اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کار حرفه ای در فارکس نیاز به چه سرمایه ای دارد ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط mohammadkhajoo نمایش پست ها
    تریدر حرفه ای با ۵۰۰ دلار هم میتونه سود های نجومی بکنه
    تریدر حرفه ای باید رفتار حرفه ای هم داشته باشه ، نه اینکه نتیجه نجومی رو نشون بده برای اثبات خودش. رفتار حرفه ای هم به این صورت تعریف میشه که از شانس استفاده نکرده باشه . رفتار بر اساس آگاهی ، دانش و تجربه را حرفه ای در نظر بگیریم. عدم قطعیت بازار یکی از المان های آگاهی نسبت به رفتار قیمت هاست. پس ریسک بالا ، استفاده از اهرم و شانس هیچ کسی رو حرفه ای نمیکنه ، گرچه در مواردی که برای منم پیش اومده پول آورده ، که البته بعدا برگشته برده!
    از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن فردا که نیامده است فریاد مکن
    بر نامده و گذشته بنیاد مکن حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

نظر

نوشته اصلی توسط PCMEXPERT نمایش پست ها
      100 هزار دلار

و در امد 5 هزار دلار ماهیانه

======================
      اما در روشی که دارم تازگیا کار های اتمامش انجام میدم

5 هزار دلار سرمایه

و درامد 100 هزار دلار ماهیانه

امیدوارم خالی بندی نباشه!!!

نظر

کار حرفه ای در فارکس نیاز به چه سرمایه ای دارد ؟

این سوال رو خیلی دوست دارم چون همیشه از خودم پرسیدم و تو این سالها بارها دنبال یه منطق اساسی واسش گشتم در نتیجه اینو فهمیدم که:

1. کسی که میخاد بصورت حرفه ای تو فارکس کار کنه اولین سرمایش شناخت خودشه چراکه بزرگترین سرمایهء معنوی واسه یه تریدر فهمیدن صبر و استقامت با داشتن اعصاب و روان پرورش یافته واسه این کار سخته چون دارایی های معامله گرها بزرگترین نقطه ضعف اونها هستند پس پتانسیل روانی یه تریدر اولین سرمایهء اونه که باید برای خود طرف شناخته بشه تا بعد بره سر سرمایهء مادی !

2.هیچ رقمی رو نمیشه بعنوان یک شاخص برای سرمایه گذاری تو فارکس بعنوان حرف اول و آخر مطرح کرد چونکه هر کس میتونه با توجه به موقعیت خودش نظری بده که اون نمیتونه ملاک اصلی برای شناسایی میزان سرمایه گذاری تو این حرفه باشه بنظر من بهتر بگیم اون میزان سرمایه ای برای این کار لازم هست که کفایت این رو بکنه که معامله گر بتونه باهاش سر پا به ایسته و آرامش کاری داشته باشه و بتونه باهاش سالها تا زمانی که بگه بازنشسته هم بشم باز میتونم آیندهء خودمو اطرافیانی که به این پول وابسته هستن رو اداره کنم و بتونه در زمان و مکان های مختلف من رو ساپورت کنه این یعنی یه بالانس منطقی از یه تعادل کاری تو این حرفه نهایتا" به اینجا میرسیم که بگیم میزان عددی سرمایه بعنوان یک رکن کامل مهم نیست بلکه اون میرانی که برای رسیدن به اهداف فوق الذکر میتونه کافی باشه نیاز واقعی ما برای حرفه ای شدن در فارکس هست. و این موضوع کاملا" شخصی هست و هر کس به میزان موقعیتش باید اون رو برآورد کنه!!!!!!!!!!

با آرزوی موفقیت برای همهء اهالی فارکس در هر جای دنیا.

بدرود.

نظر

سلام

تقریبا تمام تاپیک رو یه نفس خوندم

اول بگم که با یکی از دوستان که عدد 500 دلار رو نوشته بود هم موافقم وباید بگم که بر خلاف نظر اون دوستی که شانس و لوریج رو در 500 دلار اورده بود باید بگم که میشه با تسلط کامل و استاپ گذاری به سودی در حد یک کارمند معمولی با تمامی مزایا از جمله اضافه کار وعیدی رسید.

البته به نظرم این 500 دلار سرمایه معقولی میتونه باشه که یک تریدر حرفه ای کم توقع میتونه باهاش کار کنه.

