اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کدام سیستم معاملاتی ارائه شده در این فروم سودده تر و کاربردی تر بوده ؟

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام و احترام برای همه دوستان
    در رابطه با نطر سنجی مطالبی مطرج میکنم البته با اجازه بزرگان فروم

1- با توجه به مدت مطرح شدن سیستم ها و مطالعه هر یک از انها به دستی و بکار بستن هر یه از انها زمان کمی برای اظهار نظر , افراد داشته اند .
    2- با توجه به استزاتژی هر نوع سیستم و پلان کاری ( مدیریت سرمایه و ریسک به ریوارد ) و حساب ریل و تجربه افراد , اظهار نظر درستی نمیتوان کرد .
    3- باید در نطر داشت که ما با روند جریان قیمتی مواجه هستیم که طبعا همه خبر گان این کار هم حتی با تمام مدل ها و الگو ها و دانش های پخته و نا پخته و مدرسان این فن نمیتواند,
    سیستمی بوجود بیاورند که همیشه و بدون خطا سود ده باشد .
    4- مقایسه همع این سیستم ها ولو که همه در بازار ارز محک میخورند , با هم دیگر کار درستی نیست ! ؟
    5- با مطالب گفته شد ( نظر شخصی خودم) پس نتیجه , که این نظر سنجی نمیتواند کار بردر و درست باشد .
    تا از میان این سیستم ها افراد تازه کاری مثل من انتخاب کند و شروع به ترید واقعی نماید .
    زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
    تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
    این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
    هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

نوشته اصلی توسط tavakoligh نمایش پست ها
      با سلام و احترام برای همه دوستان
      در رابطه با نطر سنجی مطالبی مطرج میکنم البته با اجازه بزرگان فروم

1- با توجه به مدت مطرح شدن سیستم ها و مطالعه هر یک از انها به دستی و بکار بستن هر یه از انها زمان کمی برای اظهار نظر , افراد داشته اند .
      2- با توجه به استزاتژی هر نوع سیستم و پلان کاری ( مدیریت سرمایه و ریسک به ریوارد ) و حساب ریل و تجربه افراد , اظهار نظر درستی نمیتوان کرد .
      3- باید در نطر داشت که ما با روند جریان قیمتی مواجه هستیم که طبعا همه خبر گان این کار هم حتی با تمام مدل ها و الگو ها و دانش های پخته و نا پخته و مدرسان این فن نمیتواند,
      سیستمی بوجود بیاورند که همیشه و بدون خطا سود ده باشد .
      4- مقایسه همع این سیستم ها ولو که همه در بازار ارز محک میخورند , با هم دیگر کار درستی نیست ! ؟
      5- با مطالب گفته شد ( نظر شخصی خودم) پس نتیجه , که این نظر سنجی نمیتواند کار بردر و درست باشد .
      تا از میان این سیستم ها افراد تازه کاری مثل من انتخاب کند و شروع به ترید واقعی نماید .
      سلام
      به نظر من باید انتظار از این نظرسنجی را مشخص کرد. ظاهراً بعضی از دوستان اینطور برداشت کرده اند که گویا قرار است این نظرسنجی در انتها به معرفی یک سیستم با سوددهی 100% بینجامد که همه ی افراد بتوانند با استفاده از آن به سوددهی برسند . مسلماً چنین انتظاری از این نظرسنجی, انتظاری نا بحاست. زیرا اولاً هر فردی با توجه به شرایط و ویژگیهای فردی نیازمند به یک "سیستم شخصی" متناسب با شرایط ویژه ی خود می باشد. به عنوان مثال یک نفر ممکن است ترید در تایم 15 دقیقه را مناسب شرایط خودش ببیند و فرد دیگر تایم یک ساعته و دیگری تایم روزانه . بنابراین یک سیستم نمی تواند جوابگوی نیاز همه ی افراد باشد. دوماً شرایط بازار همواره در حال تغییر است. بنابراین سیستمی که در گذشته سوددهی خوبی داشته, تضمینی وجود ندارد که در آینده هم همان سوددهی گذشته را داشته باشد. و سوماً افرادی که با "یک سیستم" کار می کنند نتایج یکسانی نمی گیرند. ممکن است شما با یک سیستم سود زیادی داشته باشید و من با همان سیستم ضرر کنم.

