اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کدام سیستم معاملاتی ارائه شده در این فروم سودده تر و کاربردی تر بوده ؟

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط amaleki نمایش پست ها
    سلام خدمت اساتید محترم
    دیدم یکی از اساتید گله داشتن که از 300 نفر بازدید کننده 30 نفر هم رای ندادن.
    یکی از اون 300 نفر من
    چند ماهی بیشتر نیست با این فروم آشنا شدم
    می خواستم بگم یه پیشنهاد اما واقعیتش یه خواهشه
    میشه تمام این سیستم های معاملاتی رو به صورت منسجم معرفی کنید ویا لینک بدید تا دوستانی که تازه وارد هستن مطالعه کنند و سپس در نظر سنجی شرکت کنند
    با تشکر
    سلام
    تمامی سیستم های نام برده در لینک زیر موجودند

http://forum.broker-fa.com/f60/
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط burix نمایش پست ها
      با سلام

من راسیت رای به هیچ سیستمی ندادم چون درسته همه این سیستم ها به دلایلی مورد توجه قرار گرفتند ولی هیچکدوم به تنهایی پاسخگوی نیازهای تریدر نیستند هر کدوم از این استراتژی ها شرایط کاربردی خودش رو داره و نمیشه با بقیه سیستم ها مقایسش کرد .
      نکته دیگه همونطور که آقای alizali گفتند 3 تا از سیستم ها در واقع مشابه هستند
      سلام احسان جان
      دقیقا هدف از این نظر سنجی همین است که به یک سیستم بقول شما پاسخگوی نیاز های یک تریدر برسیم و برای همین تصمیم گرفته شد که از گنجینه تجارب عموم معامله گران استفاده بشه

نظر

سلام به همه دوستان

حالا این کار جایزه هم داره ؟ حداقل به سه سیستم اول یک جایزه بدید !

سال پیش خبرتی با کسب بیشترین ارا بالای 200 رای بهترین سیستم در بزرگترین فروم عرب زبان فارکس شد و یک جایزه خوبی بهش دادن !

تا ببینیم اینجا چند رای بدست میاره !

موفق باشید
        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
          سلام به همه دوستان

حالا این کار جایزه هم داره ؟ حداقل به سه سیستم اول یک جایزه بدید !

سال پیش خبرتی با کسب بیشترین ارا بالای 200 رای بهترین سیستم در بزرگترین فروم عرب زبان فارکس شد و یک جایزه خوبی بهش دادن !

تا ببینیم اینجا چند رای بدست میاره !

موفق باشید
          سلام مسلم جان
          حقیقتا ایده خوبی هست چون باعث ایجاد انگیزه جهت معرفی سیستم های مفید در آینده خواهد شد و این نتیجه ای جز ارتقا سطح علمی کاربران نداره ولی جایزه اگه بخواد مالی باشه تصمیم گیریش با مدیریت محترم فروم و بروکر میباشد .
          مسلم جان خوشحال میشم با توجه به تجربه ای که در فروم های خارجی دارید اگه پیشنهاد و نظری در مورد جایزه غیر نقدی دارید ارائه بفرمایید
          تا جایی که در حیطه اختیارات بنده باشه بر دیده منت انجام خواهم داد .
          ارادتمند

