اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

یه فرد معمولی ماهی چند درصد درامد داره ؟؟

بستن
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

خواستم زیر 90 % رو تیک بزنم ، اشتباها بالای 90% شد!

حاشا و کلا که من چنین اعتقادی داشته باشم!

!Objects in the mirror are further than they appear

من يک معامله گر موفق هستم ، زيرا:

1) لبه هاي خود را کاملا بي طرفانه انتخاب ميکنم.
    2)قبل از ورود به هر معامله ريسک خود را تعيين ميکنم.
    3)يا کاملا اين ريسک را ميپذيرم يا وارد معامله نميشوم.
    4)بدون هيچ درنگ يا محافظه کاري بر طبق لبه هاي خود عمل مي کنم.
    5)همانقدر از بازار سود ميگيرم که موقعيتش را براي من فراهم کرده .
    6)به طور مرتب بر خودم نظارت دارم تا خطا نکنم.
    7)کاملا به لزوم رعايت اين اصول براي موفقيت مستمر دربازار باور دارم،در نتيجه هيچ گاه از آنها تخطي نميکنم. (مارک داگلاس)

نظر

نوشته اصلی توسط ashkan58 نمایش پست ها
      سلام
      من در استرالیا زندگی میکنم . در اینجا من با چند شرکت که مدیریت سرمایه انجام می دادند از نزدیک برخورد داشتم اینجا به خاظر سیستم بازنشستگی از این شرکتها زیاد هستند . چون طبق قانون اینجا افراد شاغل حق بازنشستگی خودشون را به شرکتهای سرمایه گذاری میریزند که البته این سرمایه ها از مالیات معاف میشوند و به superannuation معروف هستند که اگر در اینترنت سرچ کنید از درون سایت همین شرکتها میزان بازدهی سالیانه این شرکتها را می توانید پیدا کنید . البته این میزان سود خالص است و هزینه وحقوق کارمندان و مدیران سرمایه گذاری ان شرکتها از ان کم شده است .
      ولی به طور متوسط شرکتهای اینچنینی سالیانه حدود 20% سود می کنند که پس از کسر هزینه های شرکت این سود به 10% در سال میرسد .
      بنابراین ان رقم %5 در ماه شما نیز بسیار خوشبینانه اعلام شده است .البته این راه هم بگویم که در این شرکتها پوزیشن ها با ریسک بسیار کمی گرفته میشود و معمولا دراودان حساب انها کمتر از 10% می باشد .

دست شما درد نکنه که توضیح دادین این مورد رو به خوبی میدونم که سود سالانه زیر 35 درصد هست برای شرکت ها

منظور من فرد معمولی بود که معاملات کوتاه مدت میکنه و ریسکش دست خودش هست

با چندین نفر مثل شما قبلا صحبت کرده ام که دستشون درد نکنه کمک زیادی کردن بهم به شما هم بعدا زحمت میدیم و سوالی داشتیم از شما میپرسیم چون شما در جو حاکم هستید و خوب میدونین چی به چیه

نظر

نوشته اصلی توسط meisam1 نمایش پست ها
        سلام
        اگر منبع سایتی ایرانی یا خارجی در مورد قسمتی که با رنگ سبز علامت زدم دارید بزارید.
        اون مورد رو از روی صحبتی که با چند نفر که خارج از ایران هستند داشتم عرض کردم

