اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظرسنجی در مورد ساعت روی پلتفرم

بستن
این موضوع بسته شده است
X
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

الان 3 تا کندل یک ساعته داره پلتفرم یعنی 3 ساعت باید دیرتر باز کنن پلتفرم رو. به نظر من خیلی زیاده. من از بعضی حرکات اول بازار استفاده میکنم و با این کار خیلی مخالفم.

نوشته اصلی توسط gold-trader نمایش پست ها
    خوب 2 ساعت دیرتر باز کنند پلتفرم رو چه اشکالی داره؟ نصف شب یکشنبه اول بازار اصلا برای ترید کردن مناسب نیست چون اسپرد ها خوب نبستند. بعد از 2 ساعت اسپردها خیلی بهتر میشن و اگه پلتفرم از اون موقع باز بشه خیلی ها کال نمیشن به خاطر اسپرد بد اول بازار. من فکر می کنم خیلی هم کار خوبیه. نظر دوستان چیه؟

نظر

یکی از دوستان راهنمایی که که اگر من بخام اون بچه کندل یکشنبه در پلتفرم اینجا ظاهر نشه باشد کدوم گزینه رو انتخاب کنم ؟

اون کندل کوچیک روی سیستمم اثر ناجوری داره .

نظر

خب کسی جواب بنده رو نداد .

در نظرسنجی رای دادم . به گزینه gmt+3

البته در نهایت بنده هم تابع نظر مدیریت هستم و هر تصمیمی بگیرند برای ما محترم خواهد بود .

تنها خواهشی که دارم حذف اون کندل کوچک یکشنبه هستش ( در صورت امکان )

نظر

نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
          سلام، میشه لطفا واضحتر توضیح بدین چرا با gmt0 سطوح پیوتی صحیحتر و دقیقتر میشن؟ من هم حساب لایو دارم با پی سی ام و به این کندلهای gmt0 عادت کردم ولی به gmt3 رای دادم چون میخوام از حجم بزرگی اندیکاتور و اکسپرت استفاده کنم که همشون با gmt+3 تنظیم شدن و راستش من بلد نیستم تنظیمشون کنم برای gmt0 فکر هم نمی کنم کندلها بشن gmt+3 برای کسی مشکلی پیش بیاره ولی اینهمه اندیکاتور و اکسپرت که توی بازار متاتریدر هست رو میشه روی پلتفرممون استفاده کنیم.
          سلام
          از تاخیر در پاسخگویی کمال عذر خواهی را دارم.

چون آیتم های معاملاتی فارکس به خاطر حجم بالای معاملاتشان در سشن لندن که این خود دلایل اقتصادی خود را دارد بیشتر است و در نتیجه طبیعتا معامله گران بزرگ و سازمانها و نهاد های فعال از همان مبنای سشن لندن برای تنظیم رسم سطوح پیووتی استفاده می نمایند ( چه برای تحلیل و چه برای تصمیمات معاملاتی ) پس بیشترین واکنشهای قیمتی با سطوح پیووتی که اعتبار و دقت بالاتری دارند، نسبت به سطوح سشن لندن هستند.

همانطور که دیگر کاربران عزیز قبل از این هم به آن اشاره نمودند متاسفانه این اندیکاتور ها از روی عدم تعهد اخلاقی و اهداف سود جویانه از طرف بروکر های خارجی فعال در ایران منتشر شده اند که متاسفانه به خاطر پایین بودن سطح آگاهی و اطلاعات هموطنان عزیز از جنبه های فنی و تخصصی این بازار، کسی به این موضوع فکر هم نمیکرد به جز تعداد انگشت شماری که اگر هم در مقطعی اقدام به اطلاع رسانی کردند به چشم بدخواه و سود جو به آنها نگاه شد و کسی این امر را باور نمیکرد، که خدا را شکر در این سالهای اخیر با بالا رفتن سطح اطلاعات و آگاهی هموطنان از جنبه های مختلف این بازار این موارد یکی یکی در حال افشا هستند. اصلا یک مواردی متاسفانه در بروکر های خارجی و غیر ایرانی وجود دارند که در ابتدا باور آنها برای خود بنده هم مشکل بود ( چون سالها فریب تبلیغات و ادعاهای دروغ آنها را خورده بودم ) که شاید درست نباشد در محیط عمومی اقدام به افشای آن نمود چون اینقدر تاثیر گذار و خلاف ادعاهایشان است که شاید مخاطبان بازگو کردن آنها را به چشم تبلیغات علیه آنها و رقابت نگاه کنند

