اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

چقدر حاضرید برای اموزش فارکس هزینه کنید؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

خوشبختانه اونقدر اموزش تو اینترنت بود که تا من بیام همش رو بخونم 2 سال گذشت و در طول دو سال استراتژی های زیادی امتحان کردم و اخرش به دو چیز رسیدم
    در هیچ روشی قطعیتی وجو ندارد
    مدیریت سرمایه 70 درصد ماجراست

نظر

نوشته اصلی توسط moj65 نمایش پست ها
      خوشبختانه اونقدر اموزش تو اینترنت بود که تا من بیام همش رو بخونم 2 سال گذشت و در طول دو سال استراتژی های زیادی امتحان کردم و اخرش به دو چیز رسیدم
      در هیچ روشی قطعیتی وجو ندارد
      مدیریت سرمایه 70 درصد ماجراست
      ولی مطمئن باش یک استاد ماهر میتونه خیلی زود تو رو به مقصد برسونه ! در ضمن یک سری نکات هست که هیج جا گفته نشده شاید شما توسط یک نفر همه دوسال توی دو ماه یاد بگیری ! ارزشش داره !

منکه اگر میتونستم کلاس همه اساتید داخل و خارج میرفتم !
      در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها
        ولی مطمئن باش یک استاد ماهر میتونه خیلی زود تو رو به مقصد برسونه ! در ضمن یک سری نکات هست که هیج جا گفته نشده شاید شما توسط یک نفر همه دوسال توی دو ماه یاد بگیری ! ارزشش داره !

من فکر نمیکنم که فارکس رو بشه توی دو ماه یاد گرفت حداقل 3سال به طور شبانه روز مطالعه نیاز داره یا 6سال به صورت مطالعات پاره وقت.

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
          من فکر نمیکنم که فارکس رو بشه توی دو ماه یاد گرفت حداقل 3سال به طور شبانه روز مطالعه نیاز داره یا 6سال به صورت مطالعات پاره وقت.
          سلام میثم جان

حقیقتا من تا حالا کلاس اموزشی نرفتم این حرف از باب مثال گفتم ! ولی در هر صورت وجود یک استاد ماهر خیلی میتونه مدت اموزش کوتاه بکنه تا اینکه خودت میخوای این کار بکنی !

ولی اینکه بعد از چه مدتی میتونی تبدیل به یک تریدر بشی بر میگرده به هوش و شخصیت ادم ها !

با ارزوی موفقیت
          در ف ا رک س هر چه کمتر بدانید موفقتر هستید !

اساس کار در ف ا ر کس مدیریت سرمایه با یک توجیه تکنیکال هست !

همیشه بیاد داشته باشید انچیزی که در ف.ارکس تمام میشود "فرصتهای معاملاتی" نیست بلکه سرمایه شماست !

همه نوشتهایم جنبه اموزشی داردو نویسنده هیچ مسئولیتی در قبال خرید و فروش خوانندگان ندارد !

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
            درباره برنامه های آموزشی خودم:

1- دوره iPlUS که از فردا شروع می شود تحت نظر استاد امیررضا حسنی - مدیر دپارتمان هجینگ موسسه مطالعات اقتصاد انرژی

2- دوره تحلیل تکنیکال پیشرفته تحت نظر استاد نیما آزادی با محوریت الگوهای هارمونیک که از نیمه نخست دی ماه به امید خدا آغاز خواهدشد

3- آغاز دوره مطالعاتی سنگین درباره تئوری الیوت از ابتدای دیماه
            سلام دوست خوبم گلدن آنالیست اگر امکان داره اطلاعاتی در باره مورد اول و دوم و برگزاری دوره ها بفرمااید. اگر هم امکان گذاشتن تو فوروم نیست . زحمت بکشید برام پیام بذارید. ممنون
            http://tadavomteam.com/

Market
            Is Not About Prediction. It Is About Reaction

نظر

به نظر من تو این بازار نیازی نیست برای اموزش جزء وقت چیز دیگه ای هزینه کرد
              که البته این سنگینترین هزینه ای هستش که ماها میدیم (البته قبلا اینجور فکر میکردم ولی الان به ادمای دوروبرم که نگاه میکنم میبینم 99 درصدشون دارن وقتشون رو تلف میکنن هنوز فارکسیا خوبن باز یه کاری میکنن اگرنه بقیه که دارن کارای روزانشون رو میکنن و هیچ کاری نمیکنن و پیشرفت خاصی هم ندارن)
              همین اموزشهایی که تو اینترنت هم هست کافیه و صد البته نیاز هم نیست زیاد سخت بگیریم
              فقطد اونایی که بلدی رو درست به کار بگیری بسه
              خودت رو هم گول نزنی (من که همیشه با گول زدن خودم باعث شدم حساب دود بشه بره هوا یعنی پوزیشنی که میدونستم مضر هست رو گرفتم و بعدش دیگه تو مرداب فرو رفتم)
              فقط و فقط و فقط اگه بشه احساسات خود رو کنترل کرد 100 در 100 بدون هزینه کردن برای آموزش میشه موفق شد تو این بازار
              من خودم الان از سال 86 تا حالا با فارکس اشنام ولی از اونجایی که بیش از حد ادم طمعکاری هستم هنوز به اونجایی که میخوم نرسیدم .
              و البته یه سری مشکلات هم سر راهم بوده و هست
              به امید موفقیت همه
              قبول حقیقت از بیان حقیقت سخت*تر است . هیچکاک

نظر

نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
                سلام دوست خوبم گلدن آنالیست اگر امکان داره اطلاعاتی در باره مورد اول و دوم و برگزاری دوره ها بفرمااید. اگر هم امکان گذاشتن تو فوروم نیست . زحمت بکشید برام پیام بذارید. ممنون
                iTahlil - تحلیل اقتصاد جهانی – نرخ های جهانی ارز ، نفت و طلا

دوره تکنیکال پیشرفته | .:: نخستین مرجع رایگان آموزش بورس ::.

