اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

کار حرفه ای در فارکس نیاز به چه سرمایه ای دارد ؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

الکترا عزیز
    شاید حرف شما تا حدودی درست باشد اما کمتر کسی میتونه چنین کاری انجام بده که 100 بشه 13000 هزار تا
    اون مبحث کال شده که شما میفرمایید به نظر من اون میتونه مربوط بشه به مدیرت سرمایه که حتما خود اون تریدر نتونسته رعایت کنه و 13000 هزار تا را بر اساس پلن مدیرتی و ریسک و همچنین طمع این بازار کالش کرده
    ارادت
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

نظر

نوشته اصلی توسط PCMEXPERT نمایش پست ها
      100 هزار دلار

و در امد 5 هزار دلار ماهیانه

======================
      اما در روشی که دارم تازگیا کار های اتمامش انجام میدم

5 هزار دلار سرمایه

و درامد 100 هزار دلار ماهیانه
      داداش دمت گرم الان نه ها اون موقع که ردیف کردی، داشتی یه 5 هزاردلارم دستی به ما قرض بده

مشتی هستی

نظر

سلام من تازه کارم تا بحال حدود 1300 $ از بین برده ام چیزی که من متوجه شدم اگه تحلیل درست حسابی داشته باشی با 100$ هم میشه شروع کرد و اسمشو حر فه ای گذاشت والا اگه 10/000/000$ داشته باشی ندونی باید چه بکنی ظرف دو سه روز بای بای

نظر

نوشته اصلی توسط k1332 نمایش پست ها
          الکترا عزیز
          شاید حرف شما تا حدودی درست باشد اما کمتر کسی میتونه چنین کاری انجام بده که 100 بشه 13000 هزار تا
          اون مبحث کال شده که شما میفرمایید به نظر من اون میتونه مربوط بشه به مدیرت سرمایه که حتما خود اون تریدر نتونسته رعایت کنه و 13000 هزار تا را بر اساس پلن مدیرتی و ریسک و همچنین طمع این بازار کالش کرده
          ارادت
          شهرام جان عزیز دل برادر من خودم توی مسابقه بودم. حتی حساب ایشونم گرفتم دیدم. اول کار با دو دهم روی صد دلار پوزیشن گرفته. میدونی یعنی چی؟؟؟ 50 پیپ تا کال شدن. من که باور ندارم یه همچین کاری رو ولی باورت رو دوست دارم و مطمئنم که کسی که تا آخرش باور داشته باشی موفق میشه.

نظر

سلام من موقعی نمیدونستم باختم وقتی هم دونستم اون موقع هم باختم باید پیدا کرد پرتقال فروش را

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
              صحبت تازه واردها نیست ! بحث یک تریدر حرفه ای هست ! تعریف تریدر حرفه ای در یک جمله کسی که توانایی استمرار بر سوداوری با یک نسبت مشخص در یک دوره زمانی مشخص را دارد !
              حتی تریدر حرفه ای هم باید با سرمایه ای کار کنه که اون رو نابود نکنه چون در بازار هر احتمالی هست و امکان کال شدن حساب حتی اگر از طرف خود معامله گر به صفر برسد از سمت احتمالات دیگر همچون جنگ وقایع طبیعی حملات تروریستی و .. به صفر نمی رسد

نظر

نوشته اصلی توسط saeedomid نمایش پست ها
                سلام من تازه کارم تا بحال حدود 1300 $ از بین برده ام چیزی که من متوجه شدم اگه تحلیل درست حسابی داشته باشی با 100$ هم میشه شروع کرد و اسمشو حر فه ای گذاشت والا اگه 10/000/000$ داشته باشی ندونی باید چه بکنی ظرف دو سه روز بای بای
                صحبت ما مال وقتی هست که بدونی داری چکار میکنی !

ایمیلت برام بفرست !
                در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط saeedomid نمایش پست ها
                  دمت گرم حرفت حسابه

نظر

اول برادریت رو تو بازار در یک سال مستمر ثابت کن بعدا هر چی بزاری سود میکنی از 1 دلار سوپر میکرو تا 1 میلیون دلار .

به حرف طمع کارا گوش نکن کم بزار زیاد بردار این خوبه

نظر

بحث داغی راه افتاده ، به خصوص عزیزانی چون الکترا و شهرام و مسلم در مبحث هستند.

در ابتدا یک سلام مشت به داش مسلم بگم که خیلی وقته ندیدیمش. آقا ارادت داریم خیلی زیاد.

