اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
    سلام سامان عزیز
    قرار نبوده این اندیکاتور به این صورت عمومی بشه . وقتی ما دیروز تا آخرین ساعات با هم در مورد این سیستم چت میکردیم اگه صلاح بود خودم تقدیمتون میکردم . من که تمام پیام های شما را بیدرنگ پاسخ میدادم . حد اقل این را هم میپرسیدید که آیا اندی سیستم را که شما ندادید و از دوستان گرفتم را شیر کنم یا نه ؟
    تو همین تاپیک دوستان چقدر خواستار شیر این اندی شدند ؟ من خودم اگه جایز میدونستم شیر میکردم

از ادمین محترم و یاناظر محترم خواهشمندم نسبت به حذف پست 146 اقدام کنند . پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم

استاد عزیز و گرامی علت عدم انتشار این اندی اینه که مشکلی تو سیستم پیش میاره یا دلیلی شخصی داره؟ ( همیشه استاد بمون)
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• استاد استاپ لاس رو چند پیپ باید پائین تر از پیوت شکسته شده (در بای) قرار بدیم.
      اگر یه مقاومت کلاسیک در زی پیوت قرار داشت در استاپ لاس اونهم مورد نظر قرار میدیم مثل روش پایپو
      نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
        استاد عزیز و گرامی علت عدم انتشار این اندی اینه که مشکلی تو سیستم پیش میاره یا دلیلی شخصی داره؟ ( همیشه استاد بمون)
        1 - این نسخه اندی که شیر شده بود ، نسخه ابتدایی بود و نه تکمیل شده ( دوستانی که از ابتدای نوشتن اندی در جریان محاسباتش نبودن 100% دچار مشکل میشدن
        2 - این اندی جهت استفاده بهتر و کاربردی ، نیاز به آموزش داره ، چون درش rcs هم اظافه شده
        3 - فعلا دلیل شخصی هم داره

پ.ن : دوستان کلمه استاد خیلی مقدس و دارای بار سنگین هست
        بنده لیاقت لقب استاد را ندارم . چون اصلا از هر جهت فاصله زیادی دارم . وتنها دلیل موفقیتم فقط پایبندی به اصول ابتدایی بازار بوده و خوشحال میشم اگه دوستان از این لقب مقدس ، خطاب به بنده استفاده نکن .
        بنده نزدیک 20 ماه هست که در این تالار انجام وظیفه کردم و خواهم کرد و تا زمانی که خودم از این سیستم سود میگیرم مطمئن باشید در خدمتتون خواهم بود پس
        همیشه در خدمتم
        اردتمند جبل عاملی
        ورود به معامله با منطق انسانی
        خروج
        از معامله با احساس ماشینی
        لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• نوشته اصلی توسط atbin2010 نمایش پست ها
          استاد استاپ لاس رو چند پیپ باید پائین تر از پیوت شکسته شده (در بای) قرار بدیم.
          اگر یه مقاومت کلاسیک در زی پیوت قرار داشت در استاپ لاس اونهم مورد نظر قرار میدیم مثل روش پایپو
          بله 100% باید مقاومت کلاسیک پشت پیووت لحاظ بشه + دوبرابر اسپرد
          این دو برابر اسپرد هم به حد ضرر باید اظافه بشه هم از حد سود کم
          خروج
          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• ورود به معامله با منطق انسانی
            خروج
            لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• سلام

انسان وقتی مرتکب اشتباهی میشه بایستی اشتباهش رو قبول کنه و برای جبرانش کاراهای انجام بده ،خوب یکیش میتونه این باشه که شما در صورت مفسده انگیز نبودن اعلام اون اشتباه اون رو اعلام کنید ،بنده هم اینجا اعلام میکنم که قرار گرفتن اون اندیکاتور در تاپیک کار دوستمون نبود و بنده خودم میخواستم اون اندیکاتور رو قرار بدم اما به دلیل مشغله از دوست عزیزمون که پست رو زدن و تازه وارد هم هستن ،خواهش کردم که قبول زحمت کنن و اون اندیکاتور رو قرار بدن در تاپیک ،پس اشتباه از طرف بنده بوده نه ایشون و همچنین اینجانب در جریان نبودم که نبایستی این اندیکاتور در تاپیک قرار بگیره!