نظر

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
            سلام احسان جان
            دقیقا هدف از این نظر سنجی همین است که به یک سیستم بقول شما پاسخگوی نیاز های یک تریدر برسیم و برای همین تصمیم گرفته شد که از گنجینه تجارب عموم معامله گران استفاده بشه
            سلام خدمت تمامی عزیزان که صادقانه دارند مایه میگذارند تا دانسته های خودشون را خیلی بی ریا در اختیار هموطناشون قرار بدن من همشونا ستایش میکنم...
            نکته:من و یکی از دوستام 6 ماه پیش کلاس تحلیل تکنیکال مقدماتی را گذروندیم ومن بعد از 2 ماه تمرین و ممارست شبانه روزی وارد بازار شدم بیش از 80 درصد کتابهای معرفی شده تو این سایتا خوندم هر روز حداقل 4-5 ساعت تو این فروم میتابم و هر بخشش میرم برام یه دنیای علم نهفتست و هر روز به خودم میگم هنوز چقدر مطلب مونده که یاد بگیرم...فعلا تو بورس ایران کار میکنم و ازاساتید فروم نهایت استفاده را دارم میبرم هنوز موفق نشدم وارد بازار فارکس بشم و این جور که من میبینم یه سالی باید در موردش مطالعه کنم...اما اما....و اما..با همه این تفاسیر توی این چند ماه دریق از 10 درصد سود هر چیز میخرم(با کمک و راهنمایی اساتید) یا در جا میزنه یا منفی میشه ولی اون دوستم بعد از همون دوره مقدماتی که گذروندیم با همون اطلاعاتی که من میدونم 40 درصد تکنیکالم نیست تا حالا 300 درصدی سود برده اقا من مثل جنگجویی شدم که 200 نوع اسلحه ازش اویزونه و نمیدونه کدمشونا استفاده کنه و دشمن داره با دست خالی شکستش میده...از هر عزیزی که میخوام دسترسیم را به بخش خودش باز کنه میبینم یه روش و سیستم جدید و دنیای اطلاعات و برگشتن به یکه یکه یک..ای کاش یه روش استاندارد معرفی میشد تا اونا بیاموزیم و به کار ببریم و دیگه دنبال استراتژی های دیگه نریم...مرسی

نظر

سلام

من تا حالا جایزه غیر نقدی ندیدم !

اونجا رقابت بین فروم ها که اکثر ای بی هستند وجود دارد و انواع مسابقات برای جذب مشتری برگزار میشود !

در کل کاملا موافق کاری که انجام دادید هستم و امیدوارم نتیجه خوبی برای دوستان داشته باشد !
              در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی اساتید گرامی

من تازه عضو شدم و هنوز فرصت نکردم تمامی مطالب رو با دقت مطالعه کنم بنابر این فکر نمیکنم رای من در نظر سنجی اعتبار کافی داشته باشه

باید به همه اعضا تبریک بگم بابت مطالب بسیار مفید و علمی فرم و جا داره از همه عزیزان تشکر کنم بابت زحمات زیادی که بدون توقع و چشمداشت میکشند

امیدوارم در آینده بتونم بیشتر در فرم فعال باشم تا بتوانم مطالب بیشتری از دوستان یاد بگیرم

با امید بهروزی برای تمامی عزیزان

نظر

چه تاپیک خوبی شد و آینده خوبی هم داره امیدوارم صاحب نظران شرکت کنن تا بقیه استفاده کنن .

و اینکه پیشنهاد میکنم 3 سیستم برتر یا 2 سیستم برتر رو در آینده بررسی کنید و ارتقا بدین .
                  مساله از جایی آغاز میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

نظر

نوشته اصلی توسط mastersh نمایش پست ها
                    سلام خدمت تمامی عزیزان که صادقانه دارند مایه میگذارند تا دانسته های خودشون را خیلی بی ریا در اختیار هموطناشون قرار بدن من همشونا ستایش میکنم...
                    نکته:من و یکی از دوستام 6 ماه پیش کلاس تحلیل تکنیکال مقدماتی را گذروندیم ومن بعد از 2 ماه تمرین و ممارست شبانه روزی وارد بازار شدم بیش از 80 درصد کتابهای معرفی شده تو این سایتا خوندم هر روز حداقل 4-5 ساعت تو این فروم میتابم و هر بخشش میرم برام یه دنیای علم نهفتست و هر روز به خودم میگم هنوز چقدر مطلب مونده که یاد بگیرم...فعلا تو بورس ایران کار میکنم و ازاساتید فروم نهایت استفاده را دارم میبرم هنوز موفق نشدم وارد بازار فارکس بشم و این جور که من میبینم یه سالی باید در موردش مطالعه کنم...اما اما....و اما..با همه این تفاسیر توی این چند ماه دریق از 10 درصد سود هر چیز میخرم(با کمک و راهنمایی اساتید) یا در جا میزنه یا منفی میشه ولی اون دوستم بعد از همون دوره مقدماتی که گذروندیم با همون اطلاعاتی که من میدونم 40 درصد تکنیکالم نیست تا حالا 300 درصدی سود برده اقا من مثل جنگجویی شدم که 200 نوع اسلحه ازش اویزونه و نمیدونه کدمشونا استفاده کنه و دشمن داره با دست خالی شکستش میده...از هر عزیزی که میخوام دسترسیم را به بخش خودش باز کنه میبینم یه روش و سیستم جدید و دنیای اطلاعات و برگشتن به یکه یکه یک..ای کاش یه روش استاندارد معرفی میشد تا اونا بیاموزیم و به کار ببریم و دیگه دنبال استراتژی های دیگه نریم...مرسی
                    با سلام دوست گرامی