و اما به این نظرسنجی و سایر نظرسنجی هایی از این دست که در فرومهای فارکسی برگزار میشود بهتر است با این دید نگاه کرد که از بین سیستمهای گوناگون موجود, کدام سیستمها بیشتر مورد توجه بوده و کاربران یک فروم فارکسی که قاعدتاً بدنبال سیستم مناسب برای ترید هستند با کدام سیستمها توانسته اند ارتباط بیشتری برقرار کنند و نتایج بهتری (نسبت به سایر سیستمها ) از آنها بگیرند. هر تریدر برای سوددهی نیاز به یک سیستم مناسب دارد. بنابراین وقتی سیستمهای کاربردی تر مشخص باشند, تریدری که در جستجوی سیستم است می تواند جستجوی خود را با مطالعه تاپیک سیستمهای پر رأی تر, آغاز کند تا در نهایت از بین سیستمهای مختلف موفق به یافتن سیستمی مناسب با روحیات و شرایط خودش شود. نکته مهم اینکه حتی در این مرحله نیز, سیستم قابلیت استفاده در حساب ریل را ندارد بلکه لازم و ضروری است که سیستم از دو ..... مهم یعنی 1- بک تست و 2- ترید در حساب دمو با موفقیت عبور کند تا بتوان از آن در حساب ریل استفاده کرد.

در مجموع, این نظرسنجی به نظر من اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطبان می گذارد و همچنین قرار بر این هست که سیستم منتخب با مشارکت جمعی کاربران بهینه سازی شود که آن هم اقدام مفید و ارزشمندی است.
      ما اشتباهات جدیدی اختراع نمی کنیم، اشتباهات گذشته را تکرار می کنیم.

نظر

نوشته اصلی توسط shahab_p نمایش پست ها
        سلام
        به نظر من باید انتظار از این نظرسنجی را مشخص کرد. ظاهراً بعضی از دوستان اینطور برداشت کرده اند که گویا قرار است این نظرسنجی در انتها به معرفی یک سیستم با سوددهی 100% بینجامد که همه ی افراد بتوانند با استفاده از آن به سوددهی برسند . مسلماً چنین انتظاری از این نظرسنجی, انتظاری نا بحاست. زیرا اولاً هر فردی با توجه به شرایط و ویژگیهای فردی نیازمند به یک "سیستم شخصی" متناسب با شرایط ویژه ی خود می باشد. به عنوان مثال یک نفر ممکن است ترید در تایم 15 دقیقه را مناسب شرایط خودش ببیند و فرد دیگر تایم یک ساعته و دیگری تایم روزانه . بنابراین یک سیستم نمی تواند جوابگوی نیاز همه ی افراد باشد. دوماً شرایط بازار همواره در حال تغییر است. بنابراین سیستمی که در گذشته سوددهی خوبی داشته, تضمینی وجود ندارد که در آینده هم همان سوددهی گذشته را داشته باشد. و سوماً افرادی که با "یک سیستم" کار می کنند نتایج یکسانی نمی گیرند. ممکن است شما با یک سیستم سود زیادی داشته باشید و من با همان سیستم ضرر کنم.

و اما به این نظرسنجی و سایر نظرسنجی هایی از این دست که در فرومهای فارکسی برگزار میشود بهتر است با این دید نگاه کرد که از بین سیستمهای گوناگون موجود, کدام سیستمها بیشتر مورد توجه بوده و کاربران یک فروم فارکسی که قاعدتاً بدنبال سیستم مناسب برای ترید هستند با کدام سیستمها توانسته اند ارتباط بیشتری برقرار کنند و نتایج بهتری (نسبت به سایر سیستمها ) از آنها بگیرند. هر تریدر برای سوددهی نیاز به یک سیستم مناسب دارد. بنابراین وقتی سیستمهای کاربردی تر مشخص باشند, تریدری که در جستجوی سیستم است می تواند جستجوی خود را با مطالعه تاپیک سیستمهای پر رأی تر, آغاز کند تا در نهایت از بین سیستمهای مختلف موفق به یافتن سیستمی مناسب با روحیات و شرایط خودش شود. نکته مهم اینکه حتی در این مرحله نیز, سیستم قابلیت استفاده در حساب ریل را ندارد بلکه لازم و ضروری است که سیستم از دو ..... مهم یعنی 1- بک تست و 2- ترید در حساب دمو با موفقیت عبور کند تا بتوان از آن در حساب ریل استفاده کرد.

در مجموع, این نظرسنجی به نظر من اطلاعات مفیدی را در اختیار مخاطبان می گذارد و همچنین قرار بر این هست که سیستم منتخب با مشارکت جمعی کاربران بهینه سازی شود که آن هم اقدام مفید و ارزشمندی است.

