اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• سلام

تبرک عرض میکنم خمتتون جناب جبل عاملی و امیدوارم خداوند سایه شما رو بالا سر خانوادتون حفظ کنن و اخر عاقبت به خیری نسیبتون بشه و در ادامه بنده به شخصه بتونم از تجربیات تریدری شما که بسیار مفید بوده تا الان همینطور استفاده ببرم.

(( به نظر انسجام خاصی مد نظر نیست در این تاپیک لذا این پست رو در اینجا قرار دادم البته به نظر میاد با توجه به حضور در اتاق ردیکال احتیاجی هم به انسجام در این اتاق نباشه ))

با آرزوی موفقیت کاظم

نظر

• درود
      یه ترفند برای اینکه کمتر معتاد نگاه کردن به چارت و تحلیل هر دفعه چارت بشید ارایه میدم
      خودم مدت هاست ازش استفاده میکنم و خیلی ذهنم رو باز کرده که هی دغدغه نداشته باشم به بازارم سر بزنم و از شکست پیوت ها بی اطلاع بمونم.
      شما ابتدای روز در حد یک ربع تا نیم ساعت تک تک چارت هاتون رو نگاه کنید و نقاطی که اگر قیمت اونا رو بشکنه وارد میشید رو هایلایت کنید.
      با این روش دیگه هر وقت در طول روز بازاراتون رو خواستید چک کنید ، شاخصتون شکست این پیوت های هایلایت شده است . و ذهنتون رو شلوغ نکنید که هر بار چارت رو دیدی ، بگردید برای نقاط خوب برای شکست

ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 09-30-2013, 03:30 PM
      ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود
          ديروز يک انديکاتور ديگه به متدمون اضافه شد که استاد جبل عاملي ازش رونمايي کردند .
          انديکاتور ريسنت استرنج به ما اعلام ميکنه که تا چند ساعت ديگه فلان جفت ارز روند دار ميشه و شما با مشاهده داده هاي اين انديکاتور موقعيت هاي تريد روي هيچ جفت ارزي رو از دست نخواهيد داد و ميتونيد سر موقع براي تريد کردن روي اون جفت ارزي که اين انديکاتور سيگنال داده برسيد .
          اين انديکاتور از بيس و سورس اصلي خود بازار اطلاعاتش رو ميگيره و کاري به بازار هايي که الان باز کرديد و داريد تريد ميکنيد نداره .
          انديکاتور ريسنت استرنج از مارکت واچ متاتريدرتون اطلاعات رو ميگيره .
          پس يعني هر تعداد ارزي که توي مارکت واچ شما وجود داشته باشه و بروکرتون اجازه تريد کردن داده باشه بهتون رو ازش اطلاعات ميگيره و به شما به شکل سيگنال ارايه ميده .
          اين انديکاتور تمام حرکات بازار رو چه فاندامنتالي چه تکنيکالي به صورت عرضه و تقاضا حساب میکنه
          اينجوري ميشه که زودتر از شکل گيري روند به ما اعلام ميشه که فلان ارز دو ساعت ديگه يک روند خواهد داشت
          حتي جهت روند هم مشخص ميکنه . پس اين انديکاتور يک انديکاتور ليدينگ هست . يعني آينده رو پيش بيني ميکنه نه از گذشته بازار

حالا براي نصبش

اول اين فايل رو دانلود کنيد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0610309311.rar

اول بايد اسکريپتش رو نصب کنيد روي متاتريدر
          اين فايل يک فايل اکزه هستش که اگر نصبش کنيد ، که حاوي اسکريپت انديکاتور هستش .
          کاري که بايد کرد اينه که موقع نصب ، ادرس متاتريدرتون رو بديد
          مثلا : ( در مثال مناقشه نیست )

C:\Program Files\FIBO Group

حالا اسکريپتش نصب شده
          بايد بريم سراغ نصب تمپليتش
          اين فايل رو دانلود کنيد

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0611118981.rar

اين فايل يه تمپليت سادست که همه ميدونيد چجور بايد روي متاتريدر نصبش کرد
          اينجا بايد نصب بشه
          آدرس مثلا :
          C:\Program Files\FIBO Group\templates

پلتفرمتون رو باز کنيد
          يه جفت ارز رو به دلخواه انتخاب کنيد ( اصلا مهم نيست چي باشه)
          تمپليت ( قدرت ) رو روي اون جفت ارز انتخابي اجرا کنيد

