اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر حاضرید برای اموزش فارکس هزینه کنید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

نوشته اصلی توسط moj65 نمایش پست ها
    مطمئنا رفتن به کلاس سرعت یادگیری رو افزایش می ده ولی مساله اصلی اینه که این بازار ثابت نیست

یعنی ریاضی نیست که 2x2 همیشه بشه 4 گاهی 3 هستو گاهی 4 و شاید هم 5 یعنی همیشه متغییر هست و تشخیص این نیاز به تجربه داره و با کلاس رفتن نمی شه تمام احتمال ها رو یاد گرفت و نیاز به تلاش فردی داره

در مورد مسائل گفته نشده به شما قول می دهم هیچ کسی نمیاد چیزی که با ارزش باشه رو به قیمت هیچ به شاگردش یاد بده حالا می خواد 1000 تا یا 10000 دلار بگیره چون استاد همیشه یک برگ برنده برای خودش در مقابل شاگردش نگه می داره پس باز می گردیم به همون مساله تجربه و تلاش فردی
    فقط با شما در زمینه ریاضی بودن اختلاف کامل دارم ! بنظرم فارکس یک بازار کاملا منظم و تحت تاثیر مسائل ریاضی و هندسه هست ! با تشکر
    در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

می توانید امدن زلزله ژاپن را با ریاضی و هندسه توجیه کنید که باعث زیر و رو شدن بازار شد و به مدت یک هفته اسپرد تقریبا در همه بروکرها به بالای 60 پیپ رسید

یا اینکه بر خورد تو فان به ساحل امریکا که باعث بسته شدن بازارهای امریکا شد

یا گپ های بزرگ حمله به برجهای دو قلو رو با ریاضی توضیح بدین

اتفاقات زیادی رو می شه شمرد که که تمام محاسبات بازار رو می تونه در یک لحظه به هم بزنه شاید در موقعیتی بازار بر اساس ریاضیات و فرمول پیش بره اما هر لحظه امکان داره یه دیونه مثله ساور بیاد و بازار رو بترکونه در واقع در هفته چند بار این اتفاق می افته اون هم به دست بانکها و هچ فاندهای بزرگ

پس باز می گردیم به این که گاهی بازار 2*2 می گه 3 گاها 5 و اگه اجازه بدن می شه 4
      ویرایش توسط moj65 : https://www.traderha.com/member/3713-moj65 در ساعت 11-30-2012, 09:37 PM

نظر

[QUOTE=moj65;39662]می توانید امدن زلزله ژاپن را با ریاضی و هندسه توجیه کنید که باعث زیر و رو شدن بازار شد و به مدت یک هفته اسپرد تقریبا در همه بروکرها به بالای 60 پیپ رسید

اتفاقات زیادی رو می شه شمرد که که تمام محاسبات بازار رو می تونه در یک لحظه به هم بزنه شاید در موقعیتی بازار بر اساس ریاضیات و فرمول پیش بره اما هر لحظه امکان داره یه دیونه مثله ساور بیاد و بازار رو بترکونه در واقع در هفته چند بار این اتفاق می افته اون هم به دست بانکها و هچ فاندهای بزرگ

پس باز می گردیم به این که گاهی بازار 2*2 می گه 3 گاها 5 و اگه اجازه بدن می شه 4[/QUOTE

مبحث مدیریت سرمایه برای اینگونه موارد مطرح میشه .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

[QUOTE=jengheshlaghi;58457]
          نوشته اصلی توسط moj65 نمایش پست ها
          می توانید امدن زلزله ژاپن را با ریاضی و هندسه توجیه کنید که باعث زیر و رو شدن بازار شد و به مدت یک هفته اسپرد تقریبا در همه بروکرها به بالای 60 پیپ رسید

پس باز می گردیم به این که گاهی بازار 2*2 می گه 3 گاها 5 و اگه اجازه بدن می شه 4[/QUOTE

مبحث مدیریت سرمایه برای اینگونه موارد مطرح میشه .

