اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

اگر پیشنهاد همکاری در یک موسسه مالی به شما بدهند قبول میکنید یا خیر؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

بله من قبول می کنم ....به شرطی که متناسب با تخصص بنده یعنی ترید بر روی سهام بازار بورس ایران باشد.

نظر

الان جایی مشغول هستم -اگر درامد خوب و معتبر باشه حتما

نظر

نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
        نه.چونن بنظرم اگر همون وقت و همون دقت رو برای تریدهای خودت بزاری میتونی بیشتر از حقوق موسسه در بیاری
        این گفته آقای مهربانی رو بولد کردم چون نظر من هم هست.
        اصولا از نوجوانی از استخدام و کار کردن برای یک سازمان بعنوان کارمند متنفر بودم البته این با همکاری تحقیقی و پژوهشی فرق داره. برای یک تریدر سخته که تابع قوانین خارجی و بیرون از خودش باشه. تحلیلگران بهتر میتونن با این مسئله کنار بیان .
        به نظر من مسئله اصلی پول نیست بلکه قرار گرفتن در محیط و در جریان مسائل کاری بودن مهمتر است.
        خودتو بذار جای قیمت!

sigpic

نظر

من هیچوقت دنبال مدرک و این تشریفات نبودم .

به عمل کار براید به سخندانی نیست .

شما در هر کاری بخای استخدام بشی اول یه سابقه کار مفید ازت میخان .

در معامله گری هم اول یه استیتمنت خوب و قابل قبول میخان نه یه مدرک که صرفا چند تا نمره توش ثبت شده

از نظر محیط کاری هم میشه گفت همین فرومهای بین المللی ( نه کانال تلگرامی ) سکسو بانک و اوآندا و اف.ایکس.سی.ام و اینوستینگ.دات.کام و پیجهای معروف و معتبر فیس بوک خودش یه محیط کار هست که همیشه میشه باهاشون در ارتباط بود اونم با تحلیلگرهای مستقل . نه مثل تحلیلگرهای ما که که صدتا جا رو سرک میکشند تا یه تحلیل ارایه بدن .

بنابراین نیازی هم نیست که من خودمو درگیر ساعات اداری و تشریفات سرکار حاضر شدن و کارت زدن و این مسایل بکنم .

نظر

قطعا خیر

من فارکس رو انتخاب کردم که خودم رییس باشم
            حالا بیام واسه یه موسسه دیگه کارکنم
            به هیچ عنوان و با هیچ شرایطی همچین اشتباهی نمیکنم

و مطین هستم در آینده نزدیک بقدری تو این کار موفق میشم که به اندازه همون موسسه میتونم پول در بیارم
            این رو از روی سنجش پیشرفت کارم عرض میکنم

کارمندی یا همان بردگی مدرن به هیچ شکلی برای من قابل قبول نیست

کسی که بفکر کار تو موسسات و . . . هست یعنی هنوز برای رییس شدن آمادگی ذهنی نداره

و خیلی باید رو خودش کار کنه

موفق باشید

نظر

هیچ وقت حاضر نیستم تو این جور سیستم ها کارمند ! باشم .
              خرید کفش ، خرید ساعت ، پرسشنامه ، دانلود مداحی ، لگاره

نظر

موسسات معتبر در دنیا افراد رو همینطوری بر نمیدارن به صرف تریدر بودن. شما باید مدارکcfa داشته باشین و همچنین تا حد امکان فایننس تموم کرده باشین دیگه حداقل ارشد. موسسه فقط این نیست کارش پول مردم رو بگیره ترید کنه کمی سود بده بهشون. کار اصلیشون مشاوره های مالی در حد جهانی و ... هست.
                یعنی ترید انقدرها هم براشون مهم نیست
                ویرایش توسط shangil : https://www.traderha.com/member/26823-shangil در ساعت 11-30-2017, 04:02 PM

نظر

دوستان کسی هست خارج از کشور در موسسات مالی کار کنه من اطلاعاتی میخواستم
                  ممنون میشم به من اطلاع بده

پ.ن: یک نفر هست که 2 ساله نیومده فروم پ.خ رو هم بسته
                  http://traderha.com/threads/3217-%D8...ll=1#post85004
                  http://traderha.com/members/7755-%D8...85%D8%A7%D9%86

نظر

با توجه به شغلم و سطح توقعات موسسه نمی توانم قبول بکنم . موسسه ای که دنبال کارمند برای استخدام هست حتما سطح توقعی بالاتر از دانش من خواهد داشت

نظر

پردازش ...
                    X