این قسمت فقط به عنوان درد دل بود و خیلی وقت بود دلم میخواست اینو به بقیه هموطنان هم بگم که دیگه دوران سواستفاده ها تمام بشه و حداقل برای احترام به شخصیت خودمان و احترام به سرمایه مان هم که شده با یک بروکر راستگو و حقیقت گو کار کنیم.

در مورد اندیکاتور های تنظیم با gmt+3 هم باید بگم این اندیکاتور ها بعضا قابلیت تغییر و تنظیم ساعات را دارند که اگر مایل باشید با قرار دادن این اندیکاتور ها میتوان به راحتی راهنمایی های لازم را برای تغییر ساعت آن ارائه نمود و یا اگر این قابلیت را نداشته باشند بنده با حمایت بوکر پرسپولیس و همکاری برنامه نویسان هموطن اقدام به تغیر آنها جهت استفاده در ساعات 0 gmt خواهم کرد، تا حد اقل خدمتی در راستای رهایی از ادعاهای دروغین بروکر های خارجی و آزادی برای تجارت واقعی در این بازار برای هموطنان ایجاد گردد.

لطفا خوانندگان عزیز نوشته های بنده را به چشم تبلیغ و غیره نگاه نکنند و برای یک بار هم که شده سعی کنیم برای احترام به خودمان که شده با باورهای تحمیلی مقابله کرده و حقیقت را پیدا کنیم.
          لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
            یکی از دوستان راهنمایی که که اگر من بخام اون بچه کندل یکشنبه در پلتفرم اینجا ظاهر نشه باشد کدوم گزینه رو انتخاب کنم ؟

اون کندل کوچیک روی سیستمم اثر ناجوری داره .
            سلام

راهی نیست که بتوان از طریق متاتریدر این کار را انجام داد، چون دیتاها قیمتی از سرور دریافت میشوند.

اتفاقا موضوع این تاپیک هم همین بود و به زودی این امر ( حذف کندلهای یکشنبه ) اتفاق خواهد افتاد.

با احترام

نظر

سلام،

من واقعا تحسین می کنم شما رو که می خواهید مسئولیت چنین کار بزرگی را به عهده بگیرید ولی تعداد اندیکاتور/اکسپرت هایی که برای متاتریدر نوشته شده خیلی زیاده و هر روز ممکنه یک نفر از مشتریان شرکت یکی جدیدش رو بخواد و این کار از نظر عملی ممکنه خیلی سخت باشه. یعنی حساب کنید چند نفر برنامه نویس باید بشینن فقط اینکار رو بکنند در حالی که میشه از همون افراد برای نوشتن چیزهای جدید استفاده کرد. اجازه بدید لطفا من با مدیریت شرکت ظرف یکی دو روز آینده یک صحبتی داشته باشم و نظرشون رو در این مورد به عرضتون برسونم. این نظرسنجی خیلی از چیزی که فکر می کردیم پیچیده تر شد ولی به هر حال یک تصمیمی باید گرفته بشه.

با تشکر فراوان

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
              سلام
              از تاخیر در پاسخگویی کمال عذر خواهی را دارم.

چون آیتم های معاملاتی بازار تبادلات ارزی به خاطر حجم بالای معاملاتشان در سشن لندن که این خود دلایل اقتصادی خود را دارد بیشتر است و در نتیجه طبیعتا معامله گران بزرگ و سازمانها و نهاد های فعال از همان مبنای سشن لندن برای تنظیم رسم سطوح پیووتی استفاده می نمایند ( چه برای تحلیل و چه برای تصمیمات معاملاتی ) پس بیشترین واکنشهای قیمتی با سطوح پیووتی که اعتبار و دقت بالاتری دارند، نسبت به سطوح سشن لندن هستند.