با مدیریت سرمایه چطوری می شه بازار رو پیش بینی کرد ؟

نظر

هزینش یه عمره و لحظات خوش زندگی . با تقدیم احترام.
            https://t.me/MoRaFx

نظر

بزرگان فرمودند انچه برای خود میپرستی برای دیگران هم بپسند !

یکی از اساتید تعریف میکردند که برای اموزش فارکس در کانادا و لندن عزیمت کرده و ساعتی 3000 دلار 5سال پیش میداده ! بعد استادش بهش گفت که حسابش 30000 دلار شارژ کنه و با نظارت استاد ترید میکرد تا وقتی که کل هزینه هاش در بیاورد !

من خودم اگر خدا خواست و زنده ماندم میخوام این برنامه در دبی راه بندازم ! ساعتی 5000 دلار و با شرط امکان باز کردن حساب 50000 دلاری ! تا همه هزینه های اموزش از طریق ترید شاگردو با نظارت استاد باز گردد !

خودم اگر اوایل اشنایی با فارکس کسی چنین پیشنهادی میداد بدون تردید قبول میکردم !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها

یکی از اساتید تعریف میکردند که برای اموزش فارکس در کانادا و لندن عزیمت کرده و ساعتی 3000 دلار 5سال پیش میداده ! بعد استادش بهش گفت که حسابش 30000 دلار شارژ کنه و با نظارت استاد ترید میکرد تا وقتی که کل هزینه هاش در بیاورد !

من خودم اگر خدا خواست و زنده ماندم میخوام این برنامه در دبی راه بندازم ! ساعتی 5000 دلار و با شرط امکان باز کردن حساب 50000 دلاری ! تا همه هزینه های اموزش از طریق ترید شاگردو با نظارت استاد باز گردد !

سلام
                حالا اگر سرمایه گذاری سوخت شد رفت هوا چی ؟ ان استاد پول را بر میگردوند؟؟
                من در استرالیا که هزینه اموزش بسیار بالاست من پکیج 50 ساعته فارکس دیدم که شرکتی ان را به قیمت 12000 دلار ارائه میکرد. البته هیچ جا هم ندیدم که تضمین کنند که هزینه این اموزش با ان سرمایه گذاری جبران شود.
                احتمالا آن بنده خدا خالی بسته . کلا تو ایران از این خالی بندی ها برای خارج زیاد میشه .
                البته این نظر من بود امیدوارم به کسی برنخوره .
                با ارزوی موفقیت برای همه

نظر

فرمایش این دوستمان کاملا درسته

هیچ گاه نباید گول گرانی و بر عکس چوب ارزانی را خورد چه تو فیزیک اتمی چه در فضانوردی و یا حتی تو خرید یک دستگاه رولز و رویس فانتوم و هر کار دیگری حالا فارکس که جای خود دارد و کاری تجربی بوده و تنها نیاز به دوره آموزش مبانی

تکنیکال
                  و
                  فاندامنتان

دارد بنده شخصا افرادی را سراغ دارم (که البته ادعای استادی هم ندارند ) با آموزش دوره های مبانی تکنیکال با هزینه های بسیار متوسط و ارزان هم اکنون در این تجارت به پشتوانه تجربه و پشتکار خود موفق بوده و ادعای رضایت دارند .

امیدوارم همه بدانند که ابزار همان افراد استاد نام تنها قدرت 1_تعقل و فهم انسانی 2_ مبانی علم مورد نظر 3_ تجربه و تکرار های گذشته است .

نه تنها در فارکس بلکه حتی آلبرت انیشتین هم تو علمش ادعایی بیش از این 3 مورد نداشته است .

باید دانست که آن چیزی که این استادها رو استاد کرده پشتکار است نه هزینه و پارتی بازی و .......

این هم جناب دکتر حسابی در کنار پروفسور آلبرت انیشتین

نظر

[QUOTE=zoomer20;58472]
                    نوشته اصلی توسط jengheshlaghi نمایش پست ها

با مدیریت سرمایه چطوری می شه بازار رو پیش بینی کرد ؟

سلام لطفا به تاپیک دنیای تریدری صفحه 23 یه نگاهی بندارید .