باید برم پنج تا فیلم بگیرم برای فردا که بازار باز میشه میخوایم ترید بزنیم و کارهای شرکتی... حوصلمون سر نره و اگر موقعیتی وارد شدیم سرگرم فیلم بشیم

در مورد سوال مطرح شده ، با توجه به پاسخ ها باید چنین مطرح میشد که حداقل سرمایه برای کار حرفه ای چه میزان هست ؟ !

اما در مورد خود سوال اصلی : کار حرفه ای بسته به دید شما و نگرشتون متفاوت هست . یک سوال بسیار کلی است...

ارادت
                      آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

نوشته اصلی توسط Rahmani نمایش پست ها
                        بحث داغی راه افتاده ، به خصوص عزیزانی چون الکترا و شهرام و مسلم در مبحث هستند.

در ابتدا یک سلام مشت به داش مسلم بگم که خیلی وقته ندیدیمش. آقا ارادت داریم خیلی زیاد.

باید برم پنج تا فیلم بگیرم برای فردا که بازار باز میشه میخوایم ترید بزنیم و کارهای شرکتی... حوصلمون سر نره و اگر موقعیتی وارد شدیم سرگرم فیلم بشیم

در مورد سوال مطرح شده ، با توجه به پاسخ ها باید چنین مطرح میشد که حداقل سرمایه برای کار حرفه ای چه میزان هست ؟ !

اما در مورد خود سوال اصلی : کار حرفه ای بسته به دید شما و نگرشتون متفاوت هست . یک سوال بسیار کلی است...

ارادت
                        سلام اقای رحمانی عزیز ! مخلصیم

هدف این بود که ایا یک تریدر حرفه ای باید یک سرمایه مشخصی داشته باشد ؟ استانداردها و میانگین های بین المللی چه میگویند ؟ ایا دو تریدر که یک روش و درصد سود ماهیانه مساوی دارند ولی یکی با 1000 دلار کار میکند یکی با 100000 فرقی باهم دارند ؟

من معتقدم بعد از موفق شدن حداقل نیاز به ی سرمایه 100000 ست تا واقعا یک کار حرفه ای انجام شود !

پ ن

خلیل جان انگار فارکس کلا تعطیل شده من بفکر انطرف اب هستم !

موفق باشید
                        در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
                          سلام اقای رحمانی عزیز ! مخلصیم

هدف این بود که ایا یک تریدر حرفه ای باید یک سرمایه مشخصی داشته باشد ؟ استانداردها و میانگین های بین المللی چه میگویند ؟ ایا دو تریدر که یک روش و درصد سود ماهیانه مساوی دارند ولی یکی با 1000 دلار کار میکند یکی با 100000 فرقی باهم دارند ؟

من معتقدم بعد از موفق شدن حداقل نیاز به ی سرمایه 100000 ست تا واقعا یک کار حرفه ای انجام شود !

پ ن

خلیل جان انگار فارکس کلا تعطیل شده من بفکر انطرف اب هستم !

موفق باشید
                          فارکس مرد میدان میخواد ، به اعتقاد شخصیم کار هر کس نیست ! مگر طرز فکر تغییر پیدا کنه ، به نظرم کار حرفه ای مینیمم 100 هزار دلار باید باشه ، بخوای واقعا حساب یک بیزینس کنی و رفع رجوع مایحتاج زندگی ...

با وجود تسلط بر تئوری امواج ... تکنیکال در حد کلاسیک برای ترید بهره میبرم ! متاسفانه به همه چیز بها میدیم " تکنیکال " جز بخش های دیگری چون روانشناسی ، مدیریت ریسک و تحلیل های دیگه که از ازل بوده و پایه کار هست

دقت کنی بازدهی بورس ایران فوق العاده بالا رفته ، دریغ از اینکه بازدهی رابطه مستقیم با ریسک داره ، یعنی ریسک کار هم به مراتب بالا رفته ...

استثنایی وجود داره : رانت !