نوشته ماشاله حول ولا ... رو در صورت تمايل ميتونيد حذف کنيد
          کليک راست کنيد روي صفحه چارت
          گزينه زير رو انتخاب کنيد و متن رو اونجا پيدا کنيد و حذف کنيد
          objects list

حال خط مرزي انديکاتور رو بگيريد و تا جايي که ميتونيد بالا بکشيد
          اينجوري

جوري که کل صفحه بشه فقط نماي انديکاتورتون

حال تنظيمات انديکاتور رو باز کنيد
          numpoints = 30
          text size = 10

حال زوم چارتتون رو تاحد امکان زياد کنيد
          اينقدر زوم کنيد تا دکمه زوم خاموش بشه

1380611542421.jpg

حال اين دو دکمه رو غير فعال کنيد تا چارتتون جلو نره
          auto scroll
          chart shift

1380611694741.jpg

در نهايت موس رو روي انديکاتور ببريد و فقط تايم يک ساعته رو جلوي چشمتون داشته باشيد و کاري به تايم هاي ديگه انديکاتور نداشته باشيد
          در واقع اون بخش از انديکاتور رو جلوي چشمتون داشته باشيد که زيرش نوشته
          H1

کار ما به پايان رسيد

اين شد صفحه انديکاتور ما
          اصلا به جفت ارزي که الان اين انديکاتور روشه کار نداريم
          ما اين پنجره رو فقط بخاطر انديکاتور باز نگه ميداريم

حالا نحوه کار ما اينه که
          نمودار هايي رو توي انديکاتور ميبينيم
          اين نمودار ها هر رنگش يه ارز رو نشون ميده
          روي انديکاتور لول هاي چهل و پنجاه و شصت رو هم ميبينيد
          هر گاه ارزي از محدوده بين چهل تا شصت خارج شد نمودارش
          و ارزي ديگه هم از اون طرف محدوده خارج شد اين يعني عرضه و تقاضا اون جفت ارز داره زياد ميشه و اماده باشيد تا دو سه ساعت ديگه بايد احتمالا روند دار ميشه اون جفت ارز
          وقتي اينجور سيگنالي از انديکاتور گرفتيم
          ما اون جفت ارزي که سيگنالشو داده بهمون رو باز ميکنيم
          تمپليت جبل عاملي رو اجرا کنيد
          منظور همون تمپليت متد خودمون هست
          و منتظر ميمونيد که قيمت پيوتي آکبند و نو رو بشکونه و با همون قوانين متد خودمون تريد ميکنيد

مثال :
          انديکاتور ريسنت استرنج در ساعت دوازده ظهر سيگنالي داد مبني بر اينکه
          يورو= 68
          دلار = 34

يورو داره قوي ميشه
          دلار داره ضعيف ميشه
          پس جفت ارز
          EUR-USD

ميخواد صعود کنه چون جفت اول اين بازار که يورو هست شصت و هشته و از دلار که سي و چهاره بيشتره

ما ميفهميم که دو سه ساعت ديگه اين جفت ارز احتمالا روند دار ميشه
          خب از الان به بعد تمرکزمون رو فقط روي اين جفت ارز ميذاريم!
          جفت ارز رو از مارکت واچ باز کنيد
          تمپليت جبل عاملي رو اجرا کنيد روش و منتظر نقطه ورود مناسب طبق متد پيوت پوينت باشيد