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

نظر

دوست عزیز پیشنهاد میدم اصلا پولتون رو هدر ندید.
                      واقعیت بازار تلخ تر از چیزی هست که فکر میکنید.
                      تو سایت فکتوری یه سر بزنید در چندین تاپیک خواسته شده که اگه کسی خرج زندگیشو از این کار به مدت 5 سال مدام دراورده اعلام کنه
                      میزان درامد هم 30k اعلام شده در سال و در بین 50000هزار یوزر یکنفر هم پیدا نشده استیتمنت بزاره. میدونید که بازدید غیر یوزری شاید در حد ملیون باشه.
                      تو این بازار اصلا فکر اینکه سالی بالای 40درصد با رعایت سفت و سخت مدریت سرمایه, از ذهنتون بیرون کنید
                      اگه کسی پیدا بشه با استیتمنت 30درصد در سال با رعایت مدیریت سرمایه 1درصد من قول میدم این شخص توسط بانکهای بزرگ با درامد ملیون دلاری استخدام میشه.
                      بانکهای بزرگ تریدر ها رو قبلا ها از دکتراهای ریاضی اونم از تاپ تن مثل هاروارد استخدام میکنند .این اعجوبه ها نتونستن از این سودهایی که اینجا ملت در فکر هستن
                      دربیارن. برای موسسات مالی فکر کنم 20 درصد هم ایده ال باشه.

اما کسانی که سود میکنن دارن چیکار میکنن؟ اکثرا کارشون قمار هست رو حساباشون با روشهای مارتینگلی و انتی مارتینگلی و استاپهای بزرگ و غیره
                      که میدونید هر لحظه خطر کال شدن حساب ها هست.
                      یک مورد مثال میزنم از سایت سرمایه کسی که 7 سال پیش 20 سال تجربه داشت(اگه الان باشه باید 27 سال تجربه داشته باشه) و معتبر ترین فارکس کار اون زمان بود در سرمایه اقای فرخ.
                      این اقا 7 سال پیش کارش به جایی رسیده بود که برای تیپی 20 پیپ 500 پیپ استاپ لاس تعیین میکرد!!!!
                      تمام این استیتمنتهایی که میبینید که طرف سود کرده طرف قمار کرده و بدون قمار کردن خیالتون راحت به 30 درصد در سال به سختی خواهید رسید.
                      تو همین فروم پست های اقای بهزادی هم رو ببینید گفته کسی که ماهی 5 درصد دراورده با رعاعیت مدیریت سرمایه در یکسال استیتمنت بیاره
                      بهش 3000 تا جایزه میدم!!!!
                      خوب مشخص هست چرا همچین چیزی گفته چون امکان نداره و اگه کسی بتونه با درامدهای ملیون دلاری رو هوا موسسات میگیرن همچین کسی رو.
                      پس شما تنها یک کار میتونید تو این بازار بکنید اونم قمار هست رو حسابتون!!!
                      یک تحقیقی تازه انجام شده که در طی یکسال از 8500 اکانت 32 تا تونستن موفق باشن در یکسال نه بیشتر!!!یعنی 99.6 درصد ضرر کردن.
                      اینا همش مدرکش موجوده کافی هست کمی سرچ کنید.
                      پیشنهاد میکنم زودتر به فکر کار دیگری در کنار قمار کردن رو پولهاتون باشید.