ببنید اگر کسی بخواهد از این استراتژی به استراتژی دیگر برود مسلما هیچ گاه به سود نخواهد رسید. به نظر من اولین قدم در این حرفه شناخت شخصیت و توانایی های خود است یک نفر بایستی از روی علاقه سیستم تریدری خودش را طراحی کند این سیستم های آماده اکثرا برای آفرینندگان خود سود آور هستند از همه ی اونها درس بگیرید ولی سیستم خودتون رو طراحی کنید.

نظر

سلام
                      از تمامی کاربران عزیزی که تا کنون در نظر سنجی شرکت کردند کمال تشکر را دارم .
                      لازم به ذکر هست که اعلام کنم تاریخ پایان این نظر سنجی 19/10/92 روز پنجشنبه خواهد بود . و بر اساس نتایج نظر سنجی در آن روز ، مرحله بعدی شروع خواهد شد .

نظر

درود بر همه دوستان و اساتید

بابت راه اندازی این نظرسنجی تشکر میکنم

بعضی دوستان به این ایراد اشاره کردند که سیستمهای معرفی شده شبیه به هم یا کامل شده هم هستند.باید عرض کنم که خیلی از سیستمهای معاملاتی شناخته شده شبیه به هم هستندو این کاملآ طبیعی هست،چون ماهیت بازار حول چند محور مشخص و محدود میچرخد،پس سیستمهای طراحی شده هم میتواند شبیه به هم یا کامل شده هم باشد.
                        بعضی اعتقاد دارند که این نظرسنجی کلآ غلط است.بله میتواند غلط باشد اگر کسی همه سیستمها را نشناسد و به صرف اینکه با یکی از این سیستمها کار کرده و از آن نتیجه گرفته به بقیه رآی ندهد.اما از آنجا که کار کردن با همه سیستمها نه علمی و نه امکانپذیر هست،پس رآی بیشتر به یک سیستم میتواند دلایل دیگری داشته باشد،از جمله:سابقه معرفی سیستم،نحوه معرفی سیستم و حتی طراح یا معرف سیستم. و عدم رآی بالای یک سیستم نمیتواند بر ضعیف بودن آن تلقی شود.
                        در جایی هم به این موضوع اعتراض شده بود که بیشتر بازدید کنندگان فقط خواننده نظرسنجی بوده اند و کمتر رآی داده اند.این اعتراض کاملآ بجاست اما دلایل مختلفی میتواند داشته باشد. یکی از این دلایل همانطور که دوستمان اشاره کردند میتواند این باشد که افراد زیادی سیستم شخصی خودشان را دارند،عده ای تازه کارند و دلایل دیگر.اما کم لطفی دلیل محکمتریست.
                        در راستای اینکه عرض کردم ممکنه بیشتر افراد سیستم شخصی خود را داشته باشند اضافه کنم که بنده پنج سیستم از سیستمهای معرفی شده را میشناسم اما از هیچکدام استفاده نمیکنم.با این حال به آن سیستمی رآی میدهم که بیشترین ایده را از آن گرفتم و سیستم شخصی خودم با استفاده از آن پایه ریزی شده. پیشنهاد میدهم دیگران هم اگر به این شکل صاحب یک سیستم شده اند در این نظرسنجی شرکت کنند.

