد.
                دوماه رفتم تهران برای برگزاری کلاس خصوصی و در این دوره علاوه بر رابطه شاگرد و استادی رابطه دوستی هم برقرار شد.

نیما انسانی بسیار منعطف و واقع بین، آرام و صبور هست . این خصوصیات باعث میشه که برقراری رابطه دوستی با او خیلی شیرین باشد.

فروم پرسپولیس باعث شد که این دوستی یک مقداری پر رنگ تر دیده شود.

آنچه خیلی جالب است در فضای کاری بنده و نیما شدیدا با هم بحث میکنیم و گاهی به این نتیجه میرسیم که از معجزات است که همچنان در کنار هم هستیم!!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
                2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
                3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
                4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
                5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
                6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
                7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

آقايان به ترتيب بشينيد روي صندلي (البته چون صندلي داغ سوالات داغ ميپرسيم)
                  shyazdi + مصطفی + bulkowski + آزادي
                  1- روزانه چند ساعت پشت سيستم هستيد؟
                  2 - آخرين باري که با همسرتان بخاطر کامپوتر دعوا شد چي گفتين؟
                  3 - بيشترين ضرر شما کي بوده؟ چقدر؟ کدوم ارز؟
                  4- اخرين ضرر شما کي بود ؟ چقدر کدوم ارز؟
                  5- کمترين سودي گرفتي چقدر ؟ کدوم ارز؟
                  6- معامله اي که براتون خاطره انگيز بوده کدوم معامله بوده؟ چي شده؟
                  7- تا حالا خواب دلار ديدين؟ چه خوابي ديدين؟
                  8- شب شده معامله کنيد و داد بزنيد هم از خواب بيدار بشن؟ چي گفتن بهتون؟
                  9 - معامله اي که ازش نا اميد شده بوديد ولي بر گشته داشتين؟چه ارزي بوده؟ بعد موفق چيکار کردين؟
                  10- معامله ميکنيد براي سود يا عاشق معامله ايد؟
                  11 - اگه دستت ببندن بگن معامله کن چيکار ميکنيد؟
                  لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

نويد انصافا راستشو بگو
                    چقدر فكر كردي اين سوالا رو رديف كردي؟!؟
                    Think / Act / Enjoy

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها

بعد از چه مدت فعالیت در فارکس موفق شده اید؟

بعد از چه مقدار ضرر وارد سوددهی در فارکس شده اید؟

بهترین استاد فارکس شما؟

بهترین شاگرد شما؟

بهترین کتاب فارکسی که خواندید؟

بهترین سودی که کردید؟

بدترین ضرری که کردید؟

ایا الان غیر از فارکس شغل دیگری دارید؟

توصیه که به تازه واردان دارید؟

توصیه که به ضرر دهنگان دارید؟

ایا فارکس بعنوان یک شغل برای جوانهای ایرانی پیشنهاد میکنی؟

اقای ازادی چکار کنم در جهت روند معامله کنم؟ واقعا از ضرر کردن خسته شدم!

دوست دار و شاگر د شما
                      جناب فرد عزیز بسیار مایلم که شما نیز به این سوالاتی که از نیما ازادی عزیز شده جواب دهید

بعلاوه بفرمایید به نظر شما بهترین روش معاملاتی چیست؟

ارادتمند

امیر
                      از انتشار آدرنالین در بدنم در وقت نوسانات قیمتها لذت میبرم در هنگامی که مدیریت سرمایه دارم ،