نظر

نوشته اصلی توسط mohammad110 نمایش پست ها
                        دوست عزیز پیشنهاد میدم اصلا پولتون رو هدر ندید.
                        واقعیت بازار تلخ تر از چیزی هست که فکر میکنید.
                        تو سایت فکتوری یه سر بزنید در چندین تاپیک خواسته شده که اگه کسی خرج زندگیشو از این کار به مدت 5 سال مدام دراورده اعلام کنه
                        میزان درامد هم 30k اعلام شده در سال و در بین 50000هزار یوزر یکنفر هم پیدا نشده استیتمنت بزاره. میدونید که بازدید غیر یوزری شاید در حد ملیون باشه.
                        تو این بازار اصلا فکر اینکه سالی بالای 40درصد با رعایت سفت و سخت مدریت سرمایه, از ذهنتون بیرون کنید
                        اگه کسی پیدا بشه با استیتمنت 30درصد در سال با رعایت مدیریت سرمایه 1درصد من قول میدم این شخص توسط بانکهای بزرگ با درامد ملیون دلاری استخدام میشه.
                        بانکهای بزرگ تریدر ها رو قبلا ها از دکتراهای ریاضی اونم از تاپ تن مثل هاروارد استخدام میکنند .این اعجوبه ها نتونستن از این سودهایی که اینجا ملت در فکر هستن
                        دربیارن. برای موسسات مالی فکر کنم 20 درصد هم ایده ال باشه.

اما کسانی که سود میکنن دارن چیکار میکنن؟ اکثرا کارشون قمار هست رو حساباشون با روشهای مارتینگلی و انتی مارتینگلی و استاپهای بزرگ و غیره
                        که میدونید هر لحظه خطر کال شدن حساب ها هست.
                        یک مورد مثال میزنم از سایت سرمایه کسی که 7 سال پیش 20 سال تجربه داشت(اگه الان باشه باید 27 سال تجربه داشته باشه) و معتبر ترین فارکس کار اون زمان بود در سرمایه اقای فرخ.
                        این اقا 7 سال پیش کارش به جایی رسیده بود که برای تیپی 20 پیپ 500 پیپ استاپ لاس تعیین میکرد!!!!
                        تمام این استیتمنتهایی که میبینید که طرف سود کرده طرف قمار کرده و بدون قمار کردن خیالتون راحت به 30 درصد در سال به سختی خواهید رسید.
                        تو همین فروم پست های اقای بهزادی هم رو ببینید گفته کسی که ماهی 5 درصد دراورده با رعاعیت مدیریت سرمایه در یکسال استیتمنت بیاره
                        بهش 3000 تا جایزه میدم!!!!
                        خوب مشخص هست چرا همچین چیزی گفته چون امکان نداره و اگه کسی بتونه با درامدهای ملیون دلاری رو هوا موسسات میگیرن همچین کسی رو.
                        پس شما تنها یک کار میتونید تو این بازار بکنید اونم قمار هست رو حسابتون!!!
                        یک تحقیقی تازه انجام شده که در طی یکسال از 8500 اکانت 32 تا تونستن موفق باشن در یکسال نه بیشتر!!!یعنی 99.6 درصد ضرر کردن.
                        اینا همش مدرکش موجوده کافی هست کمی سرچ کنید.
                        پیشنهاد میکنم زودتر به فکر کار دیگری در کنار قمار کردن رو پولهاتون باشید.
                        بعد از مدتها یک پست وزین و ارزشمند دیدم. آفرین بر این نوع دید شما به بازار

ارادتمند- بهزاد
                        ویرایش توسط بهزاد بهزادی : https://www.traderha.com/member/5272-بهزاد-بهزادی در ساعت 03-31-2013, 01:45 AM

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها

ارادتمند- بهزاد
                          30 درصد در سال که میشه ماهی کمتر از 2درصد!
                          یعنی کسی تو فارکس با یه سیستم درست و مدیریت مالی سفت و سخت و فلان و بهمان ... نمیتونه به اندازه ی یه بقال سود کنه؟
                          مثلا شما اگه هزار دلار داشته باشی سر یه سال این پولت میشه هزاروسیصد دلار؟
                          علافیم؟!
                          دارم یادمیگیرم