نکات :
          - دقت کنيد ميبينيد که ما ميتونيد زين پس روي تمامي جفت ارز ها تريد کنيم
          - اين انديکاتور رو فقط باز بذاريد و چارت هاي ديگه رو کاري نداشته باشيد و ببنيد . به محض ارايه سيگنال ، جفت ارز مورد نظر رو باز کنيد و روش تمرکز کنيد
          - اين انديکاتور انرژي و وقت شما رو صرفه جويي ميکنه و شما رو فقط به سمت ارز هايي ميکشونه که احتمال روند دار شدن رو دارند
          - اين انديکاتور يک دستيار تريدر هست و به خودي خود و به صرف سيگنال هاش نميشه تريد الکي کرد
          - اصلي ترين و مهمترين کار شما اينه که وقتي اين انديکاتور سيگنال داد ، شما دو ساعت بعد بتونيد نقطه ورود خوب رو پيدا کنيد . نقطه اي که پيوتي نو و آکبند شکسته شده باشه
          - تي پي و اس ال رو مثل متد خودمون ميذاريد و مديريت سرمايه هم تغيير نميکنه . هيچ چيزي تغيير نکرده در متد ما . فقط يک انديکاتور اضافه شده
          -مسلما چون از آينده خبر ميده ، شکست هايي هم شايد داشته باشه ليکن حتي اگر اشتباهي رخ بده يا يهو روند بازار به هر دليلي عوض بشه شما زماني که ميخواييد تريد کنيد و نقطه ورود رو پيدا کنيد ، در صورتي که اينجور نقطه اي نبود تريد نميکنيد
          در واقع ميبينيد که اين انديکاتور بي ضرر هستش و فقط به شما ميگه ، دو ساعت ديگه توي فلان خيابون يه دونه ماشين بنز رد ميشه
          حالا شما ميريد سر اون خيابون ميايستيد و منتظر ميشيد در ساعات آتي اين بنز رو شکار کنيد
          خب اگر انديکاتور اشتباه حدس زده باشه شما هيچ چيزي از دست نداديد چون اصل کار زماني هست که ميخواييد نقطه شکار رو پيدا کنيد
          -اين انديکاتور تريد هاي ضرر ده متد ما رو بسيار کمتر ميکنه و فيلترکننده قوي اي هست در تصميم گيري درست
          - اين انديکاتور با همه متد هايي که بر پايه روند تريد ميکنند مناسبه و ربطي به پيوت پوينت ها نداره . هر وقت سيگنالي داد هر فرد با توجه به متد خودش ميره و معامله ميکنه

نکات بسيار مهم :
          چون ما روي تمامي جفت ارز ها ميتونيم تريد کنيم ، بالانس لاين و کارنسي متر رو بايد جوري کنيم که همه ارز ها رو بهمون اطلاعات بدن
          پس براي بالانس لاين ميتونيد توي تنظيماتش بريد و توي بخش آدر کارنسي ، جفت ارز دلخواهتون رو اضافه کنيد
          حروف بزرگ در نوشتن جفت ارز ، فراموش نشود

1380612049251.jpg

و براي کارنسي متر هم بايد از کارنسي متر قديميمون استفاده کنيم
          لينک دانلود

http://pcmbrokers.org/pcmfileupload/...0612126871.rar

در نهايت
          بنظرم اصلي ترين فايده اين انديکاتور اينه که سيستم مارو بهينه تر کرد
          ما قبلا جفت ارز هامون محدود بود و شش جفت ارز بيشتر کار نميکرديم
          حال ميتونيم روي تمامي جفت ارز هاي اصلي کار کنيم بدون اينکه اصلا بخواييم چارتشون رو در طور روز نگاه کنيم
          !ما فقط انديکاتور رو نگاه ميکنيم . همين . ادرس داد ميريم سر قرار

الان سود ها بيشتر ميشه
          تريد ها بيشتر ميشه
          چون جفت ارز هامون بيشتر شده براي تريد
          سيستم بسيار بهتر و بهينه تر شد

در پست هاي آينده ، تريد هاي لايو بر اساس این اندیکاتور رو خواهید دید .

در نهايت من از استاد عزيزم نهايت سپاس رو دارم که ديروز زياد ازشون سوال کردم در مورد اين انديکاتور
          سوالات زياد من براي اين بود که بتونم يه پست کامل و جامع از تنظيمات و نحوه استفاده و کاربرد اين انديکاتور در تاپيک هاي ايراني بذارم تا همه بدون مشکل از اين دستيار تريدر استفاده کنند
          استاد سپاس از لطفتون

بدرود
          همايون...