آرزوی موفقیت برای همگی
                        برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
                        باهوش باشی
                        تقلب کنی

نظر

با سلام به همه
                          حرکت جالبیه و البته هدف این کار بسیار مهم تر از یه نظر سنجیه ساده اس و اون اینه که در آخر راه به سیستمی برسیم که بتونه تقریبا تمام احتیاجات یک تریدر رو جوابگو باشه و نقاط کورش کمتر باشه و بتونه یه در صد معقولی بالانس رو بالا ببره و این سردر گمی که تریدر های تازه کار برای پیدا کردن یه سیستم خوب دارن رو بر طرف کنه
                          به امید موفقیت همه تریدرهای ایران زمین
                          فارغ از هر گونه تحلیل ، فقط برای ترید آمده ام . .................................................. ....................

نظر

من به زیگ زاک رای دادم بعنوان یک سیستم برای ترید بلند مدت ولی لبه آشوب پیام بعنوان یک سیستم کوتاه مدت و سریع سود آور بسیار خوب عمل میکنه
                            نشد به دو تاش رای بدم

ارادتمند استاد معامله گری با بخت و اقبال

نظر

با سلام
                              گلایه کردید از فعالیت کم اعضا در این نظر سنجی. اما به اصل نکته توجه نداشته اید که این نظرسنجی از پایه اشتباه است.
                              شما چطور میتوانید در مورد بهتر بودن یک سیستم از بین چند سیستم نظر بدهید؟ در صورتی که عمر بیشتر این سیستم ها به 2 سال هم نمیرسد. و چطور تریدری در این مدت به همه این سیستم ها آگاهی و تسلط پیدا کرده و در شرایط مختلف فوردارد تست کرده و حال میتواند بهترین را انتخاب کند؟
                              آیا پاسخ چنین فردی به دور از احساسات خواهد بود؟ دقیقا همان اهرم ویران کننده ترید و تریدری؟
                              از دوستان قدیمی تر تعجب میکنم.. چطور و با چه استدلالی به دنبال بهترین سیستم هستید؟ آیا فراموش کرده اید که درصد بالای این بازی بحث روانشناسی است؟
                              اگر چیزی به اسم سیستم بهتر و برتر وجود دارد چطور است که تریدرهای دنیا در این مورد به یک نتیجه جامع نمیرسند و همه آن ها همان سیستم را بهینه نمیکنند و ادامه نمیدهند؟ که اگر چنین کنند از حرکت های هم سو در دنیا ،سودهای سرشاری خواهند داشت...
                              دوستانی که رای داده اند.... آیا تمام سیستم ها را با تمام ریزه کاری ها مطالعه کرده اند و عملا در بازه بلند مدت روی اکانت ریل استفاده کرده اند تا به تنیجه رسیده اند که کدام بهتر است؟
                              و از همه مهمتر...... در عنوان تاپیک گفته شده کدام سیستم سود ده تر و کاربردی تر است؟ تا این لحظه 152 نفر رای داده اند!! یعنی در این فروم در حال حاضر حداقل 152 نفر همستند که با چند سیستم سود دهی داشته اند و در یکی از این سیستم ها سود بیشتری کسب کرده اند!!!
                              سر تعظیم فرو می آورم در مقابل چنین جمعیت موفق تریدری!!
                              و همچنین در مقابل مدیریت محترم که دیدار از این تاپیک از پایه اشتباه و فریبنده را اجباری کرده اند.
                              و هیچ فکر نکرده اند چه سرابی در مقابل اعضا تازه کار و کم سابقه ایجاد میکنند.
                              موفق باشید.
                              ویرایش توسط viilll : https://www.traderha.com/member/6495-viilll در ساعت 01-03-2014, 02:39 PM