با سلام و احترام

من نخواستم این رو مطرح کنم که سوال نظر سنجی اشتباه است موارد یک تا 5 رو مطرح کردم و نظر من نبود که در نتیجه گیری برسیم به سوده بودن سیستم
        تا دیگران به سود برسند

من هم نظر این است که باید قابل استفاده بودن و کاربردی بودن سیستم میبایست در نظر سنجی مورد نظر میبود
        و باید برای هر سیستم که اعلام میشود زمان در نظر گرفت تا بتوان بروی سیستم متمرکز شد و بررسی های همه جانبه در نطر گرفت و بعد به نظر سنجی قراز گرفته شود

منظور این بود ولا غیر
        زمین میوه هایش را به شما می دهد , و شما اگر بدانید دست ها تان را چه گونه پر کنید بی نیاز خواهید بود .

تا در طلب گوهر کانی ،کانی/
        تا در هوس لقمهٔ نانی، نانی/
        این نکتهٔ رمز اگر بدانی، دانی/
        هر چیزی که در جستن آنی، آنی

نظر

از دیده یکی استقلال قوی تره از دیده یکی پرسپولیس..

از دیده یکی فلان لبتاپ عالیه از دیده یکی دیگه یه مدل دیگه..

این نظر سنجی به نظره بنده نمیتونه سوده ترین سیستمی که از همه بهتره رو تعیین کنه..ولی در کل سیستمی که در جهته رونده سیستمی بهتره هست چون روند دوست ماست.!

اما تعداد رای ها به هر سیستم برای دیگران میتونه مهم باشه..کسی که تازه وارده فارکس میشه این فروم رو ببینه میگه خو فلان سیستم بیشترین رو آورده برم رو این کار کنم نشده پایینیه نشده پایینیه بلاخره با یکی از سیستم هایی

که در رده بالای جدول هست ارتباط برقرار میکنه.. اینطوری بینیه خوب و خوب تر برای خودش انتخاب میکنه(دلیل هم نداره کامل مثله سیستمه ارائه شده کار کنه میتونه فقط یه دیدی جدید به بازار بگیره)..ولی این نظر سنجی نباشه

شاید یه فرده تازه کار از یه سیستم قوی مثله قفس یا پیوت یا زیگزاگ و... رد میشه و شاید این رد شدن چندین سال فرد رو سر در گم کنه...!!

مرحله بعدی هم که جناب استارتر تاپیک فرمودن بهینه سازیه سیستم که برای کسانی که باسیستم کار میکنن هم برای کسانی که زیاد طرف اون سیستم نرفتن میتونه جذاب باشه..

در کل یه کاره عالیه که داره تو فروم انجام میشه...

ممنون
          بزرگترین لذت در زندگی ام انجام دادن کاری ست که دیگران گفتند تو نمی توانی ..... ! رومن پولانسکی

نظر

نظر سنجی از ریشه زیر سوال هست و شروع کننده بهتره برخودی کنه که منتقد ادامه بده

سلام

وقت همه عزیزان بخیر چه دوستان تازه کار که با توجه به عنوان سنگین این تاپیک جذب شدن و دیگر گروه ها ،با تجربه ها ،موفق ها،قدیمی تر ها......
            تجربه فقط باعث شد اینجا در محضر اساتید پست بزنم و عذر میخوام اگر اشتباهی وجود داره و میدانیم که یکتای بی عیب خداوند است.
            نظری ندادم چون با همه این استراتژی ها کار نکردم و نوع نظر سنجی امکان مشارکت برام فراهم نمیکنه.

اول از همه عرض کنم این نظر سنجی علمی و درست نیست و اساسش زیر سوال هست و بهتره تغییر کنه به چند دلیل ،اما قبل از شروع پستهای که نسبت به باقی پستها بهتر دیدم رو قرار میدم ،البته همه موارد گفته شده در این پستها رو تائید نمیکنم اما غالبا دقیق هست تا 90% و باقی هم نزدیک به حقیقت هست مخصوصا آخرین پستی که قرار دادم؛

burix
            با سلام

من راسیت رای به هیچ سیستمی ندادم چون درسته همه این سیستم ها به دلایلی مورد توجه قرار گرفتند ولی هیچکدوم به تنهایی پاسخگوی نیازهای تریدر نیستند هر کدوم از این استراتژی ها شرایط کاربردی خودش رو داره و نمیشه با بقیه سیستم ها مقایسش کرد .
            نکته دیگه همونطور که آقای alizali گفتند 3 تا از سیستم ها در واقع مشابه هستند
            alizali
            به نظر بنده نظر سنجی غلط است
            چون که سیستم سی پایپو متولد شد بعد توسعه پیدا کرد به آپادانا و بعد از اون هم اقای جبل عاملی کمی کاستومایزش کردن و شد سیستم ایشون
            یعنی اینجا سه گزینه با یک روش معاملاتی
            ahmad5772
            درود بر همه دوستان و اساتید