دیگه بسته به توقع و بهتر بگم قورت و آمال و آرزوهای یک تریدر داره که با چه سرمایه ای اونها رو میتونه براورده کنه. مثلا خود من با در آمدی 50 میلیون تومان(17064 دلاری) در ماه تقریبا به 80 درصد از اهدافم میرسم. که نیاز به سرمایه ای پنجاه هزار دلاری داره

البته دوستان گمان نکنند که این سود 50 میلیونی را همه برای خودم میخوام. من میخوام اگه از فارکس سودی بهم برسه به اقوام و بستگان هم بتونم کمک کنم که این خودش نیاز به حداقل ماهی 25 میلیون تومان داره.

شب همگی خوش.
          ویرایش توسط Ehsan M : https://www.traderha.com/member/6637-ehsan-m در ساعت 11-24-2013, 10:14 PM
          فاركس,باكلاس ترين, پرسود ترين و درعين حال يكي از شغلهای سخت دنياست.

نظر

نوشته اصلی توسط Ehsan M نمایش پست ها
            سلام

البته دوستان گمان نکنند که این سود 50 میلیونی را همه برای خودم میخوام. من میخوام اگه از فارکس سودی بهم برسه به اقوام و بستگان هم بتونم کمک کنم که این خودش نیاز به حداقل ماهی 25 میلیون تومان داره.

شب همگی خوش.
            من به شخصه خراب این مرامتم

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

اگر واقعا یه تریدر حرفه ای باشه سرمایه زیاد نمیخواد. متاسفانه یه مطلبی بد جا افتاده. اونایی که ماهی 1 درصد و 2درصد درمیارن اولا سرمایشون میلیاردیه و قابلیت ریسک مارو ندارند بعدشم پول مردم دستشونه و هزارتا چشم روشون. من که اگر یکی استیتمنتم رو بخواد زیر نظر بگیره گند میزنم اصلا تمرکزم به هم میخوره. حالا طرف با اون شرایط اینقدر درمیاره به نظرم راحت یک تریدر حرفه ای با سرمایه کم باید بتونه 20% دربیاره و کسی که این مقدار بتونه سود کنه 500 دلار بسه براش که بعد 5 سال بره کره ماه ...............!!!

ارادتمند---------------امیر
              ویرایش توسط TwiMm : https://www.traderha.com/member/7623-twimm در ساعت 11-24-2013, 11:19 PM
              تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

نظر

سرمایه بستگی به مقدار سرمایه اولیه یا وسع مالی شخص دارد ، وفتی حد مجاز حجم معامله با گذاشتن استاپ رعایت شود تجارت کامل میشود.

بنظر بنده باید به عنوان شغل دوم به آن نگاه کرد و با رعایت موارد فوق درآمد حرف اول را خواهد زد . حالا هر چه سرمایه بیشتر ، سود بیشتر.
                ویرایش توسط poya34 : https://www.traderha.com/member/5251-poya34 در ساعت 11-25-2013, 12:16 AM

نظر

سرمایه برای کار حرفه ای؟؟
                  کار حرفه ای یک ادم حرفه ای می خواد
                  اگه تو حرفه ای باشی خودت میدونی چقد سرمایه لازم داری
                  گرم نباشی جه فرقی می کنه فرض کن یک حرفه ای هم بهت گفت اینقد می خواد. تو هم سرمایه شو داشتی خب حالا می تونی باهاش کار کنی؟

نظر

برای هر کاری سرمایه گذاری لازمه تا به نتیجه برسه هر چی در فارکس سرمایه ت زیادتر باشه راحت تر می تونی ترید کنی ونیز سود کنی .ببینید یه تاکسی با خطش در میاد 50تومن البته در یک مسیر متوسط رو به پایین .تازه اندازه فارکس سود نمیده واگر هم بده به مشقتش نمی ارزه پس برای این کار دست کم یه سرمایه 10000$لازمه البته با کمتر از اون هم میشه کار کرد ولی به زحمتش نمی ارزه

