اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

از ابتدای فعالیت تان در ف.ارکس چند حساب کال کردید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط shangil نمایش پست ها
    ما تازه کار اینا رو که میخونیم نابود میشیم
    مگه میشه این همه ضرر
    دوستان نظری ندارند؟
    خوب بله واقعا همینطوره

رسیدن به سود مستمر نیازمند صرف سالها وقت و هزینه هست که اگر همین وقت و هزینه را روی کار دیگری صرف کنید مطمئنا موفقتر هستید

شغلی که پول شما را بگیرد زمان شما را بگیرد آرامش شما را بگیرد به چه درد میخورد

اکثر افرادی که اینجا هستیم حتما مشکلات مالی داریم و بدنبال درامدی هستیم تا بتوانیم کمی از این مشکلات کم کنیم

غافل از اینکه از چاله به چاه افتاده ایم

نظر

• نوشته اصلی توسط omidbaran نمایش پست ها
      خوب بله واقعا همینطوره

رسیدن به سود مستمر نیازمند صرف سالها وقت و هزینه هست که اگر همین وقت و هزینه را روی کار دیگری صرف کنید مطمئنا موفقتر هستید

شغلی که پول شما را بگیرد زمان شما را بگیرد آرامش شما را بگیرد به چه درد میخورد

اکثر افرادی که اینجا هستیم حتما مشکلات مالی داریم و بدنبال درامدی هستیم تا بتوانیم کمی از این مشکلات کم کنیم

غافل از اینکه از چاله به چاه افتاده ایم
      درود

شما این رو با قاطعیت میگید ولی هر روز تحلیل میزارید که دوست عزیز!
      !
      از نظر من این رو با قاطعیت میگم فارکس شغل نیست. بهترین کار اینه که درامد از جای دیگر باشد و مقدار کمیش (با توجه به سرمایه یا درامد) در ترید قرار داده بشه. چون با روح و روان بازی میکنه
      اینم یه جور مدیریت سرمایه هست که من کمتر شنیدم بگن
      همه میگن 1 درصد سرمایه رو ریسک کن همه میگن ریسک به ریوارد حداقل 1 به 3. همه میگن تخم مرغ یه سبد نباشه. ولی کسی نمیگه فارکس نمیتونه شغل باشه.
      البته این دیدگاه من هست!

نظر

چقدر مفید بود. مرسی
        یه جورایی تایید کردین که شرط بلد بودن ترید، نداشتن سرمایه هست!d:
        شوخی کردم البته!
        راحت بگم یعنی اگر یکی واقعا ترید رو بلد باشه ولی پول نداشته باشه میتونه با کسب اعتماد با پول همون سرمایه داری که شما میگین ترید بلد نیست کار کنه و درصد برداره اگر واقعا مهم هست.
        شاید چنین فردی در کشورهای خارجی و پیشرفته بود راحت تر غلطک میفتاد و موسسات مالی میتونست کار کنه( چون میدونیم در ایران شلم شوربایی هست کارها)
        فک کنم بحث منحرف شد ولی من این رو مطمین هستم که کسانی که در سود هستند اصلا در فروم ها و گروههای تلگرامی نمی ایند چون چیزی غیر از هیجان و جو دادن و برانگیختن احساسات چیز دیگری نداره. کسی هم که رو سوده به پول اموزش و اینا به نظر من احتیاجی نداره و وقتش رو هم تلف نمیکنه در هر حال.
        من درسته تازه وارد فروم شدم ولی بخش های بسیار زیادی رو خوندم در فروم دو تا از دوستان یکی رفته به انگلستان و دیگری استرالیا. و برای شرکتهای مالی کار میکنن
        در مورد سود به نظرم ما بزرگ میکنیمش. باور کنین در سرمایه های بزرگ سود 2 درصد در ماه کم نیست کاری که جی پی مورگان و سایر هج فاند و موچوال فاندها انجام میدن. در کشورهای خارجی به یکی بگی در ایران سالانه 20 ردصد به پولت سود میدن محاله باور کنه. من گفتم باور نکردن!
        بله خوب دقیقا یجورایی همه ی انسان ها به دنبال جبران کردن نداشته هاشون هستن ، کسی که سرمایه ی چندانی نداره معمولا میزنه به انوع و اقسام روش ها و پیشگوئی ها و ...
        کار کردن برای فاند ها هم ( اگه شانسش رو داشته باشی و هزار مورد دیگه ) یک رزومه ی خیلی طولانی و قوانین سخت خودش رو داره
        Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
        There is also a time to buy and a time to sell
        !