در کل باز هم از اون دوستمون تشکر میکنم و از جناب جبل عاملی هم معذرت خواهی که در جریان نبودم و برای دوستان پیگیر این استراتژی آرزوی موفقیت و در ادامه همراه تاپیک هستم ( خوب اشتباه بعضی اوقات پیش میاد منم نمیخوام موضوع رو کش بدم )

نظر

• نکته :

تراکم های پیوتی نقش های جاذبه و دافعه دارند

هرگاه دو تراکم پیوتی هم جنس در کنار هم بودند ، ( مثلا در تی پی بودند ) ، این موقعیت احتمال تی پی خوردنش بیشتره و جذب کننده است.

هرگاه دو تراکم پیوتی غیر هم جنس در کنار هم بودند ، ( مثلا در تی پی بودند ) ، این موقعیت احتمال تی پی خوردنش کمتره و دفع کننده است.

منظور از هم جنس و غیر همجنس ، هفتگی بودنشون یا ماهانه بودنشون نیست
                منطور حمایت و مقاومتی بودنشون است

مثال 1 :
                دو پیوت wr1 , mr1 هم جنس هستند زیرا هر دو مقاومتی هستند.

مثال 2 :
                دو پیوت ws2 , ms2 هم جنس هستند زیرا هر دو حمایتی هستند.

مثال 3 :
                دو پیوت ws1 , mr2 غیر هم جنس هستند زیرا یکی مقاومتی و یکی حمایتی است .

نتیجه اخلاقی ! : هرگاه پوزیشنی را خواستید باز کنید
                نگاهی به محل تی پی خود بیاندازید
                در صورت وجود یک تراکم پیوتی غیر هم جنس ، پوزیشن شما احتمال زیاد تی پی نمیخوره .

بدرود
                باز هم باید استاد رو قدر دانست و دیگر هیچ ... !
                همایون ...
                ... آدما چیزی رو نفهمن ، می ترسن ...

نظر

• نوشته اصلی توسط Jabalameli نمایش پست ها
                  سلام سامان عزیز
                  قرار نبوده این اندیکاتور به این صورت عمومی بشه . وقتی ما دیروز تا آخرین ساعات با هم در مورد این سیستم چت میکردیم اگه صلاح بود خودم تقدیمتون میکردم . من که تمام پیام های شما را بیدرنگ پاسخ میدادم . حد اقل این را هم میپرسیدید که آیا اندی سیستم را که شما ندادید و از دوستان گرفتم را شیر کنم یا نه ؟
                  تو همین تاپیک دوستان چقدر خواستار شیر این اندی شدند ؟ من خودم اگه جایز میدونستم شیر میکردم

از ادمین محترم و یاناظر محترم خواهشمندم نسبت به حذف پست 146 اقدام کنند . پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم

سلام
                  ببخشید من بعد از چند روز آمدم اینجا و خبر از چیزی ندارم
                  مخاطب این پیام من هستم؟

نظر

• اقا همایون ، اگه فاصله پیوت ها زیاد بود از خوردن تی پی باید ترسید یا نه با اطمینان باید ادامه داد .
                    در حقیقت مشکل من اینه که وقتی پوزیشن به سود میره ، میترسم و اونو دستی میبندم.
                    میشه در این مورد یه راهنمائی بفرمائید.

نظر

• نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
                      سلام
                      ببخشید من بعد از چند روز آمدم اینجا و خبر از چیزی ندارم
                      مخاطب این پیام من هستم؟

سلام
                      نه عزیز . تشابه اسمی هست
                      خروج
                      لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• خبرتی رو هم اضافه کردید؟

نظر

• نوشته اصلی توسط saman.fx نمایش پست ها
                          خبرتی رو هم اضافه کردید؟
                          بخاطر شرایط فعلی ، بله -------البته نه سستم خبرتی را ، بلکه کنال های رگرسیون را
                          ابزاری ست آماری و قوی
                          ویرایش توسط Jabalameli : https://www.traderha.com/member/5764-jabalameli در ساعت 10-15-2013, 02:45 PM
                          خروج
                          لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