همانطور که دیگر کاربران عزیز قبل از این هم به آن اشاره نمودند متاسفانه این اندیکاتور ها از روی عدم تعهد اخلاقی و اهداف سود جویانه از طرف بروکر های خارجی فعال در ایران منتشر شده اند که متاسفانه به خاطر پایین بودن سطح آگاهی و اطلاعات هموطنان عزیز از جنبه های فنی و تخصصی این بازار، کسی به این موضوع فکر هم نمیکرد به جز تعداد انگشت شماری که اگر هم در مقطعی اقدام به اطلاع رسانی کردند به چشم بدخواه و سود جو به آنها نگاه شد و کسی این امر را باور نمیکرد، که خدا را شکر در این سالهای اخیر با بالا رفتن سطح اطلاعات و آگاهی هموطنان از جنبه های مختلف این بازار این موارد یکی یکی در حال افشا هستند. اصلا یک مواردی متاسفانه در بروکر های خارجی و غیر ایرانی وجود دارند که در ابتدا باور آنها برای خود بنده هم مشکل بود ( چون سالها فریب تبلیغات و ادعاهای دروغ آنها را خورده بودم ) که شاید درست نباشد در محیط عمومی اقدام به افشای آن نمود چون اینقدر تاثیر گذار و خلاف ادعاهایشان است که شاید مخاطبان بازگو کردن آنها را به چشم تبلیغات علیه آنها و رقابت نگاه کنند

این قسمت فقط به عنوان درد دل بود و خیلی وقت بود دلم میخواست اینو به بقیه هموطنان هم بگم که دیگه دوران سواستفاده ها تمام بشه و حداقل برای احترام به شخصیت خودمان و احترام به سرمایه مان هم که شده با یک بروکر راستگو و حقیقت گو کار کنیم.

در مورد اندیکاتور های تنظیم با gmt+3 هم باید بگم این اندیکاتور ها بعضا قابلیت تغییر و تنظیم ساعات را دارند که اگر مایل باشید با قرار دادن این اندیکاتور ها میتوان به راحتی راهنمایی های لازم را برای تغییر ساعت آن ارائه نمود و یا اگر این قابلیت را نداشته باشند بنده با حمایت بوکر پرسپولیس و همکاری برنامه نویسان هموطن اقدام به تغیر آنها جهت استفاده در ساعات 0 gmt خواهم کرد، تا حد اقل خدمتی در راستای رهایی از ادعاهای دروغین بروکر های خارجی و آزادی برای تجارت واقعی در این بازار برای هموطنان ایجاد گردد.

لطفا خوانندگان عزیز نوشته های بنده را به چشم تبلیغ و غیره نگاه نکنند و برای یک بار هم که شده سعی کنیم برای احترام به خودمان که شده با باورهای تحمیلی مقابله کرده و حقیقت را پیدا کنیم.

نظر

راستش من به gmt+0 رای دادم ولی نظرم داره عوض میشه. کندل یکشنبه یک کم ناراحت کننده هست و کلی اندیکاتور اکسپرت هم نمیشه روی پلتفرم استفاده کرد. تعدادشون هم واقعا زیاده و من هم فکر نمی کنم بشه همه رو تبدیل کرد. ادمین محترم سایت بفرمایند نمیشه من رایم رو عوض کنم توی نظرخواهی؟

نوشته اصلی توسط esfandiyar نمایش پست ها
                خب کسی جواب بنده رو نداد .

در نظرسنجی رای دادم . به گزینه gmt+3

البته در نهایت بنده هم تابع نظر مدیریت هستم و هر تصمیمی بگیرند برای ما محترم خواهد بود .

تنها خواهشی که دارم حذف اون کندل کوچک یکشنبه هستش ( در صورت امکان )

نظر

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها
                  راستش من به gmt+0 رای دادم ولی نظرم داره عوض میشه. کندل یکشنبه یک کم ناراحت کننده هست و کلی اندیکاتور اکسپرت هم نمیشه روی پلتفرم استفاده کرد. تعدادشون هم واقعا زیاده و من هم فکر نمی کنم بشه همه رو تبدیل کرد. ادمین محترم سایت بفرمایند نمیشه من رایم رو عوض کنم توی نظرخواهی؟
                  همانطور که گفته شد کندل های یک شنبه قابل اصلاح در چارت هستند و جای نگرانی ندارند. در مورد اندیکاتور و اکسپرتها هم این چنین فکر نکنید، شما حداقل خودتون نگاهی کردید ببینید اصلا اون مجموعه ای که در نظر شما هست به ساعت مارکت واچ حساس هست یا خیر ؟؟ یا اگر هم حساس هست، آیا قابلیت تنظیم دارد یا خیر ؟؟ و یا اگر باز هم قابلیت تنظیم ندارند کمی صبر کنید تا نتیجه گفتگوی ناظر سایت با مدیریت محترم مشخص شود، چه بسا نتایج گفتگو ثمره ای بهتر از استفاده فعلی اندیکاتور و اکسپرت های فعلی باشند ؟