Rocco fund
        13:21 26.12.2016

نظر

• نوشته اصلی توسط WOLF.051 نمایش پست ها
          بله خوب دقیقا یجورایی همه ی انسان ها به دنبال جبران کردن نداشته هاشون هستن ، کسی که سرمایه ی چندانی نداره معمولا میزنه به انوع و اقسام روش ها و پیشگوئی ها و ...
          کار کردن برای فاند ها هم ( اگه شانسش رو داشته باشی و هزار مورد دیگه ) یک رزومه ی خیلی طولانی و قوانین سخت خودش رو داره
          دوست عزیز امروز چیزای زیادی یاد گرفتم خیلی ممنون
          این فاندها که میگین اصولا در خارج از ایران منظورتونه دیگه درسته؟

نظر

دوست عزیز امروز چیزای زیادی یاد گرفتم خیلی ممنون
            این فاندها که میگین اصولا در خارج از ایران منظورتونه دیگه درسته؟
            اره ) داخل ایران که جوکی بیش نیست ))
            Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
            !

Rocco fund

نظر

• درود
              اين ماركت (أصولا بازارهاي مالي) تحت تأثير رويدادي هاي اتفاقي (Random events) هستند ، ما روزانه شاهد اين رويداد ها هستيم ، و اتفاقا اين رويداد ها مستقل از هم هستند ، در جنين شرايطي صحبت از احتمالها در بازارهاي مالي امري طبيعي و منطقي است.
              اساسا هر جنبشي و حركتي كه تحت تأثير اين رويداد ها هستند هم نميتونه بدون حضور احتمالا ها باشه .ترند هم بخشي از اين جنبش و حركت است.

نظر

• نوشته اصلی توسط ghoghnos نمایش پست ها
                درود
                اين ماركت (أصولا بازارهاي مالي) تحت تأثير رويدادي هاي اتفاقي (Random events) هستند ، ما روزانه شاهد اين رويداد ها هستيم ، و اتفاقا اين رويداد ها مستقل از هم هستند ، در جنين شرايطي صحبت از احتمالها در بازارهاي مالي امري طبيعي و منطقي است.
                اساسا هر جنبشي و حركتي كه تحت تأثير اين رويداد ها هستند هم نميتونه بدون حضور احتمالا ها باشه .ترند هم بخشي از اين جنبش و حركت است.
                درسته دیگه
                یادمون باشه پیش از هر پوزیشنی ما میگیم اگر فلان بشه و اگر بهمان بشه و ایا و ...
                اینا همش احتمالاته دیگه
                خود بای استاپ و سل لیمیت و ... مفهوم همون رو میده

نظر

• نوشته اصلی توسط ghoghnos نمایش پست ها
                  درود
                  شما 20 خط اکسپرت بنویس توش اسپرید رو هم در نظر نگیر (یعنی صفر) اب یه استاپ و تی پی ثابت و برابر
                  شرایطش این باشه سر یه ساعت خاص و ثابتی (مثلا باز شدن کندل) اوردر بگذاره به این صورت که اگه کندل قبلی نزولی بود فروش و صعودی بود خرید
                  اگه حرف شما درست باشه با یک بکتست حتی 1 ساله گراف چنین حسابی باید دقیقا مانند پرتاب سکه (که هرچی تعداد پرتاب به بینهایتمیل میکنه نسبت شیر و خط هم به 1 میلی میکنه ) باشه
                  پس طبیعتا انتهای سال احتمالا همون هزار دلاری رو داریم که شارژ کردیم ولی در عمل چیزی که اتفاق میفته اینه که به راحتی بعد از صد ترید حساب کال میشه
                  شما چنین چیزی تست کن تا حداقل واسه خودت ثابت بشه که بازار ربطی به احتمالات شیر و خط نداره بلکه بازار ترند داره و هر چیز ترند دار رو نمیشه با پرتاب سکه مقایسه کرد
                  در بازار میلیون ها پارامتر باید در نظر گرفته بشن در پرتاب سکه کلا 2 حالت داریم یا شیر یا خط ولی در بازار بسته به شرایطی مثل ( اینکه استاپ و تی پی پقدر باشن ، نسبت استاپ به تیپی چقدر باشه ، بازار اول استاپ رو بزنه بعد بره تی پی و ..... ترند بازار کدوم طرفیه) مواجه هستیم که هر کدوم میتونه سرنوشت بکتست کلی رو به طور کامل تغییر بده ( و معمولا هم ، در همه ی حالت ها بلنس حساب به صفر میل میکنه ولی از راه های متفاوت)
                  همین سادگی پرتاب سکه اگه میبود فقط با 10 خط ، فقط و فقط با 10 خط اکسپرت میتونستیم سیستمی بنویسیم که سالانه 100 دلار رو بکنه 1 میلیون دلار

هیچ بازار مالی ای احتمالات پذیر نیست و فقط باید یک سیستم مکانیکی از پیش تعیین شده داشته باشیم برای ترید و نرخ برد کافی برای بازده مثبت
                  !