نظر

سلام
          من در استرالیا زندگی میکنم . در اینجا من با چند شرکت که مدیریت سرمایه انجام می دادند از نزدیک برخورد داشتم اینجا به خاظر سیستم بازنشستگی از این شرکتها زیاد هستند . چون طبق قانون اینجا افراد شاغل حق بازنشستگی خودشون را به شرکتهای سرمایه گذاری میریزند که البته این سرمایه ها از مالیات معاف میشوند و به superannuation معروف هستند که اگر در اینترنت سرچ کنید از درون سایت همین شرکتها میزان بازدهی سالیانه این شرکتها را می توانید پیدا کنید . البته این میزان سود خالص است و هزینه وحقوق کارمندان و مدیران سرمایه گذاری ان شرکتها از ان کم شده است .
          ولی به طور متوسط شرکتهای اینچنینی سالیانه حدود 20% سود می کنند که پس از کسر هزینه های شرکت این سود به 10% در سال میرسد .
          بنابراین ان رقم %5 در ماه شما نیز بسیار خوشبینانه اعلام شده است .البته این راه هم بگویم که در این شرکتها پوزیشن ها با ریسک بسیار کمی گرفته میشود و معمولا دراودان حساب انها کمتر از 10% می باشد .
          سلام اشکان جان چند سوال داشتم
          1-شما از مالیات تریدرها اطلاعاتی دارین که برای تریدرهایه بلند مدت و کوتاه مدت یا اسکالپرها به چه صورت هست ؟
          2-اگر سایت در این مورد میشتاسید معرفی کنید.
          3-کلا این مالیاتها چجوری میگیرن یعنی برای هر پوزیشن که باز میشه مثل اسپرد بروکرها مالیات گرفته میشه؟
          4-کدام بانکها یا کشورها این قوانین مالیات برای تریدرها رو نداره یا اگر داره کمتر میگیره؟
          5-برای تریدرهایه خرده پا هم این مالیاتها گرفته میشه یا نه فقط برای تریدرهای با سرمایه بالا هست برای چه سرمایه هایی این مالیاتها گرفته میشه؟

نظر

سلام اشکان جان چند سوال داشتم
            1-شما از مالیات تریدرها اطلاعاتی دارین که برای تریدرهایه بلند مدت و کوتاه مدت یا اسکالپرها به چه صورت هست ؟
            2-اگر سایت در این مورد میشتاسید معرفی کنید.
            3-کلا این مالیاتها چجوری میگیرن یعنی برای هر پوزیشن که باز میشه مثل اسپرد بروکرها مالیات گرفته میشه؟
            4-کدام بانکها یا کشورها این قوانین مالیات برای تریدرها رو نداره یا اگر داره کمتر میگیره؟
            5-برای تریدرهایه خرده پا هم این مالیاتها گرفته میشه یا نه فقط برای تریدرهای با سرمایه بالا هست برای چه سرمایه هایی این مالیاتها گرفته میشه؟
            سلام
            نگاه کنید در کشورهای پیشرفته مالیات بر درامد است . مالیات بر پوزیشن نیست . حتی اگر فردی سر معامله ایی مالیاتی را پرداخت کند . در پایان سال مالی انها مالیات فرد را محاسبه می کنند و مجموع مالیاتهای پرداخت شده را نیز حساب می کنند و اگر فردی مالیاتی اضافه پرداخت کرده بود به ان فرد بر می گردانند .
            اصلا معامله اسکالپ و کوتاه مدت و بلند مدت فرقی نمیکند مهم عایدی فرد در طول یکسال مالی است .
            در استرالیا افراد می توانند شرکت ثبت کنند و مالیات ثابت 30% در سال را پرداخت کنند البته این روش برای افرادی مناسب است که در امد بالایی دارند و افرادی که درامد انها کمتر از 180000 دلار در سال است بهتر است به همان روش پلکانی مالیات پرداخت کنند . Income tax in Australia - Wikipedia, the free encyclopedia از این لینک می توانید تا حدودی با مالیات در استرالیا اشنا شوید .
            هر چند جزییات زیادی در مورد تعداد فرزند و متاهل بودن هست که در مالیات تاثیر گذار است که در این صفحه به ان اشاره نشده است .
            کلا کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا به همین شکل است ولی در امریکا مالیات کمی کمتر است ولی در عوض خدمات اجتماعی و بیمه و .... ارائه نمی کند .
            بهترین کشورها برای فرار مالیاتی همان کشورهای بی نام ونشانی هستند که برخی از بروکرها هم در انجا ثبت میشوند مثل جزیره بلیز . مالتا . ویرجین . سینت وینسنت و...