نظر

اگر شما روند سودده نداشته باشید یا اطمینان از خود نداشته باشید که سود میکنید یا ضرر می کنید هیچ فرقی نمی کنه شما 1 $ یا 1m $ داشته باشید
                      چون در نهایت کال مارجین میشوید
                      اگر شما تریدر خوبی هم باشید و حرفه ای هم کار میکنید چون سود شما باید جوابگوی خرج و مخارج شما را بدهد پس باید بالانس بالای 5000 دلار داشته باشید و کمتر از این پس از حرفه ای شدن در بازار ، جوابگوی نیاز شما نیست و باز هم خطر کم شدن بالانس اکانت شما به دلیل رعایت نکردن ریسک و یا اورترید شدن به نزول کشیده میشود.
                      حالا یک مثالی میزنم تا ببینید در کدام گروه خورد را قرار می دهید
                      به شما پیشنهاد میکنند تا شما برای فردی با سرمایه ی 10000 دلار ترید کنید با گارانتی 80 درصد اصل پول و سود 40 درصد برای شما
                      ببینید شما با اطمینان قبول میکنید یا نه؟
                      من به صراحت اعلام می کنم مدیریت ترید اکانت 100000 دلاری را قبول میکنم شما چطور؟
                      ویرایش توسط devoshca : https://www.traderha.com/member/4179-devoshca در ساعت 11-25-2013, 07:10 PM
                      تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
                      در این سایت و در تلگرام
                      SmartSignalFX@

نظر

اگر دوره یک ساله باشه قبول میکنم ! مشکلی که وجود داره سرمایه های خرد نمیتواند جوابگوی نیازهای روز مره باشه ! از لحاظ خرج و مخارج اما یک تریدر با توجه به روند سودی که شما بیان کردید ! یا همان سوداوری و پایداری بر سود میتواند سرمایه خود را افزایش دهد ! مثلا گام اول 500 گام دوم 1000 گام سوم 5000 گام چهرم 10000 گام چنجم 30000 گام ششم 50000 گام هفتم 100000 گام هشتم 500000 گام نهم 1000000 گام دهم 10000000 دو گام اول پایداری سوداوری شش ماهه مثلا برای شش ماه میانگین 5 درصد گام های بعدی سه ماهه با میانگین همان 5 درصد در ماه ! اقای کلانتر نظرتان چی هست ؟
                        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

شارژ کردن حساب به صورت پله ای بسیار عالیست و اکثرا این کار را انجام میدهند به خاطر کم تر شدن شوک استرس در بازار این بسیار عالیست.
                          ولی اگر سود را نگیریم و بخواهیم به مرور زمان ، بالانس حساب افزایش پیدا کند این کار چندان توصیه نمی شود چون دریافت بخشی از سود یکی از رموز موفقیت در بازار است.
                          با احترام
                          در این سایت و در تلگرام
                          SmartSignalFX@

نظر

در مورد مدیریت سرمایه با اینکه مدتی به اون فکر میکردم ولی واقعا در ایران خطرناکترین کاری هست که میتوان انجام داد شما نگاه کنید اینجا چه تهمتها که به بزرگان فارکس زده نمیشود وای به حال روزی که از کسی سرمایه و طبق قرار داد ضرر کنی اونروز باید قید ابروی خود زد ! و از یک طرف بفکر دفع شر این بشر دو پا کرد ! از یک طرف فارکس غیر قانونی هست و از یک طرف از یکی سرمایه گرفته باشی نور علی نور میشه ! تا بخای از خودت دفاع کنی یک سال بازداشتی ! بنظرم دوستان تمرکز بر روش ترید خود داشته باشند و توانایی های خود تقویت کنند بهتر هست تا خود را با دیگران شریک کردن و درگیر کردن ! موفق باشید
                            در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

ما در بازار مدیریت ریسک مشغولیم
                              پس اگر هم در وال استریت هم کار کنیم یا ترید کنیم و روند سودده ی خوبی نداشته باشیم عذر ما را می خواهند
                              من نسبت به توانایی خودم عرض کردم و این که دوستان از روند ترید های خود مطمئن هستند یا نه و با چه میزان سرمایه به صورت حرفه ای کارکنند عرض کردم
                              و توصیه نمی کنم با سرمایه ی دیگران کار کنند چون اول باید پشتوانه ی گارانتی ای کرده اید سرمایه داشته باشید و این موضوع افکار شما را مواج نکند
                              انشاالله که تمام دوستان از این بازار سود کسب کنند

در این سایت و در تلگرام
                              SmartSignalFX@

نظر

سرمایه مناسب جزء لاینفک موفقیت در بازار ارز هست و عملا بدون آن دیرتر به هدف می رسیم

نظر

پردازش ...
                                X