Rocco fund

نظر

• دوست گرامی ولف عزیز
                    فکر کنم شما معنی احتمالات رو فقط در شیر و خط جست جو میکنین!

نظر

• یه نکته ای هم بگم
                      دوستان فکر نکنید سود 30 درصد سالانه سود کمی هست
                      این بازار فارکس ریشه اش همون کشورهای متمدن و پیشرفته هستن که سود سالانه شون 1 درصد نهایت 2 درصد هست پس سود 3 درصد ماهانه اتفاقا سود خوبی هست اگر کسی کسب بکنه.
                      ما اینجا ایران عادت نداریم چون 20 درصد کف سالانه میگیریم فکر میکنیم باید از فارکس ماهانه 20 رو بگیریم!
                      محاله کسی چنین سودی رو مستمر کرده باشه اینجا
                      منظورم بیشتر این بود مواظب باشین از حول حلیم تو دیگ نیفتین!

نظر

• اوکی شما مشغول احتمالاتت باش
                        هزینه ی زیادی نداره 5 سال عمر و سرمایه !!!!
                        !

Rocco fund

نظر

• علم اقتصاد این رو اثبات کرده که بازار از احتمالات نشات میگیره. گفتم که 90 درصد بازار رو کلمه اگر مبتنی شده! (احتمالا البته برا خودش تعریف بسیار مبسوطی داره که خب کسی که خونده میدونه چی هست)
                          اتفاقا از دید من کسایی که گفتن بازار قطعی هست تعداد کال شده ها شون بیشتر از دیگران بوده.

نظر

• یک زمانی واقعا من مُردم تا به دوستی ثابت کنم که { احتمالاتی نبودن بازار لزوما به معنای قطعیت اون نیست}
                            احتمالاتی نبودن { نامساوی} قطعیت
                            و اگر علم اقتصاد این رو ثابت کرده پس یا علی استین بزنید بالا و با همون علم اقتصاد جلو برید
                            معنای تمام پست های من جمله ی بالا بود { گرچه من بهم ثابت شده که بازار صد در صد قطعیت داره ، ولی به هر حال هرکسی بهتون گفت بازار با احتمالات پیش نمیره لزوما معنیش این نیست که بازار قطعیت داره }
                            یک اکسپرت نویس به احتمال زیاد بیشتر درک کنه من چی میگم!!!

خدانگهدار
                            !

Rocco fund

نظر

• درود
                              اميد وارم بحث احتمالها در اينجا خاتمه بيدا كنه.
                              ما مجموعه نقاطي داريم كه نشان دهنده يه سري عدد هستند(در اينجا قيمت) رفتار اين نقاط خطي رو براي ما رسم ميكنه كه اسمشو ترند ميزرايم كه همه با اون اشنا هستيم . اين وكتور از t1 تا tn هست ،اكر قيمت در t1 عددي رو نشون بده بواسطه ميلونها عوامل (به نظر يكي دوستان) تأثير كذار كه مسقل از هم هستند در t2 قيمتي متفاوت ميبينيم، اين فاصله بواسطه عوامل تأثير كذار كه مستقل عمل ميكنند ، رندومي بودن اين رويداد ها، قيمت در t1 با قيمت در t2 رفتاري مستقل دارد ، ممكن است در t3 ,t4 ...يك رفتار صعودي داشته باشد (همون خط كه ترند صداش ميزنيم ) اي معني مستقل بودن نفي نميكنه.
                              در بحث خط و شير براي در ك موفقيت يا شكست معاملات از اينو مثال استفاده كردم .
                              ویرایش توسط ghoghnos : https://www.traderha.com/member/10743-ghoghnos در ساعت 12-09-2017, 08:26 AM

نظر

• ببین رفیق !!!
                                بازار T1 و t2 نمیشناسه
                                ما به خوبی منظور هم رو درک نمیکنیم
                                20 خط اکسپرت با بک تست چند ساله که روندی صعودی داشته باشه میتونه احتمالات رو تائید کنه ( اکسپرتی که شیوه و سیستم خاصی به جز احتمالات توش نباشه)
                                اون احتمالات و اتفاقاتی رو هم که میگید ما در چارت نتیجه ی تمام احتمالات و اتفاقاتشو داریم

این بحث همینجا تمومه
                                !

Rocco fund

نظر

پردازش ...
                                X