3- توضیح دادم
            4- مالیات ربطی به بانک نداره
            5- هر کسی به نسبت درامدش پرداخت میکنه . حالا اگر کسی درامدش خیلی کم باشه ممکنه از پرداخت مالیات معاف بشه . مالیات بر دارمد است نه بر سرمایه

نظر

سلام
              نگاه کنید در کشورهای پیشرفته مالیات بر درامد است . مالیات بر پوزیشن نیست . حتی اگر فردی سر معامله ایی مالیاتی را پرداخت کند . در پایان سال مالی انها مالیات فرد را محاسبه می کنند و مجموع مالیاتهای پرداخت شده را نیز حساب می کنند و اگر فردی مالیاتی اضافه پرداخت کرده بود به ان فرد بر می گردانند .

اصلا معامله اسکالپ و کوتاه مدت و بلند مدت فرقی نمیکند مهم عایدی فرد در طول یکسال مالی است .

در استرالیا افراد می توانند شرکت ثبت کنند و مالیات ثابت 30% در سال را پرداخت کنند البته این روش برای افرادی مناسب است که در امد بالایی دارند و افرادی که درامد انها کمتر از 180000 دلار در سال است بهتر است به همان روش پلکانی مالیات پرداخت کنند . Income tax in Australia - Wikipedia, the free encyclopedia از این لینک می توانید تا حدودی با مالیات در استرالیا اشنا شوید .
              هر چند جزییات زیادی در مورد تعداد فرزند و متاهل بودن هست که در مالیات تاثیر گذار است که در این صفحه به ان اشاره نشده است .
              کلا کشورهای اروپایی و کانادا و استرالیا به همین شکل است ولی در امریکا مالیات کمی کمتر است ولی در عوض خدمات اجتماعی و بیمه و .... ارائه نمی کند .
              بهترین کشورها برای فرار مالیاتی همان کشورهای بی نام ونشانی هستند که برخی از بروکرها هم در انجا ثبت میشوند مثل جزیره بلیز . مالتا . ویرجین . سینت وینسنت و...

3- توضیح دادم
              4- مالیات ربطی به بانک نداره
              5- هر کسی به نسبت درامدش پرداخت میکنه . حالا اگر کسی درامدش خیلی کم باشه ممکنه از پرداخت مالیات معاف بشه . مالیات بر دارمد است نه بر سرمایه
              سلام دوباره چند سوال دیگه برام پیش اومد.
              1-اون قسمت از نقل قول شما رو سبز علامت زدم گفتین که مالیات بر اساس عایدی هر فرد در طول یک سال هست .خب اینجا آخر هرسال میان حساب یک تریدر رو نگاه میکنن چقدر در آمد داشته بعد مالیاتش رو میگیرن.خب اگه مثلا یک تریدر هر ماه سودش رو بکشه بیرون یا قبل از اینکه 12 ماه یک سال تموم بشه و در ماه 11 حسابش رو خالی کنه دیگه پولی نداره که ازش مالیات بگیرن و اینجوری میشه مالیاتو دور زد؟
              2-چند درصد مالیات میگیرن؟
              3-چه سازمانی از اشخاص مالیات میگیره؟
              4-استرالیا بروکر فارکس داره؟ بهترین بروکرش کدوم بروکره ؟
              ممنون.

نظر

یه سوال از دوستان

من شنیدم در کشور امارات و کلا کشورهای حاشیه خلیج فارس هم مالیات گرفته نمیشه درسته؟؟؟؟؟؟؟
                در این بازار اگر سودی است ،با درویش خرسند است ...

نظر

نوشته اصلی توسط bhz67 نمایش پست ها
                  یه سوال از دوستان

من شنیدم در کشور امارات و کلا کشورهای حاشیه خلیج فارس هم مالیات گرفته نمیشه درسته؟؟؟؟؟؟؟

احتمالش زیاده چون همشون نفت دارن و بودجه رو با اون تامین میکنن واسه همین زیاد به مالیات گیر نمیدن

