اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

نظرسنجی در مورد ساعت روی پلتفرم

بستن
این موضوع بسته شده است
X
این تاپیک ، یک تاپیک مهم است .
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

با سلام و تقدیر و تشکر از تلاشهای شما عزیزان و به ثمر نشستن زحمات شما
    من با صفر gmt موافقم.
    و بیشترین رای نیز آورده است.
    ولی اگر شما به هر دلیلی صلاح میدونید تایم دیگری باشد مختارید.
    در ضمن ممنون میشیم این کابین نیز زودتر افتتاح کنید.
    یا علی

نظر

رای من هم gmt است.هرچه بسمت استانداردها پیش بریم اختلالات آینده را حذف کرده ایم.

نظر

موضوع دقیقا اینست که اگر gmt بماند ساعت سرور، کندل یکشنبه بوجود می آید مگر اینکه پلتفرم را یک ساعت (دو ساعت) دیرتر باز کنند اول هفته. اصلا این نظرسنجی به همین علت ایجاد شد. پس هر دو با هم غیر ممکن است و خوبست باز هم صحبت کنیم در این مورد. راجع به اکسپرت و اندیکاتور هم باید بگم که میشه با هر تایم سروری منطبق بشه. Gmt + 4 کندل های بورس دوبی رو دقیقا در جا و زمان درستش قرار میده که از این لحاظ خیلی خوبه.
        ویرایش توسط ناظرسایت2 : https://www.traderha.com/member/14136-ناظرسایت2 در ساعت 06-18-2014, 10:25 AM

نظر

ضمن صحبتی که با یکی از مدیران فنی کارگزاری داشتم در مورد تکمیل دیتا و مرتب منظم شدن چارتها که بعد از معرفی اکانت میکرو کمی به هم ریخته گفتند از این مطلب مطلع هستند و می دانستند که پیش خواهد آمد و راه رفع آن را هم می دانند ولی انجام اینکار منوط به همین تصمیم گیری در مورد تایم سرور است زیرا اگر تایم عوض شود همه کار باید دوباره انجام شود. گویا زیاد هم کار می برد یعنی گفتند 4 نفر باید در طول آخر هفته روی آن کار کنند.

موضوع اینست: اگر تایم سرور gmt باقی بماند، کندل یکشنبه وجود خواهد داشت. حال دوستان کدام را ترجیح می دهند؟

نظر

ظاهرا اندیکاتورپیوت روزانه ای وجود دارد که کندل یکشنبه را محاسبه نمی کند
            اگر مشکل این باشد این هم قابل حل است.
            تریدهای حرفه ای بدون اندیکاتور
            در این سایت و در تلگرام
            SmartSignalFX@

نظر

نتیجه نظر سنجی و نقطه نظرات دوستان با مدیریت بروکر در میان گذاشته شد. پاسخ این بود که با توجه به 56% آرا به نفع gmt0 قاعدتا باید این گزینه را اعمال کرد ولی اصرار داشتند که حدود 30% رای به gmt+3 را به هیچ وجه نباید بدون وقع باقی گذاشت و درخواست کردند تا دوستانی که به این گزینه رای داده اند لطف کرده و دلیل این انتخاب را بفرمایند تا قبل تصمیم گیری در این مورد امکان فراهم کردن رضایت ایشان نیز بررسی شود.

نظر

اکثر بروکرهایی که دیدم gmt+3 بوده به نظرم باید بررسی بشه که بروکرهای بزرگ دنیا تایمشون چی هست دلیلشم اینکه وقتی کندلا تفاوت داره مهم اینه که اکثر تریدرا با چه کندلی دارن کار می کنن

مهمتر از ساعت سرور مشکل دیتای نمادهای میکرو تو حساب ریل هست که با تماسی که با اردردسک داشتم گفتن بعد از تغییر تایم درست میشه