به مانند وقتی که به شهربازی میروم و میدانم که

خطر پیش رو کنترل شده است

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                        آقايان به ترتيب بشينيد روي صندلي (البته چون صندلي داغ سوالات داغ ميپرسيم)
                        shyazdi + مصطفی + bulkowski + آزادي
                        1- روزانه چند ساعت پشت سيستم هستيد؟
                        2 - آخرين باري که با همسرتان بخاطر کامپوتر دعوا شد چي گفتين؟
                        3 - بيشترين ضرر شما کي بوده؟ چقدر؟ کدوم ارز؟
                        4- اخرين ضرر شما کي بود ؟ چقدر کدوم ارز؟
                        5- کمترين سودي گرفتي چقدر ؟ کدوم ارز؟
                        6- معامله اي که براتون خاطره انگيز بوده کدوم معامله بوده؟ چي شده؟
                        7- تا حالا خواب دلار ديدين؟ چه خوابي ديدين؟
                        8- شب شده معامله کنيد و داد بزنيد هم از خواب بيدار بشن؟ چي گفتن بهتون؟
                        9 - معامله اي که ازش نا اميد شده بوديد ولي بر گشته داشتين؟چه ارزي بوده؟ بعد موفق چيکار کردين؟
                        10- معامله ميکنيد براي سود يا عاشق معامله ايد؟
                        11 - اگه دستت ببندن بگن معامله کن چيکار ميکنيد؟

سلام

1- تقریبا روزی 12 ساعت
                        2- من زن ندارم که بخواهم باهاش دعوا کنم .
                        3 - ضرر که داشتم ولی بیشترش سر طلا بود یکبار که قیمت شارپ ریخت در حدوده 500 پیپ .
                        4 - کمترین سود یادم نیست ولی فکر کنم در حد 2 پیپ بود .
                        5 - بهترین معامله ایی که انجام دادم چند بار رو طلا نزدیک 1000 پیپ گرفتم با جفت ارز gbp nzd .
                        6- نه از این خوابها تا حالا ندیدم .
                        7 - پیش نیومده .
                        8 - بله بوده ولی الان یادم نیست کدوم ارز بود .
                        9 - برای هر دوش معامله میکنم .
                        10- کار خاصی نمیکنم
                        ویرایش توسط مصطفی : https://www.traderha.com/member/9-مصطفی در ساعت 09-14-2012, 01:49 PM
                        با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://cabin.pcmfa.co/fa/ref/MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

سلام به همه دوستان و اساتید گرامی
                          یک سوال!!! اگه میشه همگی نظرتون را بیان کنید !!!!
                          ایا به نظرتون تشکیل جلساتی هر چند وقت یکبار به عنوان آشنایی اعضا و گپ زدن های خودمانی در زمان و مکان مشخص و دوستانه (هماهنگ شده مثلا در کافی شاپی یا ...) در تهران تا چه حد میتونه در انسجام این مجموعه و همچنین آشنایی اعضا با یکدیگر مفید باشه ؟!؟
                          البته فکر میکنم یک سری از دوستان تهران نباشند ، ولی دور هم جمع شدن و ملاقات حضوری کم خالی از لطف نیست ، البته اگر با مشکلاتی مواجه نشه.
                          من که شخصا تو این فروم چیزهای خیلی زیادی یاد گرفتم و با وجود اینکه 3 سالی میشه با بازارهای مالی آشنایی دارم ، کلا نگرشم و دیدم نسبت به بازار و کار کردن در این زمینه تغییر کرده و تمامی این پیشرفت های را هم مدیون بزرگوارانی که در این فروم فعال هستند و صمیمانه و بدون هیچ منتی ، اطلاعات گران بهای خودشون را با دیگران به اشتراک میگذارن ، میدانم.
                          ویرایش توسط amir : https://www.traderha.com/member/2573-amir در ساعت 09-14-2012, 02:01 PM
                          .2 To place an order, press 1. To inquire about a previous order,press
                          !To request a refund , press 782656825562608724752156346913789