بابت راه اندازی این نظرسنجی تشکر میکنم

بعضی دوستان به این ایراد اشاره کردند که سیستمهای معرفی شده شبیه به هم یا کامل شده هم هستند.باید عرض کنم که خیلی از سیستمهای معاملاتی شناخته شده شبیه به هم هستندو این کاملآ طبیعی هست،چون ماهیت بازار حول چند محور مشخص و محدود میچرخد،پس سیستمهای طراحی شده هم میتواند شبیه به هم یا کامل شده هم باشد.
            بعضی اعتقاد دارند که این نظرسنجی کلآ غلط است.بله میتواند غلط باشد اگر کسی همه سیستمها را نشناسد و به صرف اینکه با یکی از این سیستمها کار کرده و از آن نتیجه گرفته به بقیه رآی ندهد.اما از آنجا که کار کردن با همه سیستمها نه علمی و نه امکانپذیر هست،پس رآی بیشتر به یک سیستم میتواند دلایل دیگری داشته باشد،از جمله:سابقه معرفی سیستم،نحوه معرفی سیستم و حتی طراح یا معرف سیستم. و عدم رآی بالای یک سیستم نمیتواند بر ضعیف بودن آن تلقی شود.
            در جایی هم به این موضوع اعتراض شده بود که بیشتر بازدید کنندگان فقط خواننده نظرسنجی بوده اند و کمتر رآی داده اند.این اعتراض کاملآ بجاست اما دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. یکی از این دلایل همانطور که دوستمان اشاره کردند میتواند این باشد که افراد زیادی سیستم شخصی خودشان را دارند،عده ای تازه کارند و دلایل دیگر.اما کم لطفی دلیل محکمتریست.
            در راستای اینکه عرض کردم ممکنه بیشتر افراد سیستم شخصی خود را داشته باشند اضافه کنم که بنده پنج سیستم از سیستمهای معرفی شده را میشناسم اما از هیچکدام استفاده نمیکنم.با این حال به آن سیستمی رآی میدهم که بیشترین ایده را از آن گرفتم و سیستم شخصی خودم با استفاده از آن پایه ریزی شده. پیشنهاد میدهم دیگران هم اگر به این شکل صاحب یک سیستم شده اند در این نظرسنجی شرکت کنند.

آرزوی موفقیت برای همگی
            viilll
            با سلام
            گلایه کردید از فعالیت کم اعضا در این نظر سنجی. اما به اصل نکته توجه نداشته اید که این نظرسنجی از پایه اشتباه است.
            شما چطور میتوانید در مورد بهتر بودن یک سیستم از بین چند سیستم نظر بدهید؟ در صورتی که عمر بیشتر این سیستم ها به 2 سال هم نمیرسد. و چطور تریدری در این مدت به همه این سیستم ها آگاهی و تسلط پیدا کرده و در شرایط مختلف فوردارد تست کرده و حال میتواند بهترین را انتخاب کند؟
            آیا پاسخ چنین فردی به دور از احساسات خواهد بود؟ دقیقا همان اهرم ویران کننده ترید و تریدری؟
            از دوستان قدیمی تر تعجب میکنم.. چطور و با چه استدلالی به دنبال بهترین سیستم هستید؟ آیا فراموش کرده اید که درصد بالای این بازی بحث روانشناسی است؟
            اگر چیزی به اسم سیستم بهتر و برتر وجود دارد چطور است که تریدرهای دنیا در این مورد به یک نتیجه جامع نمیرسند و همه آن ها همان سیستم را بهینه نمیکنند و ادامه نمیدهند؟ که اگر چنین کنند از حرکت های هم سو در دنیا ،سودهای سرشاری خواهند داشت...
            دوستانی که رای داده اند.... آیا تمام سیستم ها را با تمام ریزه کاری ها مطالعه کرده اند و عملا در بازه بلند مدت روی اکانت ریل استفاده کرده اند تا به تنیجه رسیده اند که کدام بهتر است؟
            و از همه مهمتر...... در عنوان تاپیک گفته شده کدام سیستم سود ده تر و کاربردی تر است؟ تا این لحظه 152 نفر رای داده اند!! یعنی در این فروم در حال حاضر حداقل 152 نفر همستند که با چند سیستم سود دهی داشته اند و در یکی از این سیستم ها سود بیشتری کسب کرده اند!!!
            سر تعظیم فرو می آورم در مقابل چنین جمعیت موفق تریدری!!
            و همچنین در مقابل مدیریت محترم که دیدار از این تاپیک از پایه اشتباه و فریبنده را اجباری کرده اند.
            و هیچ فکر نکرده اند چه سرابی در مقابل اعضا تازه کار و کم سابقه ایجاد میکنند.
            موفق باشید.