به همین دلیل امیدوارم زودتر تصمیم گیری بشه مشکل دیتا حل بشه

پ.ن فک کنم اشتباها به +2 رای دادم ، نظرم +3 بوده
                If you can't control your emotions , you can't control your money

نظر

چارتها و کندل ها همونطور که فرمودید مشکلی نیستند (بلافاصله بعد از تصمیم گیری در باره تایم سرور) ولی در مورد تایم سرور بروکر های بزرگ دنیا، فکر خوبیه. من در این مورد تحقیق میکنم و تا 2-3 روز دیگه اطلاع رسانی خواهم کرد. دوستان دیگری هم که به گزینه سوم رای داده بودند نظر بدن لطفا.

نوشته اصلی توسط boursebaz360 نمایش پست ها
                  اکثر بروکرهایی که دیدم gmt+3 بوده به نظرم باید بررسی بشه که بروکرهای بزرگ دنیا تایمشون چی هست دلیلشم اینکه وقتی کندلا تفاوت داره مهم اینه که اکثر تریدرا با چه کندلی دارن کار می کنن

مهمتر از ساعت سرور مشکل دیتای نمادهای میکرو تو حساب ریل هست که با تماسی که با اردردسک داشتم گفتن بعد از تغییر تایم درست میشه

به همین دلیل امیدوارم زودتر تصمیم گیری بشه مشکل دیتا حل بشه

پ.ن فک کنم اشتباها به +2 رای دادم ، نظرم +3 بوده
                  ویرایش توسط ناظرسایت2 : https://www.traderha.com/member/14136-ناظرسایت2 در ساعت 06-14-2014, 08:03 PM

نظر

http://www.bloomberg.com/apps/news?p...d=aNykT4DvHd9A

همانطور که از لینک بالا دیده می شود بر اساس تحقیق بلومبرگ معتبرترین و بزرگترین بروکرهای دنیا اینها هستند:

World’s Best Brokers

Broker Loss,* in basis points
                    Goldman Sachs -27.5
                    Bank of America Merrill Lynch -32.7
                    Morgan Stanley -33.6
                    Barclays Capital -34.2
                    JPMorgan Chase -34.2
                    Investment Technology Group -35.6
                    UBS -36.3
                    Deutsche Bank -38.8
                    Citigroup -39.7
                    Credit Suisse -41.3

Goldman Sachs, Morgan Stanley, UBS و Investment Technology جواب دادند که GMT0 هستند ولی 3 تا دیگه هنوز جواب ندادند.

نظر

من به gmt+3 رای دادم دلیلش هم اینه الان توی یک بروکر دیگه حساب دارم و می خوام پولم رو بیارم توی پی سی ام ولی سرور اونا gmt+3 هست و من به کندلای اونا عادت کردم. البته فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه ولی اندیکاتو ر پیوت و ... خوب بود اگه روی چارت پی سی ام درست کار کنن. حالا البته ببینیم .... پولمونو میدن یا نه چون فعلا که 5 روزه هنوز نرسیده.

نظر

نوشته اصلی توسط simpletrade نمایش پست ها
                        من به gmt+3 رای دادم دلیلش هم اینه الان توی یک بروکر دیگه حساب دارم و می خوام پولم رو بیارم توی پی سی ام ولی سرور اونا gmt+3 هست و من به کندلای اونا عادت کردم. البته فکر نمی کنم مشکلی ایجاد کنه ولی اندیکاتو ر پیوت و ... خوب بود اگه روی چارت پی سی ام درست کار کنن. حالا البته ببینیم .... پولمونو میدن یا نه چون فعلا که 5 روزه هنوز نرسیده.
                        سلام

اتفاقا به دلیل این که کندلهای لایو pcm بر اساس 0gmt هست سطوح پیووتی صحیح تر و دقیقتر هستند، کسانی که به صورت حرفه ای با پیووت ها کار میکنند همیشه از پلتفرم های با ساعت مارکت واچ 0gmt کار میکنند.
                        لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