نظر

سلام دوباره چند سوال دیگه برام پیش اومد.
                    1-اون قسمت از نقل قول شما رو سبز علامت زدم گفتین که مالیات بر اساس عایدی هر فرد در طول یک سال هست .خب اینجا آخر هرسال میان حساب یک تریدر رو نگاه میکنن چقدر در آمد داشته بعد مالیاتش رو میگیرن.خب اگه مثلا یک تریدر هر ماه سودش رو بکشه بیرون یا قبل از اینکه 12 ماه یک سال تموم بشه و در ماه 11 حسابش رو خالی کنه دیگه پولی نداره که ازش مالیات بگیرن و اینجوری میشه مالیاتو دور زد؟
                    2-چند درصد مالیات میگیرن؟
                    3-چه سازمانی از اشخاص مالیات میگیره؟
                    4-استرالیا بروکر فارکس داره؟ بهترین بروکرش کدوم بروکره ؟
                    ممنون.
                    سلام
                    دولت مالیات را از شما میگیرد نه از حساب شما. درامد کل شما از فارکس و املاک و سهام و... حساب میشود و با توجه به درامد مالیات می پردازید . متاسفانه شما شرایط را با ایران مقایسه می کنید. تمام افراد در اینجا کد مالیاتی دارند مثل کد ملی و تمام حسابهای فرد و املاک تحت همین کد است اخر سال فرد باید مالیاتش را بدهد و گرنه نه می تواند پولی از حساب بانکی برداشت کند و نه خانه ایی بخرد و.. پلیس هم این فرد را دستگیر می کند و به زندان می اندازد .فرار مالیاتی سخت ترین مجازات را دارد .
                    2- جدول دادم . اگر هم به اسم شرکت خرید و فروش شود سالی 30% از سود خالص سالیانه
                    3-سازمان مالیات
                    4- بسیار زیاد . CMC markets,halifax, lcg markets ,...... هر کسی از دید خودش بهترین را تعیین میکنه
                    ویرایش توسط ashkan58 : https://www.traderha.com/member/5729-ashkan58 در ساعت 11-04-2012, 09:53 PM

نظر

سلام
                      دولت مالیات را از شما میگیرد نه از حساب شما . متاسفانه شما شرایط را با ایران مقایسه می کنید. تمام افراد در اینجا کد مالیاتی دارند مثل کد ملی و تمام حسابهای فرد و املاک تحت همین کد است اخر سال فرد باید مالیاتش را بدهد و گرنه نه می تواند پولی از حساب بانکی برداشت کند و نه خانه ایی بخرد و.. پلیس هم این فرد را دستگیر می کند و به زندان می اندازد .فرار مالیاتی سخت ترین مجازات را دارد .
                      2- جدول دادم . اگر هم به اسم شرکت خرید و فروش شود سالی 30% از سود خالص سالیانه
                      3-سازمان مالیات
                      4- بسیار زیاد . CMC markrts,halifax, lcg markets ,...... هر کسی از دید خودش بهترین را تعیین میکنه
                      سلام دوباره اشکان جان
                      یعنی دولت استرالیا فقط از شهروندان خودش مالیات میگیره و من که از یک کشور دیگه هستم و فقط در یک بروکر اون کشور استرالیا حساب دارم از من مالیات نمیگیره ؟
                      یعنی کلا این دولتها هستن که از شهروندانشون به میزان کسب درامد سالانه اون شهروندشون که در حساب بانکیش هست نگاه میکنن به حساب بانکی اون شهروندشون و مالیات میگیرن؟

نظر

سلام دوباره اشکان جان
                        یعنی دولت استرالیا فقط از شهروندان خودش مالیات میگیره و من که از یک کشور دیگه هستم و فقط در یک بروکر اون کشور استرالیا حساب دارم از من مالیات نمیگیره ؟
                        یعنی کلا این دولتها هستن که از شهروندانشون به میزان کسب درامد سالانه اون شهروندشون که در حساب بانکیش هست نگاه میکنن به حساب بانکی اون شهروندشون و مالیات میگیرن؟
                        سلام
                        بله مالیات فقط از افرادی که در این کشور زندگی می کنند گرفته میشود و اگر شما از ایران حساب باز کنید مالیاتی از شما نمی گیرند مثل بروکرهای سایر کشورها .
                        البته به دلیل تحریم الان امکان باز کردن حساب برای افراد مقیم ایران نیست . مگر اینکه در کشور دیگری اقامت داشته باشید (مثلا دبی یا مالزی ) که در انصورت مشکلی با هویت ایرانی ندارند و کار می کنند .و مالیاتی هم به شما تعلق نمیگیره .
                        ویرایش توسط ashkan58 : https://www.traderha.com/member/5729-ashkan58 در ساعت 11-04-2012, 10:02 PM

نظر

در چه کشورهایی مالیات وجود ندارد؟

در برخی از کشورها مالیاتی پرداخت نمی شود، در حالیکه در برخی دیگر مالیات سر به فلک می کشد .