1. بهتر در زندگی بیشتر به دنبال مناسبتر باشیم تا به دنبال ایده آل ،و پیشنهاد میکنم که شروع کننده موضوع توجه کنند که اگر کسی از دوستان اینجا سپتی میزنه و انتقادی میکنه براش در درجه اول هزینه وقت وجود داره و در عوض این هزینه منفعتی وجود نداره از دید مادی در درجه اول و منفعت در راهنمائیهاش معنوی هست پس بهتره مدیران عزیز طوری برخورد کنند که منتقد از ارائه دیدگاه و دنبال کردن تاپیک صرف نظر نکند و عملا بیخیالش نشه.
            2. بهتره شروه کننده نسبت به هیچ سیستم تعصبی نداشته باشه تا عملا اجحاف در حق دیگر سیستمها نشه.
            3. شرکت در نظر سنجی به این شکل فقط برای اشخاصی امکانپذیر هست که به همه این استراتژی ها تسلط دارند ،یعنی اگر ما صحبت از علم آمار میکنیم که دیگران را به اشتباه نیندازیم و نتیجه بهتری دریافت کنیم ،باید ابتدا این نظر سنجی را درست کنیم تا از نظر علم آمار صحیح باشد که دیگران را به اشتباه نیندازد و به قصد خیر سراب درست نکنه (( هر چه بگندد نمکش میزنند---وای به روزی که بگندد نمک! )) بلکه به نظر یه ایده این هست که بیایم و مشخص کنیم که دوستی که نظر میده چند گزینه دیگر هم داشته باشه که بتونه عنوان کنه کدوم استراتژی ها رو کار نکرده و درصد رضایت برای سیستمهای که کار کرده قرار بده بجای یک انتخاب کدوم خیلی خوب هست (( متن قرمز مزاح )).
            4. اگر سیستمی خوب هست لطف توسعه دهنده سیستم و یا صاحب سیستم را مجاب کنید که ایشون تشریف بیارن و با استیتمنت در سالهای 2009 و 2012 و 2011 و 2007 دلیل ورود یا عدم ورود را در تمامی موقعیتها اعلام کنن هر چند میتونیم بازه تست را کمتر هم کنیم بسته به نوع استراتژی و تایم فریم یا تایم فریمهای استراتژی که البته امکان تبدیل به اکسپرت هم هست اگر شما قصد داشته باشید که یک کار اساسی انجام بدید.
            5. جمعیت نمونه نسبت به جامعه به نظر تناسبی نداره یعنی 150 نفر حتی 2% هم نمیشه از کل جامعه ما که کاربران محترم فروم باشند.

و اما چند نکته :

• دوستی گفتن همه استراتژی های بازار شبیه به هم هستن = شاید به این خاطر هست که خیلی ها سود نمیکنن.
            • هر شخص در هر کاری هر چه حرفه ای تر میشه با احتیاط بیشتری به خرج میده.
            • دوستی گفتن اول بک تست و بعد دمو اما به نظرم باید کمی تغییرش داد ( بعد از مشخص شدن استراتژی و انتخاب متغییر های صحیح و... اول - بک تست____ دوم - آنالیز آماری و رفع عیوب ____ سوم - دمو البته در مورد سوم بعضا بسته به نوع استراتژی و متغییرهای تست و پارامترهای بدست آمده میشه مستقیم رفت به ریل.

موفق باشید بابت ایرادات املائی عفو کنید و در آخر هم آرزوی موفیت برای همه

ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 01-05-2014, 12:06 PM

نظر

نوشته اصلی توسط BADBOY نمایش پست ها
              سلام

وقت همه عزیزان بخیر چه دوستان تازه کار که با توجه به عنوان سنگین این تاپیک جذب شدن و دیگر گروه ها ،با تجربه ها ،موفق ها،قدیمی تر ها......
              تجربه فقط باعث شد اینجا در محضر اساتید پست بزنم و عذر میخوام اگر اشتباهی وجود داره و میدانیم که یکتای بی عیب خداوند است.
              نظری ندادم چون با همه این استراتژی ها کار نکردم و نوع نظر سنجی امکان مشارکت برام فراهم نمیکنه.