نظر

خوب 2 ساعت دیرتر باز کنند پلتفرم رو چه اشکالی داره؟ نصف شب یکشنبه اول بازار اصلا برای ترید کردن مناسب نیست چون اسپرد ها خوب نبستند. بعد از 2 ساعت اسپردها خیلی بهتر میشن و اگه پلتفرم از اون موقع باز بشه خیلی ها کال نمیشن به خاطر اسپرد بد اول بازار. من فکر می کنم خیلی هم کار خوبیه. نظر دوستان چیه؟

نوشته اصلی توسط ناظرسایت2 نمایش پست ها
                          موضوع دقیقا اینست که اگر gmt بماند ساعت سرور، کندل یکشنبه بوجود می آید مگر اینکه پلتفرم را یک ساعت (دو ساعت) دیرتر باز کنند اول هفته. اصلا این نظرسنجی به همین علت ایجاد شد. پس هر دو با هم غیر ممکن است و خوبست باز هم صحبت کنیم در این مورد. راجع به اکسپرت و اندیکاتور هم باید بگم که میشه با هر تایم سروری منطبق بشه. Gmt + 4 کندل های بورس دوبی رو دقیقا در جا و زمان درستش قرار میده که از این لحاظ خیلی خوبه.

نظر

پیامهایی که بین سرورهای بانکها و بازار های مالی رد و بدل می شوند از پروتکلی به نام FIX تبعیت می کنند و همه صرف نظر از اینکه سرور در چه تایم زونی باشد باید از GMT+0 تبعیت کنند. به همین دلیل همه بانکها و موسسات معتبر مالی برای آنلاین تریدینگ نیز تایم سرورهای خود را بر GMT+0 منطبق می کنند و یک بروکر رسمی مثل پی سی ام هم حتما به همین دلیل این تایم را انتخاب کرده. دوستان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت FIX مراجعه کنند:
                            http://www.fixtradingcommunity.org/

این قضیه سرور تایم های غیر استاندارد هم به خاطر نفوذ بروکرنماهای روسی در ایران بوجود آمده چون تایم زون محلی امثال آل.... و این قبیل بروکر نما ها GMT+3 هست. متاتریدر چون اصولا برای وصل شدن به جایی ساخته نشده بود و از پروتکل فیکس هم استفاده نمی کند (یک پروتکل غیر استاندارد مخصوص خودش داره ظاهرا) و اینها روزی که شروع کردند (واحتمالا هنوز) الزامی به مبادله پیامهای اردرها با هیچ بازاری را نداشتند تایم خودشان را انتخاب کردند و با پخش کردن مشتی اندیکاتور که فقط با تایم سرور خودشان درست کار کند باعث این عادت بد برای ماها شدند. ما در ایران اگر بخواهیم راه پبشرفت برای ما باز شود لازم است با استانداردهای جهانی خود را منطبق کنیم. البته همانطور که یکی از دوستان گفتند حتی اندیکاتوری که برای یک سرور تایم دیگه نوشته شده را میشود با تغییر فقط یک عدد در برنامه به سرور تایم دیگری منطبق کرد.

من هم معتقدم که سرور پی سی ام باید GMT+0 بماند مثل همه بروکرهای معتبر دنیا.

در مورد کندلهای یکشنبه هم فکر نمی کنم اگر سرور 2 ساعت دیرتر باز شود مشکلی برای کسی بوجود بیاید.

نظر

سلام آقای دکتر مجدیان،

مدتی بود سری به شاگردهاتون در فروم نمیزدید و از کسب معلومات محروم شده بودیم. می دونم مشغله هاتون خیلی زیاده ولی تو رو خدا هر از گاهی تشریف بیارین. خیلی خوشحالمون کردید آقای دکتر.