اونور آب خوبه اگر بخوایم کشورهای حاشیه خلیج فارس بریم که نزدیک خونه است !
                          آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

نظر

سلام
                            وقتی بحث حرفه ای پیش میاد زیر 100/000 $ دیگه نباید اومد به نظر من

البته یک تریدر برای رسیدن به این مرحله از حرفه ای شدن می تونه یک پلان بلند مدت داشته باشه
                            به فرض مثال برای شروع با سرمایه 1000 دلار شروع کنه و ماهیانه 10% سود کسب کنه که اگر این روند سود دهی رو بتونه برای 4 سال حفظ کنه طبق پلان زیر به عدد 97/000 دلار خواهد رسید

Months: Balance: Monthly Profit:
                            1st month: $1,100.00 $100.00
                            2nd month: $1,210.00 $110.00
                            3rd month: $1,331.00 $121.00
                            4th month: $1,464.10 $133.10
                            5th month: $1,610.51 $146.41
                            6th month: $1,771.56 $161.05
                            7th month: $1,948.72 $177.16
                            8th month: $2,143.59 $194.87
                            9th month: $2,357.95 $214.36
                            10th month: $2,593.74 $235.79
                            11th month: $2,853.12 $259.37
                            1st Year: $3,138.43 $313.84
                            13th month: $3,452.27 $313.84
                            14th month: $3,797.50 $345.23
                            15th month: $4,177.25 $379.75
                            16th month: $4,594.97 $417.72
                            17th month: $5,054.47 $459.50
                            18th month: $5,559.92 $505.45
                            19th month: $6,115.91 $555.99
                            20th month: $6,727.50 $611.59
                            21st month: $7,400.25 $672.75
                            22nd month: $8,140.27 $740.02
                            23rd month: $8,954.30 $814.03
                            2nd Year: $9,849.73 $984.97
                            25th month: $10,834.71 $984.97
                            26th month: $11,918.18 $1,083.47
                            27th month: $13,109.99 $1,191.82
                            28th month: $14,420.99 $1,311.00
                            29th month: $15,863.09 $1,442.10
                            30th month: $17,449.40 $1,586.31
                            31th month: $19,194.34 $1,744.94
                            32th month: $21,113.78 $1,919.43
                            33th month: $23,225.15 $2,111.38
                            34th month: $25,547.67 $2,322.52
                            35th month: $28,102.44 $2,554.77
                            3rd Year: $30,912.68 $3,091.27
                            37th month: $34,003.95 $3,091.27
                            38th month: $37,404.34 $3,400.39
                            39th month: $41,144.78 $3,740.43
                            40th month: $45,259.26 $4,114.48
                            41th month: $49,785.18 $4,525.93
                            42th month: $54,763.70 $4,978.52
                            43th month: $60,240.07 $5,476.37
                            44th month: $66,264.08 $6,024.01
                            45th month: $72,890.48 $6,626.41
                            46th month: $80,179.53 $7,289.05
                            47th month: $88,197.49 $8,017.95
                            4th Year: $97,017.23 $9,701.72

$$$ The Best Indicator = PRICE

نظر

سلام ، به نظر من برای کار حرفه ای در بازار باید بینهایت سرمایه داشت ، این "بی نهایت" بستگی به ظرف ذهنی خود تریدر داره ، اینکه لاتیج هر پوزیشن رو چقدر بالا میبره و در مواقع شکست تحلیل به "هج کردن" رو بیاره نه اینکه ضرر رو به جون بخره . خود این هج کردن ذهن پر پیچ و خمی نیاز داره که نیاز به تمرین دادن و مدیریت بسیار قوی داره ، پس اگر یک تریدری پیدا شد که ذهن پر پیچ و خمی داشته باشه و در عین حال بتونه ساده فکر کنه و در تمام موارد پیش آمده در معاملات بتونه ماشین وار به صورت هوشمند کار کنه ، سرمایه ی چند میلیون دلار را کافی میدونم تا به صورت حرفه ای ، خونسرد ، با درصد سود مشخص که منجر به کسب درآمد ارزی بالا باشه رو بتونه اجرا کنه . در مورد ما که سرمایه های دو رقمی یا سه رقمی یا چهار رقمی یا پنج رقمی داریم بهتره سوال به این صورت مطرح بشه که برای رسیدن به حال و روز یک تریدر حرفه ای چه پلنی برای ترید مناسب است. بین تریدر حرفه ای و "تریدر فعلا موفق" تفاوت بسیار زیادی است . از همین تریبون آرزو میکنم که همه ی ما طی چند سال آینده تریدر موفقی باقی بمونیم( در بازار زنده بمونیم ) و به حال و روز تریدر حرفه ای نزدیک بشیم.
                              ارادتمند شما و شما و بقیه هم فرومی ها
                              از دی که گذشت هیچ ازو یاد مکن فردا که نیامده است فریاد مکن
                              بر نامده و گذشته بنیاد مکن حالی خوش باش و عمر بر باد مکن

نظر

تریدر حرفه ای با ۵۰۰ دلار هم میتونه سود های نجومی بکنه

نظر

پردازش ...
                                X