اول از همه عرض کنم این نظر سنجی علمی و درست نیست و اساسش زیر سوال هست و بهتره تغییر کنه به چند دلیل ،اما قبل از شروع پستهای که نسبت به باقی پستها بهتر دیدم رو قرار میدم ،البته همه موارد گفته شده در این پستها رو تائید نمیکنم اما غالبا دقیق هست تا 90% و باقی هم نزدیک به حقیقت هست مخصوصا آخرین پستی که قرار دادم؛

1. بهتر در زندگی بیشتر به دنبال مناسبتر باشیم تا به دنبال ایده آل ،و پیشنهاد میکنم که شروع کننده موضوع توجه کنند که اگر کسی از دوستان اینجا سپتی میزنه و انتقادی میکنه براش در درجه اول هزینه وقت وجود داره و در عوض این هزینه منفعتی وجود نداره از دید مادی در درجه اول و منفعت در راهنمائیهاش معنوی هست پس بهتره مدیران عزیز طوری برخورد کنند که منتقد از ارائه دیدگاه و دنبال کردن تاپیک صرف نظر نکند و عملا بیخیالش نشه.
              2. بهتره شروه کننده نسبت به هیچ سیستم تعصبی نداشته باشه تا عملا اجحاف در حق دیگر سیستمها نشه.
              3. شرکت در نظر سنجی به این شکل فقط برای اشخاصی امکانپذیر هست که به همه این استراتژی ها تسلط دارند ،یعنی اگر ما صحبت از علم آمار میکنیم که دیگران را به اشتباه نیندازیم و نتیجه بهتری دریافت کنیم ،باید ابتدا این نظر سنجی را درست کنیم تا از نظر علم آمار صحیح باشد که دیگران را به اشتباه نیندازد و به قصد خیر سراب درست نکنه (( هر چه بگندد نمکش میزنند---وای به روزی که بگندد نمک! )) بلکه به نظر یه ایده این هست که بیایم و مشخص کنیم که دوستی که نظر میده چند گزینه دیگر هم داشته باشه که بتونه عنوان کنه کدوم استراتژی ها رو کار نکرده و درصد رضایت برای سیستمهای که کار کرده قرار بده بجای یک انتخاب کدوم خیلی خوب هست (( متن قرمز مزاح )).
              4. اگر سیستمی خوب هست لطف توسعه دهنده سیستم و یا صاحب سیستم را مجاب کنید که ایشون تشریف بیارن و با استیتمنت در سالهای 2009 و 2012 و 2011 و 2007 دلیل ورود یا عدم ورود را در تمامی موقعیتها اعلام کنن هر چند میتونیم بازه تست را کمتر هم کنیم بسته به نوع استراتژی و تایم فریم یا تایم فریمهای استراتژی که البته امکان تبدیل به اکسپرت هم هست اگر شما قصد داشته باشید که یک کار اساسی انجام بدید.
              5. جمعیت نمونه نسبت به جامعه به نظر تناسبی نداره یعنی 150 نفر حتی 2% هم نمیشه از کل جامعه ما که کاربران محترم فروم باشند.

و اما چند نکته :

• دوستی گفتن همه استراتژی های بازار شبیه به هم هستن = شاید به این خاطر هست که خیلی ها سود نمیکنن.
              • هر شخص در هر کاری هر چه حرفه ای تر میشه با احتیاط بیشتری به خرج میده.
              • دوستی گفتن اول بک تست و بعد دمو اما به نظرم باید کمی تغییرش داد ( بعد از مشخص شدن استراتژی و انتخاب متغییر های صحیح و... اول - بک تست____ دوم - آنالیز آماری و رفع عیوب ____ سوم - دمو البته در مورد سوم بعضا بسته به نوع استراتژی و متغییرهای تست و پارامترهای بدست آمده میشه مستقیم رفت به ریل.