من نمیدونستم کاظم جان هم در همکاری این اندیکاتور شریک بودن . از همین جا از ایشون هم تشکر میکنم . زحمت کشیدن
          ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• درود
            همایون جان ممنون از وقت و انرژی که برای ارائه مطلب گذاشتی . خیلی کامل و کاربردی هست
            لازم هست که انجام وظیفه کنم و همینجا از کاظم عزیز هم بابت تحقیق و شناخت هر چه بیشتر این ابزار تشکر کنم .
            ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• عرض سلام خدمت جناب جبل عاملی و دیگر دوستان

راستش در تمام مدت زمانی که در فروها کار کردم پستی با این همه کاراکتر و به این بزرگی ندیده بودم که این نشان از زحمت زیادی هست که شما متحمل شدید آقا همایون ،جا داره که جدای از فشردن کلید تشکر ،یک پست مخصوص از طرف خودم بابت این انرژی که هزینه کردید قرار بدم و از جنابعالی تشکر کنم.
              در نهایت ما اینجا هستیم برای سود و این سیستم هم در این مدت زمان که از آغازش گذشته سود ده بوده شکر خدا و حتی یک هفته ضرر ده هم تا اینجا نداشتیم با مدیریت جناب جبل عاملی و راهنمائی های ایشون و اگر در حین کار اختلاف سلیقه ای هم باشه این بسیار مثبت و سازنده هست و باعث ریز تر شدن در استراتژی و در ادامه ،این مورد منجر به کاهش ریسکهای استراتژی و در نهایت ارامش و سود بیشتر میشه.

کلی متن نوشته بودم که در حین ارسال به صفحه ویرایش مدیریتی منتقل شدم و نوشته ها پاک شد و مجدد نوشتم ،تا من باشم که قبل از ارسال مطالب با این وضعیت فروم محترم، یکبار همه متن رو کپی کنم.

با آرزوی موفقیت

کاظم
              ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 10-01-2013, 05:18 PM

نظر

• سلام اقا همایون مرسی بابت ابن همه زحمتی که میکشین.یه وال داشتم چرا برای من همش صفر میزنه؟

دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• مرسی آقا همایون عجب پستی زدی. ایول حوصله

واقعا دلم نیومد فقط دکمه تشکر بزنم. ایشالا جمعه که تعطیلم مفصل میام خود ریدکال ازت تشکر میکنم. از اون پستا بود که لنگش شاید توی هر فروم یکی دوتا هم به سختی گیر بیاد. دست مریزاد برادر

ارادتمند---------امیر
                  تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

• سلام دوستان پیوت کار

اندیکاتور معرفی شده برای من شکل زیر نشون میده ونکته قابل تامل اینع زمانی که تایم 1 ساعته رو نشون میده تاریخ زیر نوشته شده 25 سپتامبر
                    در صورت امکان 1 تمپلت با تمام اندیکاتورهای ضمیمه دوستان قرار بدن
                    http://

نظر

• سلام به همه دوستان
                      با توجه به اینکه دوستان در این تاپیک فعال تر از اون تاپیک هستن بنده پس از این اینجا در خدمت دوستان خواهم بود. البته بعد از رفع کسالت
                      راستی همایون مچکریم

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                        سلام اقا همایون مرسی بابت ابن همه زحمتی که میکشین.یه وال داشتم چرا برای من همش صفر میزنه؟
                        سلام
                        به احتمال خیلی زیاد دیتا تون کامل نیست
                        خروج
                        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط pip hunter نمایش پست ها
                          سلام دوستان پیوت کار

اندیکاتور معرفی شده برای من شکل زیر نشون میده ونکته قابل تامل اینع زمانی که تایم 1 ساعته رو نشون میده تاریخ زیر نوشته شده 25 سپتامبر
                          در صورت امکان 1 تمپلت با تمام اندیکاتورهای ضمیمه دوستان قرار بدن
                          سلام
                          تاریخ زیرش اصلا مهم نیست . ساعت بالاش مهم هست
                          چنین مشکلی . به احتمال زیاد بخاطر عدم دیتا در بازه ای از چارت هست
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط kimia916 نمایش پست ها
                            سلام به همه دوستان
                            با توجه به اینکه دوستان در این تاپیک فعال تر از اون تاپیک هستن بنده پس از این اینجا در خدمت دوستان خواهم بود. البته بعد از رفع کسالت
                            راستی همایون مچکریم

خو حالا چه جوری دیتا بگیرم ازش
                            دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

نظر

• جناب جبل عاملی ضمن عرض تشکر از شما و کاظم جان در خصوص پیاده سازی ابزار جدید
                              در صورت امکان یه تمپلت جدید از سیستم قرار بدید لطفا

نظر

• نوشته اصلی توسط mohsen_hps نمایش پست ها
                                خو حالا چه جوری دیتا بگیرم ازش
                                باید چارت را آپدیت کنید . از قسمت هیستوری سنتر متا
                                خروج
                                لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
                                X