• درود
                            اقای ابتین
                            این مدت که بازار اینجور شده ناخود آگاه آدم شکاک میشه به اینکه آیا این سیستم واقعا فاصله دو تا پیوت رو طی میکنه و به ما سود میده ؟!؟!؟
                            لیکن اگر قبل از این دوران این متد رو کار کرده بودید میدیدید که سود میده .
                            فاصله دو پیوت اگر خیلی زیاد بشه باید یه چشمون هم به اندیکاتور هامون باشه و قدرت ارز رو تحت نظر داشته باشیم تا یه وقت اگر دیدیم داره ارزمون ضعیف میشه یه دستکاری هایی بکنیم روی ترید ( مثلا نصفشو ببنیدم و ریسک فری کنیم )
                            دید بازاری ای که گاهی اینجا میشنوید شامل این مواقع هم میشه . گاهی میبینید بازار چند صد پیپ رو یهو حرکت کرده و دیگه جونی نداره .
                            گاهی میبینید خیلی با مووینگ اوریجمون فاصله گرفته ( مووینگ اوریج خاصیت فنری داره و قیمت اگه زیاد دور بشه ، اونو میشکه سمت خودش )

ولی ما تا حد امکان سعی میکنیم دست نزنیم به پوزیشنمون و حتی شاید چندین روز طول بکشه و تا جمعه هم تریدمون باز باشه .

در مورد بستن سریع پوزیشناتون هم باید بگم
                            این کار یه چیزیه در حد استاپ لاس نذاشتن!!!
                            همون قدر که استاپ لاس نذارید شکستتون حتمیه ، گسترش ندادن سودتون هم سمه .
                            تریدری که بجای دویست پیپ ، به چهل پیپ راضی بشه دیر یا زود شکست میخوره چون ترس نمیذاره متدش رو کامل اجرا کنه.

دو جمله کلیدی میگم در مورد این مشکل این دو رو حتما داشته باشید و موقع ترید بهشون نگاه کنید

1- ما حد ضررمون رو حد و مرز براش میذاریم ، حد سودمون رو تا جایی که امکان داره گسترش میدیم.
                            2- فکر کن ، متاتریدر امکانی برای خروج دستی نداره و تنها میتوان اس ال خورد !

بدرود

نظر

• با سپاس فراوان از آقای همایون عزیز به خاطر راهنمائی های جامع ایشون
                              چند تا سوال دیگه هم دارم :
                              گاهی میبینید خیلی با مووینگ اوریجمون فاصله گرفته ( مووینگ اوریج خاصیت فنری داره و قیمت اگه زیاد دور بشه ، اونو میشکه سمت خودش )
                              این فاصله تا چند پیپ معقوله
                              فاصله دو پیوت اگر خیلی زیاد بشه باید یه چشمون هم به اندیکاتور هامون باشه و قدرت ارز رو تحت نظر داشته باشیم تا یه وقت اگر دیدیم داره ارزمون ضعیف میشه یه دستکاری هایی بکنیم روی ترید ( مثلا نصفشو ببنیدم و ریسک فری کنیم )
                              یعنی اختلاف کارنسی مت کمتر از 2 بشه؟

و سوال آخر :
                              اگر قیمت پیوت رو شکوند و ما وارد شدیم و تی پی ما خورد در این حال قیمت به مسیر ادامه داد و پیوت بعدی رو هم شکوند آیا ما مجازیم دوباره وارد بشیم یا نه قیمت قدرت کافی نداره؟
                              پیشاپیش ممنونم

نظر

• درود

این فاصله تا چند پیپ معقوله

توی یک ساعته از چهل داریم تا هشتاد ( میانگینش توی این بازه هستش ، بیشتر و کمتر هم خب ، شده که داشتیم )

یعنی اختلاف کارنسی مت کمتر از 2 بشه؟

هم کارنسی متر کمتر از دو بشه هم بالانس لاین ضعیف و یا حتی تغییر فاز بده

و سوال آخر :
                                اگر قیمت پیوت رو شکوند و ما وارد شدیم و تی پی ما خورد در این حال قیمت به مسیر ادامه داد و پیوت بعدی رو هم شکوند آیا ما مجازیم دوباره وارد بشیم یا نه قیمت قدرت کافی نداره؟
                                پیشاپیش ممنونم

وقتی دیدید داره تی پی میخوره ، اس ال رو بیارید نقطه ورود
                                یک چهارم معامله رو باز بذارید و سه چهارمشو ببندید و تی پی دوم رو بذارید سر پیوت بعدی

این یعنی گسترش سود

البته توجه باید داشته باشیم روی یه سری نکات

1- تی پی دوم ، پیوت غیر هم جنس نباشه

2- کارنسی متر و بالانس لاین خیلی اشباع نشده باشن دیگه

3- سطوج سوم پیوتی رو رد نکرده باشیم

بدرود
                                ویرایش توسط minexer : https://www.traderha.com/member/8769-minexer در ساعت 10-15-2013, 09:36 PM

نظر

پردازش ...
                                X