موفق باشید بابت ایرادات املائی عفو کنید و در آخر هم آرزوی موفیت برای همه

سلام
              به خاطر مشارکت و ارائه نظراتتون تشکر میکنم
              1 - تا آنجا که قابل مشاهده هست تاکنون پستی از مدیران در این جا درج نشده که به خاطر محتوای آن و نوع برخورد آن کاربران عزیز از ارائه پیشنهاد و انتقاد و دنبال کردن تاپیک صرف نظر کنند . البته نا گفته نماند که در محیط مجازی این ضعف وجود دارد که گاها باعث سوءبرداشت میشود .
              2 - آیا شما در این نظر سنجی هیچ گونه طرف داری از برگزار کننده آن نسبت به سیستم خواصی مشاهده کردید ؟ اگر جوابتون مثبت هست اعلام بفرمایید تا هم اون پست حذف بشه و هم بنده در محضر عموم از این عمل کوتاه فکرانه خود عذر خواهی میکنم . و اگر نه لطفا از بیان وقوع احتمالات مبنی بر کوتاه فکری دیگران خودداری کنید . چون با این عمل هم اذهان عمومی را آلوده میکنید و هم به شخص مورد نظر توهین میکنید . اگر کسی برای انجام هر کاری انتخاب شده است پس حتما از تمام جوانب برای آن کار مورد تایید بوده و آمادگی های لازم را دارد .
              3- در مورد این موضوع در پستهای گذشته توضیحات لازم و کافی داده شده
              4 - در این که در نهایت از صاحب تاپیک های مربوطه دعوت میشود تا ما را در این امر یاری کنند شکی نیست ولی بنابر نیاز ها و استاندارد هایی که در ادامه برنامه به آن خواهیم پرداخت .
              5 - این مهم نیست که چند نفر از کل کاربران محترم فروم در این نظر سنجی شرکت کرده اند چون طبیعتا هر کاربری به دنبال نیاز های خود میباشد .
              لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

با سلام
                امیدوارم در انتها به سیستمی برسید که سود ده باشد تا ما هم با آن سیستم بیشتر آشنا بشیم و روند حرکتمان رو در مسیر این سیستم سوده سپری کنیم چون امکان اینکه با تمامی این سیستمها آشنا باشیم خیلی کمه.
                امیدوارم در این بازار موفق باشید.
                با تشکر از این نظر سنجی و دیگر دوستان
                poor

نظر

با تشکر از جنابعالی وتمامی دوستانی که تک به تک زحمت کشیدهاند قابل عرض میباشد من همه جای تاپیکوجستجو کردم به جهت نکته ای در مورد سیستم شما ولی چیزی نیافتم ولی با اوصاف احتمال میدم سیستم موفقی باشه از باب قسمتی که به سیستم تریدری اقای ..... اختصاص پیدا کرده ولی سیستم خبرتیو تا حدود زیادی بررسی کردم اونم بد نیست اگه بشه مطالب بصورت گویا تر در اختیار اعضا قرار بگیره مطمئنا سطح اظهار نظرها نیز بیشتر خواهد شد با کمال تشکر

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                    شایان ذکر است که به دلیل زیاد بودن سیستم های معاملاتی ، فقط سیستم هایی انتخاب شدند که تعداد بازدید بالاتری داشتند . چون بالاترین تعداد گزینه ها فقط 10 مورد بود و نمیشد بیشتر از 10 مورد قرار داد .
                    لذا خواشمند است سیستمهایی را که برای نظر سنجی در نظر دارید به جهت حفظ انسجام این تاپیک ، از طریق پیام خصوصی ارسال نمایید . تا در نظر سنجی دیگری اعمال شوند
                    با تشکر

با سلام
                    با تشکر از اهدافی که دارید و آرزوی سعادت برای همه
                    من در نظر سنجی شرکت نکردم به چند دلیل : بعضی از تایپیک ها رو اصلا نخوندم - یکی دو تایپیک هم جوری تو ذوقم زد که از هر چه نوشتن بیزار شدم .
                    چون ما هنوز یاد نگرفتیم به سایر نظرات احترام بگذاریم و برخی دستمال بدستان و مجیز گویان که فقط بله قربان را یاد گرفته اند انسان را وادار به سکوت میکنند .
                    برخی از صاحبان تایپیک نیز یک عده از همین افراد را قبل از شروع دور خود جمع میکنند و با وجود اشتباهات فاحش همه شروع به به به و چه چه میکنند وهی تشکر تایید پای نوشته های هر چند اشتباه .
                    البنه روی سخنم با اساتید گرانقدر و فهیم که جنبه انتقاد پذیری دارند نیست بلکه تعداد اندکی که شاید خود نیز در گرداب بادمجان دور قاب چینان افتاده اند است که خود بهتر میدانند چه بلایی سر برخی تازه واردان آورده اند .
                    به هر حال تا زمانی که فضای نقد و بر رسی مثل فضای حاکم بر سیاست ایران است ننوشتن صوابش بیش از نوشتن یک جانبه است .
                    با عرض پوزش از خارج صحبت کردن و جسارت...................................... ارادتمند ........ پرویز