حق با شماست. این اطلاعات غلط و عادتهای بدی رو که بروکر نماهای ف ا ر ک س ی به تریدرهای ایرانی تزریق کردن هنوز کاملا پاک نشده. اینم یکیش. خیلی تریدرهای ایرانی از یک سری اندیکاتور استفاده می کنند که واقعا خودشون هم نمی دونن چی هست ولی خوب وایسته شدن به خاطرش به بروکر نما های روسی.

من هم از پی سی ام خواهش می کنم همین استاندارد جهانی رو حفظ کنن و gmt0 باقی بمونند. کندلهای یکشنبه هم اگه با 2 ساعت دیرتر روشن کردن پلتفرم حل بشه دیگه عالیه.

نوشته اصلی توسط fx-majdian نمایش پست ها
                              پیامهایی که بین سرورهای بانکها و بازار های مالی رد و بدل می شوند از پروتکلی به نام fix تبعیت می کنند و همه صرف نظر از اینکه سرور در چه تایم زونی باشد باید از gmt+0 تبعیت کنند. به همین دلیل همه بانکها و موسسات معتبر مالی برای آنلاین تریدینگ نیز تایم سرورهای خود را بر gmt+0 منطبق می کنند و یک بروکر رسمی مثل پی سی ام هم حتما به همین دلیل این تایم را انتخاب کرده. دوستان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت fix مراجعه کنند:
                              http://www.fixtradingcommunity.org/

این قضیه سرور تایم های غیر استاندارد هم به خاطر نفوذ بروکرنماهای روسی در ایران بوجود آمده چون تایم زون محلی امثال آل.... و این قبیل بروکر نما ها gmt+3 هست. متاتریدر چون اصولا برای وصل شدن به جایی ساخته نشده بود و از پروتکل فیکس هم استفاده نمی کند (یک پروتکل غیر استاندارد مخصوص خودش داره ظاهرا) و اینها روزی که شروع کردند (واحتمالا هنوز) الزامی به مبادله پیامهای اردرها با هیچ بازاری را نداشتند تایم خودشان را انتخاب کردند و با پخش کردن مشتی اندیکاتور که فقط با تایم سرور خودشان درست کار کند باعث این عادت بد برای ماها شدند. ما در ایران اگر بخواهیم راه پبشرفت برای ما باز شود لازم است با استانداردهای جهانی خود را منطبق کنیم. البته همانطور که یکی از دوستان گفتند حتی اندیکاتوری که برای یک سرور تایم دیگه نوشته شده را میشود با تغییر فقط یک عدد در برنامه به سرور تایم دیگری منطبق کرد.

من هم معتقدم که سرور پی سی ام باید gmt+0 بماند مثل همه بروکرهای معتبر دنیا.

در مورد کندلهای یکشنبه هم فکر نمی کنم اگر سرور 2 ساعت دیرتر باز شود مشکلی برای کسی بوجود بیاید.

نظر

سلام، میشه لطفا واضحتر توضیح بدین چرا با gmt0 سطوح پیوتی صحیحتر و دقیقتر میشن؟ من هم حساب لایو دارم با پی سی ام و به این کندلهای gmt0 عادت کردم ولی به gmt3 رای دادم چون میخوام از حجم بزرگی اندیکاتور و اکسپرت استفاده کنم که همشون با gmt+3 تنظیم شدن و راستش من بلد نیستم تنظیمشون کنم برای gmt0 فکر هم نمی کنم کندلها بشن gmt+3 برای کسی مشکلی پیش بیاره ولی اینهمه اندیکاتور و اکسپرت که توی بازار متاتریدر هست رو میشه روی پلتفرممون استفاده کنیم.

نوشته اصلی توسط PCMSystem نمایش پست ها
                                سلام

اتفاقا به دلیل این که کندلهای لایو pcm بر اساس 0gmt هست سطوح پیووتی صحیح تر و دقیقتر هستند، کسانی که به صورت حرفه ای با پیووت ها کار میکنند همیشه از پلتفرم های با ساعت مارکت واچ 0gmt کار میکنند.

نظر

پردازش ...
                                X