نظر

نوشته اصلی توسط goldanalyst نمایش پست ها
                  خلیل جان شما ابتدا حساب باز کردید بعد سراغ آموزش رفتید یا برعکس؟

بعدش، سرنوشت اون اکانت 2000 دلاری چه شد؟ کال شد یا رشد کرد یا دوباره تزریق کردید؟

با احترام

اول دوره دیدم و کار کردم بعد ...

حساب رشد کرد و به جاهای خوب رسید ، حساب کال نکردم !

نظر

علي جان سپاس بابت لينك ها
                    اما در وبسايت itahlil اسمي از اساتيد برده نشده!
                    شما از قبل ميدونستي؟
                    Think / Act / Enjoy

نظر

طاها جان منم داشتم همین سایت رو بررسی میکردم ، چیز دهن پرکنی در اون ندیدم جز یه چیز :دی

خیلی با کلاس از عرضه و تقاضا حرف زدن ، جالبه من که بنیادی کار میکنم چرا میگم محدوده فروش :دی از فردا میگم محدوده عرضه !!!

اینا شوخی آخر شبی هست واسه خنده کسی به دل نگیره ها !

باید تحلیل هاشون دید تا پی ببریم که دوره هاشون چطوره (یکی از راه های که سطح یک شرکت می سنجم)

ارادت

نظر

خليل جان جالبه نظر منم همينه
                        با كلمات خوب بازي كرده
                        بايد ديد چه چيزي در چنته دارند؟
                        اساتيد چه كساني هستند؟
                        كيفيت تحليل ها چطور است؟

فقط يه چيزي برام سوال شده، شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران ====> و تحليل تكنيكال و فاندامنتال بازار مالي؟!؟!؟

سپاس
                        Think / Act / Enjoy

نظر

درود دوستان،

راستش درباره این دوره، من ابتدا روز سه شنبه در همایش رایگان معرفی شرکت کردم. آقای امیررضا حسنی رو اصلاً قبلش نمی شناختم. اما خب گفتم چون رایگان هست و ریسکی نداره رفتم شرکت کردم. وقتی ایشون اومد و سر کلاس و یک کندل استیک کشید اولش احساس کردم مطالب تکراری خواهدبود و نزدیک بود که جلسه رو ترک کنم چون با نامزدم می خواستم سر یه مسئله ای که بحثمون شده بود صحبت کردم اما گفتم بذار این یک ساعت رو هم بمونم.

جلسه که جلو رفت دیدم واقعاً مطالب اونی نیست که فکر می کردم. ایشون گفت که 32 تکنیک برای بررسی روانشناسی بازار هست که 2 تاش رو اون روز توضیح داد و واقعاً جالب و زیبا بودند. بعد که شب رفتم خونه دیدم طبق همون چیزایی که درباره ایشون گفته شده بوده،آقای حسنی عضو انجمن تحلیل گران تکنیکال بریتانیا (لندن) و همینطور استرالیا هستند و تصمیم گرفتم ثبت نام کردم.

امروز ساعت 2 تا 6 جلسه یکم دوره هست.

در همین تالار گزارش خواهم داد که چطور پیش میره.

نظر

نوشته اصلی توسط Barcelona نمایش پست ها

علي جان سپاس بابت لينك ها
                            اما در وبسايت itahlil اسمي از اساتيد برده نشده!
                            شما از قبل ميدونستي؟
                            iTahlil - تحلیل اقتصاد جهانی – نرخ های جهانی ارز ، نفت و طلا

نظر

من با باز کردن حساب با حداقل موجودی که بتوان در آن مدیریت سرمایه را پیاده کرد (مثلا 250 $) موافقم. اما پیدا کردن و عادت کردن به یک سیستم مناسب خیلی کار سخت و وقتگیریه و تا خود شخص نتونه این کارو انجام بده هر قدر هم حساب داشته باشه از دست میده. فکر می کنم هزینه این مرحله "زمان" و تجربه هستش.

نظر

نوشته اصلی توسط moslemb نمایش پست ها

مطمئنا رفتن به کلاس سرعت یادگیری رو افزایش می ده ولی مساله اصلی اینه که این بازار ثابت نیست

یعنی ریاضی نیست که 2x2 همیشه بشه 4 گاهی 3 هستو گاهی 4 و شاید هم 5 یعنی همیشه متغییر هست و تشخیص این نیاز به تجربه داره و با کلاس رفتن نمی شه تمام احتمال ها رو یاد گرفت و نیاز به تلاش فردی داره

در مورد مسائل گفته نشده به شما قول می دهم هیچ کسی نمیاد چیزی که با ارزش باشه رو به قیمت هیچ به شاگردش یاد بده حالا می خواد 1000 تا یا 10000 دلار بگیره چون استاد همیشه یک برگ برنده برای خودش در مقابل شاگردش نگه می داره پس باز می گردیم به همون مساله تجربه و تلاش فردی

نظر

پردازش ...
                                X