نظر

نوشته اصلی توسط kiumarth نمایش پست ها
                      با سلام
                      امیدوارم در انتها به سیستمی برسید که سود ده باشد تا ما هم با آن سیستم بیشتر آشنا بشیم و روند حرکتمان رو در مسیر این سیستم سوده سپری کنیم چون امکان اینکه با تمامی این سیستمها آشنا باشیم خیلی کمه.
                      امیدوارم در این بازار موفق باشید.
                      با تشکر از این نظر سنجی و دیگر دوستان
                      با سلام
                      دوست عزیز هیچ انتهایی برای هیچ سیستمی وجود ندارد و روند صعودی ما فقط و فقط به خودمان و طرز تفکراتمان بستگی دارد . به خودت ایمان داشته باش به علمت بی افزا و راهی که درست میدانی برو مطمئن باش این گونه بسیار موفق تری . سیستم های مختلف رو ببین و ازش اگه چیزی داشت بیاموز ولی راهت را کج نکن .
                      امیدوارم همه موفق باشند.................. مخلص همه خوب ها ......................... پرویز

نظر

من تازه فهمیدم نظرسنجی تمام شده و خبرتی رای بیشتر اورده من خودم فکرشو نمیکردم !

واقعا خیلی خوشحالم که مطالبی که نوشتم بدرد دوستان خورده !

البته بنوبه خودم از همه دوستان دیگر که زحمت ارائه سایر سیستم ها کشیدند تشکر میکنم

منتظر جایزه هستم !
                        ویرایش توسط مسلم آل شبر : https://www.traderha.com/member/4926-مسلم-آل-شبر در ساعت 01-10-2014, 12:38 PM
                        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          من تازه فهمیدم نظرسنجی تمام شده و خبرتی رای بیشتر اورده من خودم فکرشو نمیکردم !

واقعا خیلی خوشحالم که مطالبی که نوشتم بدرد دوستان خورده !

البته بنوبه خودم از همه دوستان دیگر که زحمت ارائه سایر سیستم ها کشیدند تشکر میکنم

منتظر جایزه هستم !

مسلم جان از نتایج مشخصه که تونستی قدمی مثبت در راه موفقیت هموطنان برداری . و این افتخار بزرگی هست که نصیبت شده
                          جایزه هرچه که باشه ( چه کوچک و چه بزرگ - چه نقدی و غیر نقدی ) مهم اینه که دعای خیر این عزیزان همیشه پشت سرته
                          انشاالله در تمام عرصه های زندگیت پیروز و سربلند باشی
                          ورود به معامله با منطق انسانی
                          خروج
                          از معامله با احساس ماشینی
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

با سلام و احترام
                            هرچند زمان نظر سنجی به اتمام رسیده، نظر مدیران محترم را به این نکته جلب می کنم که بایستی برای رسیدن به جواب سئوال نظر سنجی اقدام به انجام یک پروژه با حضور کاربران در قالب یک فراخوان و ثبت نام و برنامه ریزی در خصوص روشهای مدنظر نمود. اینجانب به عنوان یک تازه وارد به سختی میتوانم به نتایج این نظر سنجی اعتماد کنم. هر چند به برنده آن تبریک می گویم. با آرزوی موفقیت

نظر

سید مسلم عزیز
                              منم به نوبه خودم به شما تبریک میگم.
                              شخصا اطلاعاتی در مورد سیستم شما ندارم. ولی خوشحالم که تونستی به دوستان اطلاعات مفید و باارزشی ارئه بدی.
                              مطمئنا شما با این سیستم کار کرده و چم وخم سیستم و فوت کوزه گریشو به دست آوردی.
                              اگه فضولی نباشه جای اینو داره که ریزه کاریهای سیستمو برای دوستان تشریح کنی تا سود آوری دوستان بیشتر بشه منم سعی می کنم ازاین سیستم استفاده کنم تا ببینم چه سیستمیه که در نظر سنجی بالاترین امتیاز رو آورده.
                              برای شما و تمامی دوستان عزیز آرزوی موفقیت دارم.
                              ایام به کام

ارادتمند سید

نظر

به به مسلم عزیز

منم به نوبه خودم تبریک عرض میکنم

من همه سیستم ها قبول دارم منتهی به شخصه دیدگاهم نسبت به زیگزاگ جناب مهندس یزدی یه چیز دیگه هست. چون معتقدم این سیستم به سبک و دیدگاه فکری ام نزدیک تر هست.

به هر حال به چهار سیستم که رتبه اول تا سوم را نصیب خود کردند تبریک میگم
                                آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

پردازش ...
                                X