خدا را شکر هم بروکر، بروکر متعهد، خیر خواه و مشتری مدار هست و هم در کشور عزیزمان پتانسیل و استعداد های قابل تحسینی وجود دارند. پس نگران این نکته هم نباشید. همین که زمینه رهایی از انحصار و سودجویی از بروکر های خارجی مهیا میشود خود ارزش هر چیز را دارد.

همانطور که به صورت مستند و ملموس مشاهده میشود تمام تلاش بروکر پرسپولیس برای ارائه خدماتی حقیقی و درخور هموطنان عزیز در محیطی ایمن و قابل اعتماد بوده، انشاالله در این امر هم نتایج مطلوب حاصل شود.

نظر

بله تعداد اندیکاتور اکسپرتها خیلی زیاده و 3 ساعت اول بازار سرور پرسپولیس بسته باشه من هم مخالفم. اگر راهی نیست همون gmt+3 بشه. خیلی مهم نیست.

نوشته اصلی توسط pcmsystem نمایش پست ها
                    همانطور که گفته شد کندل های یک شنبه قابل اصلاح در چارت هستند و جای نگرانی ندارند. در مورد اندیکاتور و اکسپرتها هم این چنین فکر نکنید، شما حداقل خودتون نگاهی کردید ببینید اصلا اون مجموعه ای که در نظر شما هست به ساعت مارکت واچ حساس هست یا خیر ؟؟ یا اگر هم حساس هست، آیا قابلیت تنظیم دارد یا خیر ؟؟ و یا اگر باز هم قابلیت تنظیم ندارند کمی صبر کنید تا نتیجه گفتگوی ناظر سایت با مدیریت محترم مشخص شود، چه بسا نتایج گفتگو ثمره ای بهتر از استفاده فعلی اندیکاتور و اکسپرت های فعلی باشند ؟

خدا را شکر هم بروکر، بروکر متعهد، خیر خواه و مشتری مدار هست و هم در کشور عزیزمان پتانسیل و استعداد های قابل تحسینی وجود دارند. پس نگران این نکته هم نباشید. همین که زمینه رهایی از انحصار و سودجویی از بروکر های خارجی مهیا میشود خود ارزش هر چیز را دارد.

همانطور که به صورت مستند و ملموس مشاهده میشود تمام تلاش بروکر پرسپولیس برای ارائه خدماتی حقیقی و درخور هموطنان عزیز در محیطی ایمن و قابل اعتماد بوده، انشاالله در این امر هم نتایج مطلوب حاصل شود.

نظر

این هم جالب بود. چرا فکر می کنم بتونین رایتون رو عوض کنین. دوستانی که مایل هستند رایشون رو عوض کنند لطفا به آی دی pcm پیام خصوصی بدن.

هنوز موفق نشدم سر حوصله در مورد این نظرخواهی با مدیریت کارگزاری صحبت کنم. سرشون خیلی شلوغ بود وقتی تماس گرفتم ولی قول دادند همین امروز یا فردا راجع به این موضوع صحبت کنیم. به محض اینکه موفق شدم با ایشون صحبت کنم اطلاع خواهم داد.

نوشته اصلی توسط ali110 نمایش پست ها

نظر

یک صحبت مفصل داشتم با مدیریت شرکت امشب.

واقعا دستشون درد نکنه که با همه مشغله اینقدر با حوصله وقت گذاشتند و با ذکر همه جزییات حدود یک ساعت توضیحات دادند نسبت به موضوعاتی که من بعدش فهمیدم اصلا سئوال نداشت.