نظر

ما هم میدانیم که غیر ممکن کسی در یک زمان واحد از تمامی سیستم ها استفاده کرده و بر تمام آنها مسلط باشد . و اصلا چنین دیدگاهی وجود نداشته .
                                دیدگاه این نظر سنجی این نیست که مثل هیات داوران کسانی که رای میدهند بر تمام سیستم ها مسلط باشند و معیارهای ثابتی داشته باشند بلکه هدف رسیدن به شناخت بهترین سیستم از دیدگاه تعداد استفاده کنندگان سیستم است . وقتی که علم به این داریم که هر سیستم مناسب یک تریدر و کلا تیپی از دسته معامله گران است پس چنین کوتاه فکری طبق فرمایشات شما پشت این نظر سنجی نیست .
                                در مورد عمر سیستم ها هم اگر معیارتون از زمانی میباشد که سیستم ها در این فروم قرار گرفته اند اشتباه است . چون معیار اصلی زمان شکل گیری این سیستم ها هست نه زمان ارائه در این فروم
                                در مورد مباحث موثر در موفقیت در این حرفه شکی نیست که مدیریت سرمایه و روانشناسی سهمی بیش از سیستم معاملاتی دارند ولی این باعث نمیشود که از سیستم معاملاتی هم غافل شد . اگر چنین است شما حاظرید با رعایت کامل مدیریت سرمایه معقول و روانشناسی ، برای ورود به معاملات خرید یا فروش از سکه ( شیر و یا خط ) استفاده کنید .
                                تا کنون در این فروم توسط کاربران محترم و مسئولین در مورد مدیریت سرمایه و روانشناسی در جای خودش صحبت شده و خواهد شد و در اینجا به نوبه خود در مورد سیستم های معاملاتی فعالیت خواهد شد .
                                در مورد سیستم های معاملاتی همه میدانیم که سیستم معاملاتی فقط بهانه ای هستند برای درک بهتر حرکات بازار . در واقع نقش یک عینک و یا بهتر بگیم نقشه راه را برای تریدر دارند . در مورد این که میفرمایید اگه چنین چیزی امکان داشت تا کنون تریدر های دنیا به نتیجه جامع میرسیدند باید بگم الان هم همین است و غیر از این نیست . مگه سیستمهای معاملاتی معتبر از چی تشکیل شدن ؟؟ غیر از ابزار هایی مانند مووینگ و زیگ و زاگ و فیبو و سطوح حمایتی و مقاومتی مدرن و کلاسیک و غیره ؟؟ همگی دارن از یه سری ابزارهای شناخته شده و قوی و معتبر استفاده میکنند . منتها در قالب های متفاوت و با تنظیمات مختلف . که این هم بر میگرده به نوع دیدگاهشون به بازار .
                                من نمیدانم چرا شما فکر میکنید کسانی که در این نظر سنجی شرکت کرده اند باید تمامی این سیستم ها را شخصا تجربه کرده باشند اگر چنین منظوری داشتیم خودمان تریدرهایی را جهت این کار استخدام میکردیم و طرح را پیاده سازی و بعد هم بدون ذکر دلیل و منطق به صورت کورکورانه نتیجه را اعلام میکردیم . ایا این بهتر بود یا اینکه خود تریدر ها که میخوان از سیستمها استفاده کنند در این امر نقش داشته باشند ؟؟ و باز هم تاکید میکنم هدف از این امر رسیدن به نتیجه واحدی بر اساس نیاز ها و دیدگاهاهی قالب هست
                                سر تعظیمی که باید در برابر کاربران محترم این فروم فرو آورد به خاطر بزرگ منشی و به اشتراک گذاشتن تجاربشون بادیگران بصورت رایگان است و نه میزان موفقیتشان که یک امر خصوصیست
                                نمدونم چرا شما این سبک اطلاع رسانی را اجبار تلقی میکنید ولی اطلاع رسانی سبک های مختلف دارد که بسته به درجه اهمیت موضوعات ، اعمال میشوند . از آنجا که این فروم بالای 8.800 کاربر دارد و طبیعتا همگی با شرایط و امکانت ( از نظر شخصی ) یکسان به فروم دسترسی ندارن پس این نوع اطلاع رسانی مطمئن ترین راه بوده ( با توجه به این که طبق اهداف فروم ، به اشتراک گذاری تجارب و گسترش کسب سود از بازار ، هدف این نظر سنجی بوده )

چیزی که برای اعضا تازه کار و کم سابقه نقش سراب را دارد ، تعدادی زیاد سیستم معاملاتی بدون آمار دقیق است . نه مرجعی که بتوان در آن بهترین سیستم را براساس تعداد دنبال کننده و خصوصیات آماری دقیق ( میزان سود دهی - ضرر دهی - تعداد معامله - میزان بازدهی و .... ) تشخیص داد
                                برنامه های مفیدی در این راستا ریخته شده اند که پله به پله اجرا خواهند شد

نظر

پردازش ...
                                X