نظر

PCM + radfarl

1- جواب اخرين نفري که ندادين کي بوده؟ چرا؟
                            2- جواب اخرين نفري که با عجله دادين کي بوده؟
                            3 - تا حالا شده با کسي دعوا کنيد بخواهيد خفش کنيد اما روتون نشه؟ کي بوده؟
                            4- اخرين اشتباهي که در جواب دادنتون کردين چي بوده؟
                            5- خنده دار ترين اشتباه کردين چي بوده؟
                            6 - معامله ميکنيد؟ (اگر بله) چقدر در روز؟
                            7 - وقتي با يک ادم گير رو به رو بشين چيکار ميکنيد؟
                            8 - اشپزي ميکنيد؟
                            9- بهترين غذا دوست دارين ؟
                            10 - اخرين غذايي که سوزاندين چي بوده؟
                            11- وقتي مهمون داشتين و غذا سوخته يا شفته بود، شده بخوريد بگين به به چه غذاي خوشمزه اي؟

لينک موضوعات نوشته شده توسط اينجانب

نظر

نوشته اصلی توسط Navid نمایش پست ها
                              PCM + radfarl

1- جواب اخرين نفري که ندادين کي بوده؟ چرا؟
                              2- جواب اخرين نفري که با عجله دادين کي بوده؟
                              3 - تا حالا شده با کسي دعوا کنيد بخواهيد خفش کنيد اما روتون نشه؟ کي بوده؟
                              4- اخرين اشتباهي که در جواب دادنتون کردين چي بوده؟
                              5- خنده دار ترين اشتباه کردين چي بوده؟
                              6 - معامله ميکنيد؟ (اگر بله) چقدر در روز؟
                              7 - وقتي با يک ادم گير رو به رو بشين چيکار ميکنيد؟
                              8 - اشپزي ميکنيد؟
                              9- بهترين غذا دوست دارين ؟
                              10 - اخرين غذايي که سوزاندين چي بوده؟
                              11- وقتي مهمون داشتين و غذا سوخته يا شفته بود، شده بخوريد بگين به به چه غذاي خوشمزه اي؟

1- تا حالا نشده جواب کسی را ندم ولی یکبار یکی پرسید شما جفت ارزها را هم توی متاتریدر دارید خیلی دلم می خواست بهش بگم پ ن پ ما معاملات پایاپای توتون،چای و تنباکو و پارچه های ابریشم داریم. ولی خب نمیشد دیگه
                              2- داشتم ظهر ناهار می خوردم و امتحان هم داشتم و خلاصه سرم هم خیلی شلوغ بود. یکی پرسیده بود چرا معاملاتی که بصورت خودکار خودش بسته میشه را مبلغش را بر نمی گردونند. پرسیدم یعنی چی؟ بعد از کلی پرسیدن فهمیدم که مارجین لول ش شده 50 درصد و پوزیشن ش بسته شده.....
                              20000 تا لینک براش فرستادم و بعد از مطالعه اینها اگر سوالی داشتید مطرح کنید.
                              3- نه. من معمولا قبل از اینکه عصبانیتم به این حد برسه از تفنگ استفاده می کنم.
                              4- چیز خاصی یادم نمیاد.
                              5- بهش میگم من نمی تونم برای پاسخ دادن به سوالات شما تا بیشتر از این وقت بگذارم.
                              6- بله......
                              7-اگر خودم بخوام درست کنم که رژیم داریم ولی اگر قرار باشه کس دیگه ای درست کنه پیش غذا میگو غذای اصلی باقالی پلو با ماهیچه و برای دسر هم چیزکیک با بستنی
                              8-معمولا من غذاها را همیشه تا حدی برشته تر از حالت معمولی آماده میکنم. چه اشکالی داره ....
                              9- در مورد مهمونی یکبار یکی از فامیل ها از راه دور اومده بودند . و ما برای ناهار دعوت شون کردیم. من از اول تا آخر پای سیستم بودم و همش میگفتم الان میام. اتفاقا غذای خیلی خوشمزه ای پخته بود. درسته یه کم برنجش شفته شده بود ولی من ازش تعریف کردم..

نظر

پردازش ...
                              X