اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کانال ریدکال معاملات پیووتی کاربران پی سی ام

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• همراهان عزیز امیدوارم روز پر سودی رو پشت سر گذاشته باشین.

*با سپاس آتبین*
    نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• سلام

معامله پوند ین به سود نشست
      معامله یروین هنوز باز هست
      معامله پونددلار آمریکا باز شد

موفق.

نظر

• سوال:
        دوستان چه عواملی موثر هستند که قیمت بعد از شکست دوباره برگرده ؟
        چه چیزهائی رو کنترل کنیم تا قیمت وقتی پیوت را شکست به مسیرش خودش ادامه بده ؟

*با سپاس آتبین*
        نگاه ساده به چارت + استفاده از مفاهیم اولیه بازار + مدیریت سرمایه = آرامش ، سود ، لذت از ترید

نظر

• نتایج این هفته

سلام خدمت دوستان

نتایج این هفته :

یروین +88

پوندین +93

پوندین -18

پونددلار امریکا -18

در مجموع 145 پیپ مثبت.

توجه داشته باشید که معامله سوم و چهارم همین چند دقیقه قبل بسته شدن با توجه به اخرین روز بازار در این هفته.

سوال:
          دوستان چه عواملی موثر هستند که قیمت بعد از شکست دوباره برگرده ؟
          چه چیزهائی رو کنترل کنیم تا قیمت وقتی پیوت را شکست به مسیرش خودش ادامه بده ؟
          راجب به سوال اولتون : به نظر خودم و غالبا گفته میشه سطح حمایتی یا مقاومتی ___ و اما راجب به سوال دومتون نظری ندارم.

شاید این سوالات با فایل اموزشی که آقای جبل عاملی قـــــــــــــــــــــــــــــــراره امـــــــــــــــــــــــــــاده کنن برطرف بشه.

موفق
          ویرایش توسط Kazem As'adi : https://www.traderha.com/member/5976-kazem-as-adi در ساعت 11-29-2013, 07:04 PM

نظر

• نظر شخصی من اینه وقتی شکست خودشو به ما ثابت کرد وارد بشیم یعنی وقتی پول بک رخ داد .
            بنا به نظر دوستان ما دونوع پول بک داریم پول بک قبل از شکست ، که قیمت چندین بار به پیوت میخوره ولی نمیتونه اونو بشکونه در این صورت بعد از شکست ، این شکست میتونه معنبر باشه.
            یا این پول بک بعد از شکست رخ بده و شکست تائید بشه.
            در هر شکل اگر بعد از این تائید وارد بشیم میتونیم مطمئن باشیم شکست درست انجام شده . البته نوع کندل شکست هم میتونه موثر باشه.
            تا نطر دوستان چی باشه.

*با سپاس آتبین*

نظر

• سلام
              جناب آتبین ، صفحه ارسال پیامم باز نمیشه به همین خاطر اینجا پاسخ میدم
              در مورد زیگ زاگ میتونید بهترین راهنمایی ها را از جناب یزدی بگیرید ، بنده در اون حد بااین ابزار کار نکردم که اطلاعاتم مفید و کافی باشن
              در مورد کنترل موارد ، جهتِ شناخت شکست معتبر و ادامه حرکت ، میشه گفت که ما ابزار های خوبی را در دست داریم و این بر میگرده به احمالات البته دلیل اصلیش که مشخصه
              در مورد فایل هم بگم که چون برخی دوستان متصور بودن که این کار وظیفه بی چون و چرا بنده هست و باید انجام وظیفه کنم و تمام برنامه های خودم را کنسل کنم برای این کار و هرجه زود تر تمامش کنم ،از چند روز پیش تصمیم گرفتم که فایل را فقط به علاقه مندانی که جایز دونستم ارائه کنم ( بصورت کاملا رایگان ) که البته در آینده قسمت دوم فایل را هم شروع میکنم .
              و نتیجتا برای اینکه این تصور باطل از بین بره ، فقط بیننده خواهم بود
              این شرایطی هست که خودمون ایجاد کردیم .
              همین الان هم خدا را شکر دوستان برایند سود مثبت از این سیستم دارند و میتونن راهنمای دیگران باشن
              هدف از شروع این تاپیک ، ارتقا تریدری و سود بود نه بی احترامی به بهانه دوستی
              از آنجا که این تاپیک به هدف خودش نرسید بنده به خاطر احترام به کاربران محترم و عزیز ، تاپیک را میبندم . چون به عنوان باز کننده تاپیک ، دیگر فعالیتی درش نخواهم داشت
              علاقه مندانی که مایلند میتونن در تاپیکی جدید ادامه بدند

ورود به معامله با منطق انسانی
              خروج
              از معامله با احساس ماشینی
              لینکهای پرایس اکشن:

وبسایت

کانال تلگرام

نظر

پردازش ...
              X