در حالیکه فرانسه را "جهنم مالیاتی" می خوانند، برخی از کشورها از جمله قطر و جزایر کائیمانس(مجمع الجزایری در کارائیب که در قلمرو انگلستان است) را بهشت مالیاتی می دانند. طبق تحقیقی که از سوی موسسۀ KPMG در 96 کشور جهان صورت گرفته، در این کشورها مالیات بر درآمد و عوارض تقریباً وجود ندارد.
                          در کویت، یک فرد بالغ و مجرد و بدون فرزند در سال 100 هزار دلار دریافت می کند و مالیاتی بر درآمد وی وجود ندارد اما باید 7.5% عوارض اجتماعی پرداخت کند. در مقابل روسها باید 13% مالیات بر درآمد دریافت کنند و در مقابل پولی برای خدمات(عوارض) اجتماعی پرداخت نمی شود.
                          در مقابل کشورهایی همچون بلژیک، گینۀ جدید پاپوآ، کرواسی و یونان در ردیف کشورهایی قرار دارند که بالاترین میزان مالیات در آنها پرداخت می شود. فرانسه در ردیف هفتم عوارض اجتماعی یعنی بالاترین میزان عوارض را در میان 96 کشور دارد.(20% مالیات بر درآمد و 22% عوارض اجتماعی)
                          در جدول ذیل، لیست کشورهایی که کمترین مالیات در آنها پرداخت می شود را می بینید:

ردیف کشور نرخ مالیات بر درآمد نرخ عوارض اجتماعی
                          1 قطر 0% 0%
                          2 جزایر کائیمانس 0% 0%
                          3 باهاما 0% 1%
                          4 برمودا(مجمع الجزایر برمودا در آمریکای شمالی که جزء قلمرو انگلستان است) 0% 1.6%
                          5 امارات متحده عربی 0% 5%
                          6 عمان 0% 6.5%
                          7 بحرین 0% 7%
                          8 کویت 0% 7.5%
                          9 قزاقستان 10% 0%
                          10 بلغارستان 10% 2.4%
                          11 روسیه 13% 0%
                          12 هنگ کنگ 13% 0%
                          13 جزایر موریس 13.7% 0%
                          14 تایوان 15.2% 1.5%
                          15 اوکراین 16.6% 0.8%
                          16 سوئیس 11.4% 6.3%
                          17 سنگاپور 6.7% 13.3%
                          18 آنگولا 17% 3%
                          19 کره جنوبی 14.6% 5.5%
                          20 مصر 20% 0.4%

به نقل از خبر آنلاین

نظر

چه سوال عجيبي؟

سلام به همه دوستان مگه ميشه پيش بيني كردماهي جند درصد؟اين سوال ماله مبتدي هاست توي بورس وفاركس اين بازاراست كه خودشو نمايان ميكنه وميگه من اين ماه چقدرسود ميدم بعد شما نسبت به موقعيت سنجي تحليل درست وصبر وعدم طمع ميتونيد سود كنيدپس بهترقسمت ترمينال چارتو هميشه خاموش كنيدوبه هنركسب پيپ بيانديشيدنه ماهي چندميشه سودكرد؟!!!!!اونوقته كه حسابتون به طورسحذاميز رشد ميكنه.ديگه ازاين سوالات عجيب مطرح نكنيد.اميدوارم پيامم بياد رو سايت!منتظرتحليلهاي خوب باشيد.hesamfx2012@gmail.com