مشغله اصلی ایشون بیمه کردن مشتریان شرکت بود در برابر هر نوع ضرری که امکان داره در اثر هر چیزی غیر از ترید به مشتری شرکت وارد یشه بوده این چند ماه گذشته و موفق شدن برای اولین بار در دوبی این رو با یک شرکت Orient Insurance که یکی از بزرگترین شرکتهای بیمه در خاورمیانه هست به سرانجام برسونن.

امروز پی سی ام تنها بروکری هست که پول مشتریهاش در مقابل هر گونه خطری (به غیر از خطر خود تریدر) توسط بزرکترین شرکت بیمه کشور محلش گارانتی شده. هیچ شرکت بروکر یا بروکر نمای دیگه ای چنین گارانتی روی پول مشتری نداده در طول تاریخ.

در مورد تایم سرور، صحبت خیلی طولانی شد و من سعی می کنم تا حد ممکن خلاصه کنم.

ایشون معتقد هستند که:

یک) باید به هر نارضایتی اظهار شده از سوی مشتریان اهمیت داده بشه و در جهت رفع شدنش عمل بشه.
                        دو) موضوع اینه که کندلهای یکشنبه باید حذف شوند.
                        سه) دو راه دارد یا 3 ساعت پلتفرم دیرتر باز شود یا GMT+3

ایشون اعتقاد دارن با توجه به حقایق بالا GMT+3 باید انجام بشه.

من 100% موافقم.

نظر

تاپیک از بحث اصلی کمی منحرف شده و لازمه به روال اصلی برگرده.

Gmt+0 هنوز هم در اکثریته اگرچه بعد از ادامه بحث gmt+3 هم به طور چشمگیری رشد کرد (بخشی به علت اینکه تعدادی از گزینه اول به این گزینه تغییر عقیده دادند از جمله خود بنده) و الان خیلی فرقی با هم ندارند. نظر مدیریت هم همونطور که گفتم بر حذف کندلهای یکشنبه هست بدون دیرتر باز کردن پلتفرم که تنها راهش gmt+3 میشه.

البته هنوز قطعا به ما خبر ندادن ولی من فردا نتیجه را جویا شده و اطلاع خواهم داد.

نظر

تغییر ساعت پلتفرم

با سلام خدمت کاربران و مشتریان گرامی،

بسیار خرسندیم که اکنون و در این زمان در حال ارائه پلتفرمی هستیم که از تمامی جهات حرفه ای و مطابق با معیارهای روز آنلاین تریدینگ دنیا هست. در مورد ساعت سرور صحبت های زیادی در فروم انجام شد و تیم فنی بروکر نیز تحقیقات زیادی در این راستا انجام دادند. همانطور که مطلعید ساعت سرور پلتفرم در حال حاضر بر روی gmt قرار دارد.

با توجه به برگزاری نظرسنجی و با توجه بازخوردی که از تعداد زیادی از مشتریان ایرانی و غیر ایرانی بروکر و همین طور کاربران گرامی این فروم دریافت کردیم، اکثریت کاربران از راه های مختلف نظرات خود را در مورد تحلیل ها و استراتژی های معاملاتی خود و تفاوت شکل گیری کندل ها به دلیل به وجود آمدن کندل یک شنبه در متاتریدر به بروکر رسانده اند و همگی بر حذف کندل یک شنبه در پلتفرم تاکید دارند.

لذا این نکته را به عرض می رسانیم که نهایتا تصمیم مدیریت بر این شد که ساعت سرورهای دمو و لایو هر دو به گزینه gmt+3 تغییر یابد. این تغییر بر روی سرور دمو از همین هفته اجرا خواهد شد و بر روی سرور لایو از دو هفته دیگر عملیاتی خواهد شد.

امید است این تغییر که در راستای کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان انجام میگردد، باعث شود تا مشتریان عزیز با موفقیت هر چه بیشتر به امر ترید خود بپردازند.

با احترام

نظر

همانطور که دوستان اطلاع دارند ساعت سرور لایو از این آخر هفته به gmt+3 تغییر می کنه و این تاپیک هم باید بسته بشه. مسئولین محترم فروم اگز لطف کنند و صحبت من با جناب اسفندیار رو به یک تاپیک دیگه منتقل کنند بهتره. فکر می کنم تاپیک بیمه پول مشتریان مناسبه. با تشکر

نظر

پردازش ...
                              X