1- فارکس اقیانوس موقعیتاس موقعیت زیاده جوگیرنشو
                          2- اگه موقعیت بدگرفتی توضرری باموقعیتای عجولانه کاروخرابترنکن
                          3- آرامش در تریدری
                          4- اگه به موقعیت دیررسیدی ولش کن موقعیت خوب بازم هست
                          5- اگه کسی سیگنال داد تاصددرصدمطمئن نشدی نگیر با فکر خودت موقعیت بگیرمسئولیتش باخودته
                          6- بادقت موقعیتوانتخاب کن بعدش اصلانترس
                          7- گزارش سودوضررتوداشته باش سودتوگرفتی زیادطمع نکن
                          8- روزایی که بازاررونددرست حسابی نداره ترید نکن سرمایه تو حفظ کنی بردی
                          9- هیچوقت پابرهنه نپروسط بازاربراهرموقعیت جدیدیاخوب فکرکن یااصلانگیر
                          10-درمدیریت سرمایه سختگیرباش
                          11- اگه دیروز خیلی ضرر کردی امروز حق نداری تو فکر جبرانش باشی فقط اجازه داری مثل روزای دیگه کارتو بکنی
                          12- عاشق فشردن کلیدهای آبی و قرمز نباش
                          13- با روحیه ی بد ترید نکن
                          14- خودتو گول نزن
                          15- جلوی ضررو از هرجا بگیری منفعته
                          16- ماجرا جویی و آزمون و خطا نکن
                          17- هیچ وقت الکی ریسک نکن، بدتر از اون همزمان چندتا ریسک الکی نکن

نظر

نوشته اصلی توسط بهزاد بهزادی نمایش پست ها

ارادتمند- بهزاد

سلام دکتر یعنی شما هم معتقدید فعالیت در این بازار صرفا قماره؟؟؟

ممنون........
                            در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

استمنت حساب حقیقی هست ! برای دو هفته ! به تاریخ معاملات و جهت پوزیشنها و روند ان موقعه دقت کنید ! من بشخصه حاظر بودم برای اموزش چنین نوع معاملاتی ساعتی 3 هاردلار بدم !

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
                              [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

نظر

مسلم خان من تو این هفت سال از این استیتمنت ها زیاد دیدم 200 دلار شده 20K تو دوماه ولی طرف روش قمار کرده کمی با خودتون فکر کنید که اگه همچین سیستمی واقعا موجود بود و پایدار کسی حاضر میشد به قیمت ملیارد دلاری به کسی یاد بده؟
                                این چیزی که گزاشتید من نمیدونم طرف چند در صد سود کرده ولی اکثرش قمار هست و ناپایدار.
                                شما یک اکانت 20 هزارتایی رو بای بزنی روز بعد ممکنه بشه 40 هزار .20000 هزار برای بعضی ها اندازه 200 دلار من و شما ارزش داره و این کارا رو میکنن.
                                همین چند وقت پیش یه بنده خدایی بود 20 درصد هر ماه سود میکرد با اکانت 20000 تایی ولی انتی مارتینگل بود و یه عده هم خوشحال بودند و پوزیشن های این بنده خدا
                                رو میگرفتن .بعد 5 ماه که سیستمش رسید به لول هفت طرف خونریزی کرد و راهی بیمارستان و میدانید ادامه داستان.... از این داستان ها زیاد دیدم.
                                اصلا و ابدا همچین سودهایی بدون قمار بدست نمیاد.
                                ببینید یه اکانتی با

% 18.58 =Annual Growth Rate
                                1.9%=Worst Drawdown

این چیزی که گزاشتم اگه بهش برسید طی چند سال سرمایه های ملیون دلاری به سمت شما سرازیر میشه
                                این نوع ترید کردن اسمش بیزینس هست . و ملیونرها و هج فاند ها و بانکها دنبال اینن.
                                مطمئن باشید بهترین دکتراهای اقتصاد و ریاضی و روانشناسی از بهترین دانشگاههای دنیا اونقدر بدبخت نیستند که اگه میشد
                                اونجوری سود کرد راهشو پیدا نکنن.
                                ویرایش توسط mohammad110 : https://www.traderha.com/member/7759-mohammad110 در ساعت 03-31-2013, 03:28 AM

نظر

پردازش ...
                                X