نظر

نوشته اصلی توسط hesamfx1 نمایش پست ها
                              سلام به همه دوستان مگه ميشه پيش بيني كردماهي جند درصد؟اين سوال ماله مبتدي هاست توي بورس وفاركس اين بازاراست كه خودشو نمايان ميكنه وميگه من اين ماه چقدرسود ميدم بعد شما نسبت به موقعيت سنجي تحليل درست وصبر وعدم طمع ميتونيد سود كنيدپس بهترقسمت ترمينال چارتو هميشه خاموش كنيدوبه هنركسب پيپ بيانديشيدنه ماهي چندميشه سودكرد؟!!!!!اونوقته كه حسابتون به طورسحذاميز رشد ميكنه.ديگه ازاين سوالات عجيب مطرح نكنيد.اميدوارم پيامم بياد رو سايت!منتظرتحليلهاي خوب باشيد.hesamfx2012@gmail.com
                              سلام هاشم جان

ابتدا جا داره یک خوش امد گویی به شما بگم بابت تشریف فرمایتون به این فروم . ان شاالله که بتونیم از تحلیلهای خوبتون استفاده کنیم .

در مورد سئوالتون باید عرض کنم که قرار نیست ما پیش بینی کنیم که در ماه چند درصد میشه سود کرد بلکه می خواهیم ببنیم کسب چه میزان سود در این بازار منطقی و میشه روش برنامه ریزی کرد . همه ما به این امر واقفیم که که یک تریدر میتونه حتی روزی 50 درصد هم سود کنه ولی آیا در یک بازه بلند مدت کسب چنین سودی منطقی و دست یافتنی ؟
                              ما می خواهیم نگاهمون به بازار یک نگاه منطقی و دست یافتنی در بازاه بلند مدت چند ساله باشه نه اینکه مثلا تو چند ماه سود خوبی بدست بیاریم ولی به یک مرتبه حساب از بین بره .

مرسی
                              با افتتاح حساب live نزد بروکر pcm از طریق لینک زیر میتوانید تحلیلهای رایگان را در گروه اختصاصی تلگرام دریافت کنیدو همچنین درصدی از کارمزد معاملات.

https://pcmgate.co/fa/register?refID=MTE1NDc4Ng==

پس از افتتاح حساب لطفا اسم و شماره اکانت خود را در پیغام خصوصی و یا از طریق آیدی زیر اعلام نمایید.

https://t.me/Mostafatrader

نمونه تحلیل و نتایج را می توانید در تاپیک زیر مشاهده کنید :

https://www.traderha.com/forum/مباحث...�ی-مصطفی

کانال تلگرام تحلیلی جفت ارزها :

https://t.me/signalhha

نظر

اینکه یک فرد معمولی میتونه روی چه میانگین درامد ماهانه بر نامه ریزی کنه کمی سخته چون سخت خواهد بود که ادم تو این بازار بر طمع چیره بشه- کسب سودهای نجومی تو این بازار خیلی سخت نیست همونطور که ضررهای وحشتناک هم تو همین بازار هست- ولی قسمت سخت قضیه تداوم کسب سود هست و ثبات اون- این جدول رو چند وقت پیش برای دوستان گذاشته بودم - ثبات روی هر کدام از درصد ها بدون برداشت از حساب اعداد زیر رو نشون میده- افراد معمولی روی درصد های پایین برنامه ریزی خواهند کرد اگر بتونند بر طمع غلبه کنند و افرادی که در این بازار حرفه ای شدند به اعداد بالاتر فکر می کنند - میبینیم حتی درامد ماهانه 3 درصد هم یک درامد خوب هست - چون مخصوصا برای کسانیکه در ایران زندگی می کنند با توجه به سقوط ارزش ریال - این سود کاملا سود محسوب میشه و اصل سرمایه در مقابل تورم اب نمیشه-

البته دوستان با تجربه بهتر در این مورد می تونن صحبت کنند - همونطور که شرط همکاری با بروکر پرسپولیس اثبات درامد 15- 20 درصد در 3 ماه هست مشخصا نشون میده که ثبات درامد حتی در اعداد پایین جدول هم کار ساده ای نخواهد بود - چون گرگ طمع اماده هست تا هر لحظه که ما از استراتژی خودمون عدول کنیم - تمام سود ما رو از بین ببره-

در جدول زیر با دو سرمایه اولیه 5000 و 3000 دلار و درصد های متفاوت - در بازه 2 ساله نشون داده شده-

نظر

پردازش ...
                                X